Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

5115 / 615 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Nevím kde se stal problém. Jsem označena jako testerka tohoto výrobku, ale výrobek jsem neobdržela. Jen mi bylo mailem oznámeno, že testování se posouvá na pozdější dobu. Je mi to moc líto, lze to ještě nějak napravit? Máme doma 2 chlupáče, kterým by pročesání rozhodně prospělo.

Zápory

-

Moje hodnocení

Klady

Super náplasti nejen na nohu. Já si udělala puchýře na prstech na rukou a náplasti jsem použila tam. Aplikovala jsem na jeden nafouklý puchýř a na jeden prasklý. Náplast vydržela přilepená opravdu 3 dny i když jsem ruce umývala. Po odlepení nezůstalo po puchýřích vůbec nic. Opravdu jsem velmi spokojená.

Zápory

Nemám co vytknout.

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost vyzkoušet výrobek LepekFit. Jedna tabletka před jídlem pečiva a malý zázrak s trávením. Žádné těžkosti s nadýmáním ani bolení břicha nebo pálení žáhy. Určitě jsem spokojená a hlavně nyní o vánocích, kdy je spousta jídla, jsou tyto tablety velkým pomocníkem pro podporu trávení.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Přístroj splnil očekávání, byl rychle nahřátý a připraven k akci. Samozřejmě to chce trochu šikovnosti, napoprvé jsem se spálila. Studený konec za který se dá chytit i na druhé straně je super, doporučuji.

Zápory

Na šňůře chybí očko na zavěšení.

Moje hodnocení

Klady

Jednotlivě porcované dávky kolagenu jsou přínosem pro mé klouby. Díky balení v jednotlivých sáčcích jsem si je vzala i sebou na dovolenou a musím uznat, že kolena mě po dobu užívání opravdu nebolely. Kladně hodnotím i formu rozpuštění na nápoj, je to příjemnější než polykat tabletky.

Zápory

Zápory jsem neshledala.

Moje hodnocení

Klady

Produkt užívám ode dne, kdy mi přišel a už se bez něj neobejdu. Je to opravdu úžasná věc na pravidelné vyprazdňování. Užívám ráno, pořádně zapiju a snídám až za 2 hodiny, vláknina krásně zasytí a vyčistí zažívání. Chuťově je neutrální a nezůstává ani mezi zuby, jako třeba chia semínka. Jsem naprosto spokojená a díky, že jsem mohla díky testování tento produkt objevit.

Zápory

Zápora jsem neshledala. Snad jen, že je třeba hned opláchnout skleničku, aby nepřischlo.

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Houbičky jsou super, dlouho vydrží, drsná strana se nežmolkuje.

Zápory

Neznám