Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

2330 / 2330 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Tak s plenkami jsem byla respektive malý spokojený, vyhovovali suprově, bonus je proužek načůranosti a ekologie, žádný problém nebyl, padly skvěle, ani jednou neprotekl, opruzená prdelka též nebyla, určitě doporučujeme. :)))

Zápory

Možná vyšší cena

Moje hodnocení

Klady

příjemná vůně, takovou bombu jsem na ty moje vlasy po porodu potřebovala, akorát jsem došla od kadeřnice, takže tohle je úplná třešnička na dortu, možnost tří použití je super, velké balení je bonus :-)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Snídaně na rychlo, velká mňamka, přítel mi to snědl :D Opravdu super,pokud se vám nechce dělat nic zdlouhavého. Pro milovníky sladkých snídaní.Do práce na svačinu.Nic záporného k tomu nemám.Vylepsila jsem si to banánem a medem a semínky :)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Oba výrobky hodnotím kladně. Příjemně voní, osvěží.Chodil mi na ně i můj přítel :) I na mé pleti byla znát trochu změna, měla jsem ji jemnější než obvykle. Za mě bych výrobek určitě doporučila. Já jsem byla spokojená :-)

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Tento mop Vileda je fajn. Určitě se tolik člověk nenamáhá. Pouze namočí a párkrát sešlápne a je vykrouceno. Nemusíme si tak křivit záda. Dostaneme se do každého rohu a návlek můžeme kdykoliv vyprat. Není nad super pomocníka.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Masku Pilaten mám doma už delší dobu a jsem spokojená, zkusit by ji měl každý, nevím zda vyčistí úplně všechny póry, to asi ne,ale pleť je po použití určitě jemnější.Chodí mi na ni i můj přítel.No měla bych si ji zase udělat :)

Zápory

Možná jen, že při slupovaní vás to tahá za chloupky :)

Moje hodnocení

Klady

Tak tyhle ovocné dobrůtky jsme dostali od známé a určitě můžu doporučit, nejen že je to zdravé a výborné, ale i v létě určitě dobře osvěží a myslím,že dospělí si to na mls nebo na svačinku též koupí :D Super!

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Tak granulky jsem si pořídila na zkoušku a můžu říct, že mojemu jorksirkovi moc chutnaly. Takže určitě mu je ještě pořídím,ale už ve větším balení :) :) :-) Měla jsem dva druhy a oba s radostí zbaštil.

Zápory