Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

9150 / 2150 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Moc děkuji za možnost vyzkoušet tento skvělý výrobek,musím říct,že jsem měla velké problémy s chůzí do schodů a i po rovině mě delší chůze dala zabrat,no asi po třech týdnech se moje chůze o hodně zlepšila,necítím ,že by mě něco "drhlo" nebo bolelo a navíc,můj žaludek neutrpěl žádnou ujmu a vš dobře snášel.Za mě dávám ano,navíc i cenově je to dostupné pro širší veřejnost.

Zápory

Já tedy nemám žádné.

Moje hodnocení

Klady

Předem děkuji za možnost vyzkoušet tuto opravdu "vymoženost".Jsem z náplasti unešená ,poprvé,co nemám od lodiček puchýř a nejen to , náplastě jsou jakoby "neviditelné" ,sedí skvěle ,mají 100% účinkovost a navíc ,v kabelce se dá nosit super balení.

Zápory

O ničem nevím,za mě spokojenost nejvyšší.

Moje hodnocení

Klady

Moc děkuji za možnost testování Limetkové osvěžení s Feel Eco,musím říct,že mě velmi překvapila jeho nádherná vůně , krásně pění a pokožka po něm je příjemně heboučká,pro mou suchou pleť ideální ,navíc stačí jen malá troška, ale jeho účinek je veliký.

Zápory

Žádné.

Moje hodnocení

Klady

Moc děkuji za možnost testování tento vysavač. Jsem z něho nadšená,úžasný tichý pomocník , který vysaje všechno i chlupy od dom.mazlíčků,u koberců zvedne vlas a tím ho "oživí",má hodně dlouhou přívodní šňůru ,což je super, plno výborného příslušenství,je lehounký a velké + není třeba kupovat drahé sáčky do vysavačů.Cena je úměrná toho,co tento výrobek umí.

Zápory

Uvítala bych kdyby byl z jiného materiálu než z plastů.

Moje hodnocení

Klady

Moc děkuji za možnost vyzkoušet tuto houbičku a musím říct,že je geniální ,u mě naprostá spokojenost ,v ruce se krásně drží a co víc,ona fakt funguje , všechno připálené mizí bez nějaké dřiny a hlavně,nezůstane nikde žádný škrábanec,zkusila jsem kousek i na vodní kámen na p.baterii a odstranil se taky,takže za mě super , bomba pomocník.

Zápory

žádné nemá

Moje hodnocení

Klady

Měla jsem tu možnost vyzkoušet masku i krém,maska je něco jako balzám na duši,moje pleť byla nádherná jemná a krásně vyhlazená,úplně jsem cítila jak jak se zjemnila,prostě super.Krém je taky jemný,vláčný,krásně se roztírá a ihned vsakuje,pleť se neleskne a je pleť taková omlazená .

Zápory

Negativní je pro mě jako pro důchodce pouze ta cena , jinak nic.

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.