ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Nepřekonatelný mixér Ultrablend+ od Tefalu

26.05.2017 | Testování

Mixér je úžasným pomocníkem do kuchyně, bez něhož si spousta z nás nedovede představit vaření ani život. Tak proč si nepořídit opravdu výkonný přístroj, který si poradí s každou výzvou? Právě takovým je Ultrablend+ od Tefalu!


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 75 testerek

Doporučeno: 133x


Co budeme testovat

S vysokorychlostním mixérem díky vysoké rychlosti 30 000 otáček za minutu uvolníte mnohem více živin z ovoce a zeleniny! Čepel nože je poháněna rychlostí více než 460 km/h. Se šesti noži technologie Tripl'Ax Pro® a s výkonným motorem zajistí mixér Ultrablend+ vždy neuvěřitelně jemné rozmixování surovin - až 15x jemnější konzistenci ve srovnání se standardním mixérem.

Jeho 6 automatických programů a manuální ovládání navíc nabízí i nekonečnou škálu možných receptů. Užijte si programy Smoothie, Drcení ledu, Horká polévka (ohřev třením rychle rotujících čepelí), Sorbet, Ořechy, Automatické čištění.

Ultrablend+ je vybaven ultra odolnou nádobou o objemu 2 l (pracovní kapacita), která je nerozbitná, nezachycuje pachy a neobsahuje BPA.

Cena: 7 999 Kč

Další informace najdete na www.homeandcook.cz

Jak budeme testovat

Chcete být mezi testerkami, jež na vlastní kůži vyzkouší sílu a šikovnost nového Ultrablendu+ od Tefalu? Pak se přihlaste na naše Zážitkové testování, které proběhne 13. června od 16 hodin v nádherných prostorách pražské Tančící kuchyně (Resslova 1, Praha 2).

Vybrané testerky navíc získají možnost otestovat i další výrobky - tlakový hrnec Clipso Minut Duo, kávovar Krups Latt'Espress One Touch Cappucino a vysavač Rowenta Clean and Steam RY7557.

Abyste mohla být pro Zážitkové testování vybrána, musíte se na našich stránkách přihlásit k testování všech 4 výrobků.

Přihlaste se tedy i k otestování vysavače Rowenta Clean and Steam, hrnce Clipso Minut Duo a kávovaru Krups Latt'Espress One Touch Cappucino ještě dnes, abyste nepropásla možnost zúčastnit se jedinečného Zážitkového testování!

K vašemu osobnímu otestování a zároveň jako poděkování obdržíte elegantní cestovní hrnek Travel Mug z nové řady Tefal v hodnotě 649 Kč. K tomu navíc i slevový kupon na nákup v Home & Cook.

Vybrané testerky získají možnost testované produkty odkoupit s nejméně 40% slevou!

Podmínkou účasti v testování je, že testerky své hodnocení budou následně vkládat i na některé další portály.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 12 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, k přípravě jakého oblíbeného pokrmu nejčastěji využívají mixér.
HLASTE SE DO 7. ČERVNA 2017.
Vybrané testerky budou pozvány na Zážitkové testování do Tančící kuchyně v Praze, kde budou moci vyzkoušet Ultrablend+ od společnosti Tefal a další výrobky.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 23.06.2017

Velmi výkonný mixer, 30 000 otáček už něco umí, z toho důvodu dokáži pochopit a akceptovat i jeho větší hlučnost. Fantasticky přemění rýži v rýžovou mouku, udělá precisní smoothie, zmrzlinu, zdravou polévku, vše dokonale hladké. Myslela jsem si, co doma nemám, když jsem si pořizovala smoothie mixer s 10 000 otáčkami, ale tohle je opravdu vyšší level. A je tu příslib, že v brzké době bude i varianta s ohříváním.

vybraná testerka | 23.06.2017

Hi Speed Blender od Tefalu je vhodný pro všechny, kdo chtějí žít zdravě, ale nechce se jim strávit přípravou zdravých jídel hodiny. Umí rozmixovat prakticky cokoli, má až 30 tis. otáček za minutu, takže je opravdu výkonný. Má několik funkcí a dá se i ovládat samostatně. Můžu potvrdit, že smoothie, polévka a sorbet jsou z něj úžasné. Dokonce v něm "namelete" i mouku (my vyzkoušely, jak si poradil s rýží). Určitě ho ocení i rodiny s malými dětmi. Doporučuji.

Nevím o žádném

vybraná testerka | 23.06.2017

Hi Speed Blender od Tefalu je vynikající pomocník do kuchyně - 6 nožů, 30 000 otáček za minutu a rychlost 460 km/h zajistí dokonalé rozmixování surovin a jeho 6 programů umožní drtit led, připravit si smoothie a sorbet, sekat ořechy či rýži až na "mouku", ale nejvíc mě na nadchnul program na přípravu polévky - zeleninu perfektně rozmixuje a zároveň i ohřeje a to pouze na cca 70°C, čímž se zachovají cenné vitamíny. Oceňuji i dostatečně velkou nádobu, která nepohlcuje pachy a program čištění.

vybraná testerka | 22.06.2017

mixér od tefalu toho umí spoustu. líbí se mi, že dokáže zpracovat prakticky jakoukoliv surovinu - i rýži nebo ořechy. má několik přednastavených programů. smoothie rozmixuje úplně dohladka, takže v něm nezůstávají semínka a taky se takhle prý lépe dostanou živiny do těla, takže kdo chce žít zdravě, je pro něj hi speed blender ideální. líbí se mi, že také udělá zeleninovou polévku - ohřeje ji,ale neuvaří, takže v ní zůstanou všechny vitaminy. no a že umí i zmrzku, to už je takový hodně příjemný bonus. podle mě ho ocení hlavně rodiny s dětmi, protože příkrm je za pár minut, polévka taky, dětem se připraví zdravá zmrzlina z ovoce. je neuvěřitelně výkonný, ale snadno se ovládá. určitě ho doporučuju.

vybraná testerka | 22.06.2017

Měla jsem možnost být u testování Mixéru Tefal Hií Speed Blender, byla jsem ráda. Dokáže umlít rýži na mouku, rozmixovat polévku do hladka i ji ohřát, připravit různé dětské příkrmy. Je velmi praktický a jednoduchý na ovládání.Doporučila bych ho .

Bohužel není součástí kuchařka s recepty, je to škoda.

vybraná testerka | 21.06.2017

Mixér Hi speed blender od Tefalu je zaručeně jeden z nejlepších, které jsem kdy měla možnost vidět. Umí krásně do hladka namlít rýži na mouku, připravit ledovou zmrzlinu bez kousků ovoce. Dokonce se v něm dá připravit teplá polévka a to pouze díky otáčkám – příprava 7 minut. Ideální také na přípravu dětských příkrmů, myslím, že tyčovým mixérem se mi taková konsistence nikdy nepodařila L. Velmi jednoduché ovládání, předem navolené funkce s určeným časem přípravy. Doporučuji všem kteří např. milují různé smoothie.

Škoda že k mixéru není i kuchařka s recepty.

vybraná testerka | 20.06.2017

Na Hi Speed Blenderu oceňuji hlavně několik programů v nastavení. Díky těmto programům, Blender nemusíme používat jen jako klasický mixér, ale také jako drtič ledu, můžeme si vytvořit zmrzlinu, ale také teplou polévku - které se ohřívá, ale neprochází varem - tudíž máme parádní Nevařenou polévku, ve které je spousta vitamínů a živin.

vybraná testerka | 19.06.2017

Hi Speed Blender od Tefalu je vysokorychlostní mixer (max rychlost 460km/h a 30 tisíc otáček za minutu). Výsledná konzistence pokrmů je jemná, bez peciček, ovoce a zelenina si zachovají intenziívní chuť a barvu. Mixer má 6 automatických programů jako například :Smothie, Ořechy, Polévka, Led, Sorbet a Čištění. Tyto programy lze manuálně upravit podle potřeby. Do smoothie se musí přidat led, neboť dochází k zahřívání čepelí mixeru. Polévka je hotová za 7 minut a skoro bez práce. Mixer si najde využití při přípravě rostilinných mlék, různých druhů mouky, humusu a jiných pomazánek. Na přípravu sorbetu lze použít tyč, která pomáhá lépe smíchat ingredience. Mixer má bezpečnostní prvek a ten, že se nedá pustit bez nádoby.

Vyšší cena, kterou vyváží funkce a rozličné využití při přípravě pokrmů a nápojů.

vybraná testerka | 19.06.2017

Velmi výkon mixér. Tím pádem použitelný i na tvrdé suroviny jako jsou led, ořechy apod.. Pomocí jednotlivých programů v něm lze vyrobit rýžovou mouku, sorbet i horkou polévku, která se sama uvaří jen pouhým třením čepelí.

vybraná testerka | 17.06.2017
Doporučení: 37

stolní mixér tefal hi speed blender vás zaujme na první pohled svým štíhlým a odlišným designem s podsvíceným digitálním displejem s ikonkami. díky nožičkám je zde dokonalá stabilita. je zde i bezpečnostní spínač. další předností a jedinečností je velmi výkonný motor o příkonu 1500 w v kombinaci s 30 000 otáčkami za minutu. v porovnání s jinými mixéry je 1,5 x rychlejší než běžné mixéry. velmi se mi líbí odolná nádoba s odměrkou v ml. , která je nejen praktická, ale dostatečně velká pro každou rodinu. její objem je 2 litry. každá moderní žena ocení v této uspěchané době rychlost a dokonalost přípravy pokrmů a nápojů se zachováním co nejvíce vitamínů a dalších důležitých látek. tento mixér nejen, že vám vše dokonale rozmixuje a to nejen ořechy, ale i super-potraviny jako jsou chia a jiná semínka, různé ořechy. již nemusíte kupovat drahé bezlepkové či jiné mouky. díky rychle rotujícím čepelím si během několika sekund připravíte vlastní např. rýžovou, kokosovou, arašídovou, pistáciovou, pekanovou mouku. mixér obsahuje 6x intuitivních programů: ořechy, drcení ledu, smoothie, čerstvý sorbet, horké polévky, nesmím zapomenout na automatické čištění . tento mixér si zamilujete pro dokonale připravené smoothie, které je lahodné bez obsahu slupek z ovoce a peciček. úžasná rychlost přípravy polévek ( do 7 minut od varu).stačí vložit zeleninu a potřebné množství vody, dochutíme bylinkami či zeleninovou kostkou. výsledek je lahodný, polévka má krásnou barvu, výraznou chuť i vůni. připravit si můžete i cizrnový humus, bazalkové pesta, pro dětičky různé ovocné či zeleninové přesnídávky apod. děti nejvíce ocení program na sorbet. díky ikonkám si tuto lahůdku mohou připravit bez vaší pomoci:) součástí balení je i pěchovadlo, které vám pomůže v drcení např. zmražených jahod, borůvek apod.základní recept : zmražené jahůdky, polotučné mléko a cukr. můžete nahradit řeckým jogurtem. pokud jsou jahůdky či jiné ovoce málo sladké dochutíme např. domácím medem, ozdobíme meduňkou. tento mixér můžete používat denně. záleží jen na vaší fantazii.

odradit vás může jen pořizovací cena. kvalita tohoto výrobku je opravdu vysoká. není to , ale "jen "mixér. pokud tedy využijete všechny funkce jistě tohoto pomocníka oceníte nejen vy, ale celá rodina a to za investici stojí

vybraná testerka | 15.06.2017

Mixér musí každého nadchnout - 30 tis otáček za minutu, to je vážně síla! :-) Program Smoothie umí smoothie opravdu výborné a velmi jemné. Program horká polévka nadchne nejen vyznavače zdravého životního stylu, ale umím si představit jeho využití i na zeleninové polévky pro velmi malé děti (7 min od počátku vaření až po teplou polévku s teplotou 70 stupňů - tak akorát). Program sorbet mě tedy dostal na kolena, jen zmražené jahody a mléko, lžíce cukru a výborná zmrzka je na stole jedna dvě, opět pro malé děti ideál (s vynecháním cukru). Program na ořechy skvělý na přípravu např. rýžové mouky. Všech 6 automatických programů vážně paráda. Ale je to pořád jen mixér. Víc toho neumí, prostě mixuje.

A protože je to pořád jen mixér, musím mu vytknout jednu věc. A to cenu. Osm tisíc za mixér do domácnosti mi přijde vážně moc. Navíc je poměrně náročný na místo a tak buď bude pořád vystaven na kuchyňské lince a často používán nebo si užije svých 5 minut slávy a zůstane schován ve skříni. Pro někoho, kdo mixuje denně a všechno možné i nemožné, skvělá věc, ale jinak si myslím, že cena a velikost mu je spíš na škodu. Bohužel. Já se bez něj obejdu.

vybraná testerka | 15.06.2017

Zázraky se ději v podobě tohoto mixér, chladí, vaří, šťávy udělá...máme díky jednomu produktu svěží smoothie k snídani, teplou polévku k obědu a po obědě si jako dezert můžete dát studený ovocný sorbet, třeba z jahod, cokoli. Velká paráda.

Zdánlivá dokonalost, chyby se snad najít nemohou...

25.12.2022

Tento mixer je skvělý, funguje tak jak má, doporučuji ho

19.12.2022

Tuten mixér je skvělý. Vše kvalitně rozmixuje, doporučuji

17.12.2022

Super mixér na ovoce dá se z toho udělat Smoothie a nebo dobrý dezert

16.12.2022

Rychlý připraví pokrm pro rychle rána vše vyhovující a jednoduché

20.11.2022

Mixér používám už rok a do jiného bych nešla, je dobrý

10.11.2022

Mixer je parádní na mixování ovoce a všeho možného

27.10.2022

Dokonalý pomocník do každé kuchyně

Žádné jsem neshledala

10.10.2022

Velice skvělí, vhodný na milxovani i zmrzlého nebo tvrdsiho ovoce

18.09.2022

snadno se s ním zachází je úžasný ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

13.03.2021

mixér je velmi skvělý, vytvoří naprosto boží koktejly

16.05.2020

skvělý pomocník - oceňuji hlavně funkci mixování ledu

-

21.03.2019

Moje pravá ruka v domácnosti. Naprosto nepostradatelný parťák do rodiny k dětem, kde se začíná s prvními příkrmy a kde milují různé koktejly a smoothie. Prostě super výkonný parťák do nepohody. Snadná údržba.

19.02.2019

Velmi výkonný mixér, který je sice trochu dražší, ale stojí za to!Má šest automatických programů a nabízí nekonečné možnosti využití.Doporučuji ho maminkám s malými dětmi,které jistě ocení automatické čištění.

10.01.2019

efal BL 936 E38 mi doporučila kamarádka, potřebovala jsem změnit stravování a najela jsem na vaření. Tento mixér je super. Rozmixuje zeleninu, ovoce i led. Docela dobře se umývá. Žádnou chybu jsem na něm nenašla a doporučila bych dál.

01.12.2018

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

24.11.2018

Fantasticky přemění rýži v rýžovou mouku, udělá precisní smoothie, zmrzlinu, zdravou polévku, vše dokonale hladké. Myslela jsem si, co doma nemám, když jsem si pořizovala smoothie mixer s 10 000 otáčkami, ale tohle je opravdu vyšší level.

14.10.2018

A zase jedno testování od značky Tefal :-) výrobce samozřejmě zase i zde dokázal, že si svou dobou reputaci u zákazníků zaslouží. Design ani zde nezklamal. Kombinace černé a stříbrné je příjemný a hodí se do každé domácnosti. Oceňují, že má nerozbitnou nádobu, která neobsahuje BPA. Mixér je dostatečné výkonný a namixuje jídlo podle potřeby. Mohu jen doporučit :-)

10.10.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

03.08.2018

Mixér Ultrablend+ od Tefalu je pomocník do každé domácnosti. Díky němu připravíme výborné koktejly. maminky dětem přesnídávky, kašičky a různé pamlsky. V každé domácnosti si najde svoje využití a pomůže hospodyňce.

06.07.2018

Sama ho nemám ale zkoušela jsem u kamarádky dělat zeleninové i ovocné smoothe ale i drink s ledem a mohu říct že se osvědčil. Pro domácí použití i náročných hospodyňěk doporučuji. Nezabere moc místa a opravdu v něm uděláte vše.

05.05.2018

Tento mixer ma moje maminka a je fakt skvely. Dela v nem snad uplne vsechno, od polevek, pres zmrzliny az po osvezujici ledove koktejly na leto. Ja jsem si vyzkousela udelat smoothie, kdyz je ted toho plny internet, chtela jsem to vyzkouset. Je to krasne rozmixovane, hladke, nikde zadne hrudky, proste uzasne! Jsem naprosto nadsena timto vyrobkem a mohu ho doporucit.

Je dost drahy.

28.03.2018

Miluju dělání ovocných a zeleninových smoothies, které se staly s Ultrablend+ od Tefalu ještě chutnější a zábavnější. Ovoce a dokonce i tvrdou zeleninu krásně rozmixuje a nezanechává žádné tvrdé kousky. Dokonalý spotřebič do každé rodiny.

23.03.2018

kazdy rano si pripravuji smothie v mem smothie mixeru, tento mixer je urcite vykonny a setrni vuci mineralum a vitaminum... libi se mi provedeni mixeru a cena se i zda celkem suprovní tak treba nekdy

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

14.02.2018

Mixxer, který má 6 automatických programů a manuální ovládání je opravdu velice kvalitní mixér. Najdeme tam programy jako jsou třeba Smoothie, Drcení ledu, Horká polévka (ohřev třením rychle rotujících čepelí), Sorbet, Ořechy, Automatické čištění. Cena se odvíjí od kvality.

07.02.2018

Tenhle mixer ke opravdu stroj. Je velice vykonny a umicuje temer vse, na co si vzpomenete. Pripravi lahodne smoothie, polevky, rozemel kokos na moucku, daji se s nim delat zmrzliny a mnoho dalsiho. Jsem velice prekvapena vykonem. Je sice drazsi, ale urcite to za to stoji.

Je drazsi

07.02.2018
Doporučení: 81

Mixér Hi Speed Blender je skvělý přístroj, který můžu používat každý den. Mixuje, vaří, drtí, chladí a zvládne i polévky, sorbety, šťávy, přesnídavky atd. Ovládání je opravdu snadné. Za mě určitě doporučuji

29.01.2018

Nepřekonatelný mixér Ultrablend+ od Tefalu opravdu je, protože je velmi výkonný. U nás doma si rádi připravujeme domáci zmrzlinu z mraženého banánu na kterém jsem občas mixér zadřel. OVšem tento mixér má opravdu silný motor. Doporučuji

07.11.2017

Nepřekonatelný mixér Ultrablend+ od Tefalu má velmi vysoký výkon a množství různých programů, mezi kterými si najde každý favorita. Mixér je vynikající nejen k přípravě smoothie, ale také hravě rozdrtí i led! :)

08.10.2017

Dlouho jsme váhali nad vhodným pomocníkem pro přípravu smoothie, která celá rodina milujeme. Nakonec jsme se rozhodli pro Ultrablend a využili jsme výhodnější cenové akce. Je skvělý a rozmixuje i tvrdou zeleninu, jako například mrkev a také led, a to naprosto dohladka.

jediným negativem je jen jeho vysoká pořizovací cena

20.09.2017

super věc,, mám jej doma a nemůžu si jej vynachválit.. v době malého mimča půlročního mu mixuji často ovocné přesnidávky, jídla... je to velice výkonný pomocník, rychle a dobře rozmixuje na dřeň.. doporučuji

07.09.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí

05.09.2017
Doporučení: 1

Toto je mixér, který má nejen sílu, ale i cit, ovoce nebo zeleninu rozmixuje přesně na požadovanou konzistenci, buď dokonale jemné, nebo s kousky ovoce. Zdravé svačinky jsou vyrobeny během minuty a bez námahy

07.08.2017
Doporučení: 14

Tefal je značka, která zaručuje kvalitu, přístroje jsou vyráběny poctivě, nekazí se, nejsou poruchové. Tento mixer Ultrablend je opravdu silný, rozmixuje bez problémů i tvrdé ovoce, nápoje jsou chuťově vynikající.

05.08.2017

Tento mixér je nepostradatelný kousek,který nebudete chtít dát z ruky. Umí toho opravdu hodně,dělá vynikající a zdravé smoothie,připravíte v něm lahodné nápoje nebo dětské přesnídávky.Opravdu ho ocení především rodiny sdětmi,ušetří spoustu času a ovládaní je velice jednoduché.Mohu doporučit.

Cena je vyšší

01.08.2017

Hi Speed Blender od Tefalu je krasna designova vecicka do kuchyne za kterou se nikdo nemusi stydet, ze ji ma postavebou na kuchynske lince. 30000 otacek je velmi slusny vykon na tak maly pristroj. Pro vsechny co chteji nebo ziji zdrave

26.07.2017

velmi výkonný super pomocník, koupila jsem jej mamince, která tráví v kuchyni hodně času a 30000 otáček je opravdu super, i když za cenu vyšší hlučnosti, dokáže si se vším poradit, rozsekat ořechy, připravit smoothie...

08.07.2017

Mixér Hi Speed Blender od Tefalu je skutečně nepřekonatelný a to hlavně díky výkonnému motoru o příkonu 1500 w s dlouhou životností. Takto silný motor je zárukou, že mixér zvládne s lehkostí naprosto všechno včetně ořechů nebo ledu, což je pro mě nejdůležitější. Rozhodně doporučuji. :-)

05.07.2017

Doporučuji.

02.07.2017

Wow sam vlastním jeden mixer a téhle vypadá vazne super.Mixery hodne pomohou s přípravou pokrmu i lahodnych napiju,coz je velice fajn.☺ Gratuluji testerkam a k testovani.Mixery jsou fajn a hodne napomohou v kuchyni

30.06.2017

S mixerem jsem spokojená, ráda doporučím. Pěkný vzhled a výkon úplně kompenzují vyšší cenu. Je spolehlivy a rozmixuje vše, co se dá. Doporučuji.

30.06.2017

Mixér Hi Speed Blender od Tefalu je báječná věc! Mám vždy problém s tyčovým mixérem, že se mi hned zadře. Tento mixér dokáže bez problému udělat smoothie a co je opravdu báječné, že drtí i led. Lze tedy dětem udělat i ledou tříšt! Paráda

30.06.2017

Ideální přístroj na smoothie, dělám v něm několik druhů, zeleninová, ovocná, ořechová mléka a všechno bez sebemenších problémů rozmixuje. Vyzkoušet si ho byla rozhodující zkušenost. Doporučuji ho všem.

29.06.2017

Vynikající mixer. Děláme v něm především smoothie. Rozmixuje úplně všechno. Má moc hezky design. Snadno se používá. Jednoduchá snadná údržba. Určitě doporučuji je to fajn pomocník.

29.06.2017

Tento mixér si pořídila Má sestra na smoothie protože smoothie miluje a dělá si je dost často a potřebovala věci které doopravdy velmi výkonná ale myslím si že to za tu cenu abych si ho asi ne pořizovala ale co jsem viděl A co ten stroj umí tak docela dost veliký hluk ale smoothie mněhně z něj výborný

29.06.2017

Naprosto dokonalý. Rozmixuje úplně vše. Se vším si poradí. Je kvalitní a designově moc pěkný. Běží prakticky pořád. Doporučuji. ...

28.06.2017

Tato značka domacich spotrebicu je naprosto luxusni. Doma mam od tefalu trictvrte veci :-) Tento krasny a vykonny mixer me naprosto uchvatil :-) A tak jsem si ho vymodlila :-) Libi se mi jeho funkce a nemuze se rovnat s konkurenci, to proste nelze :-) Je fakt uzasny ! Rozenele uplne vsechno. Malemu delam domaci presnidavky, ktere miluje od malicka. Polevky, zmrzlinu, smoothie. Zvladne opravdu vsechno! Cena je teda silena, ale verim, ze vydrzi, tak jako ostatni spotrebice, co mam doma od teto znacky :-)

22.06.2017

Vybraná jsem nebyla škoda určitě bych užila věřím že je to šikovný pomocník do kuchyně na džusy koktejly na mletí ořechů a třeba i na šlehání šlehačky za mě doporučuji mě se moc líbí a třeba si ho někdy i pořídím.

20.06.2017

Mixer od Tefalu je opravdu vysoce výkonný mixer, který se nedá srovnávat s běžnými mixery. Je schopný rozmixovat rýži na jemnou rýžovou mouku. Má všestranné použití - rozmixuje téměř vše - ovoce, zeleninu, už zmiňovanou rýži, led na ledovou tříšť.

Poměrně vysoká hlučnost

16.06.2017

Tento mixér vypadá opravdu velice luxusně a moc užitečně.Já se svým robotem co mám jsem také spokojená ale toto je jiný kalibr.Když jsem si o něm četla hodnocení a komentáře tak jsem opravdu velmi vážně začala uvažovat o jeho koupi.

15.06.2017

Mixér UltraBlend je skutečný zázrak. Líbí se mi vysoká rychlost otáček, díky níž za minutu uvolní mnohem více živin z ovoce a zeleniny. Výkonný motor zajistí jemné rozmixování surovin oproti standardnímu mixéru. Stručně řečeno: moderní doba díky svým technologiím nabízí doslova zázraky. To by se naše prababičky divily, co je dnes možné. Mixér mě natolik fascinuje, že vážně uvažuji o jeho koupi.

15.06.2017

Tento mixér je opravdový zázrak. Spíš mi přijde jako robot, který dělá více věcí najednou . Jeho 6 automatických programů mě vážně dostalo - Smoothie, Drcení ledu, Horká polévka Sorbet, Ořechy a ještě navíc Automatické čištění!!! Paráda!

13.06.2017

Samozrejmne je vsude znamo ze tefal je absolutni jednicka na ceskem i zahranicnim trhu.Vetsinou v gastro zarizeni pouzivaji tefal jelikoz nema asi zrejmne konkurenci.Sice ceny jsou ruzne vysoke ale co bysme taky chteli za takovy nadstandart.Pristroj super

Cena

13.06.2017

Pro mě je Tefal naprostou jedničkou v domácích spotřebičích. Nemohu si vynachválit hlavně žehličky, které jsou takřka nesmrtelné a už nechci od jiného výrobce. Tento mixér je krásný, robustní a splňuje, co splnit má. Zda se investice vyplatí se pozná až po čase.

13.06.2017

Mixér Hi Speed Blender od Tefalu jsem viděla v akci na jedné předváděčce. Musím říci, že mně docela zaujal. Jeho výkon umožňuje rozmixovat prakticky cokoliv od ovoce, zeleniny až po ledové kostky. Líbí se mi i design mixéru.

12.06.2017

tento mixér Hi Speed Blender od Tefalu znám má ho kamarádka a ja jsme z něj popravdě dost unešená, je orpavdu uzasny s jakou rychlosti pracuje, je celkem tichy oproti jinym konkurencnim mixerum, desngove krasne propracovany, lehce se udrzuje a cisti coz s malymi detmi velmi ocenuji

10.06.2017

Mixér Hi Speed Blender od Tefalu má vynikající vlastnosti a je zárukou vysoké kvality, která nezklame. Určitě bych ho v domácnosti moc využila na různé pokrmy i včetně smoothie. Do budoucna bych si ho ráda pořídila.

09.06.2017

mixér Hi Speed Blender od Tefalu je skvělým pomocníkem se širokými možnostmi využití..lákají mě všechny uvedené..nejvíc asi ale rozmixování mého oblíbeného ovoce,které v létě zvláště osvěží..v horku a vedru..

09.06.2017

Mixér jsem viděla u kamarádky a nadchl mě, takže ho také vlastním. Jahodové a banánové koktejly u nás frčí. Také zeleninové příkrmy pro prcky a ledová drť do koktejlů pro mamky a taťky se hodí. Opravdu vynikající. Snadno se obsluhuje i udržuje.

09.06.2017

Vlastním tento mixér a jsem spokojená moc. Zejména to, že mixovaná potravina, ovoce či zelenina jsou díky neuvěřitelnému počtu otáček za minutu umixovány úplně dokonale do hladka a děti mi je snáze snědí. Bála jsem se, zda nebude přístroj moc složitý na ovládání, ale není. Také údržba je snadná.

09.06.2017

U nás také používáme a chválíme. Kdo má děti, chápe, jak je dobré, když je pomocník v kuchyni rychlý a hlavně multifunkční. Nejen rozmixuje, ale naseká a rozdrtí. Ledová ovocná tříšť na horké dny je hotová raz dva. Snadná údržba i používání.

08.06.2017

Woe toto bych chtěla moooc vyzkoušet.Vypadá parádně a kolik casu musí ušetřit,je to uzasne 😍 Urcite zakoupim,jsem maminka dvou deticek ,tak moooc ocenil a doporučim dale a cenové přijatelný.☺ Designove moc krasny.

Nic vyzkouším moooc rada.

08.06.2017

Vlastním tento výrobek od posledních vánoc a jsem nadšená. Mnohokrát se osvědčil v mnoha funkcích. Teď v létě hlavně vyrábíme ovocné a zeleninové nápoje. A kdo chce s ledem, může mít, mixér skvěle podrtí velké kostky ledu. Seká a krájí, vše neuvěřitelně rychle a dokonale. Není velký, snadno se ovládá, přehledný displej. Super.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
158 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat