Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jak jste na tom se zdravím? Znamení napoví!

Miluje dobré jídlo a svého kocourka. Nesnáší reklamy na zázračné hubnoucí přípravky. Ráda zútulňuje svůj byteček.

Zobrazit další články autorky

14.08.2015 | Zdraví a životní styl

Nedávno byla uveřejněna studie, která odhalila, že lidé, kteří jsou narození na podzim, mají tendenci být více nemocní než ti, kteří se narodili na jaře a v létě. Co všechno o vašem zdraví a organismu napoví znamení zvěrokruhu?

Beran a Střelec

Jsou od přírody nabití energií, kterou potřebují někde vybít, aby si uchovali tělesné i duševní zdraví. Proto by neměli podceňovat pohyb a měli by si najít sport, který je bude bavit a zbaví je nebezpečného napětí. Odměnou jim bude nejen pevné zdraví, ale také skvělý pocit pohody.

Býk a Štír

Ač si to o nich lidé příliš nemyslí, patří tato dvě znamení ve zvěrokruhu vůbec k nejcitlivějším. A často také nejnáchylnějším k nejrůznějším infekcím. Proto by zrozenci neměli podceňovat základní hygienická pravidla a zvážit by měli pořízení desinfekčního přípravku, který mohou nosit stále s sebou.

Blíženci a Váhy

Jsou to velmi štědrá a nesobecká znamení, což z nich sice dělá skvělé opatrovatele lidí, kteří právě bojují s nějakou nemocí, ale také u nich kvůli tomu roste riziko, že se něčím nakazí. A tak by zrozenci neměli podceňovat prevenci v podobě dostatečného přísunu vitaminů a antioxidantů.

Rak a Ryby

Lidem narozeným v tomto znamení trvá o něco déle, než seberou všechny síly a opět najdou ztracenou energii. Proto by neměli v žádném případě zanedbávat spánek, dostatek odpočinku a relaxace. Jinak jim hrozí, že oslabí svůj organismus.

Lev

Lvi jsou sice považováni za mimořádně silné znamení, ale co se zdraví týče, jejich fyzický stav je významně provázán s tím psychickým. A tak potřebují neustálé stimuly okolí, které je udrží v dobré duševní pohodě. Pozor na stresové situace!

Panna a Kozoroh

Zrozenci těchto znamení mohou často bojovat se svým zažíváním. A tak by se měli především soustředit na to, co jedí, a vybírat si, které pochoutky si pustí na talíř. Bohužel jsou také často požitkáři, kteří sem tam upřednostní gurmánský zážitek před vlastním zdravím. A to by se jim nemuselo vyplatit…

Vodnář

Vodnáři by se měli vyvarovat přílišného užívání nejnovějších technologií – velmi snadno se totiž na těchto „vychytávkách moderní doby“ stávají závislými. Rozbitý telefon nebo tablet u nich vede ke zvýšené míře stresu a tím snížení imunity. Kvůli tomu jsou pak náchylnější k nejrůznějším virózám.

Okurka na čelo, mrkev na zrak, cibule na kašel... Co opra...

Polévka z červené řepy s medem

Polévka z červené řepy s medem

3 hlasy
45min 197 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kančí na slanině

11 hlasů
2h a 30min 591kJ 239 Kč

Máte rádi zvěřinu, tento recept vás nezklame.

Květák s vejci

12 hlasů
35min 495kJ 60 Kč

Květák s vejci připravený ve woku.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více