Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na květen 2018: Vztahy, zdraví a finance pro všechna znamení

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

3. 5. 2018 | Zábava

Co chystají hvězdy v květnu pro Ryby? Před čím by se měli mít na pozoru Blíženci? Které znamení by se mělo soustředit na svou lásku a které čeká spousta zážitků spojených s rodinnými událostmi? A koho budou mít hvězdy v květnu prostě rády?

BERAN (21. 3.–20. 4.)

Vztahy
Hvězdy se pro květen, který je příhodně měsícem lásky, rozhodly ušetřit vás ve vztazích (a rodinném životě obecně) závažnějších problémů a neshod. Jen koncem tohoto období vám tuhle idylku na několik dní zkazí váš vlastní přešlap (zkuste pro příště zalarmovat ochranný filtr mezi myšlenkami a jazykem, abyste svým nejbližším zbytečně neubližovali svými slovy). Náprava si pak vyžádá menší úsilí, ale povede se.

Zdraví
V květnu si dejte pozor především na onemocnění močového ústrojí (vysedávání na mezi je sice romantické, ale v jarním počasí trochu rizikové). Potrápit vás může i škrábání v krku.

Finance a kariéra
Situace v práci bude v květnu vystihovat především jedno slovo – zmatek. Budete muset řešit často protichůdné požadavky a taková rozpolcenost vám na náladě dvakrát nepřidá. A tak strávíte v práci spoustu času, který byste raději věnovali příjemnějším věcem, především rodině. Naštěstí tahle nezvyklá situace nebude trvat dlouho a váš přístup bude nakonec i oceněn.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

BÝK (21. 4.21. 5.)

Vztahy

V květnu vás ve vztahu k vašim nejbližším (a nemusí se to týkat pouze partnera či partnerky) čeká velmi důležité rozhodnutí, které může ovlivnit váš další život (a nejen ten čistě rodinný – soukromé záležitosti hrají ve vašem bytí naprosto zásadní roli, a tak se od nich odvíjejí i další aspekty vašeho směřování). Snažte se dát při rozhodování na svou intuici. Věřte, že ať už zvolíte jakoukoli z možných cest, zvolíte dobře (i když prvotní výsledek a reakce okolí tomu úplně nenasvědčí…).

Zdraví
Konečně máte dostatek energie, abyste své tělo rozhýbali při nějakém tom sportu. Pamatujte ale, že nic se nesmí přehánět, extrémy vašemu organismu dvakrát neprospějí. Takže pozor na nejrůznější poranění šlach a kloubů.

Finance a kariéra
V práci vás nic extra zásadního nečeká, tak se snažte si onoho chvilkového klidu užít (tedy samozřejmě v rámci možností, aby si vaši nadřízení nevyložili vaši pohodu jako liknavost a nezájem). Pozor si ale dejte na závistivého kolegu!
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

BLÍŽENCI (22. 5.21. 6.)

Vztahy
V měsíci lásky přidělají Blížencům vrásky na čele především děti. Ne že byste museli nějak zvláště bojovat s nimi, ale budete muset zvládat především sami sebe a svou reakci na jejich chování. Snažte se nejednat ve vzteku, dopřejte si čas pro hluboký nádech a teprve poté začněte věci řešit. Nezadaní Blíženci by měli v polovině května zpozornět – nová láska je na obzoru!

Zdraví
Únava bude takovým hlavním motivem zdravotních potíží, s nimiž se budete v květnu potýkat. Spíše než o závažné komplikace se bude jednat o nepříjemnosti, které nejprve s únavou a stresem ani nebudete spojovat (a to je chyba). Zvažte proto nějakou relaxační techniku.

Finance a kariéra
Ačkoli budete v silném pokušení tento měsíc odsouvat řešení složitějších a nepříjemných úkolů (spíše vaši mysl zaměstnají starosti doma), nemuselo by se to u vašich nadřízených či kolegů setkat s pochopením. Napjaté vztahy v práci jsou to poslední, co ještě potřebujete. Zkuste se proto v zaměstnání oprostit od potíží, jež vaši soustředěnost odvádějí jinam.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

RAK (22. 6.22. 7.)

Vztahy

Pro zrozence znamení Raka bude květen vztahově poměrně složitý (ano, měsíc lásky vám dá právě v lásce bohužel docela zabrat). Budete se totiž muset vyrovnat s pokušením v podobě příležitosti k nevěře. Záleží ovšem jen na vás, jak se s takovou situací poperete. Ani pro nezadané Raky nebude květen procházkou rozkvetlým sadem… Člověk, o němž už nějakou dobu přemýšlíte jako o někom víc než jen kamarádovi/kamarádce, vás totiž svými činy, jichž budete svědky, nepříjemně zklame.

Zdraví
Raci by mohli bojovat především se zažívacími potížemi, ženy by pak měly věnovat pozornost svému reprodukčnímu zdraví.

Finance a kariéra
Pokud zrovna hledáte práci, přichystá vám květen zajímavou nabídku, o které ale budete mít své pochybnosti. Ještě než ji bez milosti odmítnete (nebo naopak nadšeně přijmete), zvažte všechna pro a proti a pamatujte, že ačkoli jsou peníze velkým lákadlem, nemusejí ve vašem případě znamenat vyřešení všech vašich problémů. Raky-zaměstnance by žádné větší turbulence čekat neměly.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

LEV (23. 7. 22. 8.)

Vztahy
Nezadaní Lvi by měli tento měsíc napřít svou pozornost vůči osobám druhého pohlaví prakticky všemi směry – to aby nepřehlédli příležitost k zajímavému seznámení, které pro ně hvězdy nachystaly! Pokud jste již zadaní, dostanete v květnu příležitost po delší době zase skutečně ocenit svého partnera/svou partnerku. Jen si ale dejte pozor na řešení vážnějších vztahových témat. Mohou být totiž zdrojem nepříjemných sporů, které nakonec stejně nebudou mít řešení.

Zdraví
Zrozenci tohoto znamení by si měli dát pozor především na nejrůznější drobná poranění – ostré předměty a nerovné povrchy pro vás v květnu budou výzvou…

Finance a kariéra
Jestliže podnikáte, otevře se vám ve druhé polovině května zajímavá příležitost, jak rozšířit své pole působnosti. Nemáte tendenci vrhat se do všeho bez rozmyslu a po hlavě, což je dobře, protože budete potřebovat všechen svůj um a talent, abyste odhalili případné nástrahy oné až podezřele ideální nabídky… Pokud jste v pozici zaměstnance, i pro vás chystají hvězdy nejednu horkou chvilku – postaví vás před rozhodnutí, které může změnit celé vaše kariérní směřování. Pamatujte, že některých změn se nemusíte bát!
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

PANNA (23. 8.22. 9. )

Vztahy

Pannám se budou vztahové problémy v květnu až nezvykle vyhýbat, naopak se mohou dočkat příjemných romantických chvilek (a první máj, ačkoli je to skoro klišé, vám k tomu poskytne skvělou příležitost). Nečekejte ale, až někdo jiný převezme iniciativu, zapojte svou vlastní představivost a přichystejte partnerovi/partnerce nějaké to milé překvapení. A platí to i pro nezadané – nečekejte, že se před vámi zčista jasna zjeví pan božský/femme fatale, vezměte své štěstí do svých vlastních rukou!


Zdraví
Nějakou dobu už se potýkáte s drobnými potížemi, které se snažíte okázale ignorovat, ale možná byste se měli svěřit do rukou lékařům. I zdánlivé maličkosti mohou být projevem vážnější choroby. Nepřeceňujte svůj organismus!

Finance a kariéra
Váš pracovní život v květnu nikterak nevybočí ze zaběhlých kolejí – v dobrém i špatném smyslu slova. Pozor si jen dejte na příliš ochotné kolegy, nemusejí být totiž zdaleka tak dobrosrdeční, jak se tváří. Mohou vás pouze využívat pro prosazení svých vlastních zájmů. V okamžiku, kdy se jim to podaří, budete za hlupáka...
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

VÁHY (23. 9.23. 10.)

Vztahy
Zrozenci ve znamení Vah se sice budou muset v květnu vypořádat s několika nepříjemnými maličkostmi, které se vyskytnou především v širším příbuzenstvu (spíše než na vaše nervy budou náporem na vaši trpělivost), ale jinak k nim budou tento měsíc, co se vztahů týče, hvězdy shovívavé. V partnerovi/partnerce budete mít tento měsíc skutečnou oporu – nezapomeňte jim to oplatit (však je květen měsícem lásky).

Zdraví
Váhy se budou v květnu potýkat především s nejrůznějšími alergiemi.

Finance a kariéra
Otevře se před vámi možnost změnit práci či postoupit v zaměstnání o nějakou tu příčku na pomyslném kariérním žebříčku výše a upevnit tak v práci svou současnou pozici (nemluvě o té finanční). Nenechte se ovládnout obavami kvůli novým úkolům a odpovědnosti. Posuzujte tuto celkem překvapivou příležitost s chladnou hlavou, ale zároveň se nestyďte požádat o radu zkušenější!
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

ŠTÍR (24. 10.22. 11.)

Vztahy

Single Štíři se konečně přestanou cítit odstrčeně a zažijí vítané a dlouho očekávané milostné dobrodružství (však je také květem měsícem lásky!). Neodmítejte příležitost k seznámení, i kdyby váš nový objev nebyl partnerem/partnerkou pro celý život, zamilovanost je krásný stav, který jste již nějakou dobu nezažili a který si určitě zasloužíte! Zadaní zrozenci tohoto znamení pak prožijí celkem poklidný měsíc, partner či partnerka vás ničím nepříjemným nepřekvapí.

Zdraví
V květnu vás mají hvězdy docela rády – žádné větší nástrahy se na vás tento měsíc nechystají ani v oblasti nejdůležitější, tedy vašeho zdraví! Jen pamatujte, že to rozhodně není důvod k zanedbávání prevence.

Finance a kariéra
Konečně si uvědomíte, že vás poslední dobou vaši kolegové až docela zneužívali pro své vlastní zájmy a tak v sobě najdete sílu říci jim „ne“. Upřímně, už bylo na čase. Nemusíte se bát, že by se od vás odvrátili, sami totiž budou muset uznat, že je toho na vás až příliš. Alespoň se budete moci lépe soustředit na vlastní práci!
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

STŘELEC (23. 11.21. 12.)

Vztahy
První dny nového měsíce (navzdory tomu, že je měsícem zasvěceným milencům a lásce obecně) vás sice mohou potkat ve vztahu s partnerem či partnerkou nějaké ty nepříjemnosti v podobě sporů o zdánlivé maličkosti, ale nepanikařte – vše se zase postupně urovná i bez toho, abyste se nervovali. Možná by bylo dobré, kdybyste občas zkusili dát více prostoru i pohledu druhé strany (na to občas během hádek zapomínáte).

Zdraví
Na vašem organismu se podepíše především stres. Tak si dejte pozor, abyste – až budete myšlenkami někde jinde – nepřišli kvůli nepozornosti k nějakému zranění!

Finance a kariéra
V práci vás sice čeká složité vyjednávání o vaší vlastní budoucnosti, ale ustojíte ho bez poskvrnky. Buďte na sebe pyšní a odměňte se za dobře vybojovanou bitvu. Neprahněte pouze po respektu ostatních, mějte jej i sami před sebou.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

KOZOROH (22. 12.20. 1.)

Vztahy

Zrozence ve znamení Kozoroha čeká v oblasti rodiny a vztahů poměrně složité období – nedočkají se ho však od partnera či partnerky, ale od rodinného příslušníka, od něhož by se něčeho takového nenadáli. Tato událost sice váš vztah nijak zásadně neohrozí, nicméně bude nějakou chvíli trvat, než se s ní vyrovnáte a budete schopni se přes celou událost přenést. Netrapte se ale déle, než je nezbytně nutné. Snažte se najít nadhled a vše se vám bude zdát méně definitivní! Velkou oporou vám bude partner/partnerka.

Zdraví
Váš organismus mohou v květnu ohrozit nejrůznější nemoci dýchacích cest. Přeceňujete teplé sluneční paprsky, tak pamatujte, že ještě nejsou tak silné, jak by se vám mohlo zdát.

Finance a kariéra
Následující měsíc vám budou hvězdy v oblasti pracovních příležitostí přát. Čeká vás po delší době zase poměrně klidného období, tak se snažte práci opravdu užít – připomeňte si, s jakými nadějemi jste do zaměstnání kdysi vstupovali, a přeneste trochu toho nadšení i do současnosti. Občas není takové vzpomínání na škodu (i když nějaké větší setrvávání v minulosti není váš styl).
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

VODNÁŘ (21. 1.20. 2.)

Vztahy
Květen je měsíc lásky a v případě Vodnářů to bude rozhodně platit v plné míře! Však už vám také romantika (v té nejčistší podobě) nějakou dobu v životě chyběla, a tak jako by se hvězdy rozhodly, že vám to následující měsíc vynahradí. Pokud svou životní lásku teprve hledáte, zpozorněte v závěru měsíce. A pokud patříte k těm šťastnějším, kteří ji již našli, pak neusínejte na vavřínech a projevte své city i navenek – uvidíte, že se dočkáte zasloužené „odměny“.

Zdraví
Ačkoli v oblasti lásky si nebudete moci na květen příliš stěžovat, zdraví vás lehce potrápí. Nebojte, nepůjde o nic vážného, ale znepříjemnit romantické chvíle dokáže i nachlazení. V polovině měsíce pozor na zažívací problémy!

Finance a kariéra
Co Vodnářům hvězdy přidají v oblasti vztahů, to jim bohužel trochu uberou v oblasti pracovní. Stojíte před důležitým kariérním rozhodnutím, které může zásadním způsobem ovlivnit váš život. Naslouchejte své intuici a pozor na špatné rádce! Práce vám bohužel připraví několik bezesných nocí, ale nakonec se vydáte správným směrem.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

RYBY (21. 2.20. 3.)

Vztahy

Ačkoli pro vás začal květen, tedy co se vztahů týče, poměrně idylicky (první máj sice neproběhl úplně bez mráčků, ale nakonec se vydařil k vaší spokojenosti), tahle romantika vám bohužel nevydrží nadlouho. Na vině bude částečně vaše tvrdohlavost, kvůli níž se bude vašemu partnerovi/partnerce zdát, že problémy řešíte jen podle svého, tedy bez ohledu na jeho/její názor. Zkuste se na chvíli od tohoto postoje oprostit a dejte prostor i svému protějšku.

Zdraví
Váš organismus na vás v květnu žádné nástrahy nechystá. Tedy ne že by se vám občas nepřipomněl nějakou „bolístkou“, ale o nic vážného nepůjde. Přesto své zdraví nepřeceňujte a dopřávejte si pravidelný odpočinek!

Finance a kariéra
Alespoň v práci se jedné starosti zbavíte, konečně totiž učiníte rozhodnutí, které vám bránilo v dalším kariérním směřování. I když efekt nebude okamžitý, budete mít ze své práce mnohem lepší pocit (a ten je pro vás velmi důležitý, ačkoli vaše okolí vás má za příliš racionálního na to, abyste ke spokojenosti z práce potřebovali něco více než jen měřitelné výsledky).
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím již 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál.
Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem. Na základě vašeho data, místa narození a přesné hodiny jsem schopná nahlédnout do života vašeho i druhých, a to jak do minulosti, přítomnosti, tak i do budoucnosti.

x

Horoskop na týden od 14. do 20. ledna 2019 od naší astrol...

Šalvějové medailonky s krémovou polentou

Šalvějové medailonky s krémovou polentou

11 hlasů
1h a 15min 819 kJ 210 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s vejci

11 hlasů
25min 345kJ 45 Kč

Recept na salát s vejci a rajčaty.

Dušené vepřové nudličky

0 hlasů
1h a 15min 373kJ 120 Kč

Vepřové nudličky s anglickou slaninou.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více