Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jak jste na tom se zdravím? Znamení napoví!

Miluje dobré jídlo a svého kocourka. Nesnáší reklamy na zázračné hubnoucí přípravky. Ráda zútulňuje svůj byteček.

Zobrazit další články autorky

14. 8. 2015 | Zdraví a životní styl

Nedávno byla uveřejněna studie, která odhalila, že lidé, kteří jsou narození na podzim, mají tendenci být více nemocní než ti, kteří se narodili na jaře a v létě. Co všechno o vašem zdraví a organismu napoví znamení zvěrokruhu?

Beran a Střelec

Jsou od přírody nabití energií, kterou potřebují někde vybít, aby si uchovali tělesné i duševní zdraví. Proto by neměli podceňovat pohyb a měli by si najít sport, který je bude bavit a zbaví je nebezpečného napětí. Odměnou jim bude nejen pevné zdraví, ale také skvělý pocit pohody.

Býk a Štír

Ač si to o nich lidé příliš nemyslí, patří tato dvě znamení ve zvěrokruhu vůbec k nejcitlivějším. A často také nejnáchylnějším k nejrůznějším infekcím. Proto by zrozenci neměli podceňovat základní hygienická pravidla a zvážit by měli pořízení desinfekčního přípravku, který mohou nosit stále s sebou.

Blíženci a Váhy

Jsou to velmi štědrá a nesobecká znamení, což z nich sice dělá skvělé opatrovatele lidí, kteří právě bojují s nějakou nemocí, ale také u nich kvůli tomu roste riziko, že se něčím nakazí. A tak by zrozenci neměli podceňovat prevenci v podobě dostatečného přísunu vitaminů a antioxidantů.

Rak a Ryby

Lidem narozeným v tomto znamení trvá o něco déle, než seberou všechny síly a opět najdou ztracenou energii. Proto by neměli v žádném případě zanedbávat spánek, dostatek odpočinku a relaxace. Jinak jim hrozí, že oslabí svůj organismus.

Lev

Lvi jsou sice považováni za mimořádně silné znamení, ale co se zdraví týče, jejich fyzický stav je významně provázán s tím psychickým. A tak potřebují neustálé stimuly okolí, které je udrží v dobré duševní pohodě. Pozor na stresové situace!

Panna a Kozoroh

Zrozenci těchto znamení mohou často bojovat se svým zažíváním. A tak by se měli především soustředit na to, co jedí, a vybírat si, které pochoutky si pustí na talíř. Bohužel jsou také často požitkáři, kteří sem tam upřednostní gurmánský zážitek před vlastním zdravím. A to by se jim nemuselo vyplatit…

Vodnář

Vodnáři by se měli vyvarovat přílišného užívání nejnovějších technologií – velmi snadno se totiž na těchto „vychytávkách moderní doby“ stávají závislými. Rozbitý telefon nebo tablet u nich vede ke zvýšené míře stresu a tím snížení imunity. Kvůli tomu jsou pak náchylnější k nejrůznějším virózám.

x

Zelenina a cvičení třikrát týdně omladí mozek o deset let

Jablečný salát s ředkvičkami

Jablečný salát s ředkvičkami

2 hlasy
25min 519 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rybí filé s houbovou omáčkou

10 hlasů
1h a 10min 394kJ 120 Kč

Filé s omáčkou z hub shiitake.

Krevety s celozrnnými špagetami

12 hlasů
45min 628kJ 160 Kč

špagety s krevetami a anglickou slaninou

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více