Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

6875 / 6875 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost otestovat octy. Jako první jsem vyzkoušela ocet klasický, který běžně spíše používám k odvápňování, ale tento jsem použila do čočkového salátu a velmi mě překvapil jemnější chutí. Dále jsem otestovala Balsamico ve dvou podobách. Ten Balsamico ocet z Modeny jsem použila na salát caprese, který si velmi často dělám a tento ocet je jeho nedílnou součástí. A Balsamico crema mě velmi překvapil svojí jemností. Použila jsem ho do zálivky na salát s čerstvé zeeniny a kozím sýrem a ocet to velmi příjemně doladil. Doporučuji všechny octy, ale kdo má rád saláty, tak rozhodně využije Balsamico crema.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Pro mě bohužel krátká doba na zkušení, protože si vlasy nemyji tak často, ale po použití jsem nepociťovala žádné svědění, což je pro mě zázrak. Tento šampón používá dlouhodobě můj otec, který trpí na lupy a strupy a je s ním velmi spokojen.

Zápory

Snad jen malé balení balení, na dlouhé a husté vlasy bude ihned pryč.

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost otestovat přípravek na bradavice na bázi kryoterapie. Vyzkoušela jsem to na dvou bradavičkách. Jedna mi po použití přípravku zmizela, druhá bohužel ne, ale zkusím to znovu aplikovat. Pozitivně mě překvapila jednoduchost aplikace a bezbolestnost.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Produkt Blendea Supergreens je v praktickém balení. Velmi mě překvapil shaker a odměrka, které byly součástí balíčku. Chuť produktu mi vůbec nevadí, piju ho každé ráno jen se studenou vodou nalačno a je osvěžující. Mohl by být k němu přibalen i tzv. "upomínkovník", protože ve spěchu občas ráno zapomenu :). Po 14ti dnech užívání ještě nejsem úplně schopna říct, zda je mé tělo dostatečně zdetoxikované, ale cítím se méně unavená.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Chtěla jsem tento žehlící kartáč vyzkoušet, protože sama žádné přístroje na bázi tepla na vlasy nepoužívám a musím říct, že jsem velmi spokojená. Vlasy jsou hezky vyhlazené, neelektrizují a lesknou se. Kartáč je lehký a rukojeť nepálí.

Zápory

Nevýhodou pro mě je to, že se vlasy musí před tím pořádně vykartáčovat a taky to, že jsem zvyklá na kartáč "bez šňůry" a tudíž mi to dělalo zprvu trošku problém, ale to je asi o zvyku.

Moje hodnocení

Klady

Sérum nádherně voní, skvěle se nanáší a vstřebává, nemastí pleť. Jsem nadmíru spokojená. Lahvička vypadá velmi hezky, zdobí mi poličku v koupelně, taky aplikátor (kapátko) je výborně vymyšlený. Určitě bych doporučila všem ženám vyzkoušet.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost testovat tyto lupínky. Přišly mi lupínky s příchutí jablka a skořice, což jsou moje nejoblíbenější. Vyzkoušela jsem je s jogurtem a jsou velmi chutné a křupavé a vyhovuje mi, že nejsou slepené dohromady. Určitě doporučuji a sama vyzkouším i jiné příchutě.

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.