TESTOVÁNÍ: Žitno-pšeničný TOUST od Penamu

03.03.2020 | Testování

Otestujte s námi novinku od Penamu – žitno-pšeničný TOUST! Díky vysokému podílu žitné celozrnné mouky a rozmanitosti jeho použití se stane zdravým pomocníkem při vašich kulinářských zážitcích. Hledáme 30 testerek, které se nebojí vstoupit do doby toustové!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 91 testerek


Rituální chléb se používal jako oběť bohům již ve starověkém Řecku. Za podobu, kterou má teď, však pravděpodobně vděčíme Egypťanům, kteří ho prostřednictvím kvasinek nechali nakynout a dodali mu plnější tvary. Již v této době pšenici a ječmen milovala celá města. Byl tu však jeden problém. Když někdo tuhle dobrotu zapomněl v místě, kam na ni dosáhl pouštní žár, chleba ztvrdnul tak, že se nedal jíst. Potíž se však vždy dá proměnit ve výhodu.

Rychlovky pro všechny vytížené

Egypťany napadlo, že prodlouží dobu spotřeby jeho opékáním na horkých kamenech. Nápad se brzy ujal a tahle praxe získala na popularitě i v římské Říši. Slovo „toast“ (počeštěně toust) ve skutečnosti pochází z latinského „tostum“, což znamená „spálit“.

I když k prvnímu elektrickému toustovači vynalezenému v roce 1893 Skotem Alanem MacMastersem je to ještě kus cesty, původní poslání toastu zůstalo a zůstává zachováno. Současné oblíbenosti nahrává velmi snadná manipulace. Stačí nakrájené plátky chleba vložit do toustovače a za několik minut můžete snídat. A jak je to s aktuální nabídkou?

Správný výběr mouky rozhoduje

Bílý chléb byl kdysi považován za jídlo bohatého člověka, zatímco ten hnědý naopak patřil chudým. Dnes se s rostoucím zájmem o zdravou výživu zvyšuje poptávka spíš po pečivu žitném celozrnném, neboť žitná mouka má vysoký podíl vlákniny, proto je pro zažívání vhodnější. Blahodárně působí na činnost střev a zabraňuje zácpě, proto ji upřednostňují nejen lidé zabývající se zdravějším životním stylem. V souvislosti s tím lze předpokládat, že již teď je další inovativní toust z Pekárny Zelená louka trefou do černého. V čem se od ostatních liší?

Snídaně, večeře i svačina. Jak multifunkční!

Je unikátní vysokým podílem žitné celozrnné mouky a technologií výroby. Byl vyroben podle Cechovní normy a doporučuje jej i pan Ing. Ivan Mach, CSc., zakladatel Aliance výživových poradců ČR.  Stejně jako ostatní tousty nepotřebuje, a to díky ultra čisté výrobě, zbytečnou chemii, neboť obsahuje především kvalitní vitální kvas, slunečnicová semínka a bílkoviny. Již sám o sobě chutná skvěle, ale když se obklopí dalšími lahodnými potravinami, není pochyb o tom, že začíná doba toustová. Jak a čím i vy můžete slušně a kvalitně nakrmit svoji rodinu? Zkuste třeba pizza toasty!

Občerstvení s italským nádechem

Na 8 porcí si připravte 100 g rajčatového protlaku, 8 mini mozzarell, 3 lžičky kukuřice, 8 plátků šunky nejvyšší jakosti, 2 lžičky sušeného oregana, 8 černých oliv, 8 plátků Penam žitno-pšeničného toustu, hrst lístků bazalky a sůl na dochucení.

Plech vyložte pečicím papírem. Troubu předehřejte na 180 °C. Na plech vyskládejte plátky chleba, potřete je tenkou vrstvou rajčatového protlaku, osolte a posypte oreganem. Každý plátek ozdobte šunkou, natrhanou mini mozzarellou, několika zrníčky kukuřice, nakrájeným cherry rajčátkem a černou olivou. Dejte na 5–10 minut zapéct do trouby. Poté nechte chvilku vychladnout a dozdobte čerstvou bazalkou.

Cena: 32,90 Kč

Více informací najdete na www.penam.cz

vybraná testerka | 29.09.2020

chléb byl chuťově moc dobrý, ale bohužel přišel a byl pár dní před koncem trvanlivosti, takže jsme ho museli potřebovat okamžitě. Ale po tomto testování i ho kupuji domů i nadále. lepší jsem ještě nikdy nezkoušela

chléb prisel a měl jen pár dní do konce trvanlivosti

vybraná testerka | 22.09.2020

Toustičky i topinky od Penamu jsou chutné a křupavoučké. Ať už s možností slané přípravy či sladké. Plátky se nedrolí ani nijak nelámou, určitě ještě zakoupíme, je to skvělá varianta na rychlé večeře.

vybraná testerka | 07.04.2020

Toustovy chleba byl chuťově dobrý. Zkoušel jsme zapečený klasický šunka, sýr i namazany máslem a marmeládou. Uspokojí vícero chuti - ženskou, mužskou i detskou :-D Momentálně jsem ho nikde v obchodě nezahledla, ale doufám že je to momentální nedostatek. Cena je také optimální.

Momentálně nesehnatelny.

vybraná testerka | 02.04.2020

Příjemně mě překvapilo složení, čekala jsem jen zlomek žitné části. Chutnali mi slunečnicová semínka uvnitř (ale naopak přítelovi vadilo, že mu v chlebu něco křupe). S pomazankou mi moc chutnal a i samotný byl dobrý. Nedrobil se a velikost mi vyhovovala.

Bohužel naše oblíbené zapečené tousty, s ním byly tužší než obvykle.

vybraná testerka | 01.04.2020

Tento toust určitě stojí za ochutnání. Má skvělou strukturu, nedrobí se a je úžasně měkký a chutný. Díky vysokému podílu žitné mouky má skvělé výživové hodnoty, takže se hodí i jako zdravá svačinka. Ideální je ho podávat opečený, ale nezklame ani v čerstvé podobě na slano i sladko. Velkým plusem je i absence patek, což jsem zatím u žádného jiného toustu neviděla.

Žádné.

vybraná testerka | 31.03.2020

Vyzkoušeli jsme ho klasický zapečený. Je křehký, chutný a přesně takovým, jaký má toustový chléb být. My jako rodina jsme byli s jeho chutí spokojeni a můžeme doporučit. Lze doplnit vším co máte rádi a vykouzlit rychlou svačinku nebo večeři.

Žádné

vybraná testerka | 31.03.2020

Chuťově moc dobrý zitno-pšeničných toust, takový jemný a lahodný,hodí se jak na zapečené tousty, tak i jen tak namazany máslem.

vybraná testerka | 31.03.2020

Skvely chleba, na kterem si pochutnala cela nase rodina. Chutna skvele, krasne voni, je krupavy, kompaktni, nedrobi se. Hodi se k priprave jak teplych, tak i studenych toustu, jak ve slane, tak i sladke variante. Platky maji tu spravnou tloustku a baleni neobsahuje okrajky, ktere u nas obycejne nikdo nechce jist. tento baleny chlebik doporucuji vsem. :-)

Nic

vybraná testerka | 30.03.2020

Výborná chuť. Tmavý toustový chleba není tak dobrý. A tento je lepší něž běžný bílý. V plátcích prosvítají přidaná semínka. Toust je měkký. Výrobek mě opravdu mile překvapil. Nákupem neuděláte chybu.

Vyšlo jen na dve večeře pro 2 osoby.

vybraná testerka | 30.03.2020

Nelze nic vytknout, chut, složení, vzhled vyhovující, mile mě překvapilo a dobrý nápad , ocenuji , že nejsou patky, které nejsou tak chutné. K večeři se šunkou, sýrem a kečupem byl hned v bříškách dětí i nás dospělých. Doporučuji , nedrolil se.

nenašla jsem

vybraná testerka | 29.03.2020

Toastový chleba mě mile překvapil. Je chutný, dobrý, není suchý, i 10letému synovi chutná. Udělal si ho se šunkou a sýrem. Hned jak jsem ho rozbalila, tak jsem ho ochutnala a i bez přílohy se dá jíst. Až půjdu nakoupit, tak se po něm podívám a určitě koupím. Je fakt dobrý.

vybraná testerka | 29.03.2020

Tento toustový chleba mě opravdu nadchnul! Již dlouhou dobu jsem sháněla toustový chleba,který by byl zdravý,protože já jim tousty opravdu každé ráno,protože jsou rychlé. A jako na zavolanou jsem měla možnost testovat tento chléb. Opravdu mi moc chutnal,nedrolí se, křupavý a hlavně zdravíý chléb. Odteď už žádný jiný kupovat nebudu. 🤗

Žádné jsme nenašla.

vybraná testerka | 29.03.2020

Moc nám chutnal, chutí a vůní při pečení připomíná normální chléb, je odlišný od klasického obyčejného tousťáku, oceňuji i okrojené kraje. Až budu příště kupovat, určitě po něm kouknu, trošku zastínil našeho oblíbence máslového. Shrnurí: výborný na zapečení na slano i na sladko.

zatím není běžně k sehnání. Již od výběru testování jsem po něm koukala v obchodech, ale zatím jsem na něj nenarazila. A to tu máme Tesco, Billu, Alberta i Penny.

vybraná testerka | 29.03.2020

Chléb je jemný a chutný. Já ho jedla jen obložený sýrem a je vynikající, rodině jsem upekla tousty a také si je všichni pochvalovali. Určitě to není naposledy, co jsme měli tousty z žitnopšeničního chleba Penam.

nevím.

vybraná testerka | 28.03.2020

Tento toastový chleba kupuji už dlouho a často..používám ho na běžné jídlo i k přípravě obložených chlebíčků...chutná nám mnohem lépe než obyčejná veka. Má výbornou chuť a skvělou konzistenci bez děr, které mnohdy bývají v obyčejné vece....

vybraná testerka | 27.03.2020

Chléb nám velice chutnal. Super byl jen tak samotný namazaný máslem, opečený i na zapečených toustech se šunkou a sýrem jsme si moc pochutnali. Co mě velmi mile překvapilo, byla absence patek, takže všechny plátky jsou stejně velké, nedrobi se a moc dobře chutnají.

Vyšší cena

vybraná testerka | 27.03.2020

Tento toastový chléb mohu všem doporučit. Nová receptura s přidáním kvásku povýšila chuť na gurmánský zážitek. Na kvalitě neubralo ani to, že jsme jej konzumovali v poslední třetině záruční doby. Pokud jej v obchodní síti najdu, budu ho pravidelně kupovat. Tentokrát jsme ho využili spíše na topinky.

vybraná testerka | 26.03.2020

Chutná a zdravá verze toustového chleba. Plátky jsou akorát nakrájené a nedrolí se tak jako klasicky toustak. Vyzkoušeli jsme jak slanou tak sladkou náplň a tousty chutnají vyborne. Určitě zase koupim. 😊

vybraná testerka | 26.03.2020

Toustový chleba má lahodnou chuť, je nakrájený na akorát velké plátky, nedrobí se. Krasně se z něj dělají topinky i tousty 🙂 Určitě si ho i koupím, protože je to opravdu jeden z nejlepších co jsem kdy jedla 🙂

Žádné nejsou 🙂

vybraná testerka | 26.03.2020

Výborná a zdravá varianta toustového chleba, skvěle chutná jen tak namazaný nebo i jako sendvič, zkoušeli jsme sladké i slané náplně, pokaždé jsme si pochutnali. Novinka, kterou můžu doporučit, výborný

nenašla jsem

vybraná testerka | 26.03.2020

Toustový chleb k nám také dorazil:-) a hned jsme z něho udělali večeři, tousty - klasika zapečené se šunkou a sýrem. Mile překvapil svoji chutí, výrobky od Penamu kupujeme i tousťáky a tento se stane favoritem.

nejsou

vybraná testerka | 26.03.2020

po peripetiích s doručením jsme mohli i my doma ochutnat tento tousťáček od Penamu a musím napsat , že je opravdu moc chutný , má skvělou konzistenci a nádherně voní po kvásku a mouce - už jsme vyzkoušeli různé od známých firem i privátní značky obchodů a tento je vážně skvělý , spolu s jedním nejmenovaným (nevím jestli mohu uvést jinou značku) jsme se jej hned rozhodli zařadit do našeho jídelníčku

vyšší cena , ale nekupujeme jej každý den , tak se občas vyplatí si za tu chuť připlatit

vybraná testerka | 25.03.2020

Tento úžasný toustovy chléb je opravdu mnamka. Skvěle chutná a díky kvasu má úžasnou chuť. Úplně jinou než klasicky toustak. V balení 20kusu krásne jemného , měkkého , voňavého chleba který doma všem zachutnal.

Žádné nemám

vybraná testerka | 25.03.2020

Výborný toastový chléb, nemám co bych vytkla, zdravejsi slozeni, chut vynikajici, jsem velice mile prekvapena. Vsem doporucuji zakoupit a ochutnat! Udelali jsme si z nej zapecene toasty, chutnali jak nam tak detem :)

Žádné

vybraná testerka | 25.03.2020

Vyborny toastovy chleba. Mnohem lepsi, nez jine, co doted kupujeme. Cena je sice trochu vyssi, ale rozhodne se vyplati. Rozhodne nevydrzi do vecera, chutove opravdu dobry. Dekuji za moznost ho vyzkouset.

Vyssi cena

vybraná testerka | 25.03.2020

Chutove i slozenim lepsi, jak ostatni toustove chleby. Bez jakychkoliv pachuti. Obsahuje cast celozrnne mouky. Vyhodou toustaku celkove je jeho vydrz a skladovatelnost. Daji se z neho delat ruzne variace jidel.

Mohli by ho delat ve verzi velkych platku.

vybraná testerka | 25.03.2020

Dnes dorazil žitno- pšeničný toust od penamu, neodolala jsem a hned vyzkoušela , je chutný. velikost balení je optimální , mile mě překvapil doporučený recept na obalu: lososový toust s koprem a vaječnou pomazánkou, určitě vyzkouším. Vřele doporučuji

11.10.2023

Toasty u nás v rodině jíme minimálně třikrát týdně s tímto chlebem je to ještě lepší

01.03.2023

Moc dobrý, klasický toustový chléb. Velmi dobře chutná opečený i za studena. Měkký, lehký, dobře ochucený. S marmeládou či šunkou. Ideální na svačinu. Dobrý poměr cena x kvalita.

16.02.2023

Další pochoutka od penamu. Opečený či studený.. vždy chutný, využitelný na mnoho různých způsobů, dle chuti každého. Jemná, měkká střidka, příjemná vůně, tradiční složení.

-

19.01.2023

Žitno-pšeničný TOUST od Penamu je moc dobrý - celkově je tato značka dobrá

16.01.2023

Chutný toust za mě super vyzkoušet

-Malá dostupnost

14.01.2023

Tyto tousty jsou moc dobré, ať už jako snídaně či svacina

19.12.2022

Chléb mi moc chutnal, jak samotný tak jako toast

Žádné

29.11.2022

Výborný toust, akorát mě mrzí, že se nedá sehnat všude.

22.11.2022

Skvělý jak na tousty, tak na běžné jezení nebo i na zapečení do trouby

20.11.2022

doma tento chléb milují, doporučuji na zapečené tousty

05.11.2022

Toustičky i topinky od Penamu jsou chutné a křupavoučké

04.11.2022

Toustovy chleba jim každý den od penamu hlavně na snídaně a večeře moc dobrý

28.10.2022

Velmi chutný toast pro přípravu snídaní, svačin i večeří

18.10.2022

výborný toust, vynikající chuť a určitě doporučuji

18.10.2022

Chléb chuťově výborný. Dělám z něj buď klasické toasty nebo americké, navíc nejsou tolik slané a já si jej dávám opečený i na sladko.

18.10.2022

Výborná zdráva alternativa pro toasty, skvělá chuť

14.10.2022

Jedna z mých nejoblíbenějších značek toastů. Jsou dost jemné a chutné.

Párkrát se mi stalo, že na toastech byla plíseň už v obchodě. Byla "schovaná" pod etiketou, takže nešla vidět. To, ale není chyba výrobce, ale prodejny.

18.09.2022

Velmi dobrý, jak na slano tak na sladko

Žádný nemám

17.09.2022

Chuťově velmi dobrý,nedrobi se, dlouho vydrží čerstvy, je příjemně nadychany

31.08.2022

Velmi dobrý toustový chléb. Zdravější složení u žitného, než u klasického bílého.

Po zapečení sušší.

31.08.2022

kupuji v Albertu a moc dobrý!! používám na slano i sladko

16.08.2022

Toust mohu doporučit. Chuť je moc dobrá, vydrží dlouho čerstvé, pokud se balení dobře uzavře.

29.03.2022

Chutný Dostupný v obchodech

Vyšší cena Často krátká expirace

05.02.2022

Poslední dobou se naše domácnost bez toastového chlebu neobejde a tento od Penamu patří k těm, které pořizujeme nejčastěji, jelikož chuťově je velmi dobrý a vydrží měkký a čerstvý poměrně dlouhou dobu. Dáváme ho do toustovače i topinkovače a v obou variantách je výborný.

04.02.2022

Zdravější verze. Více druhů. Tradiční značka. Dobrá dostupnost i cena.

Nic mne nenapadá.

05.01.2022

Celozrnný měkký tost, který je dobrý, ale nijak se významně neliší od ostatních toastových chlebů. Zapečený je pěkně křupavý, nezapečený je trošku sušší.

Žádné

20.12.2021

Toust kupujeme delší dobu a mohu jen doporučit, chutná skvěle

27.08.2021

Velmi chutný, nadýchaný a také lze servírovat na sladko či na slano.

15.03.2021

Toasty máme rádi a jelikož se snažíme jist zdravě, tak si vybíráme ty celozrnné, je velmi chutný

12.03.2021

Podle mě Penam je fakt skvělá značka, která vyrábí velmi chutné potraviny! zatim, co jsem od nich měla, bylo dobré a to platí i o tomto žitno-pšeničným toustu, který je senzační a máme ho často. Hodí se k němu snad úplně vše

28.02.2021

Chuťově moc dobrý, zkoušeli jsme na slano i na sladko a super

16.02.2021

Moc dobrý celozrnný toust, který má vynikající chuť a hlavně zdravé složení. Dodá tělu hodně potřebných živin, a tak je to dobrá snídaně. Je velice dobrý i na přípravu teplých toustů.

11.02.2021

Je super ho mit po ruce na rychlé snídaně nebo zabalit na chalupu

Po otevření brzo se ukázala plíseň

12.12.2020

Toustový chléb od penamu používám často.Zapékám ho na různé způsoby,buď se šunkou a sýrem,nebo zeleninou.Má výbornou chuť

21.11.2020

Toušťák je povinnou výbavou naší domácnosti. A ten od penamu mě velmi překvapil. : )

04.11.2020

Chutný, vláčný. Děti ho úplně milují. A můzete ho připravovat na více variant.

16.10.2020

Žitno-pšeničný TOUST je další ´žasné pečivo od Penamu. Z tohoto "tousťáku" lze tvořit spoustu různých a hlavně zdravých svačinek.Díky vysokému podílu žitné mouky má skvělé výživové hodnoty, takže si ho můžeme bez výčitek dopřávat. Nedrolí se a nejsou v balení patky takže doporučují určitě vyzkoušet.

16.10.2020

Skvělá chuť i složení, hodí na snídaně, obědy i večeře. Moc nám chutná.

nic

08.10.2020

Vyborny toustak, zdrava vezne klasickeho. Dobre dostupny a chutove moc dobry😊maji radi vsichni doma

03.10.2020

Moc chutný toustovy chlebík, mám mnohem radši tyhle tmavší. Chléb se nedrobí a je výživově hodnotný. Kupujeme často.

06.07.2020

Toastový chléb je výborný. Skvělý na toasty i na topinky.

01.07.2020

Zapečené tousty, úžasná večeře, se kterou mi velice rády pomáhají děti. Žitno - pšeničný toust nám chutná více jak obyčejný pšeničný

28.06.2020

Tento druh toustu si kupuji pravidelně, protože odpovídá svým složením mému stravování. Žitno pšeničný je pro mě velmi důležité složení.

Zatím jsem velmi spokojena.

01.06.2020

Tento toustový chleba je mou oblíbenou stálicí. Nedrobí se, je dostatečně hutný a chuťově výborný.

08.05.2020

Líbí se mi obal výrobku, který na první pohled zaujme. Chuťově je toast moc dobrý, nedrobi tolik. Chutná výborně zlse salámem a sýrem klasicky zapečený.

Zadne

04.05.2020

Toust od penamu je výborný. Netvrdne tak rychle. Ale záleží na chuti

01.05.2020

Tousty mají skvělou chuť, ideální na snídani nebo jako svačinka. Určitě znovu koupím, mohu jen doporučit.

Žádné

01.05.2020

Super chuť. Výborně tousty Mohu jen doporučit. Velmi dobrý toustak

20.04.2020

Žitno-pšeničný TOUST od Penamu je pro mě velmi chutný a taky se mi zamouvá jeho složení. Chuť je zajímavá a velmi chutná. Ideální je pro mě s tvarohem a ředkvičkou :)

nic

16.04.2020

Žitno-pšeničný TOUST od Penamu je super, vláčný jak k šunce , sýru i v toustu opeceny je super

nic

14.04.2020

Tento toust lze jíst na studeno i zapečený. Nedrobí se a je chutný. velikost je akorát na porci

momentálně nedostupný

14.04.2020

Tousty jsou naprosto skvělé, celkově pečivo od Penamu máme nejraději. Dáváme přednost balenému pečivo, obzvlášť v této době a tahle značka mi nikdy nezklamala. Toustíky děláme poměrně často a žitno pšeničný je nám moc chutná.

žádné

05.04.2020

Žitno-pšeničný TOUST od Penamu mě mile překvapil zejména svou jemnou a lahodnou chutí. Určitě doporučuji ochutnat.

03.04.2020

musím tedy říct že jsem ani nečekala že bude chleba takhle chutný 😊 určitě budu kupovat

31.03.2020

-lehce dostupný -Cena -chuť -vydrží celkem dlouho

žádné

30.03.2020

U nás jsou tousty rychlou a především chutnou svačinkou na cesty. V batůžku tak nikdy nechybí a děti je milují. Nesmí chybět, šunka, sýr, kečup a cibule :) Vždy jich dělám mnohem více než si myslím, že se jich sní, ale pokaždé zbudou jen drobky :) Oceňuji tuto zdravější verzi toustového chleba a vynikající chuť. Jakmile na něj opět narazím, koupím více balení :)

29.03.2020

Žitno-pšeničný TOUST od Penamu máme moc rádi, celkově věci od Penamu kupujeme velmi často, jsou super na bězném jídlo, tak ale i jako touasty , chutnají skvěle jak na sladko tak i na slano mohu je jen a jend doporučit

nic

29.03.2020

Toustový chléb mě velice cuťově překvapil, toustíky mi velice chutnaly, ze začátku jsem byla docela skeptická, ale určitě doporučuji chléb ochutnat, skvělý na klasické tousty se sýrem, šunkou,cibulkou a papirikou, Mňam :)

26.03.2020

Chuťově je toustový chléb dobrý .

Mohl by být malinko levnější .

24.03.2020

Žitno-pšeničný toast od Penamu, kupuji často. Máme ho rádi ve všech variantách zapečený s šunkou a sýrem k večeři nebo k snídani, ale i studený nezapečený se sýrem zeleninou a šunkou. Vždy podle chuti. Tento toast je opravdu výborný.

20.03.2020

Žitno-pšeničný toast od Penamu je díky vysokému podílu žitné celozrnné mouky a rozmanitosti jeho použití se stane zdravým pomocníkem. Takovým potravinám dávám osobně přednost. Záleží mi na tom, co jím a jak se cítím :)

18.03.2020

Mám ráda tento druh pečiva a i když jsem nebyla vybrána do testování, vyzkoušela jsem ho. Je výborný jen tak i po zapečení. Tousty nám chutnaly a i opečený s pomazánkami je velice dobrý. Také z něj dělám krutonky do polévky. Na sladko jsem ho zatím nepoužila, ale chystám se. Za mě doporučuji.

18.03.2020

Zitno-psenicny toast od Penamu mi chutná v mnoha variantách.Napriklad se šunkou nebo se sýrem.Opeceny nebo i nepečený..je zdravý a přitom chutný.Nejradsi tento toast snídám.Obcas ho i večeřím opečený..

17.03.2020

Mám ráda celozrnné pečivo obecně. A tento chlebík k nim patří. Použila jsem ho jak na slano (jednohubky), tak i na sladko - žemlovka. Byl opravdu dobrý a hlavně vnučkám chutnal. Dobře se s ním pracovalo a oceňuji, že je zdravý! Všem doporučuji.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 9 v roce 2024 vypadá být pro vás pozitivně! Bude to období různých příležitostí. Očekávejte velký postup ve vaší kariéře. Bude to týden, kdy se budete cítit velmi energický a plný radosti. Vaše tvrdá ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

152 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:41
138 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:41
125 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:41

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat