Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Stres podle znamení: Co vás spolehlivě vyvede z rovnováhy?

Miluje dobré jídlo a svého kocourka. Nesnáší reklamy na zázračné hubnoucí přípravky. Ráda zútulňuje svůj byteček.

Zobrazit další články autorky

6. 5. 2016 | Vztahy

Každý z nás reaguje na určité situace odlišně. Zatímco jedni je přejdou s klidem, pro jiné jsou důvodem k rozčílení či stresu. Co dokáže vyvést z rovnováhy právě vás? Napoví vám znamení!

Beran

Berani jsou velmi energičtí a nejsou zvyklí dělat chyby. A tak je dokáže vytočit, pokud se jim něco nepovede (nebo pokud se jim zdá, že se jim nedaří dosáhnout cíle dostatečně rychle). Jen by měli pamatovat, že nejsou neomylní a že od nich nikdo neočekává, že spasí svět.

Býk

Podobně jako Berani se i Býci těžko vyrovnávají s vlastním pochybením. Ovšem příliš shovívaví nejsou ani k chybám druhých. Pokud někdo nepracuje tak, jak by si Býci představovali, dokáží trápit nejen své okolí, ale i sebe. Pamatujte, že ke stejnému cíli nemusí vést jen vaše cesta!

Blíženci

Liknavost či nezájem, to jsou vlastnosti, které u druhých dokáží Blížence spolehlivě vytočit. Občas jejich okolí ani nechápe, co se děje. Rozzlobený Blíženec totiž nemá ve zvyku své pocity rozebírat a vysvětlovat. Ovšem dokáže být velmi nepříjemným nepřítelem.

Rak

Raci se velmi těžko vyrovnávají s nejistotou. Mají v takových chvílích tendenci uzavřít se do sebe, cítí se poražení a klesá jim sebevědomí. Pokud by ale nechali své pocity „vyvěrat na povrch“, ulevilo by se jim. Stresové situace příliš dobře nezvládají.

Lev

Lvi mají rádi všechno pod kontrolou. Ovšem jsou situace, kdy nemohou svobodně rozhodovat ani o svém životě. A to je pro ně skutečně stresující záležitost. Být odkázán na druhé, čekat na jejich rozhodnutí, to jsou chvíle, které je dokáží rozzlobit. Měli by se naučit nechat některé věci volně plynout.

Panna

Panny mají rády organizovanost a vše si důkladně promýšlejí. Pokud jim tento koncept někdo naruší, jsou v koncích. Se stresem si navíc příliš nevědí rady – nemohou jej totiž analyzovat, což jim dále komplikuje situaci. Teprve když se nade vše konečně povznesou a znovu dají svým myšlenkám řád, se vrátí do „svých kolejí“.

Váhy

Jakákoli, byť sebemenší, nespravedlnost dokáže Váhy rozčílit k nepříčetnosti. A to se ona nespravedlnost nemusí ani týkat jich samotných. Především v takových situacích reagují Váhy hněvem, pokud se nespravedlnost dotkne přímo jich samých, často se urazí. A není výjimkou, že plánují odplatu (i když ji málokdy uskuteční).

Štír

Štíři si pečlivě chrání své soukromí i soukromí svých nejbližších. Pokud ho někdo cizí naruší, může se setkat s velmi silným a nikterak skrývaným hněvem. Tak jako jejich zvířecí představitelé dokáží být štíři velmi jedovatí (naštěstí ne nadlouho – když se „vyzuří“, situace se zklidní). Bohužel v takových chvílích umějí ublížit i těm, kteří si to až tak nezaslouží.

Střelec

Zrozenci tohoto znamení nemají rádi přílišnou svázanost, neradi se podřizují pravidlům, se kterými nejsou vnitřně v souladu. A tak je pro ně jakákoli situace, jež od nich vyžaduje chování podle jasného a z jejich pohledu nesmyslného vzorce, velmi stresující. Občas by jim pomohlo si uvědomit, že svět nemůže fungovat podle jejich představ.

Kozoroh

Kozorozi na sebe mají občas až příliš vysoké nároky. Dokonce takové, které nemohou nikdy naplnit. A to je rozhodně nenechává klidnými. Pomohlo by, pokud by od sebe přestali očekávat téměř nadpřirozené schopnosti a uvědomili si, že sami svět nespasí.

Vodnář

Vodnáři jsou spokojení, pokud se věci dějí podle jejich představ. Pokud i jejich okolí pracuje a chová se tak, jak Vodnáři chtějí. Jenže takový stav málokdy nastane. A to je pro zrozence tohoto znamení velmi frustrující. Každý den se musejí vyrovnávat s tím, že si život plyne vlastní cestou. Možná by pomohlo, pokud by mu dali větší prostor pro improvizaci.

Ryby

Podobně jako Štíři jsou i Ryby velmi ochranitelským znamením. Pokud se někdo byť jen otře (i nechtěně) o někoho jim blízkého, reagují Ryby velmi výbušně. A málokdy odpouštějí (bohužel pro ně – kvůli maličkosti totiž často ztratí někoho do té doby blízkého). Měly by se naučit dávat druhé šance – bylo by jim líp na duši.

Někteří lidé mají opravdu pro manželství vhodnější geny

Quinoa salát

Quinoa salát

16 hlasů
50min 404 kJ 112 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z jahod

11 hlasů
40min 824kJ 85 Kč

Studená jahodová polévka se sněhovými pusinkami.

Pikantní krůtí maso

7 hlasů
35min 742kJ 170 Kč

Krůtí maso marinované v marinádě s chilli.

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více