Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Odpustí vám NEVĚRU? Pravda podle znamení!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

19.09.2014 | Sex a vztahy

Názory na nevěru jsou pouze dva. Jedni si myslí, že je špatná a trestuhodná, ti druzí ji brání, protože podle nich může vztah okořenit. Co ale dělat, když už se „to“ stane a není cesty zpět? Máte se přiznat k selhání? Odpustí vám vaše láska? Záleží na tom, v jakém je znamení!

Beran (21. 3.–20. 4.)
Berana můžete ztratit už jen při pouhém zašeptání o tom, že vaši postel zahříval někdo jiný. Trvá na tom, aby byl ve všem první a jeho vlastnické sklony a žárlivost jsou opravdu extrémní. V případě, že skutečnou nevěru přiznáte, už nic nebude jako dřív. Možná vás časem vezme na milost, ale připravte se na odvetu…
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)
Jeho sentimentální a romantická duše nesnese, aby utrpěla jeho mužnost. Pokud se nevěra partnerky provalí před kultivovaným Býkem, pravděpodobně bude dlouho trucovat a pak již nikdy nezavolá. Jestliže se k aférce přiznáte před primitivním typem Býka, roznese vás na kopytech a možná i jednu schytáte. Odpuštění ale nečekejte tak jako tak.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)
Blíženec dokáže nevěrnou ženu vyměnit stejně rychle, jako nastoupit do auta. Pokud ji nemiluje a nechce o ni bojovat. V případě, že se rozhodne pro druhou variantu, poznáte, jak rychle se mění jeho osobnost. Dokáže být urputný, vytrvalý a okouzlující. A to všechno jen proto, aby dostal zpátky „to, co mu patří“. Svým způsobem to bere jako výzvu nebo okořenění stereotypu. Hloupá zábava, že?
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)
Proměnlivá nálada, četné emoce a nezřídka „výčitkové ticho“. To charakterizuje Raka, když dostane špatnou zprávu. A mezi ty patří i historka o tom, jak jeho láska sešla z cesty. Následuje naprosté odcizení, zklamání životem, zaobírání se myšlenkami na pomstu (k té však skoro nikdy nedojde). Po fázi truchlení a schovávání se před světem si můžete být jistá, že neodpustí a ani nikdy nezapomene.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)
Lev a nevěrná partnerka? Tak to je hodně tenký led! Jeho egoistické srdce, výbušnost, žárlivost a útok na hrdost v podobě selhání ze strany milované osoby patří mezi otrávené koktejly. Poté, co Lev vychladne, může se zaobírat myšlenou, že by pochopil, nebo snad i odpustil. Pokud se tak stane, počítejte s dramatickými scénami a jeho obrovskou potřebou poroučet. Odpustí ten úlet? Přežijete-li jeho brutální upřímnost, pořád to jsou šance půl na půl.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )
Zrozenec ve znamení Panny si potrpí převážně na kvalitu, kterou dlouho a pečlivě vybírá. (Pro vztahy to platí dvojnásobně.) Pokud překročíte pomyslné meze slušnosti, jeho hluboce zakořeněná panovačnost mu obvykle nedovolí, aby nevěru toleroval, takže se těšte na sbalené kufry. Ve výjimečných případech ke smíření dojít sice může, ale výtečná paměť Panny a ukřivdění v srdci zapříčiní, že bude stále poukazovat na starou chybu…
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)
U mužů ve Vahách nelze popřít sklon nestálosti, ale také „vidění dvojím pohledem“. Muž narozený v tomto znamení svoje flirtování a románky považuje na neškodné, kdežto nevěry partnerčiny za trestuhodné. Když už se o úletu protějšku dozví, může běsnit, nebo si naopak zachová kamennou tvář. Pravděpodobně bude chtít najít útěchu u jiné. A co pak? Buď se nevěrné partnerky zbaví, nebo podlehne bolestné nerozhodnosti. Vezme ji zpátky? On sám neví, je to přece Váha!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)
Projev zklamání nad tím, že vaše láska nezůstala čistá, pravděpodobně u Štíra neuvidíte. Ačkoliv je výbušný, zpravidla se perfektně ovládá a systémově provinilce mučí. Nesnese výsměch a malý respekt, takže ani nevěru. Proto nepočítejte s tím, že by se vytrucoval, vybil a vzal vás na milost. To Štírovi jeho hrdost nedovolí, takže opatrně. Je lepší ho radši vůbec nedráždit!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)
Po vynesení pravdy o tom, že došlo k podlehnutí jinému, si vyslechnete nějakou tu urážku či sarkastickou a krutou připomínku. To ale bude všechno. „Kolik že je hodin? Musím jít do práce!“ Střelec vyhledává především povrchní vztahy, takže proč by se zaobíral něčím, co ho příliš netrápí? Holt stalo se.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)
Uděláte-li chybu, skoncuje to rychle a téměř ve všech případech nedá ženě druhou šanci, aby nevěru vysvětlila nebo snad napravila. U Kozoroha má všechno svůj řád – i láska. A rozhodně se nenechte zmást jeho na oko tvrdým chováním. Pod slupkou superhrdiny se schovává citlivý chlap s měkkým srdcem, které je stejně křehké jako porcelán po babičce.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)
Vodnář si v ničem nedělá iluze. Bere život i vztah takový, jaký je, navíc má i svoje pravidla, a proto ho informace o nevěře partnerky nerozhodí tak, jak by ona sama očekávala. Jistě, bude ho to mrzet, ale je schopný jako první navrhnout příměří s otázkou: Zůstaneme přáteli?
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.20. 3.)
Nevěra? Muž narozený v Rybách se rozzlobí, i když ne dlouhodobě. To ale nic nemění na tom, že mu pošlapete sny o romantické a nehynoucí lásce, kterou potřebuje k životu. Neodpustí a dlouho nezapomene, mnohé Ryby i dočasně vyhrožují sebedestrukcí. To když na ně dolehne období samoty a deprese. Čas to zahojí, ale vy jděte dál, bylo by vám to v budoucnu vyčítáno.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 
 

A jak to máte vy? Odpustil vám nějaké ty záletné hříchy?

Sex a menopauza: Jaký vliv má na vaše libido

Špagety s kuřecím masem

Špagety s kuřecím masem

14 hlasů
50min 942 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kančí na slanině

11 hlasů
2h a 30min 591kJ 239 Kč

Máte rádi zvěřinu, tento recept vás nezklame.

Květák s vejci

12 hlasů
35min 495kJ 60 Kč

Květák s vejci připravený ve woku.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více