Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jak jste na tom se zdravím? Znamení napoví!

Miluje dobré jídlo a svého kocourka. Nesnáší reklamy na zázračné hubnoucí přípravky. Ráda zútulňuje svůj byteček.

Zobrazit další články autorky

14. 8. 2015 | Zdraví a životní styl

Nedávno byla uveřejněna studie, která odhalila, že lidé, kteří jsou narození na podzim, mají tendenci být více nemocní než ti, kteří se narodili na jaře a v létě. Co všechno o vašem zdraví a organismu napoví znamení zvěrokruhu?

Beran a Střelec

Jsou od přírody nabití energií, kterou potřebují někde vybít, aby si uchovali tělesné i duševní zdraví. Proto by neměli podceňovat pohyb a měli by si najít sport, který je bude bavit a zbaví je nebezpečného napětí. Odměnou jim bude nejen pevné zdraví, ale také skvělý pocit pohody.

Býk a Štír

Ač si to o nich lidé příliš nemyslí, patří tato dvě znamení ve zvěrokruhu vůbec k nejcitlivějším. A často také nejnáchylnějším k nejrůznějším infekcím. Proto by zrozenci neměli podceňovat základní hygienická pravidla a zvážit by měli pořízení desinfekčního přípravku, který mohou nosit stále s sebou.

Blíženci a Váhy

Jsou to velmi štědrá a nesobecká znamení, což z nich sice dělá skvělé opatrovatele lidí, kteří právě bojují s nějakou nemocí, ale také u nich kvůli tomu roste riziko, že se něčím nakazí. A tak by zrozenci neměli podceňovat prevenci v podobě dostatečného přísunu vitaminů a antioxidantů.

Rak a Ryby

Lidem narozeným v tomto znamení trvá o něco déle, než seberou všechny síly a opět najdou ztracenou energii. Proto by neměli v žádném případě zanedbávat spánek, dostatek odpočinku a relaxace. Jinak jim hrozí, že oslabí svůj organismus.

Lev

Lvi jsou sice považováni za mimořádně silné znamení, ale co se zdraví týče, jejich fyzický stav je významně provázán s tím psychickým. A tak potřebují neustálé stimuly okolí, které je udrží v dobré duševní pohodě. Pozor na stresové situace!

Panna a Kozoroh

Zrozenci těchto znamení mohou často bojovat se svým zažíváním. A tak by se měli především soustředit na to, co jedí, a vybírat si, které pochoutky si pustí na talíř. Bohužel jsou také často požitkáři, kteří sem tam upřednostní gurmánský zážitek před vlastním zdravím. A to by se jim nemuselo vyplatit…

Vodnář

Vodnáři by se měli vyvarovat přílišného užívání nejnovějších technologií – velmi snadno se totiž na těchto „vychytávkách moderní doby“ stávají závislými. Rozbitý telefon nebo tablet u nich vede ke zvýšené míře stresu a tím snížení imunity. Kvůli tomu jsou pak náchylnější k nejrůznějším virózám.

Odpolední šlofíček je jako pohlazení pro mozek

Kuřecí kousky s mrkví

Kuřecí kousky s mrkví

11 hlasů
1h a 15min 540 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rizoto s chřestem

9 hlasů
40min 614kJ 140 Kč

Chřestové rizoto se šafránem.

Treska na česneku a rajčatech

9 hlasů
60min 234kJ 95 Kč

dušená treska s rajčaty a bylinkami

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více