TESTOVÁNÍ: Úklidový set Leifheit Twist

11.10.2016 | Testování

S rotačním podlahovým mopem Leifheit Twist System New bude úklid příjemnou a rychlou záležitostí. Návlek mopu je vyroben ze speciálních mikrovláken, která skvěle absorbují nečistoty.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 131 testerek


Rotační úklidový set je určený pro mytí podlah, aniž byste museli přijít do kontaktu se špinavou vodou. Hodí se pro všechny typy podlah – parkety, lamino i dřevo.

Novinkou oproti minulé verzi je rotační systém umístěný přímo v držadle, možnost rychlého ukončení přímo uživatelem, nová velká rotační komora, kterou lze jednoduše a rychle zasadit do vědra, univerzální 20litrové vědro s jedním držadlem.

Rotace 360° umožňuje vytírání do osmiček. Návlek je prakticky umístěn po celé délce vytírací plochy. Vyměnitelné návleky ze speciálních mikrovláken, které výborně absorbují nečistoty, je možné prát v pračce bez aviváže.

Záběr mopu je 33 cm, délka teleskopické tyče pak130 cm. Násadu je možné rozložit na dva díly.

Záruka na rotační podlahový mop Leifheit Twist System New je 3 roky.

Click systém

Unikátní systém pro kompletní úklid domácnosti.
Stačí zakoupit pouze jednu násadu (v nabídce najdete délky od 1 metru až po teleskopické tyče do 4 metrů, s kloubem i bez) a poté dokupujete pouze jednotlivé hlavice. Tento unikátní systém tak šetří nejen místo, ale především vaši peněženku!

K dostání od 1090 Kč.

Více informací najdete na www.leifheit.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 10 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jaký typ podlahy mají doma a jak jim vyhovuje.
HLASTE SE DO 18. ŘÍJNA 2016.
Vybrané testerky získají na otestování úklidový set Leifheit Twist.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 02.01.2017

S velkým nadšením jsem čekala, až dorazí balíček a budu moci vyzkoušet úklidový set Leifheit Twist. Jako první mě nadchl systém ždímání, kdy není třeba se ohýbat a máchat si ruce v saponátu, tudíž odpadá nutnost používání gumových rukavic. Další plus je,že mop krásně "klouže" po povrchu podlahy a navlék se nehrne,jako u běžných mopů. Někdo záběr mopu 33cm uvádí jako mínus,ale já jsem nadšená,není totiž potřeba vyvíjet takový tlak na znečištěné místo,jako když je mop širší a nečistoty krásně setře. Snadná manipulace, krásně a jednoduše s ním všude dostanu a kýbl má dokonce takovou "zarážku" na uchu,takže se i skvěle přenáší. Nevím,zda to uvádět jako zápor,ale návlek zanechává na podlaze stopu po vytírání (zkusím zakoupit jiný návlek,jestli to nebude tím). Nevím,jak jsem bez tohoto pomocníka mohla fungovat,rozhodně mi usnadňuje práci :-)

vybraná testerka | 12.12.2016

Moc děkuji, že jsem se stala jednou z testerek, mop je opravdu skvělým pomocníkem do domácnosti. Také se moc líbí našemu psovi, ten zbožňuje když ždímám, hrozně se mu líbí jak se to točí :) Tak mop nám přinesl nejen užitek ale i zábavu. Rozhodně doporučuji, oproti prováskovým mopům je fakt třída. Po vytření na podlaze nemám žádné fleky a je rychle suchá, podlaha se pěkně leskne a díky násadě se dostanu i pod nábytek. Také jsem ho využila při velkém úklidu, se suchým hadříkem a díky teleskopické tyči jsem parádně vymetla pavučiny tam kam se normálně nedosáhnu :)

vybraná testerka | 12.12.2016

Vyzkoušela jsem mop na plovoucí podlaze i na dlažbě a na obojím obstál skvěle. Snadno se s ním vytírá jde to opravdu rychle. Kbelík je lehký a dobře se z něj vylévá voda. Ždímací systém je parádní, hadřík je mokrý tak akorát, než dojedu na konec bytu tak už to mám na začátku suché. Děkuji že jsem mohla otestovat, teď už ho z ruky nedám :)

žádné

vybraná testerka | 07.11.2016

U mopu se mi velice líbí jeho systém ždímání, nemusím se ohýbat a namáhat záda. Nejen že je lehce ovladatelný, ale opravdu se hodí na všechny typy podlah a že jich máme... Při použití na parketách vykroucam víc. a na dlažbu mín. A od té doby co si mop oblíbil i manžel, tak se doslova přetahujeme kdo bude vytírat, snadnější vytírání už nemůže být! Mop určitě doporučuju!

vybraná testerka | 05.11.2016

Mop mě překvapil svou tenkou hlavicí, se kterou se dostanu pod kdejaký nábytek, moc se mi líbí systém ždímání - žádné šlapání a roztáčení, ale jednoduše jen zatlačit na násadu a je to :) Délka násady mi vyhovuje, navíc se dá nastavit jak je potřeba jen zacvaknutím. Skládání setu bylo velmi snadné a vše do sebe krásně zapadlo a drží. Vytírá se s ním velmi dobře, jsem moc spokojená a mohu jedině doporučit dále.

vybraná testerka | 01.11.2016

Tak jsem si říkala, tak mu to natřu(vytřu) a půjde z domu, jako několik jeho komkurentů. A ejhle. Tento mop je opravdu třída. A to ždímání! Vůbec se neohnete k zemi a nepotřebujete ani trochu síly. Porazil mého dlouholetého společníka a stane se součástí naší domácnosti.

Mop drží jakoby přicucnutý k zemi a hůř se mi s ním manipuluje. Místy mi také zůstaly čmouhy od tahu mopu, což se mi dřív nestávalo. Snad by pomohl jiný návlek?

vybraná testerka | 31.10.2016

Tento mop je naprosto skvělý. Má krásný design, je s ním lehká manipulace, a to ždímání - to je vynález. Už nemusím mop ždímat ručně, to je pro mě nejlepší vychytávka výrobku. Hodí se na všechny povrchy, na plovoucí podlahu si mop vyždímám víc, na lino zase méně. už ho nikdy nedám z ruky. Vřele doporučuji.

vybraná testerka | 31.10.2016

Vždy jsem v domácnosti používala třásňový mop,ale po tom co jsem vyzkoušela tenhle plochý,už nechci jiný. Mop se velmi dobře ždíme,ruce nepřijdou vůbec do kontaktu s vodou,vyždíme se akorát,že není příliš mokrý. Skvěle se s ním vytírají rohy místností a zajede lehce i pod nábytek. Oceňuji i jednoduché připevnění návleku,který lze kdykoliv vyprat v pračce a je tak jako nový. Dokonce i přítel si umytí podlahy vyzkoušel a byl nadšený,jak lehce se s mopem manipuluje :)

vybraná testerka | 29.10.2016

Výrobek se mi libí, jak jeho designové provedení, tak funkčnost, jsem maximálně spokojená, nemusím ždímat hadr. Úklid je bleskový, mám více času na rodinu. Výrobek budu doporučovat dál, určitě bych ráda vyzkoušela další výrobky této firmy.

Nenašla jsem.

vybraná testerka | 26.10.2016

Tento mop jsem vyzkoušela ihned co mi ho pošta doručila :-) vřele ho všem doporučuji,je perfektní.člověk se nemusí ohýbat,takže ušetří námahu i zádům.Výhoda je,že člověk nemusí ždímat hadr v ruce.Jelikož máme doma pejska tak bude určitě využíván častěji :-) lehká manipulace.Kbelík krásně velký na hodně vody,Opravdu super,jsem nadšená,určitě ho doporučím i dalším členům naší rodiny :-)

žádné jsem nenašla,opravdu je super

19.12.2022

Tento úklidový set je báječný, ráda ho používám a mohu ho jen chválit

19.12.2022

Tento uklidovýset je skvělý. Úklid je s ním mnohem lepší

29.11.2022

Skladnost Lehkost Jednoduchost Účinnost

Za mě žádná nejsou

29.11.2022

Mamka tenhle mop má, je s ním spokojená ale po nějaké době se začal sekat

Seká se

20.11.2022

velice šikovný pomocník do domácnosti vřele doporučuji

27.10.2022

Báječný pomocník do každé domácnosti na vytírání od kvalitní značky

tento mop má kamarád a je to snad nejlehčí způsob. Ždíme sám.

13.10.2022

Nedávno jsem si pořídila celou sadu a jsem moc spokojená. Oceňuji to, že si můžu kdykoliv jakoukoliv část dokoupit zvlášť, případně vyměnit typ potahu.

10.10.2022

Skvěle se s nim pracuje lehký spolehlivý odstraní všechny nečistoty

02.09.2022

Chvíli mi dalo zabrat, než jsem ho sestavila, ale poté maximální spokojenost.

01.09.2022

Úžasný pomocník v každé domácnosti, dostane se kamkoliv

01.09.2022

Tenhle moc jsem taky pořídila a je to velký pomocník do domácnosti. Ušetří spoustu času při vytirani a dostane se i do hůř přístupných mist

Nic

01.09.2022

Za mě nejlepší uklízecí set! Bohužel teď máme jiný, ale toto je skvělý! Kvalitní

17.05.2022

Leifeit má hodně kvalitní výrobky. Mop mám jiz pár let a stále drží

Ne uklízí sám 🙈

13.02.2021

S tímto úklidovým setem jsem naprosto spokojená. Nemusím se ohýbat při máchání hadru. Dobře štíra povrch podlahy

16.05.2020

super pomocník do domácnosti , vše vytřeno a čisto aniž bychom museli ručně ždímat - za mně vynález století

-

16.05.2019

S Leifheitem uklízím doma u mamky, je to opravdu úžasný pomocník do domácnosti. Je jednoduchý na údržbu, ohebný, skladný a velmi se mi líbí i barevné provedení, takovou barvu opravdu můžu. Člověk vůbec nemusí sáhnout ani na tu hadru, ani do vody, to je skvělé, stírání je raz dva hotové takže určitě doporučuji minimálně vyzkoušet.

23.04.2019

Tento mop je opravdu dokonalý!Ocenuji, že se nemusím ohýbat záda a dále máčet si ruce ve špinavé vodě(kdysi se vytíralo jen hadrem).Dále snadná manipulace, mop se krásně navléká narozdíl od běžných mopů.Jsem moc spokojená!

Nic

11.01.2019

Tohohle mazlika jsem viděla u mamky a po jeho otestování jsee hned běžela pořídit sinovou hračku domu. Není co dodat, velmi jednoduché ovládání u kterého se nenadřu, tak jako u jeho předchůdce. Nikde žádná zybtečná voda navíc. Ještě, kdyby sám vytíral :)

02.12.2018

Tento úklidový systém jsem měla možnost vyzkoušet u mé maminky doma. Uklízení není něco nad čím bych s chutí trávila svůj čas, ale s tímto mopem je úklid jedna radost. Uklidí i ty nejmenší nečistoty. A skvěle se ždímá.

01.12.2018

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

24.11.2018

úklidový set Leifheit Twist. Jako první mě nadchl systém ždímání, kdy není třeba se ohýbat a máchat si ruce v saponátu, tudíž odpadá nutnost používání gumových rukavic. Další plus je,že mop krásně "klouže" po povrchu podlahy a navlék se nehrne

07.09.2018

Mop mám vyzkoušený jiz delší dobu, když jsem ho dostala od přítele. Krásně se s nim vytírá, krásně všechno setře, kbelík je celkem veliky což je plus. Jediné minus je že navlek musite sundavat rukama takže musíte použít gumové rukavice.

14.08.2018

Tento set jsme nedávno pořídili do chaty a jsme s ním spokojeni. Vytirani podlah je mnohem jednodussii a příjemnější, než neustále machat hadru ručně.. Mop je prakticky, dokonce i naši hosti po sobe občas vytrou :)

09.08.2018

Asi jako každá správná hospodyňka v domácnosti jsem i já začínala na kolenou s hadrem v ruce. Všechny moc dobře víme, jak je to zdlouhavé a nepříjemné. Asi před měsícem se mi do ruky dostal tento šikovný mop. Sice není na trhu žádnou novinkou, ale pro mě to byla hotová revoluce. Nemohu si vynachválit snadné ždímání (při kterém voda nestříká všude kolem) a hlavně nastavitelnou výšku mopu. Velkou výhodu vidím v pratelném návleku a jeho přesahu přes okraje mopu, takže s ním skvěle a bez námahy vytřete i rohy místnosti. Nejcennější pro mě však je velká úspora času, protože s tímto pomocníkem máte vytřeno během chviličky.

13.06.2018

Od značky Leifheit používáme mopy již řadu let. Tento model bych však do větších domácností, kde je potřeba vytírat několikrát týdně, bych však tento model nedoporučila. Nejen z důvodu těžší manipulace, ale hlavně na základě nízké životnosti.

Před pár měsíci se nám náš starý rozbil (měli jsme ho cca 7 let) a jelikož se přestal vyrábět, tak jsme si pořídili tento model. Bohužel musím konstatovat, že cca po měsíci používání se nám rozbil. Jelikož bydlíme v rodinném domku, který není zrovna nejmenší a mop používáme téměř každý den, tak je potřeba mít mop, co něco vydrží. S velikostí kýble taky nejsme moc spokojený. O proti předešlému je o dost menší.

05.04.2018

Vzdycky jsem si prala takoveho pomocnika do sveho maleho bytecku. Tento mop jsem dostala od sve dcery k narozeninam a jsem opravdu spokojena. Nejvic se mi libi, ze si nemusim uz machat ruce ve spinave vode a zbytecne se ohybat. Vyrobek opravdu doporucuji vsem zenam.

25.03.2018

sama velice radauklizim s nejykm uklidovym setem a tento se mi moc libi hadra na mopu je z kvalitniho materialu velokost kbeliku je supr zadny maly a taky se mi libi barva a cena produktu urcite doporucuji koupit

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

16.02.2018

Sice se na me v testovani neusmalo stesti,ale i tak jsem mela moznost tohoto uklidoveho dabla vyzkouset u kamaradky a byl jsem nadsena (dlouha rukojet, pohodlne zdimani bez kontaktu vody s rukami). Za me super.

12.02.2018

Produkt jsem si koupil na doporučení své kolegyně v práci. S výrobkem jsem moc spokojen a doporučil bych ho každému, kdo má velké plochy na vytírání. Nemusíte se ohýbat a ani si máchat ruce. Prostě výborné!!!

07.02.2018

Tohle je ten nejlepsi pomocnik na uklid domacnosti. Usetri nejen cas, ale i namahu. Ocenuji zdimaci system. Vse se udela skoro samo :) Nemusite si machat ruce ve spinave vode a cisticich prostredcich. Vyrobek je skvely. Doporucuji.

24.01.2018

Úklidový set Leifheit Twist je opravdu dokonalost pro ulehčení domácích pracích. Úklidový set má pěkný design, mop je opravdu velice šikovný, dostane se do jakékoliv skulinky, jedním tahem odstraní nečistoty. S mopem je velice lehká manipulace, ždímání - to je přepych.

07.01.2018

tento mop jsme měli s mámou před rokem a byl výborný ted máme jiný ale tonto můžu jen doporučit mě se sním uklízelo dobře a nemusela sem si máčet ruce v kyblíku se saponátem. za mě má jedničku. po vytírání podlaha rychle uschla což bylo velké plus k dobru.

07.12.2017

Vlastím již několik let mop od Leifheitu, ale bohužel ne takto vychytaný. Nemám ani rotační systém v držadle mopu, ani teleskopickou tyč, ani ždímací zařízení v kbelíku. Tenhle mop vypadá jako naprostá bomba! Určitě usnadní a zpříjemní práci.

30.11.2017

Úklidový set Leifheit Twist je pro mě zatím neznámou novinkou, ale z recenzí jsem se dozvěděl, že se jedná o vysoce kvalitní produkt. Určitě bych se v tomto případě nebál si ho pořídit. Úklidový set Leifheit Twist bude dobrou volbou.

21.11.2017

U tohoto mopu se mi hrozně líbí to zdimani. Nikdy jsem nevytíral, ale s tímto kopem mě to hrozně baví. Je to takový urychlovač. Vybírání je pohodlné a rychlé. Je lepší před použitím vysát nebo zamést, ale to je jen detail. Super.

21.11.2017

Úklid s úklidovým setem Leifheit Twist je jednim slovem opravdu rychlovka. Vybírání je hrozne pohodlné, rychle a efektivní. Při zdimani se člověk nenadře. Ušetří spoustu času, který jsem dříve normálně trávila vytíráním.

25.10.2017

Miluji doma mít pořádek a čistotu hlavně podlahy,malé děti lozi po celý den a pak si strkají ručičky do pusinky a to je někdy velký problém uhlídat,vytírání každý den a toto je.mi velkým pomocníkem a ulehčením

15.09.2017

Produkt jsem si koupila na doporučení své kolegyně v práci. S výrobkem jsem moc spokojena a doporučila bych ho každému, kdo má velké plochy na vytírání. Nemusíte se ohýbat a ani si máchat ruce. Prostě výborné!!!

10.09.2017

Skvělý pomocník do každé domácnosti. Velmi mi vyhovuje, že je vhodný na všechny povrchy podlah a že díky skvělému ždímacímu systému není podlaha zbytečně namáčená. Tyč je báječná, teleskopická a obdélníková vytírací plocha široká. Vytřeno je i pod nábytkem a v koutech.

05.08.2017

Tenhle mopík má moje mamka a nemůže si ho vynachválit. Kýblík je lehký a celkově vytírání jde skoro samo,mamka se nemusí neustále ohýbat k hadru a máchat si ruce ve špinavé vodě se saponátem,který nemá na kůži pozitivní efekt. Špínu dobře setře.Mohu doporučit.

17.07.2017

Moc děkuji, že jsem se stala jednou z testerek, mop je opravdu skvělým pomocníkem do domácnosti. Také se moc líbí našemu psovi, ten zbožňuje když ždímám, hrozně se mu líbí jak se to točí :) Tak mop nám přinesl nejen užitek ale i zábavu. Rozhodně doporučuji, oproti prováskovým mopům je fakt třída. Po vytření na podlaze nemám žádné fleky a je rychle suchá, podlaha se pěkně leskne a díky násadě se dostanu i pod nábytek. Také jsem ho využila při velkém úklidu, se suchým hadříkem a díky teleskopické tyči jsem parádně vymetla pavučiny tam kam se normálně nedosáhnu :)

05.07.2017

S mopem se moc pěkné pracuje. Je lehký. Moc se mi líbí teleskopická násada, tak mohou vybírat i děti i menší osoby. Ma pěkný vzhled. Je dražší, ale kvalitní. Vydrží a nezlomil se po pár vytreni jako ostatní mopy.

02.07.2017

Potěšily me reakce,cena vyšší ale vypadá krasne,ušetři jiste cas.Gratuluji vítězkám,my hodne používám mop značky Vileda a toto vypadá velice zajímavé.Snad někdy vyzkoušíme a budeme moci doporučit dale.

29.06.2017

Tenhle mpo již doma nějakou chvíli máme. Je to úžasný pomocník hlavně pro těhotnou přítelkyni, která se při zdimani ani pri vytirani nenadře. Vše jde snadno. Mil ke lehký a pěkné se s nim vytira. Díky teleskopicke tyči je skladný.

17.06.2017

Tento moc jsem si zamilovala. Je opravdu super, když si nemusíte machat ruce v kýblu se špinavou Vodou. Opravdu oceňuji kvalitu tohoto výrobku. Dobre se s nim manipuluje a rozhodne se s nim Nenadrete! Jsem moc spokojena. Jiný výrobek bych uz nechtěla.

07.06.2017

S tímto mopem vytírám u rodičů. Mop jako takový je perfektní, dostatečně široký, vytírají se s ním dobře velké povrchy. Teleskopická tyč je dostatečně dlouhá. Ždímání je super. Stačí dvakrát, třikrát šlápnout a mop je perfektně vyždímaný.

Strašně těžký kýbl.

29.05.2017

Další z propracovaným mopů, který mi šetří záda a se kterým jsem naprosto spokojená. Používám doma Viledu a tento mop na chatě. Snadno se ždímá a dostane tam kam potřebuji. Je to kvalitní výrobek, který fungjje, jak má!

25.05.2017

Za mě velká opravdu spokojenost... Požíváme ho téměř denně na dlažbu, dřevo a laminát - různé povrchy. Pěkné sebere i chlupy od psa. Po vytírání odepnu a vyperu - coži velmi vyhovuje. Opravdu doporučuji.

Občas se stane, že se druk na uchycení urve.

19.05.2017

Tento mop mám doma už přes rok a mohu ho jen doporučit. Dříve jsem měla kulatý třásňový mop, se kterým jsem moc spokojená nebyla, kdežto s tímto obdélníkovým antistatickým pomocníkem se dostanu do každého koutu a perfektně vytřu za mnohem kratší čas než dříve. Jsem moc spokojená. Super je, že se dá ten návlek prát v pračce, když je špinavý a dá se i dokoupit pak na výměnu další, když už je hodně opoužívaný.

Nic negativního nevidím, snad jen, že by mohl být levnější.

21.04.2017

Tento úklidový set má moje sstra a opravdu je to parádní mop na vytírání.Podlahy jsou díky němu krásně čisté s minimálním zbytkem vody.Nástavec se dá prát v prčce a znovu použít.Ovládaní je velmi jednoduché a praktické

22.03.2017

koupila jsem ho mamce jako dárek, vždycky vytírala pouze koštětem a hadrem, nemůže si ho vynachválit a já také... hadr s koštět a mop prostě nelze porovnávat, kýbl je dostatečně veliký, snadné dokoupení návleku na mop

01.03.2017

Tento mop si pořídila má dcera k vánocům a byla velice překvapena jeho účinností a lehkostí používaní.Rotační nástavec je naprosto skvěly na vyždímaní přebytečné a špinavé vody v mopu a tím pádem je podlaha opravdu perfektně čista a lesklá.

14.02.2017

Úklidový set Leifheit Twist je naprosto super.mám ráda ploché mopy.Snadno se s ním manipuluje a celkově práce s ním rychle uteče.Ted setřít podlahu zvládnou i moje děti.MOHU HO VŠEM KAŽDOPÁDNĚ JEN DOPORUČIT

09.02.2017

Fajn pomocnik na ullid parketove podlahy.ocenuji ze se nemusim machat ve vode, mam velmi citlivou pokozku na saponaty.rotace vytrepou vsechnu prebytecnou vodu a hadrik krasne stira necistoty i z rohu.

29.01.2017

Suprovy, nejuzasnejsi, nejlepsejsi proste top mop co jsem kdy mohla vyzkouset. Tato znacka me jeste nikdy nicim nezklamala. Lehoucky, krasne se snim manipuluje co vice si prat. Lepsi pomocnik na vytirani snad ani neni :)

19.01.2017

Tuto značku jsem neznala. Tento mop je pro mě novinkou, takže jsem ráda, že jsem si rozšířila obzory. Je zajímavě zpracovaný. Už bych nikdy nechtěla chodit s hadrem s mopem je vytřeno raz dva a člověk se nemusí moc ohýbat.

16.01.2017

Tento mop vlastníme v bytě a je to skvělý a rychlý pomocník pro každou domácnost! Perfektně se ždímá díky revoluční technologii a krásně se s ním umývají podlahy. Všichni členové domácnosti si ho chválí! Mohu jen doporučit!

05.01.2017

třikrát jsem vytřela, a potom se mi to rozbilo NEDOPORUČUJI

Velké mínus ,,nášlapný pedál" . Pedál se hodně rychle ochodí a malá plastová koncovka která posunuje západky aby se mop otevřel se rozbije a neotevře se vůbec už rok mi leží doma, byl to dárek

15.12.2016

Měla jsem staršího bratra tohot výrobku, tento typ mopů je super, že je lehký snadno se s ním manipuluje a snadno se z něj vylévá voda, nevyhovuje mi však uzká hlavice, sice se všude dostane i pod menší nábytek ale hůře se mi s nim jezdí, rpo mě jsou lepší třásnové mopy

14.12.2016

Velmi praktický pomocník do domácnosti! Systém ždímání je super, opravdu mop důkladně vyždíme. Líbí se mi, že lze návlek lehce sundat a vyprat v pračce. Mop perfektně vyčistí i rohy a vejde pod veškerý nábytek. Kbelík není zbytečně veliký. Ušetří vodu i nervy! :D

01.12.2016

Tento mop mám doma už asi rok a musím říct, že je to super pomocník v mé domácnosti. V domě mám všude dlažbu nebo plovoucí podlahy a tento mop bez problému vytře všechy nečistoty, líbí se mi, že se už nemusím ohýbat, když ždímám hadr, používání je velmi jednoduché, za mě velká spokojenost.

30.11.2016

Měla jsem kdysi podobný mop ale bez rotačního kbeliku. Byla jsem snim fakt spokojena , ale bohužel asi po měsici užívání me praskl. Bylo to mozna moji vinou ze jsem a nej asi tlacila :-D . Ale přemýslím o dalši koupi.

23.11.2016

Kvalitní materiál kyblíku a tyče. Dříve se mi podařilo obyčejný mop zlomit, tady to opravdu nehrozí! Příjemný systém ždímání tyčí! rotace se nezadrhává a to už jej mám 2 roky! Hadřík je super, oceňuji možnost praní. Jen jedinný hadřík pouřívám ten s krátkými štětinkami. Ten se modrými smyčkami stojí za prd

Velké mínu odnáší ,,nášlapný pedál" už jsem 2x reklamovala v obchodě . teď po záruce už si budu moct leda koupit nový. Pedálek se hodně rychle ochodí a malá plastová koncovka která posunuje západky aby se mop otevřel se vyčochtá a otevře se třeba jen jedna strana :-(

22.11.2016

Vytírací set,je to pardní věc do domácnosti.S tímto setem se krásně maniluluje,je velice lehk,krásně se dá vyždímat.Podlaha je po něm krásně vytřena a čistá,není moc mokrá,mop neděla čmouhy.Rozhodně bych ho doporučila

22.11.2016

Moderní a simplistický design, užasně tenký a šetrný k údržbě. vhodný i pro začatečníka v úklidu , manipulaci zvládne naprosto každý, efektivně odstraní každičkou nečistotu z podlahym, nastavení délky,, možnost vyprat potah. skrátka super pomocník

21.11.2016

Bezva pomocnik do kazde domacnosti. Verte, ze po vyzkouseni ho ocenite i v jednopokojovem byte. Prace s nim je jednoducha a rychla, nemusite se ohybat ani zdimat hadr, staci zatlacit na nasahu a je vyzdimano. Setreno taky raz dva...

Uz se nastesti stehujeme do domku, ale v byte pri machani "krasne" dunel, tak mi tam manzel nalepil plstene nalepky misto nozicek.

20.11.2016

Úklidový set Leifheit Twist je vhodný pro všechny typy podlah včetně dřevěných.Rotační systém s brzdou je umístěn přímo v držadle mopu, což umožňuje rychlé ukončení ždímání. Vyměnitelný návlek mopu je vyroben ze speciálních mikrovláken, díky kterým výborně absorbuje nečistoty a lze jej prát v pračce.

Cena je dost vysoká.

19.11.2016

Již několik let v domácnosti používám výrobky firmy Leifheit. Tento mop jsem si koupila v akci v jednom hypermarketu. A jsem s ním maximálně spokojená. Je lehký, krásně se nechá vyždímat a kyblík pojme dostatečné množství vody

Hůře se vytírá kolem prahů místností, nebo možná musím přijít na ten správný grif

18.11.2016

Úklidový set Leifheit Twist :-) Tento plochý mop je skvělí.Nejvíc se mi na něm líbí jeho ždímací systém.takže během stírání žádné sundávání , máchání a navlékání.Navíc se dá návlek v klidu prát v pračce což je také bezva je lehký a práce s ním uteče rychle :-)

17.11.2016

Máme ho doma a zatím spokojenost. Měli jsme jinou značku, ale brzo se mop zničil a tak jsme pořizovali nový. Tento zatím bez problému. Trošku mně vadí hlučnost, ale jinak super. Podlahu zvládá skvěle - máme dlažbu a plovoucí podlahu.

17.11.2016

Tento mop je opravdu perfektní.hodí se na jakýkoliv povrch,není těžký a manipulace s ním je velice snadná :-) nejlepší na něm je to ždímání.Člověk se nemusí pořád ohýbat ,máchat si ruce a ždímat v ruce.Super pomocník do každé domácnosti

15.11.2016

S rotačním podlahovým mopem Leifheit Twist Systém New jsem se setkala u své známe, které má veliký dům plný podlah. Zkusila jsem si s ním vytírání a bylo to opravdu příjemnější. Nabírá v podstatě všechny nečistoty a drží je, takže se vám nestane, že by po vytření místa zbyly nějaké nečistoty

Zůstávají šmouhy

15.11.2016

Já mám sice mop rotační,ale tenhle jsem si zkusila u kamarádky.A už pokukuji,že si ho pořídím.Líbí se mi,že je podlaha hned suchá,což ocenil hlavně můj manžel který špatně chodí.Určitě bych ho doporučila,vybraným testerkám gratuluji a přeji krásné testování.

Žádné nejsou.

14.11.2016

Vyborny mop ktery je velmi prakticky a sikovny dostane se do kazdeho zakouti, pod kazdy kus nabytku, ocenuji to, ze se nemusim plazit po vsech 4 a drzhnout podlahu rukama :) odpadne i unavne zdimani hadru a niceni ci pokozky ruky, prace s nim je rychla jednoduch a presna

nedostatky jsem zadne neshledala

13.11.2016

tento mop má tchýně ja je to úplně super věcička, také si ho chci pořídít, nemusím vubec šáhnout do vody, žádné ohýbání :-), nenechává extrémě mokrou podlahu, super se s ním manipuluje, nanacákám kolem kýble jako s normálním hadrem který musim ručně ždímat :-)

asi nic

12.11.2016

Neměla jsem možnost ho vyzkoušet, ale videla jsem ho u známých a velice se mi zalibil v praktičnosti. Není trasnovy takze "nehledá" spinu sem a tam,ale setre to krásně. Zdimani je také skvěle, jelikož zdi ma sám a člověk nemusí rucne a ani nějak tlacit mop do kbeliku, ale pouze se seslapne pedal a kyblik zdima sam. :-)

06.11.2016

tento mop ma moje mama, zkousela jsem snim vytírat a moc mi to ze zacatku neslo jsem zvykla na svuj... ale moje mama si ho tak oblibila ze ho koupili i do prace na uklid kancelare ma k mopu i spoustu prislusenstvi vcetne cistice na okna takže za svou mamu hodnotím a opravdu doporucuji :-)

04.11.2016

Měla jsem u kamarádky možnot vyzkoušet set Leifheit Twist a jsem nadšená. Líbí se moderní vzhled i ždímání je lehoučké. Použití je všetranné , zvládne plovoucí podlahu i dlažbu. Dostane se pěkně pod nábytek. Určitě doporučuji minimálně vyzkoušet.

04.11.2016

Vrele doporucuji doma mam tento mop a muzu byt rada ze ho mam super se s nim vytirauolne na kazdem miste a ruzne tipy podlah tahke doporucuji!

Zadne

04.11.2016

Mopem je vytreno raz dva. Je lehounky a snadno s s ním pracuje. Je fajn, že se nemusí sundavaci hadr a pokaždé zdimat ručně. Navíc je hadr pratelný což je super, že nezapáchá a nedrží bakterie (snad) :)

04.11.2016

Už nikdy se nechci vrátit ke klasickému vytírání podklady. Ohnutá záda a mokré špinavé ruce jsou už naštěstí pro mně a jistě i pro mnoho dalších žen minulostí. S tímto mopem je vytírání snadné a rychlé.

03.11.2016

I přesto že jsem nebyla vybraná jako testerka tak musím tento set vychválit manžel mě ho přivezl předevčírem z práce protože prý na mě už nemohl koukat :-),, je s ním snadná manipulace, lehce se s ním vytírá. Hlavně mě ho bere z ruky má 5ti letá dcerka a říká jdi si sednout budu utírat já. Takže za mne mohu jen a jen doporučit.

02.11.2016

Moc krásná barva mopu a provedení. Je lehký, dobře padne do ruky a snadno se s ním uklízí. Nezanechává šmouhy na plovoucí podlaze a podlaha je po umytí moc krásně lesklá. Opravdu doporučuji na rychlý úklid.

Neposbírá vlasy z podlahy. Není moc skladný.

01.11.2016

Mám velmi podobný mop od jiného výrobce, se kterým jsem velmi spokojená. Myslím, že tento druh mopů je lepší než ty třásňové (které podlahu podlahu jen "rozšmydlají" ). Určitě je to investice která se vyplatí.

31.10.2016

Tento plochý mop jsem vyzkoušela díky mojí mamce, která ho má doma. Mop je skvělý právě díky tomu, že je plochý a není klasický třásňový. Dobře se s ním zajede i pod skříně. Povlak se dá jednoduše vyprat.

31.10.2016

mám plochá mop a jsem s ním moc spokojená, je lepší než třásňový, dokáže i nečistoty jako psí chlupy hrnout před sebou, takže je "nerozmetá" po místnosti ale opravdu setře. Super je i to, že podlahu příliš nezmáčí, takže je rychle suchá a to hlavně u plovoucích podlah je moc dobře. A prací návlek je taky dobrá věc.

31.10.2016

Máme tento výrobek ale starší verzi.. nemůžu si vynachválit,, jednoduchá manipulace... krásně to ždímá takže nezůstavají na tom smítka na nové vytírání...rotační mop takže se s ním dostanu všude.. super

30.10.2016

Gratuli vybraným testerkám. Moje mamka má tento set od Leifheitu a je s ním moc spokojená. Také přemýšlím o jeho koupi, určitě bude to dobrý pomocník do domácnosti a hlavně k našim dětem. Vytírám 2x denně.

29.10.2016

naprosto velice kvaitní set,moc se mi líbí vysoká savost mopu a to,že se dobře zdímá a rychle schne,Moc se mi líbí že nezanechává po sobě čmouhy,a vyleští podlahu,navíc je lehký a je s ním snadná manipulace

29.10.2016

sice jsem nevystestoval ale mám v plánu si je pořídit protože na něj slyším jen samou chválu,líbí se mi příznivá cena,i to že set je lehký.a dobře se s ním manipuluje.navíc moc je velmi dobře savý....

29.10.2016

Úklidový set Leifheit Twist je v nové verzi parádní. Plovoucí podlahy jsou elmi choulostivé na mokré vytírání a často bylo yždímání mopu otázkou síly a zručnosti, rotační systém perfektně usnadní práci!

28.10.2016

Jelikož jsem se o tento výrobek snažila testovat na několika webech, tak mi štěstí nepřálo. Rozhodla jsem se ho vyzkoušet v synově domácnosti. Měla jsem možnost porovnat tento moderní výrobek s mým třásňovým. Bylo to pro mě velké překvapení, protože technika tohoto testovaného mopu je na vysoké úrovni. Možnost ždímání je dokonalá. Také samotné vytírání bylo o něčem jiném. Po této zkušenosti jsem se rozhodla, že tento mop koupím.

Zatím jsem žádné nezjistila.

26.10.2016

Tento úklidový set mě velice mile potěšil. Nejdřív jsem v něj neměla důvěru, do té doby jsem si vystačila s obyčejným mopem a kýblem, ale s tímto úklidovým setem je úklid mnohem jednodušší a rychlejší. S mopem se dobře manipuluje, je lehký a snadno setře všechny nečistoty.

25.10.2016

Dostala ho sestra darem a je pravda, že i já záviděla. Úklidový set je výborný, překvapil mě vším co jsem snad od něj ani neočekávala. S mopy jsem neměla až tak dobré zkušenosti, ale hodnotím určitě pozitivně. Jedině co chybí, že není u mě v domácnosti :D

25.10.2016

Tento mop jsem si mohla vyzkoušet u kamarádky a byla jsem s ním velmi spokojená. Pěkně ždíme, hadr se dá vyprat a i tyč je dostatečně dlouhá. Vzhledem tomu, že jsem si ho nevytestovala tak si ho budu muset koupit sama nebo poprosím Ježíška :-))

24.10.2016

Úklidový set mohu jen doporučit, já osobně ho nemám, ale vlastní ho můj syn, který je s ním velice spokojený. I já měla možnost ho u něj vyzkoušet a opravdu se mi líbil. Ruce jsou suché a čisté a vytírá se velice snadno.

nenašla jsem

24.10.2016

Určitě doporučuji vyzkoušet,uklízí se s ním daleko snáz..uklízení nemám ráda a u známé jsem si zkusila tento systém úklidu a skutečně to bylo o něčem jiném,než úklid co jsem zkoušela dříve se zastaralými věcmi..

24.10.2016

Nemám doma tento typ, ale starší. Už mi dosloužil, neboť se rozpadla násada(to jsem nenáviděla asi nejvíce - byla složená z tří částí). Jinak kyblík vydržel doteď. Vadila mi násada, jinak vše OK. Uvažuji o koupi nového, ale nejsem si jistá, jestli teď nevyzkouším jinou značku. Tento mi přišel i dost hlučný.

24.10.2016

Kamaradka má tento typ mou a je s ním velice spokojená krásné se s ním vytírá dobře zdime a hadr je pratelný.vybraná jsem nebyla ale zvažují o koupi mopiku.a vyzkoušet si ho o ve své domacnosti.věřím ze bude dobrým pomocnikem

24.10.2016

Mop je super. Jednoduše se s ním pracuje. Je lehký a je super, že se hadru člověk nemusí dotknout. Je fajn, že se hadr dá prát. Je to velký pomocník. Práce s ním jde od ruky a i když má, někomu se může zdát malý, záběr, vytře toho dost. Ušetří spoustu času a námahy.

Nic jsem nenašla, ale pro někoho může být problém cena.

24.10.2016

tento mop je skvělý, vytírání se tak stalo pro mě téměř zábavou. ocenuji že se nemusím vůbec ohýbat, dokážu vymáchat ,,hadřík,, vestoje. mop zvládne i všechny typy podlah - plovoučka, lino, kachličky.. je to super..

když vytřu třeba vlasy, tak se nepřilepí na mop, a musím se sehnout a sebrat to ze země..ale jinak žádné zápory jsem neobjevila

24.10.2016

Tento mop má moje švagrová. Je s ním spokojená a chválí si ho. Já mám podobný systém mopu a také si nemohu stěžovat. Nemám ráda ty třásňové. Provedení u této značky bude perfektní. Jediné co mi u mopů vadí jsou ty tyče na více dílů ale jinak to zřejmě nejde už kvůli uložení do krabice. Snad budou vybrané testerky spokojené.

24.10.2016

Mám předchůdce tohoto mopu, spokojená jsem s ním byla nad míru. Líbila se mi snadná manipulace s mopem a systém ždímání. Tento mop vypadá že bude fungovat o dost lépe, má lepší systém ždímání. Mrzí mne že nejsem vybraná. Ráda si počkám na recenze.

U mého staršího typu mi vadila cena náhradních hlavic. Váha kbelíku byla vyšší než u mého současného mopu. Nejvíce mi vadila tyč u mopu, kdy se mi po cca 3 letech rozpadla protože byla ze 3 kusů.

24.10.2016

Tento uklidový set si pořídila má kamarádka která má větší barák a měla jsem možnost ho vyzkoušet a opravu nebo úžasný pomocník na vytírání.Snadna a a jednoduchá manipulace.Mop opravdu vyždíme všechnu špinavou vodu a tím pádem je podlaha krásné čistá a vytrena.

24.10.2016

Krásně lehký mop, který skvěle padne do ruky. Snadno se dostane i do špatně dosažitelných míst. Doporučuji všem, kteří trpí na bolesti zad ať vymění hadr za tohoto pomocníka. Určitě to je investice, která se vyplatí do budoucna.

24.10.2016

Velice slušný mop. Trochu mi vadí, že zanechává stopy směru stěru na podlaze, které jsou vidět proti světlu. Jinak ovládání velice komfortní, Super, že nenamočíte ruku do kbelíku. Možnost úpravy tyče se také ocení.

Jsou vidět stopy směru stírání na podlaze.

24.10.2016

rychlý a pohodlný úklid..koupila jsem mamince a je spokojena hlavně ji otravovalo namáčení a ždímání hadru.Navíc po vytření je podlaha velice brzo suchá a nehrozí uklouznutí.Za mne spokojenost-doporučuji

žádné zápory

23.10.2016

Jedná se o běžný úklidový set, uklízí standardně, nezanechává šmouhy ani nečistoty, je dobře přenosný a snadno skladovatelný. Není však ničím extra výjimečný nebo neobvyklý. Celkově však doporučuji!!!

23.10.2016

Tento úklidový set od Leifhetu je opravdu kvalitní, kýblík má skvělou velikost, výborný tvar, dobře se vylívá a snadno přenáší. Ždímání bezproblémové. Mop vytírá výborně, chlupy jsou udělané tak, aby posbírali všechny nečistoty.

23.10.2016

Tento mop prostě vytírá sám. Nikde žádné zbytečné mokré šmouhy, jde to bez mokrých kaluží a bez problémů. Mohu každému doporučit. Kýblík naprosto vychytaný a vymazlený. Stačí jen troška saponátu a hned je čisto.

23.10.2016

Mela jsem moznost si vyzkouset v obchode,je to velmi lehky a jednoduchy mop,ze kterym.zvladne manipulovat i dite.Myslim.si ze za tu cenu je dospupny dobry pomocnik pro vasi domacnost a vykona to co je od nej ocekavano.Takze za me vyborna

Zadne

22.10.2016

Také jsem si koupila předčasný dárek k vánocům a nelituji. Vytírá se s ním dobře - nelezu po čtyřech. Snadné použití i údržba. Velikost kbelíku je tak akorát. Všem, co váhají s jeho zakoupením, tento MOP vřele doporučuji.

22.10.2016

zrovna teď jsem měla možnost zkouknout sousedku v akci s testovacím setem Leifheit Twist, no jsem nadšená, snadná manipulace, ždímání taky super, myslím, že budu uvažovat o dárku pro dceru k Vánocům.

Snad jen, že záběr mopu by mohl být větší než 33 cm.

20.10.2016

Super se s ním vytírá ,jednoduchá manipulace a skvělý pomocník do každé domácnosti - Dají se dokoupit i jiné návleky na různé povrchy apod.jsou pratelné ,což taky oceňuji. Dá se nastavit délka tyče . Jinak super pomocník do domácnosti s dítětem ;-)

2x jsem reklamovala tu zaklapávací část ,protože to nedrželo a zaklapávalo se to. Občas rachotí . Vyšší cena za doplňky. Hůř se zacvakávací ty patentky na návlecích

20.10.2016

Super nejlepsi moc vsech dob. Kam se hrabe vileda. Bezvadny system vyzdimani vody z mopu bez driny a namahy. Kyblik lehky nemam nic co bych tomuto milackovi mohla vytknout. Mozna cena kdyby byla o malilinkato nizsi tak bych se vubec nezlobila :)

20.10.2016

Také jsem se nehlásila, jelikož mám tohoto pomocníka doma. Doporučuji všem. Žádné máchání, lezení po kolenou. Čisté rohy i zákoutí pod nábytkem. Návlek se snadno sundá, vypere a znovu použije. Kbelík praktický, akorát velký. Já jsem spokojená.

20.10.2016

Ani jsem se nehlásila do testování a nechala tak možnost vyzkoušet ostatním. Znám tento výrobek dobře a dlouho. Mám již asi třetí set. Skvělý pomocník pro ty, kteří chtějí mít uklizeno rychle, efektivně a snadno. Vyhovuje mi minimální kontakt se špinavou vodou, snadná údržba a snadné užívání. Také mohu jen doporučit.

Ne

19.10.2016

koupila jsem si ho hlavně kvůli malé, protože rychle vytřu a rychle uschne podlaha.žádný namáčení rukou,žádný saponát. teleskopická tyč na kterou se dají dát další pomocníci. super.rychle vytřu a rychle podlaha uschne a malej může zase lozit :-D lehká manipulace,perfektně se vylévá voda s kýble

občas se návlek trošku smíkne mimo mop ... Malá plocha mopu, tím pádem malý záběr

19.10.2016

Jeden z nejdůležitějších pomocníků v domácnosti. Pokud máte děti a zvířátka, tak dvojnásob. Univerzální použití pro všechny typy podlah. Snadné použití snadná údržba. Stále k ruce, s čistě vypraným návlekem připravený i jen tak narychlo setřít kdejakou nehodu. Dokonce i manžel se ho občas chopí, protože není třeba lézt s ním po čtyřech a zalézat pod gauče a skříně. Doporučuji.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Od pondělí 4. června do neděle 10. června 2024 tě čeká dynamický a vzrušující týden, milý Berane. Připrav se na určitá překvapení a vzrušující příležitosti ve všech oblastech života.Tento týden bys mohl zažít obzvlá&scaro... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat