Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

4585 / 4585 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

velmi nám vyhovuje, už zbylo jen maličko, dceři se líbí, že je tp pěna Určitě doporučujeme ostatním, pokožka se zklidní, máme radost, že nemusíme shánět něco dalšího a můžeme jít na jistotu. za nás super!.

Zápory

nic

Moje hodnocení

Klady

Tento výrobek značky Tefal je super, skvěle mixuje ovoce i zeleninu a to i tvrdší plody. Smoothie je bezva, chutná celé rodině. Mixovanou zeleninu využiju do omáček a jíme zdravěji, nemusím je zahustit moukou. Vše je namixováno do hladka. Je bezvadné, že se pomocník sám vypne.

Zápory

Žádné jsem neobjevila.

Moje hodnocení

Klady

Výrobek se mi libí, jak jeho designové provedení, tak funkčnost, jsem maximálně spokojená, nemusím ždímat hadr. Úklid je bleskový, mám více času na rodinu. Výrobek budu doporučovat dál, určitě bych ráda vyzkoušela další výrobky této firmy.

Zápory

Nenašla jsem.

Moje hodnocení

Klady

Dceru z farmy zaujala kravička a "autíčko".Hračka se jí moc líbí.Už při rozbalování jsme si užily legraci, dcera se smála, když pod tmavým obalem viděla hračku. s kravičkou šla i spát, vypadá to, že to bude její nej hračka.

Zápory

nejsou

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Moc se mi líbí, určitě bych doporučila ostatním, je to fajn tip na vánoční dárek, Dermacol je česká osvědčená kvalita, kterou používaly i naše babičky a budoucnost této značky je zaručena a mezi ženami oblíbena.

Zápory

Nenašla jsem