Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

7890 / 5890 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

V první řadě musím ohodnotit pevnost, byla jsem mile překvapená, že je vyrobený z pevného plastu. Co se týče velikosti, používám na malé hračky a leporela, upřímně mohl být větší, ale to je jen můj problém, že máme hodně malých hraček. Box je bílý a růžovou spodní částí, přesně zapadá do našeho stylu bydlení

Zápory

Nic

Moje hodnocení

Klady

Pevné a přitom tak jemné, po posmrkání se nepřetrhl. Velmi pozitivně hodnotím balení, žádné plastové obaly. Ráda s nimi utírám dětem pusu, nekřičí ať toho nechám, že je to škrábe, naopak se u toho usmívají.

Zápory

Žádné

Moje hodnocení

Klady

Nejprve ohodnotím obal, který přímo vybízí vybrat si mezi jinými právě tuhle kávu. Luxusní balení. Po rozbalení káva krásně voněla, chuť plnější, lahodná, s mlékem nebo kapkou smetany naprosto dokonalá. Zkoušela jsem do kávy přidat nastrouhanou čokoládu a vanilky, pak dostala káva naprosto jiný rozměr. Mohu říci, že chutnala naprosto stejně z presovače jako přes filtrační papír. Kávu mohu s čistým svědomím všem doporučit.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Řasenka má hezký tvar a vzhled. Dobře se drží, s kartáčkem se dobře pracuje, řasy neslepuje. Oči mají přirozený vzhled. Odličuje se velmi jednoduše pouze použitím obyčejné vody tělové teploty, výsledek výborný, není třeba nijak tlačit. Celkově jsem spokojená, avšak nejsem náročná. Za mně mohu doporučit.

Zápory

Zatím jsem žádné nenašla, třeba časem.

Moje hodnocení

Klady

Mop je skvělý pomocník při úklidu, skvělé se drží a při rotačním odstřeďování neprokluzuje, vítám funkci nastavit výšku. Tvar vytírací trásňové časti je perfektní, dostane se úplně všude do každého rohu a vytřeno je za chviličku. Mop se ždímá velmi snadno a to díky pedálu, třásně zůstávají mokré tak akorát aby byla podlaha mokrá a né přemočená. Otvor na vylévání vody je super vychytávka, která opravdu funguje a ulehčuje život.

Zápory

Uvítala bych jako součást náhradní vytírací čast.

Moje hodnocení

Klady

Proteinové tyčinky mají krásný luxusní obal, který nabádá ke koupi a ochutnání. Obě varianty testovaných tyčinek zasytí na hodně dlouho a nezaberou v tašce moc místa, takže ideální do práce nebo na výlety. Co se týče příchutí testovaných tyčinek. Obě byly vynikající, ovocná mi přišla mírně kyselejší, čokoládová byla naprosto delikátní. Dala jsem ochutnat i dětem, snědly a dožadovaly se dalších. Doporučuji.

Zápory

Cena

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Personalizované knihy moje děti milují, máme jich doma několik a čteme je velmi často. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a ilustrace jsou velmi povedené. Zasazení jména do děje naprosto přirozené, měla jsem poprvé strach, že to bude pěkná "skátanina", ale opak je pravdou. Jako dárek jsme dostali pexeso, které má úžasné pohádkové ilustrace nad kterými se zatají dech i dospělému. Rozhodně tyto knihy doporučuji, nebudete zklamáni a vaše děti budou nadšené a nezůstanete u jedné.Někomu se může zdát cena vysoká, ale kvalitu je třeba ocenit, hlavně dostanete naprostý originál.

Zápory

Žádné