Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zjistěte, jaký talent ve vás dřímá: EXKLUZIVNÍ horoskop napoví!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

24.09.2014 | Finance

Zjistit, jaký talent ve vás dřímá, je někdy složité. K čemu máte vlohy? Jaká kariéra je právě pro vás nejvhodnější? Hvězdy napoví!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Zrozenci ve znamení Berana jsou skvěle univerzální. Jeden den opraví kapající kohoutek a ten druhý vypracují brilantní finanční analýzu pro svého šéfa. Zkrátka mají šikovné ruce a chytrou hlavu. Muži mají vztah k autům a řízení. Preciznost žen je předurčuje k lékařským profesím: chirurg nebo psycholog. Ale ani umění, obchod a hlavně řemeslné obory jí ani jemu v žádném případě nejsou cizí!

Býk (21. 4. až 21.5.)

Užitečné řemeslné obory, zemědělství, stavebnictví, umělecká sféra (zpěváci, herci, skladatelé). Tam všude duše a ruce Býka najdou uplatnění. Ženy jsou výbornými učitelkami a kreslířkami, muži se dají označit za pracanty, které každý nadřízený miluje.

Blíženec (22. 5. až 21. 6.)

Narození ve znamení Blížence chtějí pracovat spíš hlavou, ne rukama. Mají vlohy k obchodu (prodají prostě všechno), prosadí se v umělecké branži, reklamě i na úřadě, nicméně stereotyp je nudí. Blíženec potřebuje rutinu zabíjet, ne ji podléhat. Jedině tak na jednom místě setrvá delší čas.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Raci jsou učenliví a říká se o nich, že pokud chtějí, mohou vykonávat každé zaměstnání, na které si jen ukážou. Ale co je baví nejvíc? V čem vynikají? Smysl pro režim, umělecký, hudební, řečnický, literární a výtvarný zájem jim naznačuje, že jako lékaři, konstruktéři, skladatelé i kuchaři jsou prostě neodolatelní!

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Lev práci většinou rozděluje, ale když se sám zapojí, stojí to za to! Rád se vyloženě „piplá“ s rozbitou věcí, na kterou by jiní neměli nervy. Mají literární talent, jsou skvělými tanečníky, malíři a hudebníky. Jelikož vyznávají pravdu, uplatní se jako advokáti, soudci nebo notáři.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Panna je lidsky - humánně zaměřená, takže pro syrový a necitelný obchod se v 99 % nenarodila. Spíš se zajímá o historii, herectví, hudbu, tanec, někdy i astrologii a tajemno (vykládání karet, okultní vědy). Literární talent se jí upřít rozhodně nedá.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Mohou se uplatnit v obchodě, ale také politice, umění a převážně v hudební sféře. Vynikají mluveným i psaným slovem. Uspokojuje je odhalováním bezpráví, takže jako soudci či advokáti jsou skvělé. Neztratí se ani na poli sportu.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Štír patří mezi univerzály. Když ho něco baví, je ambiciózní a jde si za svým. Může být novinář, umělec i politik. Stejně jako skladatel, vychovatel, učitel nebo zdravotník. Sem tam se najde nějaký, který tíhne k mystice. A to se pak dějí věci!

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Pro Střelce je výhodné politické zázemí, hudební a herecká sféra. A nejen to. Vyniká jako advokát, je zdatným obchodníkem i astrologem. Zdá se, že umí od všeho něco. Ale nešťastnější by byl jako badatel, cestovatel nebo třeba kritik restaurací. Vše, co je spojené s dobrodružstvím a jídlem, ho láká a uspokojuje.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Čím je výjimečný? Svojí učenlivostí a vytrvalostí. Dokud se nenaučí nebo nepochopí, nemůže jít dál. Hudební nadání je u něj zřejmé, ale jako herec nebo státník vyniká. I jeho šikovné ruce stojí za zmínku! Může tvořit, vyrábět, opravovat. Je to prostě všeuměl Kozoroh…

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Vodnář potřebuje svobodu k tomu, aby v životě fungoval. Vyhovuje mu práce řízená hlavou, takže umění, technika a věda jsou to pravé. Ovšem může být i lékař, spisovatel či politik. Anebo všechno dohromady. Rád stíhá víc činností a zájmů najednou.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Ryby jsou všestranné, ale nejvíce se jim daří při práci s čísly a hudbou. A ne jen to. I při řemeslné činnosti mohou objevit svůj talent. Práce se dřevem, keramikou, pěstování rostlin, zahradní architektura… Tam všude se projeví skrytý um Rybiček. A na co máte talent vy?

Špatný den v práci: Takhle se z toho dostanete

Polévka z červené řepy s medem

Polévka z červené řepy s medem

3 hlasy
45min 197 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kančí na slanině

11 hlasů
2h a 30min 591kJ 239 Kč

Máte rádi zvěřinu, tento recept vás nezklame.

Květák s vejci

12 hlasů
35min 495kJ 60 Kč

Květák s vejci připravený ve woku.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více