Ideální žena pohledem mužského oka

03.08.2021 | Vztahy

Ačkoli se tvrdí, že na vzhledu nezáleží, průzkumy týkající se ideální podoby ženy hovoří trochu jinak. Na jakých vlastnostech se nejvíce mužů shoduje a jak by podle nich měl vypadat jejich ideální protějšek?

Věk

Tvrdí se, že nezáleží ani na věku. Láska prý počítat neumí. Inu, někdy se to tak semele, ale pokud by si pánové mohli vybírat, volili by ženu mladšího ročníku. Průměrný ideál je totiž zhruba o čtyři roky mladší, než oni sami. Pokud jde ale čistě o sexuální stránku, zde se výsledky poněkud liší. Muži středního věku by si totiž vybrali partnerku mladší dokonce o deset let. No, kdo by se rád nepodíval na pěkné, mladé tělo, že?

Vlasy a oči

Ačkoli v minulosti blondýnky v žebříčcích trhaly rekordy, dnes se situace obrací a do popředí se dostávají brunetky. Podle průzkumu by muži dali přednost hnědovláskám s karamelovým nádechem. Příliš tmavé vlasy naopak působí tvrdě, platinové tóny zase příliš uměle.

Co se týče barvy očí, tam jednoznačně vede modrá a zelená. Zelené oči jsou podle mužů sexy a působí na ně doslova jako magnet. Ačkoli modré oči vyzařují dle jiných průzkumů nedůvěru a chlad, přesto jim muži dávají přednost před hnědými.

Postava a váha

A konečně se dostáváme k tomu, co vás jistě zajímá nejvíce. Touží muži po útlém pasu a plných ňadrech? Odpověď vás asi příliš nepřekvapí. Ano, touží, ale přesto vás možná trochu potěšíme, když vám prozradíme, že ideální velikost košíčku je B až C. Muži nepotřebují, aby jejich partnerka měla prsa jako dva melouny, dávají přednost pevnému poprsí, které svojí velikostí odpovídá zbytku těla. Stejně tak nepotřebují, aby byla vaše postava vyrýsovaná do posledního svalu, mají raději kulatější zadeček a oblé boky. Líbí se jim ženy, které mají v průměru 163 centimetrů a váží 57 kilogramů. Na co mají ale vyšší nároky, jsou naše nohy, které by podle nich měly být delší než dlouhé. Když nám ale příroda nenadělí, tak co naděláme?

Mozek

Vybrat ženu podle toho jak vypadá, může být snadné. Když se k výčtu ideálních vlastností přidá ještě požadavek na vyšší inteligenci, smysl pro humor a schopnost nezávislého fungování, může být výběr poněkud složitější. Přesto od těchto požadavků muži neupouštějí. Raději dají přednost chytré ženě se smyslem pro humor, než dokonale tvarované s tváří modelky, ale jednoduššího ražení. I když, výjimky se také najdou.

Zdroj: https://brightside.me/inspiration-girls-stuff/what-the-ideal-woman-looks-like-in-11-countries-around-the-world-794921/, http://powerfulmind.co/ideal-womans-body/, healthline.com


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

71 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:04
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:54
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:53

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat