Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Šampon na seboreu Mediket Ictamo

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

10.07.2018 | Testování

Zatímco seborea ve vlasech u kojenců odezní obvykle po několika týdnech, v dospělosti se často vrací a je nutné ji léčit. Také touto nepříjemností trpíte? Pak se přihlaste do našeho testování. Třicet testerek totiž bude moci vyzkoušet šampon Mediket Ictamo, který je určený právě pro vlasovou kůži se seboreou. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?

Dermatologický šampon Mediket Ictamo přispívá k řešení projevů seborey ve vlasech, problémů s boláky a strupy v hlavě, svěděním kůže hlavy. Tento šampon je vhodnou náhradou dehtových šamponů.

Úleva pro těžce zkoušenou kůži

Seborea postihuje především kojence, dospívající a dospělé s tím, že postihuje častěji muže. Její výskyt se v populaci odhaduje na 3–5 %.

Příčina nemoci není přesně známa. Předpokládá se, že jedním z predisponujících faktorů je zvýšená produkce mazových žláz, která může vést k poruše kyselého ochranného pláště kůže. Svou roli hraje i oslabená imunita, mikrobiální faktory, hormonální vlivy, ale i poruchy ve výživě či stres. Onemocnění zhoršují klimatické faktory. V létě se nemoc obvykle zlepší, naopak ke zhoršení dochází v chladnějších měsících roku.

Receptura šamponu Mediket Ictamo obsahuje bílý ichthyol a pyrithion zinku (zinc pyrithion). Jde o účinné látky, které mají antibakteriální a antifungální účinky a vracejí kůži rovnováhu tím, že snižují tvorbu kožního mazu na normální úroveň. Bílý ichthyol působí navíc protizánětlivě. Přípravek zklidňuje podrážděnou kůži hlavy, neobsahuje barviva ani parabeny a není parfémovaný.

Jak se šampon používá? Naneste přiměřené množství šamponu Mediket Ictamo na mokré vlasy a masírujte jím pokožku hlavy až do vytvoření pěny. Nechte působit 3–5 minut a důkladně opláchněte. Používejte 2–3x týdně po dobu 4–6 týdnů. Následně používejte Mediket Ictamo jednou za týden.

Doporučená cena: 265 Kč/80 ml; 495 Kč/180 ml

Více informací na www.mediket.cz

Celkové hodnocení: 89%
Hodnocení: 82 testerek
Doporučeno: 75x

vybraná testerka | 25.09.2018

Klady:

Šampon na seboreu jsem ráda testovala.Byla sem překvapená jak fungoval.Použili jsme ho na našeho malého,dlouho už má problém se seboreou.Sice to trvalo delší dobu,ale jeho hlavička už vypadá krásně.Zkoušela jsem ho i na sobě,ale tam změna moc viditelná nebyla,jen se dost zmírnilo svědění pokožky.Šampon moc nevoní a má konzistenci jako krém,ale to je u léčivých věcí normální.

Zápory:

vyšší cena

vybraná testerka | 25.09.2018

Klady:

děkuji za možnost testování. seboreu mám už řadu let a mám se šampony apod. různé úspěchy i neúspěchy. mediket ictamo mi opravdu vyhovuje. bála jsem se, že se mi po něm budou více mastit vlasy (předchozí zkušensot s jiným šamponem z lékárny), ale úplně bez problémů, vlasy vypadají vyživeně a nemastí se mi. potíže se seboreou opravdu ustoupily asi po necelých 3 týdnech. i když ne úplně, i tak je to v mém případě velký úspěch. hlavně už nemám tolik podrážděnou pokožku a napohled taky vypadá o moc líp. za mě 10 hvězdiček.

Zápory:

k záporům by mohla patřit vyšší cena, hodně zvláštní aroma a konzistence. ale není problém si zvyknout, vůně navíc na vlasech nezůstává, takže se člověk nemusí bát.

vybraná testerka | 25.09.2018

Klady:

u nas testoval muj syn tak predavam jeho hodnoceni: Se šamponem jsem velmi spokojen. Svědění kůže zmizelo jako první, pak začaly mizet i šupinky a myslím, že celá kůže byla víc zklidněná. Je ale potřeba mýt vlasy šamponem opravdu pravidelně a nemíchat ho s jinými. Musel jsem na služební cestě použít jiný a okamžitě se problémy vrátily. Ale když jsem se pak vrátil k tomuto šamponu na seboreu, a zase přišlo zlepšení. Za mě tedy doporučuji.

Zápory:

Možná vůně a cena, ale to je daň za kvalitu.

vybraná testerka | 25.09.2018

Klady:

Dobrý den, šampon jsem testovala poctivě celou dobu a musím říct, že mě hodně překvapil. Nejvíc byl rozdíl vidět po několika prvních použití. Zmizelo svědění a podivné "mapy", co jsem měla v hlavě. Takový účinek jsem ještě u žádného přípravku neviděla. Na vůni si člověk rychle zvykne, ta mi nijak nevadila. Když člověk ví, že to pomáhá, tak tyhle věci neřeší. Zkouším teď postupně zase přecházet na bývalý šampo, ale Ictamo mám v zásobě a pravidelně ho ppoužívám dál, i když už ne tak často.

vybraná testerka | 25.09.2018

Klady:

Sampon pri pravidelnem uzivani sutecne vyrazne zlepsuje stav pokozky- mizi zarudnuti a svěděni, šupinky i dalsi problémy vymizely zcela. ma specifickou neprijemnou vůni ale lečivé pozitiva jsou na místě

Zápory:

záporem je kostituce, , nepříjemná vůne která dost může každěho odradit, také vysoká cena moc výrobku neprospívá

vybraná testerka | 25.09.2018

Klady:

Děkuji za možnost testování. První účinky jsem začala pozorovat cca po 3 týdnech. Pokožka není tak zarudnutá a svědění pomalu, ale jistě mizí. Konzistence šamponu je oprati jiným hustší a méně pění. Šampon rozhodně doporučuji.

Zápory:

Vůně šamponu, ale člověk si na to časem zvykne.

vybraná testerka | 25.09.2018

Klady:

Šampon opravdu zabírá, asi po 2 týdnech užívání se mi opravdu zlepšil stav vlasové pokožky. Ale jakmile jsem používat přestala, problém byl zpět. Tak jsem začala mýt hlavu tímto šamponem znovu a po týdnu zase zlepšení, takže opravdu funguje.

Zápory:

Špatná konzistence šamponu, nepění a špatně se dostává z aplikátoru:(

vybraná testerka | 25.09.2018

Klady:

Na tohle testování jsem se mimořádně těšila a výhra mě velmi mile potěšila, prvně chci tedy poděkovat za tu možnost. K samotnému šamponu musím říct, že mě velmi překvapila účinnost. Asi u třetího použití mi vymizela suchá a zarudlá kůže a vydrželo to tak až do příštího umytí. Zároveň jsem vyzkoušela jeden týden vynechat a co už mě nepotěšilo bylo to, že to "nepoužití" bylo hned znát. Výrobek chválím, přináší opravdu úlevu a viditelné zlepšení kondice pokožky hlavy.

Zápory:

Jediný zápor a strženou hvězdičku v hodnocení dávám za konzistenci. Je to takové blátíčko, které nepění a to je věc, přes kterou se těžko dostávám u jakéhokoliv šamponu na vlasy. Toť vše, v celkovém hodnocení každopádně produkt více jak doporučuji. :)

vybraná testerka | 25.09.2018

Klady:

Sampon pri pravidelnem uzivani skitecne vyrazne zlepsuje stav pokozky...mizi zarudnuti a svedeni, supinky i dalsi problemy v podobe hnusavych pupinku vymizely zcela.ma specifickou ne moc prijemnou vuni ale lecive pozitiva ji predci.

vybraná testerka | 25.09.2018

Klady:

Šampon dobře pění,má svoji specifickou vůni, která jistě není na závadu. Šampon je příjemný a nemusí se ho dávat na mytí hlavy moc. Po pár umytí jsem začala pomalu pocitovat zlepšení jak pokožky, ustalo svědění,tak se mně přestaly dělat velké šupinky s kterými jsem dlouho bojovala. Za mě je tenhle přípravek skvělý, mohu ho všem , kteří mají problémy jen a jen doporučit.

vybraná testerka | 25.09.2018

Klady:

Tenhle přípravek mě přímo nadchl. Měla jsem problémy tak dlouho a díky tomuto šamponu se moje pokožka natolik zlepšila, že jsem prakticky bez problémů. Projevy ustoupily, vlasům se hodně ulevilo, zdá se mě, že i vlasy už nemám tolik mastné a pokožka mě přestala svědět. Mohu jen doporučit.

vybraná testerka | 24.09.2018

Klady:

Pomohl mi při potížích, hlavně ze začátku testování, musela jsem si zvykat na delší dobu působení na hlavě, ale dalo se to zvládnout. Potíže mi nevyléčil, ale určitě ho budu používat dál, jelikož se potíže při používání zlepšily.Doporučiuji přinejmenším vyzkoušet, stojí to za to.

vybraná testerka | 24.09.2018

Klady:

Šampon testoval přítel, který seboreu trpí už několik let. Bohužel musím napsat, že mu zas až tak nepomohl a není vidět rozdíl mezi tím, jestli používal tento šampon nebo drogérkový proti lupům. Šampon mu nevoněl, ale to mu nevadilo,to že míň pění také ne, na krátké vlasy to nevadí. Po umytí a uschnutí vlasů pokožka hlavy nesvědí a nejsou vidět ani šupinky kůže, na další den se ale objeví v plné síle jako před umytím. Asi to bude chtít delší dobu používání, tu seboreu má fakt špatnou a ne jen ve vlasech, tak je možné,že to na něj bude působit až po delším testování :)

vybraná testerka | 24.09.2018

Klady:

Pokožka hlavy se opravdu výrazně zlepšila, ačkoliv po prvních dvou umytí byla dosti podrážděná, s každým dalším umytím se to zlepšilo...Celkově s podporou vitamínů a sluníčka bylo letní období pro problém velmi příznivé. jsem zvědavá na zimní období, určitě budu používat dále.

Zápory:

Vysoká cena, vlasy o dost tvrdší.

vybraná testerka | 23.09.2018

Klady:

Děkuji za možnost testování šamponu Mediket Ictamo. Šampon je hustější konzistence a má specifickou vůni, která se dá zvládnout, oproti klasickému dehtovému šamponu to "nic" není. Šampon dobře pění. Účinky úlevy jsem cítila již po prvním umytí. Krásně pokožku hlavy zklidní. Bohužel maštění vlasů se nezměnilo.

vybraná testerka | 23.09.2018

Klady:

Děkuji za možnost testování. Nejprve jsem byla skeptická, když jsem viděla velikost balení. Myslela jsem si, že než stihnu zpozorovat nějaké výsledky, tak šampon vypotřebuji. Ale není tomu tak. První účinky jsem začala pozorovat cca po 3 týdnech. Rozhodně doporučuji.

Zápory:

Zápach šamponu - ale kdo je zvyklý na podobné šampony, tak už u to ani nepřijde. Také mám problém dostat z lahvičky poslední zbytky šamponu, jak je šampon hustší, tak jen tak neteče a tvrdý plast mi nejde tak dobře zmáčknout.

vybraná testerka | 22.09.2018

Klady:

Poměrně rychle se zlepšilo svědění a pálení pokožky ve vlasaté části hlavy. Asi po měsíci jsme pozorovali výrazné omezení lupů. Když si manžel oblékl sako nebo tmavou košili nebo triko, nemusela jsem ho pořád ometat jako dřív.

Zápory:

Tstoval manžel, nestěžoval si na nic. Já potíže nemám a vyzkoušela jsem taky, připadal mi takový "léčivý", vlasy byly jako drsné.

vybraná testerka | 22.09.2018

Klady:

Děkuji za možnost testování šamponu.Začnu balením,to je super,nikde nepřekáží,vůně teda nic moc,ale to je u těhle přípravků normální.Konzistence bych řekla dobrá,neteče jako některé šampony.Ale výsledky má,sice to trochu trvalo.První reakcí byla u mě nějaká alergie,všude pupínky a málem jsem se mohla udrbat.Vxdržela jsem a riskla to znova.Divila jsem se,ale nic.Žádné svědění a po několika opakováních se stav pokožky zlepšil,sice ještě né uplně,ale jsem spokojená.Přítel má lupénku,tak to také zkusil,ale bohužel musel to vzdát,něco mu tam vadí.

vybraná testerka | 21.09.2018

Klady:

Děkuji, že jsem mohla být vybrána, abych vyzkoušela šampon Mediket Ictamo. Nejdříve jsem byla skeptická k velikosti balení a říkala jsem si, že než ho spotřebuji, tak žádný výsledek nespatřím, ale opak byl pravdou! Potěšil mě tvar obalu, který usnadňuje nanášení. Z barvy a konzistence jsem nebyla nadšená a vůně ve mně evokuje lékárnu, ale na mastičky a tak jsem zvyklá, takže žádný problém. Na vlasy si nanáším kondicionér, tak jsem ráda, že se mi na hlavě nebije tolik vůní. Po týdnu používání jsem viděla a především cítila výsledky. Určitě bude mít místo v mé koupelně, protože ani cena není závratná, oproti již vyzkoušeným výrobkům, a výsledky jsou přesvědčující.

vybraná testerka | 21.09.2018

Klady:

Šampón Mediket Ictamo testoval můj manžel, který trpí seboreou již několik let a vyzkoušel již tedy dost přípravků. Po 6 tydnech používání Mediket ho již nesvědí pokožka hlavy a vždy po umýtí má skvělý svěží pocit, šupinatost se zlepšila a celkově je se šampónem spokojen. Konzistence šampónu mu vyhovuje i když vůně mu připomíná spíše mastičku z lékárny, ale po umytí vlasů jí necítí.

vybraná testerka | 20.09.2018

Klady:

Moc jsem tomu nevěřila, ale již po druhém použití jsem viděla nějaké výsledky.Konzistence je zvláštní, ale mě to nijak moc nevadilo. Hodně pění a to beru jako výhodu. Parfemace nijak nijak zvláštní..

vybraná testerka | 20.09.2018

Klady:

Od tohoto šampiónů jsem očekávala hodně, složení vypadalo nadějně, a sampon mě v účinku na seboreu nezklamal. Je fakt, že nanášení bylo trochu horší vzhledem k jeho konzistenci a mym dlouhým vlasum. To, že nevoní, mi až tolik nevadí, hlavně že pomáhá. Jen to male balení je rychle pryč.

Zápory:

Cena je vyšší, za kvalitu se platí.

vybraná testerka | 16.09.2018

Klady:

Hned po tydnu pouzivani, bylo videt znacne zlepseni. Sampon sice uz skoro dochazi, ale seborea je temer pryc a to nebyla zrovna mala. Sampon mohu urcite doporucit, tem kdo vahaji nad porizovaci cenou.

Zápory:

Velmi male baleni a vysoka cena.

Doporučení: 11

vybraná testerka | 13.09.2018

Klady:

Prví použití byla bomba. Obrovský skok. Na mojí pokožce. Potom jsem ho použila podle návodu a to , už nebylo tak viditelný. Doporučuji mýt jednou do týdne .Pokud máte nemoc hodně rozvinutou, jedno balení nestačí.

Zápory:

Čím častěji, tím menší výsledek.

vybraná testerka | 10.09.2018

Klady:

Šampon splnil to co slíbil. Funguje. :) Po dvou týdnech používání byly vidět znatelné rozdíly. Ano šampon má hodně podivnou konzistenci, ale neberu to jako zápor, protože dle mého názoru je jedno jaká je konzistence hlavně, že pomáhá. Šampon i celkem dobře pění, což u šamponů tohoto typu nebývá moc zvykem. :) Šampon je navíc bez parfemace a to já oceňují.

vybraná testerka | 10.09.2018

Klady:

Dermatologický šampon Mediket Plus se mi na lupy velmi osvědčil Už předtím jsem zkoušala některé šampony proti lupům, ovšem bez většího účinku. Šampon Mediket Plus používám 2-3 x týdně, lehce vmasíruju do vlasů a nechávám tak 3 minutky působít, pak důkladně opláchnu. Zatím velmi dobrý výsledek. Jsem zvědava, jak to bude až přejdu opět k běžným šamponům, jestli se lupy vrátí, protože vzhledem k velmi vysoké ceně šamponu, ho určitě nebudu používat pořád.

vybraná testerka | 09.09.2018

Klady:

Musím říct, že jsem byla opravdu mile potěšena, že jsem byla vybrána. Neboť svědění hlavy mám opravdu dlouho. PO umytí vlasů šamponem jsem čekala, co z toho vznikne. Nepění. A musím opravdu uznat, že jsem tyto horké dny vydržela bez škrábání. Šupinek je minimum. To musím podotknout, že si co 2 den myju hlavu. Za mě spokojenost

Zápory:

Opravdu nevoní, konzistence tužší, vysoká cena.

vybraná testerka | 30.08.2018

Klady:

Ahojte.Taaakže. po nanesení šamponu na vlasy a hlavně vetření do pokožky jsem zjistila,že moc nepění a nijak zvlášť hezky nevoní.AAAALEEEEEE : zato pěkně štipká a po celou dobu ( nechávám působit 5 minut ) a po smytí mě pokožka krásně chladí.A po obyčejném šamponu jsem si po uschnutí hrábla do vlasů a sněžilo a byly stroupky.Po tomhle? Jen hladká pokožka bez sněžení a stroupků a tento stav drží tři dny.No super.Jsem opravdu příjemně překvapená a vřele doporučuji. ?.)

vybraná testerka | 30.08.2018

Klady:

Vzhledem k zaporum a vzhledem k tomu,ze jsem sampon na hlave mit opravdu nemohla,nemohu napsat nic kladného.Ale samozřejmě ze nesedl me,neznamena ze je spatny.Verim,ze plno lidem vyhovovat bzde.Každopádně děkuji za moznost testování.

Zápory:

Bohužel,me osobně sampon vubec nevyhovoval.Kdyz uz pominu tuhou konzustenci,ktera se pri dlouhych vlasech špatně nanáší na pokožku hlavy,tak me po naneseni samponu začala dost intenzivne pálit pokožka hlavy.Zkusila jsem sampon pouzit opakovaně,ale prohev byl pokazde stejny.

vybraná testerka | 29.08.2018

Klady:

Tento produkt je jako stvořený pro mě. Trápí mě seborea už dlouhá léta, od dětství. Tenhle šampon mi pomohl zmírnit příznaky a na určitou dobu se jich i zbavit. Vřele doporučuji. Dá se běžně koupit v lékárnách.

vybraná testerka | 28.08.2018

Klady:

Šampon částečně pomohl. Používal jsem podle návodu a po odstoupení vyrážky pouze nárazově, jako prevenci. Většina šamponu na seboreu je nepříjemná kvůli zvýšenému podráždění po nanesení i po opláchnutí, ale tento šampon byl velmi příjemný

Zápory:

Nejspíše největší nevyhoda je, že bez podpůrné kůry, jako je příjem vitamínů, vyhýbání se stresu a nebo jenom usušení vlasů po umytí, jsem nedocilil úplného odstranění projevu seborey. Další věc je nepříjemný zápach, ale není to nic, co by se nedalo překousnout.

vybraná testerka | 27.08.2018

Klady:

Sampon jsme zkouseli na priteli, ktery trpi seboreou uz delsi dobu.Sampom zabral, seborea se zmírnila, ale bohuzel je nutne ho pouzivat neustale, pri vysazeni se to vrati. Nastesti neni nitne pouzivat velke mnozstvi samponi.

Zápory:

Cena , na dlouhodobe pouzivani je to dost vysoka castka. Na druhou stranu u nas se da stridat ui s jinym samponem.

vybraná testerka | 27.08.2018

Klady:

Tento šampon byl pro mě překvapením.Vyzkoušela jsem jich už několik,ale žádný mi tak rychle nepomohl jak tenhle.Po 14 dnech používání mě hlavně přestala svědit hlava a ani stroupky se mi nedělají,takže paráda

vybraná testerka | 27.08.2018

Klady:

Zkoušeli jsme u tatínka na lupénku a u maminky na stroupky podobné těm, jaké se tvoří miminkům, taková ta loupavá hmota, která se vyčesává. Kůže se zklidnila, uvidíme dál.Jen trochu vadí typická vůně ichthyolu a pro běžné používání je cena dost vysoká.

Zápory:

Vůně není moc příjemná

Doporučení: 24

vybraná testerka | 26.08.2018

Klady:

Tento šampon jsem chtěla pro svého manžela, který na seborelu trpí. Po třech týdnech užívání se mu pokožka zlepšila (ale to se děje u každého nového šamponu) , uvidíme po delší době. KAždopádně ho nesvědí hlava, což je velké plus. Já osobně vidím, že má mnohem méně zarudlých míst. Doufám, že to takto zůstanu ajá ráda zakoupím další kusy ;-)

Zápory:

ZAtím jsem na nic nepřišla, ale etstujeem teprve krátce.

vybraná testerka | 24.08.2018

Klady:

Přítel si tento šampon ani nechválí ani ho nějak nepotápí. Prostě je asi beznadějný případ, kterému nepomáhá nic. Mysleli jsme, že zabere alespoň na přílišné maštění vlasů, jak výrobce slibuje, ale to se také nekonalo, akorát vlasy byly hodně bez objemu, ale mastily se pořád stejně rychle.

vybraná testerka | 22.08.2018

Klady:

Tak tento přípravek byl moc milým překvapením pro manžela, který se seboreou "bojuje" už řadu let. Jako každý chlap byl z počátku nedůvěřivý, ale už po 3 použitích bylo patrné zlepšení. Takže za nás 100% doporučujeme.

vybraná testerka | 21.08.2018

Klady:

Se šamponem jsme spokojeni, v horkém počasí hlava přestala svědit a šupinky take začínají mizet. Opravdu stačí jen maličko, krásně pění Nevábná vůně se dá jednoduše přebít kondicionérem. Za nás každopádně plus

vybraná testerka | 21.08.2018

Klady:

Se šamponen jsem spokojená. Šupinky z hlavy zmizely, hlava nesvědí. Uvidíme, jaký bude mít dlouhodobý účinek. Zda si na něj pokožka nazvykne a tím pádem přestane být účinný. Prozatím si jej určitě ještě zakoupím.

Zápory:

Zatím nejsou

vybraná testerka | 20.08.2018

Klady:

Pro mě bohužel krátká doba na zkušení, protože si vlasy nemyji tak často, ale po použití jsem nepociťovala žádné svědění, což je pro mě zázrak. Tento šampón používá dlouhodobě můj otec, který trpí na lupy a strupy a je s ním velmi spokojen.

Zápory:

Snad jen malé balení balení, na dlouhé a husté vlasy bude ihned pryč.

vybraná testerka | 20.08.2018

Klady:

Po dvou týdnech testování velice pozitivní účinky. Méně svědění, zarudlé kůže. Manžel používá pouze tento šampón, již vyzkoušel všechny možné značky, ale tato je nejlepší. Za mne můžeme tento šampon jedině doporučit.

Zápory:

žádné snad cena (za kvalitu se holt platí)

vybraná testerka | 17.08.2018

Klady:

Šamponem jsem byla velice překvapená. Po týdnu používání zmizelo svědění hlavy a ustoupily o dost i stroupky na hlavě. Překvapilo nás jak reychle zabírá. Vyzkoušel ho i můj bratr,který hodně trpí na lupy a po jednom umytí o 100 % lepší. Všem doporučujeme!

vybraná testerka | 17.08.2018

Klady:

Po 2 týdnech používání tátu přestala svědit hlava a přestal mít problémy . Mile nás šampon překvapil . Po dlouhé obě jsme našli účinný produkt, který pomohl a uklidnil pokožku . Vřele doporučujeme.

Zápory:

nejsou

Doporučení: 21

vybraná testerka | 14.08.2018

Klady:

jsem maximálně spokojená, v horku se hlava víc potí a tím i víc svědí, už jsem byla docela nešťastná, úleva od svědění přišla už po prvním použití šamponu. Použití je snadné, používám přesně podle návodu a moc mi vyhovuje. není parfémovaný, má dobrou konzistenci, není ho potřeba dávat moc, používám druhý týden a obtíže se opravdu zmírnily.Myslím, že jsem konečně našla řešení svého problému se seborheou. Pokud bude šampon takhle účinný i v zimě, kdy mám potíže mnohem větší, budu maximálně spokojená. Už ted ale mohu doporučit, úleva je opravdu znát.

vybraná testerka | 11.08.2018

Klady:

Moc děkuji za možnost vyzkoušet šampon Mediket Ictamo. Ihned při první použití mi bylo jasné, že se nejedná o kosmetický, ale o zdravotnický prostředek. Typická vůně, konzistence - ani jedno mi nevadilo a těšila jsem se na výsledky. Používám ho týden přesně podle návodu a moje problémy skutečně polevují, minimálně se zmírnily a i přes veliká horka, která jsou spojena s vyšším pocením mě pokožka hlavy tak nesnesitelně nesvědí. Jsem velmi zvědavá v jakém stavu bude po vypotřebování celého balení.

vybraná testerka | 08.08.2018

Klady:

Šampon jsem předala přítelovi,kterého trápí seborea. Po prvním vyzkoušení mě bylo oznámeno,že hlava ho již nesvědí. Vuně byla příjemná, konzistence dobrá. Pění sice míň než obykle šapony pění. Balení dostačující. Cena za výrobek přijatelná.

Zápory:

Nenapadají mě žádné zápory

vybraná testerka | 05.08.2018

Klady:

Šampon jsem předala babičce, která trpí seboreou, nejdříve mne ujisťovala, že ji nic netrápí, ale trvala jsem na svém. Po prvním upozorňuji po prvním použití mi volala, a celá nadšena mi oznámila, že ji hlava nesvědí. Jsou tomu 5 dní co jsem babičku viděla, zkontrolavala výsledky, a sama jsem byla překvapení. Seborea se pomalu vytratila, boláky již nená a hlava už nesvědí. Děkuji za možnost testování pro babičku.

Zápory:

Nevoní .

vybraná testerka | 04.08.2018

Klady:

Tento sampon mě velmi příjemně překvapil. Již po jednom použití vidím malé zlepšení. Budu tedy doufat, že při pravidelném užívání obtíže zmizí úplně a nadobro. Vůně je jemná, nevtirava, peni dobře a rychle.

vybraná testerka | 03.08.2018

Klady:

šampon byl při používání celkem příjemný, ani vůně mi nějak nevadila. Dobře pění a příjemně se nanáší. Potíže se svěděním a citlivou pokožkou hlavy lehce polevily, ale i tak si vlasy musím mít nejpozději obden.

04.05.2019

Klady:

Tento šampon na Seborelu mě příjemně a hodně překvapil.Mizí šupinky z vlasové pokožky a má specifickou vůni a léčivé učinky.Opravdu uvidíte zlepšení, konzistence šamponu je hustčí a méně pění, ale to vubec nevadí.

Zápory:

Dražší cena

12.01.2019

Klady:

Můj revoluční objev! Používám teď mediket verši, kvůli kvasnice na ramenou... Ale jinak. Jsem objevila v lékárně i šampon. Moje věcně zasněžená ramena, stroupky od škrábání a seborea v obočí jsou. Fuč! 😍 Cena mi přijde adekvátní pro věc z lékárny, která skvělé funguje. Dříve jsem. Kupovala Vichy dercos a ten byl také dráhy

06.01.2019

Klady:

Trochu dražší ale výborný šampon při problémech a pokožkou ve vlasech. Po několika umytích vlasů dle návodu vlasy nesvědí, pokožka je bez lupů a začervenání. Spokojenost, mohu jen doporučit, až na zmiňovanou dražší cenu

30.12.2018

Klady:

Šampon na seboreu Mediket Ictamo má velmi dobré účinky. Šampon velmi účinně zklidnil pokožku hlavy. Svědění zmizelo a zarudnutí také. Použití je jako u běžných šamponů, tedy snadné a rychlé. Vřele doporučuji.

28.12.2018

Klady:

Tento problém měl syn chvilku po narození, ale po pár dnech bez použizí jakékoliv chemie zmyzel. Stačilo jen použít hřebínek. Jelikož tento produkt nepotřebuji, tak jsem chtěla vyzkoušet jiných výrobek od této značky. Z důvodu problémové pokožky s atopickým ekzémem jsem se rozhodla pro Nutrilotio výživné mléko a rozhodně jsem neudělala špatně. Pokožka po delším používání byla znatelně zdravější, jemnější a nebyla tolik vysušená, jak ji normálně mám. Rozhodně si znovu pořídím. Ani cena mi nepřišla vysoká. Obdobné produkty stojí stejně. Tuto značku mohu doporučit.

30.11.2018

Klady:

Šampon na seboreu Mediket Ictamo krásně s jemně pění. Šampon na seboreu Mediket Ictamo vlasy krásně umyje a pokožka je po jeho použití zklidněná. Pro seboreu skvělá volba! Šampon na seboreu Mediket Ictamo doporučji.

11.10.2018

Klady:

na testování jsem vybraná nebyla, ale šampon jsem si zakoupila a už po prvním umytí jsem pocítila úlevu na pokožce, jsem ráda, že mně šampon pomohl budu jej i nadále používat, že nevoní mně nevadí, hlavně že pomáhá, díky za tip

Zápory:

žádné zápory jsem nenašla

04.10.2018

Klady:

U nás šampon na seboreu používá děda a je spokojený. Svěděla ho dost pokožka hlavy a po používání tohoto šamponu se mu značně ulevilo od svědění a šupinatění, což obtěžovalo nejen jeho, ale i jeho okolí (nás).

01.10.2018

Klady:

Tento šampon používá můj synovec, který se seboreou bojuje od narození. Teď je mu 7 let a moje sestra už na mytí vyzkoušela kde co. Až tento šampon mu ulevil a ložiska se začala zmenšovat, hlava míň svědit. Jeho vůně je hodně specifická, ale asi jako u všech léčebných přípravků. Důležitý je účinek a ten je výborný. Šampon mohu jen doporučit. Mám zase veselého synovce :D

01.10.2018

Klady:

koupila jsem si tento šampon díky tomuto testování a už ho mám skoro měsíc a a jsem s ním moc spokojená. měla jsem problém s podrážděnou kůží na hlavě a lupy, ale je to mnohem lepší, jsem ráda že jsem ho mohla vyzkoušet a budu ho používat i dál.

29.09.2018

Klady:

U dcery se seborea objevila. Po více umytí cca 3 týdnech jsme se konečně tohoto nepříjemného zarudnutí a svědění zbavily. Preventivně si dcera vlasy jednou za 14 dní tímto šamponem vlasy umyje a stále máme klid.

06.09.2018

Klady:

Šampon Mediket Ictamo obsahuje účinné látky, které mají antibakteriální a antifungální účinky, měl by pomoci od Seborey - ale asi jak komu, Manžel nebyl spokojený, po nanesení ho hlava pálila, zkusil 3x, žádný pozitivní účinek neviděl, tak jej přestal používat. Ale určitě jiným pomůže, prostě každý jsme jiný a co se jednomu zamlouvá, druhému nevyhovuje.

Zápory:

u nás se šampon minul s účinkem

03.09.2018

Klady:

Seborea trápí mého tátu. Chtěla jsem pro něj šampon vytestovat, ale nezadařilo se. Tak jsem mu ho koupila. A musím říct, že je zatím moc spokojený. Po 2 týdnech červená ložiska ustoupila a kůže se zklidnila. Uvidíme za delší dobu. Ale zatím spokojenost. Jsem ráda, že se tady u vás na Bety.cz vždy dozvím nějaké zajímavé tipy na produkty.

03.09.2018

Klady:

Tento šampon jsem zakoupila svému příteli, který se docela dlouho trápil a červenými pupínky. Myslela jsem, že je to lupénka, ale byla jsem vyvedena z omylu. Mohu říci, že zhruba po týdnu zaznamenal zlepšení a nyní po měsíci se koná neuvěřitelná proměna.

Zápory:

nevoní

01.09.2018

Klady:

Tento šampon jsem koupila svému muži,který se už dlouho trápil s tvorbou lupů.I přes zmíněné nedostatky tohoto přípravku se nakonec celkem osvědčil.Tvorba lupů ,šupinek a svědění se naštěstí zmírnila.

Zápory:

Muž si stěžoval na pálení pokožky při mytí vlasů a ne zrovna příjemnou vůni.Z toho důvodu už mu jej nemám kupovat.

01.09.2018

Klady:

I u nás řešíme občas problémy s lupy a citlivou, popraskanou kůží kolem vlasového porostu. Jsem ráda za tento výrobek. Šampon velmi účinně zklidnil pokožku hlavy. Svědění zmizelo a zarudnutí také. Použití je jako u běžných šamponů, tedy snadné a rychlé. Doporučuji,

28.08.2018

Klady:

Velmi účinný na trápení s bolístkami ve vlasech a kolem vlasového porostu. Šetrný k lidskému organizmu. Snadné použití, aplikace i oplachování. Přiměřeně velké balení za přiměřenou cenu. Bez zbytečné parfemace.

26.08.2018

Klady:

Doporučila jsem jej sestřenici pro dceru, která má problém se seboreou a byla moc spokojená. Už po dvou týdnech používání ustoupilo svědění pokožky a ložiska se zmenšila. A to navzdory tomu, že je léto a pokožka se potí. Bude prý i dál kupovat.

24.08.2018

Klady:

Šampon na seboreu Mediket Ictamo jsme uzivala asi mesic, kdyz jsme mela supinatou pokozku hlavy, stacilo par pouziti a supinky opravdu mizely, staci opravdu male mnozstvi pripravku, dobre peni, jen teda smrdi...

23.08.2018

Klady:

Přípravek jsem na základě tohoto článku koupila manželovi, kterého seborea už nějaký ten pátek trápí. Nejprve mi vyčetl, že jsem koupila tak drahý šampon, ale po pár umytí byl nadšený. Zlepšení bylo znát po čtvrtém použití, určitě budeme kupovat dál.

Zápory:

Cena je dost vysoká.

22.08.2018

Klady:

Šetrný a hlavně účinný bojovník se svěděním a lupy. V horkém počasí obzvlášť vítaný a používaný. Šikovné balení umožňuje snadné nanášení. Pěkně se roztírá po celé hlavě. Bez zbytečné parfemace. Účinky jsou patrné po několika málo použitích.

19.08.2018

Klady:

sama seboreu nemam ale kamaradka ano, vyzkousela uz moc druhu samponu atd. tady tento mela take, rikala ze mel prijemnou vuni avsak ze ji nijhak nepomohl spise mozna zhorsil sama uz by do neho znova nesla

14.08.2018

Klady:

Šampon na seboreu Mediket Ictamo je skvělý. Sice přímo seboreu nemám, ale trápí mě svědění hlavy, pokožky a právě tento šampon mě svědění dokáže zbavit. Ihned po umytí vlasů se cítím příjemně, vlasy mám čisté a pokožka mě nesvědí.

12.08.2018

Klady:

Šampon vhodný pro specifickou péči o pokožku hlavy, kdy je třeba eliminovat všechny dráždivé složky. Šampon bez vůně, velmi šetrný k pokožce citlivé na podráždění a sklony k seberoe či ekzémům. Mohu doporučit.

11.08.2018

Klady:

Šampon Mediket proti seboreli je velmi kvalitní výrobek.Mému manželovi a vnučce se tvoří v hlavě strouky.Je to velmi nepříjemná věc.Po několika umývání tímto šamponem se kůže v hlavě o dost sklidnila.Aplikace je velmi rychlá a účinná.Cena je dostupná pro každého.

Zápory:

Žádné.

11.08.2018

Klady:

Šampon na seboreu Mediket Ictamo je kvalitní prostředek, který funguje. Nepotřebuje vonět. Nemusí mít krásnou barvu. Důležité je, aby ulevil pokožce. Aby fungoval. Je připraven dle speciální receptury. Obsahuje látky, které mají antibakteriální a antifungální účinky, díky kterým je účinný.

10.08.2018

Klady:

Šampon na seboreu Mediket Ictamo používá můj bratr a moc si šampon chválí. Líbí se mi na něm, že mi nijak nedráždí kůži a po několik apoužitích ho přestala svědit hlava. Sice na úplně, ale po umytí vlasů mu nesvědění vydrží asi necelý den. Podle mě určitě při delším používání svědivost odezní a šampon má zvláštní vůni. Nevoní, ale ani nesmrdí

09.08.2018

Klady:

Pocity po prvním použití jsou velmi dobré. Pokožka hlavy je zklidněná, zanícené okolí vlasového porostu taky. Přípravek má dobrou konzistenci a je bez parfemace, což jsem uvítala. Snadno se dokonale rozetře po celé hlavě. Zbytečně nepění. Cena přiměření velikosti balení.

09.08.2018

Klady:

Do testování jsem se hlásila,bohužel mezi testerky jsem se nedostala.Mám syna který seboreou trpí a ráda bych mu pomohla.A protože mě zajímá,jestli opravdu pomůže začetla jsem se zde do převážně do kladných recenzí,rozhodla jsem se též pro vyzkoušení

07.08.2018

Klady:

Tento šampon na seboreu Mediket Ictamo mě mile překvapil,zlepšení se dostavilo už po týdnu,má učinné látky,které mají antibakteriální učinky,výhodou je že není parfémovaný a bez parabenů tento šampon,doporučuji.

05.08.2018

Klady:

Mezi klady bych řadila že v šamponu jde o účinné látky, které mají antibakteriální a antifungální účinky a vracejí kůži rovnováhu. Supr je že působí navíc protizánětlivě a zklidňuje podrážděnou kůži hlavy. Nemá zbytečně barviva ani parabeny a není parfémovaný. Ideální pro citlivou kůži. Nezatěžuje

05.08.2018

Klady:

TESTOVÁNÍ: Šampon na seboreu Mediket Ictamo - vím že jde o velice kvalitní přípravek,který skutečně účinkuje.Mohu ho všem doporučit,kteří trpí tímto nepříjemným vlasovým problémem..zabírá to poměrně rychle

Doporučení: 19

04.08.2018

Klady:

Jeden můj známý tímto problémem trpí a měl možnost vyzkoušet tento výrobek. Byl velmi pozitivně překvapený, jak se seborea ve vlasech zlepšila právě díky tomuto výrobku. Z toho důvodu se rozhodl, že ho bude používat, neboť mu velice důvěřuje a věří, že se do budoucna tohoto nepříjemného problému zcela zbaví.

Zápory:

Jen samá pozitiva.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

katyjones

14.07.2018

Seboreou trpí můj skoro čtyřletý syn. Má to od narození a moc se to nelepší. Má ve vlasech nevzhledné šupinky a škrábe se. Vyčesávání je problematické, protože vůbec se mu to nelíbí a nechce držet. Nejhorší je to přes léto, kdy se potí a pokožka ho o to víc svědí. Ráda bych tento přípravek vyzkoušela.

moravačkaaja-17

14.07.2018

Seboreou bohužel trpí moje snacha i dvouletá vnučka.Snacha má má velké fleky na hlavě,které ji svědí,neustále se škrábe,má nevzhledné boláky.Vnučka to má od narození.Myslely jsme že jí to časem to časem zmizí,ale opak je pravdou.Hlavičku si pořád škrábe jak ji svědí.Chtěly bychom jí pomoct a "Mediket Ictamo"je šance.Při poslední návštěvě syna jsem si všimla že i on začíná seboreou trpět.Ten to má zřejmě z pracovního stresu.

Evicka0402

13.07.2018

Manžel má lupenku a seboreu ve vlasech, je to beh na dlouhou trať, ma za sebou návštěvy kožních lékařů, specialistů...hodně to u nej zhoršuje stres. Kvůli různým vodickam a olejum mi zamazal už nejedno povlečení

Atka68

13.07.2018

Seboreu mám ve vlasech od dětství, zhoršení nastalo v pubertě a pokračuje dodnes Mam dlouhé huste vlasy pod lopatky, v létě se mi rychleji mastí a pokožka hlavy mě svedi. V zimě nemůžu nosit čepice, pouze celenku a stydím se kvůli tomu chodit i ke kadernici, takže si vlasy barvim a stříhán jen doma Dost mě to omezuje, nehledě na to, kolik peněz mě staly zaručené přípravky na zlepšení...

Jaruškanova

13.07.2018

No,jako byste mě vyslyšeli.Seboreou trpím už hooodně dlouho,asi 20 let.Jako bruneta jsem se kvůli tomu přebarvila na blond a nemůžu nosit tmavé oblečení.A vždycky se mi to zhorší v létě - horko a v zimě kvůli nošení čepice.A k tomu mám husté a kudrnaté vlasy.A ostříhat se nekrátko nepřichází v ůvahu.Jsem omezena kvůli seboree skoro ve všem.A moc ráda bych si někdy konečně prohrábla vlasy , aniž by mi z hlavy sněžilo :-(

voljaro

13.07.2018

Naštěstí já, ani nikdo z rodiny seboreou netrpí. Moje dlouholetá kamarádka s tím má veliké problémy. Trpí tím co ji znám (více než 30 let). Myslím, že již vyzkoušela všechno. Vždy, když přijde na trh nějaká novinka - vyzkouší ji. Na chvíli se to zdá lepší, ale zase se to za čas vrátí. Ráda bych jí přípravek dala k vyzkoušení. Třeba to už bude to pravé

xase

13.07.2018

Seboreou trpím od 3 let, vyzkoušela jsem nespočet mastiček, krémů, šamponů až po smradlavou dehtovou mast, kterou mi mamka patlala do vlasů. Byla a jsem z toho stále zoufalá, jak jsem rostla, seborea trochu ustoupila, mám ji ve vlasech a na krku, mažu se, myji speciálníma šamponama, ale je to běh na dlouhou trať.Stav mi zhoršuje hlavně počasí, strava a zvířata :(

xase

13.07.2018

Seboreou trpím od 3 let, vyzkoušela jsem nespočet mastiček, krémů, šamponů až po smradlavou dehtovou mast, kterou mi mamka patlala do vlasů. Byla a jsem z toho stále zoufalá, jak jsem rostla, seborea trochu ustoupila, mám ji ve vlasech a na krku, mažu se, myji speciálníma šamponama, ale je to běh na dlouhou trať.

Anriella

13.07.2018

Seboreou trpí můj manžel, dělá se mu na pokožce hlavy a objevila se mu i na obličeji cca před 2 lety, vždy po oholení se mu objeví jakoby stroupky . Trpí tím i jeho maminka která trpí seboreou již mnoho let, vyzkoušela už mnoho přípravků ale nic není účinné natolik aby to zmizelo nebo aspoň zmírnilo.Je to asi dědičné, snad to nebude mít i naše dcera :)

Lucie_94

13.07.2018

Seboreou trpí přítel, nejvíce měl problémy v zimě a na jaře. Stále nemůžeme najít účinný šampon na jeho problém, zároveň mu padají vlasy i s loupajícími se šupinkami na hlavě.

AnetG

13.07.2018

Osobně se se seboreou potykam pár let nejen ve vlasech a nejvíce trpím v zimě, když se topí a když si vlasy fenuju

Jaaaaba

13.07.2018

Na seboreu ve vláskách trpí obě mé dcery už od miminka. Stav se většinou zhorší, když se hlava zapotí, což je u dětí hned. Možná k tomu mají sklon, neboť manžel má lupénku na těle i ve vlasech. Starší dceři pomohlo používání šetrného šamponu Linola, u mladší s tím stále hodně bojujeme. Šampon Ictamo zatím neznám.

cepina

13.07.2018

Seboreou trpí můj přítel.Zhoršuje se mu to v zimě,kdy nosí čepici,pokožka nedýchá a v mrazu.V létě je to lepší,ale zase se musí koupat opatrně v bazénech.Velmi ho to svědí a pak se mu dělají strupy.

salamandr

13.07.2018

Seboreou trpí manžel, je to pro něj hodně nepříjemné, hlavně v létě, kdy se hodně odhaluje. Ještě horší to má po bazénech, kde je hodně chemie, která vysušuje a po sluníčku, to má ještě více podrážděné. Vyzkoušeli jsme na to mnoho přípravků a mnoho doporučení, ale efekt je vždy krátkodobý

vera.stistko

13.07.2018

trpí na to moje malá 10letá sestřička a moc ji to trápí. Je v období, kdy se chce líbit a tohle ji hodně sráží sebevědomí. Má to od malička a nic nezabírá. Nejhorší je to v létě :(

Christiane92

13.07.2018

Tímto onemocněním trpí moje velmi blízká kamarádka. Společně hledáme a zkoušíme nové a nové přípravky, ale bohužel nic nepomáhá. Nebo jen krátkodobě s malým efektem. Nejhorší je sluníčko které pokožku jeste více vysušuje. Ráda bych jí pomohla

luclucca

13.07.2018

Tatínek tím trpí ve velké míře. Bohužel nemůže se zbavit. Nic nefunguje. Jsem kadeřnice a nedokážu mu pomoct. Je mi ho líto. Vždy se zbavíme jen na chvilku a pak se to vrátí .

vendulka1961

13.07.2018

Seborelou trpí dcerka i já a začíná si stěžovat i manžel, nedávno jsem mluvili o tom, že se v lékárně poptáme po speciálním šamponu, myslím, že vliv na stav má právě používaná kosmetika - jistě se jedná o více okolností, ale kosmetikou se stav dá značně ovlivnit, proto bych opravdu moc ráda s rodinou vyzkoušela Mediket Ictamo a do boje se seborelou se pustila....

alenka146

13.07.2018

Sestry dcerka dost na to trpí. Ráda bych to vyzkoušela na ní :)

Duškins

12.07.2018

Seboreou trpí můj přítel a jeho maminka. Přítel nemůže používat skoro žádné šampony. Dělají se mu šupinky kolem uší a ve vousech a z tohoto důvodu nechce nosit krátké účesy a vousy i když se mu líbí.

hanysek0401

12.07.2018

Chtěla bych přípravek vyzkoušet u našeho malého,Má šupinky ve vláskách i na řasách.A nic zatím nepomohlo,třeba by zrovna toto bylo účinné.

Lenourecek

12.07.2018

Nedávno jsem si jí všimla u mého staršího syna. Zatím nic nepomohlo, mytí, mazání, ani vyčesávání. Šampon bych u něj moc ráda vyzkoušela

Lusylie

12.07.2018

Seborelou tprpí moje maminka a můj přítel. U maminky se stav vždy zhorší po barvení vlasů u přítele nošením kšiltovky v létě při běhaní či z bazénu...

ivetaladnarova

12.07.2018

Manžel trpí lupenkou a já atopickým ekzémem, skvělá kombinace :-( Děti to naštěstí ještě nemají a dofám, že nikdy nebudou. Je to nepříjemné. Nepřenáší se to, ale lidi na nás koukají, jako na prašivé. Zhorší se nám to na jaře a na podzim. A nebo když si dáme něco, čemu neodoláme a víme, že by jsme neměli .

zewlice

12.07.2018

Já netrpím sice seboreou, ale atopickým eksémem a občas se projeví po nové vlasové kosmetice i na hlavě. Není to nic příjemného. Proto ráda vyzkouším tento šampon, třeba si s mou hlavou pěkně sedne.

crazyslunicko

12.07.2018

Seboreou trpím já pravidelně několikrát do roka. Nejhorší je to asi v období - zima a jaro, pravděpodobně z toho, jak je suchý vzduch, nošení čepice v zimě apod. Je to celkem nepříjemné. Dělají se mi mapy kolem obličeje a v přední části hlavy. Léky na to neberu, ale pomáhá mi zmírnit příznaky kvalitní šampon.

LucinkaLuca

12.07.2018

Tak momentálně na to trpí nejvíce má dcera. Nevím zda je to z bazénu, kde se přes léto hodně koupou nebo z něčeho jiného. Zkoušeli jsme různé balzámy i šampony, ale zatím se nám žádný neosvědčil.

Dara88

12.07.2018

Seboreou trpi muj sestilety syn od narozeni. Proto, ze je kluk a nosi kratky uces, byva to videt a je vazne trapne, kdyz me na to upozornuji kadernice. Doktorka radila mazat a vycesavat kuzi z vlasu, ale to tedy moc nezabiralo. Syn ted bude nastupovat do skoly a rada bych, aby s tim uz problemy nemel a verim, ze tato vlasova kosmetika, by mu mohla pomoci. Zhorseni je u nas zavisle na zmene rocniho obdobi. Jedine co mu trosku zlepsilo projevy, byl mesicni pobyt v horskych lazni, ruzne koupele, apod.ale nevydrzelo to dlouho.

inutec

12.07.2018

Seborela trápí mě, manžela i dceru - zhoršuje se nyní v létě při zvýšeném pocení a také kdykoliv dojde k oslabení organismu. Mě se někdy ve vlasech tvoří i bolestivé puchýře a dá mi opravdu hodně úsilí se neškrabat. Moc rádi bychom dostali možnost testovat šampon Mediket Ictamo.

megana4

11.07.2018

To mám asi já..věčně mastné vlasy i loupající se kůži..nejvíc trpím v zimě i v létě..v zimě kvůli vysušení hlavy..v létě se mi hlava víc potí a je to hrůza..

pouzarovaj

11.07.2018

Seboreou trpí obě mé děti - dcery 3 a 4 roky a to již od miminka. U starší jsou projevy horší, týkající se celé hlavy a občasně i oblasti za ušima a vzhledem k velmi dlouhým a krásným vlasům je promaštění a vyčesávání šupinek dosti problematické. U mladší jsou projevy mírnější. U obou jsou problémy spíše periodické. Nejvíce nám pomáhá moře, tam však není možné jezdit pořád :D.

Makiina7

11.07.2018

Seborea je u nas aktualni problem u obou deti, starsi dcera ji trpi od narozeni,nyni ji jsou ctyri a stale se ji nemuzeme zbavit. Vzdy ji pokozku hlavy natru olejem (jakymkoliv) a malym hrebinkem se ji snazim vycesavat, ale zanedlouho se zase objevi, stejny postup delam i u synka a seborea se zase pomalu objevuje, takze zatim jsem neprisla na to proc se to oboum stale vraci. Proto bych rada testovala a treba konecne objevila neco co by jim pomohlo.

Mopsička

11.07.2018

Delší čas trpí seboreou můj manžel, v létě ji má, když se hodně potí a ještě více ji má v zimním období. Chodí i ke kožní, která mu dá na to mastičku, ale seborea se ráda vrací. Šampon bych proto pro něj ráda vyzkoušela.

pechova

11.07.2018

Seborelou trpí můj manžel. Jediné co mu pomáhá, je pobyt u moře (máčení vlasů v mořské vodě a sluníčko) Již jsme zkusili všechno možné. Nejhorší je to v zimě, když nosí čepici.

nebrius

11.07.2018

U naás trpí mamka, a vždy jí to zhorší barva na vlasy, zkoušela uz všechny možné zpusoby , ale je jí sotva 50 a nechce chodit šedivá, takže se nejakym zpusobem obarvit musí

nikawera

11.07.2018

Partner. zhoršení pozorujeme dle ročního období. Používá speciální šampony a stejně nic není ideální a dlouhodobé.

Stepankova

11.07.2018

Tenhle šampon musí být bezva snad konečně bude fungovat

Niktrak1

11.07.2018

Tak to je přesně šampon pro mě a syna od narození na to trpy a zatím nic moc na to ne zabralo chtěla bych vszkouset

Katuskal

11.07.2018

Seboreou trpím já a můj 2 letý syn. Vždy to zhorší nastupující zima

zanetie

11.07.2018

Seboreou trpí můj syn 3 roky a já. U syna to střídavě mizí a pak se to zase nad čelíčkem objeví. Poslední dobou je toho jen trochu, ale i tak.... U mě je to ve vlasech nad temenem hlavy. Nejhorší to je v létě, když nechám dlouho mokré vlasy a nebo když se zapotím.

ninuska279

11.07.2018

Seboreou trpí můj přítel. Nejhorší je to v zimě. Kupujeme speciální šampony v lékárně.

xverca

11.07.2018

Moje prarodice, nejhrosi to je pres zimu

hhranolka

11.07.2018

tak jsou to tedy hlavne moje deti a nejhorsi je pro nas leto a pak zimy, takove to prechodove pocasi je ok.. ale jak prijde extrem, tak je to nejhorsi

helus

11.07.2018

Seboreu nejvíce trpí manžel.Začali jsme používat speciální šampon,a je to o něco lepší.Mě se stalo když jsem vyzkoušela novou značku šamponu,tak se miseborea utvořila.Je to velmi nepříjemné.Snažím se ji seškrabávat hřebínkem,ale nezabírá to.

Simdan

11.07.2018

Seboreu má nyní můj syn 5mesicu, vyčesávám nemá toho moc, já na tohle trpím hlavně v zimě, dělají se mi strupy, které bolí,do toho hromada lupů, jelikož mám hodně dlouhé a husté vlasy je to opravdu trápení,v létě je to mírně lepší,ale včera jsem objevila zase dva stroupky a o svědění pokožky ani nemluvím.

nikyta159

11.07.2018

Seboreu má občas můj manzel...nejhorší ji má v zimě, takže se mu to zhoršuje mrazem..kupuji mu speciální šampony a tím se mu to vždy zlepší.

Katuuulka

11.07.2018

Seboreou trpí moje malá tříměsíční dceruška Emma a zatím jsem úplně nevypozorovala co jí zhoršuje, ale když občas hlavičku zapomenu naolejovat a vyčesat je to znát. Manžel má obdobný problém s tím, že mu vlasy zároveň na temeni vypadávají. Moc rádi bychom tento přípravek vyzkoušeli a budeme nadšení když pomůže.

Emucha

11.07.2018

Seborelou trpím já i manžel - zhoršení pozorujeme také podle kvality vody, vždy když si myjeme vlasy u tchýně, kde teď trávíme mnoho času, babička nám onemocněla a musíme jí hodně pomáhat, je stav vlasové pokožky horší než když jsme doma. U mě bývá zhoršení i patrné v zimě při mrazech.

vermilion3991

11.07.2018

Seboreou trpí můj mladší bratr. Už jako mladší si pamatuju jeho stroupky ve vláskách. Čas od času se mu uleví ale pořád se vrací. Musí používat jen šetrné šampony z lékárny. Tento výrobek vypadá velmi zajímavě

nitka-a

11.07.2018

Seboreou trpí hlavně manžel, vyzkoušeli jsem už spoustu přípravku ale zatím žádný nebyl tak účinný aby mu pomohl

Přidat příspěvek do rozstřelu.

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Když pokožka nespolupracuje. Co je vlastně seborea a jak ...

Kterých 50 testerek vyzkouší šampon Mediket Ictamo

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí prsa se slaninou

7 hlasů
50min 685kJ 150 Kč

Jemné kuřecí maso s kostičkami anglické slaniny.

Kuře pečené se slaninou a olivami

13 hlasů
1h a 10min 691kJ 160 Kč

Kuřecí plátky pečené v troubě.

Poradny

Nesouhlasím s rozhodnutím soudu o výživném, co dělat?

Pěkný den i Vám, jak jsem pravděpodobně uvedla v některé ze svých předchozích odpovědí, tabulky M... Více

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více