Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Horoskop na prosinec 2018: Vztahy, zdraví a finance pro všechna znamení

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

2. 12. 2018 | Zábava

Co chystají hvězdy v prosinci pro Štíry? Před čím by se měli mít na pozoru Vodnáři? Které znamení by se mělo soustředit na svou lásku a které čeká spousta zážitků spojených s rodinnými událostmi? A koho budou mít hvězdy v prosinci prostě rády?

BERAN (21. 3.–20. 4.)

Vztahy
Berani začnou prosinec v téměř magickém opojení – v rodině zavládl klid a navzdory stresovým situacím (např. odjezd na zimní dovolenou, řešení otázek okolo dárků apod.) máte po dlouhé době pocit, že váš vztah funguje tak, jak má. Snažte se využít s partnerem možnost být chvíli bez dětí, která se vám rýsuje (babičky rády mezi svátky vnoučata pohlídají), a volný čas si dopřejte ve vzájemné společnosti. Poslední dobou jste se věnovali dětem na plný úvazek a občas jste zapomínali, že nejste jen rodiče, ale také partneři. Společně strávený čas jen přispěje k vaší vzájemné blízkosti.

Zdraví
Ani na zdraví si Berani nebudou moci v prosinci stěžovat. Samozřejmě mohou při všem tom běhání z obchodu do obchodu nastydnout, ale víc než červený nos nebo škrábající krk by vás potkat nemělo!

Finance a kariéra
V práci se pomalu rozjíždí „vánoční provoz“. Bohužel, zrovna vaší práce (a především jejího množství) se to nějak netýká. A tak si v prosinci (s výjimkou svátků a případné dovolené, pokud ji máte), vlastně příliš neodpočinete. Vaše peněženka samozřejmě zaznamená v souvislosti se svátky menší otřes, ale neutrácíte bezhlavě, a tak to váš rozpočet vydrží.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

BÝK (21. 4.21. 5.)

Vztahy

Býkům začíná poměrně rozporuplné období. Zatímco oni se dostávají do lehce romantické a sentimentální polohy (jsou přece Vánoce), jejich okolí (včetně partnera/partnerky) se k jejich náladě a touze po romantice nestaví tak, jak by si představovali. Snažte se nepropadat rozčarování a depresi a zkuste partnera/partnerku do své sváteční nálady „vtáhnout“. I single Býci pocítí v prosinci touhu už nebýt sami – a hvězdy jim přichystají několik příležitostí minimálně k zajímavému flirtu (silvestrovská party nabízí spoustu možností)! Pozor si ale dejte na kamarády a jejich „dobře míněné“ rady – spoléhejte ve vztazích (partnerských, rodinných, ale i přátelských) především na svoji intuici!

Zdraví
Býci sice mají tendenci k jisté ladnosti a přirozenosti v pohybu, ale především počátkem měsíce budete mít pocit, že jste tuhle schopnost někde zapomněli a zakopáváte pomalu i na rovině. Pozor si proto dejte především při náledí či případné sněhové nadílce, kde se i obyčejné zakopnutí může proměnit ve velmi nepříjemné zranění.

Finance a kariéra
Zatímco vztahové nástrahy se vám nakonec povede překonat, v práci budete mít pocit, že se na vás valí jedna špatná zpráva za druhou. Nakonec se sice ukáže, že se nejedná o žádné „jobovky“, ale k dobré náladě vám rozhodně nepřispějí. Snažte se co nejvíce zachovat klid a svou pověstnou rozvahu. Váš postoj ostatně ocení i kolegové – zatímco oni ztrácí hlavu, vy působíte jako uklidňující faktor (jen dejte pozor, abyste to nepřepískli a neobrátilo se to proti vám). Finance byste sice řešit měli, ale nějak na to při shánění dárků apod. nenajdete sílu, a tak se může stát, že na konci prosince zjistíte, že jste skončili v hlubokém minusu.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

BLÍŽENCI (22. 5.21. 6.)

Vztahy
Blíženci budou v oblasti rodinných vztahů bojovat především sami se sebou a svou netrpělivostí. Máte pocit, že u některých členů stále beznadějně čekáte na uznání, které si zasloužíte, ale které je podle všeho v nedohlednu. Ne že byste očekávali nějakou pochvalu, spíše byste rádi, aby vám dali nějakým způsobem najevo, že si jsou vašeho úsilí vědomi. K tomu vám ještě na čele přidělají vrásky děti – vánoční prázdniny vzaly opravdu útokem, a tak máte pocit, že veškerý řád, který jste doma zavedli, zmizel v propadlišti dějin. Jistě, nějaká pravidla jsou potřeba, ale zkuste si vzpomenout na dobu, kdy jste byli sami dětmi, a na to, jak jste si dokázali Vánoce užívat. Dopřejte proto nějakou volnost i svým potomkům!

Zdraví
Alespoň v oblasti nejdůležitější, tedy zdraví, k vám budou hvězdy shovívavé. Jen pozor na přílišný stres, který vašemu organismu nesvědčí a který se projeví především zdánlivě nevysvětlitelnou únavou. Pozor, abyste Vánoce netrávili v nepříjemném vypětí!

Finance a kariéra
Jestliže vyrážíte v prosinci na dovolenou, ujistěte se, že jste v práci splnili opravdu vše, co jste měli, a nenechali jste za sebou žádné resty. V opačném případě by vás totiž čekal až nepříjemně tvrdý návrat – nejenže by si (oprávněně) stěžovali vaši nadřízení, ale popularitu byste ztratili i u svých kolegů.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

RAK (22. 6.22. 7.)

Vztahy

Zrozence ve znamení Raka čeká v první polovině prosince klid a romantika. Ta se týká především nezadaných – nebojte se příležitostí k seznámení se zajímavými lidmi, i kdyby z nic nemělo vzniknout nic víc než příjemně strávený večer, určitě stojí za využití! Zadaní Raci budou především kmitat mezi starostmi o děti a řešit nejrůznější malé problémy doma, které se o Vánocích vždycky objeví. Nemusí se nutně jednat o spory s partnerem či partnerkou, potíže očekávejte především ze strany širší rodiny (svátky jsou oblíbeným časem k setkávání, bohužel ne všechna dopadají idylicky).

Zdraví
Jestliže se v prosinci chystáte na dovolenou do zasněžených krajin, nezapomeňte přibalit lékárničku – bohužel se zdá, že ji tentokrát využijete. Váš organismus nemá příliš v lásce extrémy a vyrovnat se s mrazivým počasím mu dá tentokrát zabrat více než obvykle. Snažte se využívat všechna lákadla na dovolené s rozumem – zdraví je přednější než sněhové dobrodružství.

Finance a kariéra
V práci se budete muset vypořádat především s návratem po dovolené mezi svátky. Ne nadarmo se říká, že je to jedno z nejnáročnějších období! A vy si jej tentokrát budete moci „vychutnat“ v plné míře. Ne snad že by se na vás valila nějaká zásadnější nepříjemnost, ale vaše tělo se prostě nebude chtít aklimatizovat na běžný život tak rychle, jak byste si byli představovali.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

LEV (23. 7. 22. 8.)

Vztahy
Pro Lvy se prosinec ponese ve znamení urovnávání rodinných rozepří – a že k tomu budou mít příležitostí víc, než by sami chtěli. Ačkoli nebudou stát přímo v jejich centru (spíše do nich budou vtaženi proti své vůli), aktivní účast bude nevyhnutelná. Tahle role vám tak docela nesedí, ačkoli nejste v diplomacii vyložený slon v porcelánu, občas ve vypjatých situacích rychleji mluvíte, než myslíte. Snažte se proto držet emoce na uzdě a vážit každé slovo. Velkou oporou vám po celý měsíc bude partner/partnerka.

Zdraví
Energie budete mít v prosinci na rozdávání (tedy té fyzické určitě), díky čemuž získáte postupně pocit neporazitelnosti a neúnavnosti. Dejte proto pozor na nejrůznější extrémy, k nimž vás to bude svádět ve snaze dokázat, že na vás nikdo nemá. A určitě se raději vyhýbejte zimním adrenalinovým sportům.

Finance a kariéra
Vánoce s vaším rodinným rozpočtem pořádně zamávají ještě dříve, než začnou. Nelitujte však výdajů – když už jste jednou zaplatili, nemá cenu zkoumat, zda jste udělali chybu a našlo by se například něco podobného, ale levnějšího. Dopřejte si pocit ze svátků se vším všudy – a bez výčitek kvůli penězům (to ale neznamená zadlužování apod.).
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

PANNA (23. 8.22. 9. )

Vztahy

Navzdory tomu, že pro většinu lidí bývají Vánoce i obdobím odpočinku a klidu, pro vás bude poměrně stresující záležitostí. Jste od přírody pečliví a máte rádi ve věcech určitý řád a organizovanost, ovšem neustále narážíte na zmatky, jež do vaší představy vnášejí vaši nejbližší. Zkuste se nad vztekem a podobnými pocity povznést – zapomenutý balicí papír je určitě mnohem menší komplikace než poničené nervy! Horké chvilky vám přichystá i partner/partnerka, ve které/kterém nenajdete takovou oporu, jakou byste si představovali, z čehož vznikne další napětí. Alespoň o samotných svátcích proto hoďte vše za hlavu a spíše se soustřeďte na fakt, že máte konečně možnost strávit nerušené chvíle se svými nejbližšími!

Zdraví
Kromě stresu by vás nic vážnějšího potkat nemělo, a tak prosinec, tedy především Vánoce, využijte k načerpání sil! O samotných svátcích si stres nepřipouštějte k tělu!

Finance a kariéra
I peníze budou jedním z témat, která přinesou nejednu příležitost ke sporům doma. Ne snad proto, že byste se o ně hádali s partnerem/partnerkou, ale spíše proto, že sami cítíte, že jich pro svátky dle vašich snů nemáte tolik, kolik jste si původně představovali. Ne snad pro sebe, ale především svým dětem jste chtěli dopřát nějaký ten luxus, který během roku nemají. Přestaňte se trápit – děti ocení především pohodového rodiče a pod stromečkem pár maličkostí!
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

VÁHY (23. 9.23. 10.)

Vztahy
Poslední dobou vám vztahy vycházejí tak, jak byste si představovali (a jak jste již dlouho toužili) – s partnerem/partnerkou jste nalezli společnou řeč prakticky ve všech oblastech života, s dětmi jste vyřešili problémy, které váš vzájemný vztah trochu kazily, a ani další příbuzní by vám vrásky na čele v prosinci přidělávat neměli (navzdory vánočním setkáváním). Jistě, sem tam nějaké to nedorozumění přijde, ale díky pohodě, v níž se nacházíte, se vám podaří řešit je s nadhledem, kterého se vám v posledních týdnech trochu nedostávalo. V takové době je ideální vyrazit na zimní dovolenou, třeba jen na pár dnů. Odpočinek ve společnosti nejbližších je přesně to, co vám ke spokojenému životu v rodinné oblasti chybí.

Zdraví
V prosinci budete mít spoustu příležitostí k posílení svého zdraví, tak jich využijte, co to jen půjde. A pozor na náledí!

Finance a kariéra
Zatímco všichni okolo vás řeší, jak stihnout před svátky vše, co by měli, vy jste díky své systematičnosti na vánoční volno dávno připravení i po této stránce. Vaše pověstná poctivost a pečlivost by vám ani nedovolila, abyste po sobě nechali nějaké resty. Ostatně to samé platí i o penězích – vám se nestane, že by vás o svátcích zaskočil nějaký větší výdaj, i na něj jste totiž připravení!
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

ŠTÍR (24. 10.22. 11.)

Vztahy

Prosinec Štírům v lásce zamotá hlavu – tedy v dobrém slova smyslu! Pokud jste single, dostanete hned několik příležitostí tento stav změnit. Pamatujte, že vaše štěstí leží právě ve vašich rukou, je jen na vás, kterou z nabídek, jež vám hvězdy postaví do cesty, využijete a jak. Jestliže jste šťastně zadaní, zažijete příjemné chvilky v partnerově/partnerčině společnosti. Vůbec není na škodu si připomenout, jak krásné to bylo, když jste se na počátku vztahu vznášeli v oblaku zamilovanosti. A Vánoce jsou k tomu skvělá příležitost! Tak si to užijte!

Zdraví
Ačkoli by měl být prosinec vcelku pohodovým měsícem, je paradoxně spojen s docela velkou dávkou stresu. Na nějaké lenošení jste příliš činorodí, ale zařaďte raději zpátečku! Není zrovna ideální prožít Vánoce v posteli jen proto, že se váš organismu zhroutí.

Finance a kariéra
Zimní měsíce bývají finančně poměrně náročné (ach, ty dárky), budete mít navíc tendenci bezhlavě utrácet (to se Štírům občas přece jen stává, tak pozor, abyste nebyli na konci měsíce nepříjemně překvapení, že jste v červených číslech). Pokud jedete na dovolenou, hlídejte si výdaje o to pečlivěji...
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

STŘELEC (23. 11.21. 12.)

Vztahy
Střelci prožijí prosincové dny především ve znamení rodiny. A to se vším všudy – zažijí rodinnou pohodu, ale také si uvědomí, jak křehké jsou vztahy mezi některými vašimi nejbližšími (vás nevyjímaje) a jak důležité je mít silné rodinné zázemí (ať už se jedná o partnera nebo partnerku či o rodiče, sourozence apod.). Navzdory své pověsti o tvrdohlavosti, kterou mají Střelci občas nezaslouženě, se tentokrát stanete vyjednavačem a urovnavatelem sporů.

Zdraví
Ačkoli s prosince se u nás naplno rozjíždí „pečicí“ sezóna, vy si dejte při téhle oblíbené zábavě pozor – trouba a horké věci obecně nebudou tento měsíc právě vašimi „přáteli“.

Finance a kariéra
Dovolená, dárky pro děti, zimní oblečení... To všechno se na stavu vašeho rodinného rozpočtu podepíše. Zapojte svou systematičnost a zkuste odolat pokušení k bezhlavému utrácení!
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

KOZOROH (22. 12.20. 1.)

Vztahy

Co si budete namlouvat – do prosince nevstupujete z hlediska vztahů jako právě nejšťastnější člověk... A bohužel pro první polovinu tohoto vánočního měsíce se žádná velká změna nechystá. Čekají vás spíše dny (a možná i týdny) přemýšlení, kam se ve vztahu posunout dál (single Kozorozi budou řešit, jak se vyrovnat se samotou, která jim není právě přirozená), kde hledat další směr a jak vrátit onen pocit štěstí a zamilovanosti, který vaše partnerství ještě donedávna provázel. Nemusí se nutně jednat o příznaky krize a blížícího se konce, spíše vstupujete do další etapy vztahu a je třeba, abyste se v něm zorientovali. Pamatujte, že v situaci nejste sami a že komunikace s partnerem/partnerkou je klíčová.

Zdraví
Jak vám prosinec přidá vrásky na čele kvůli vztahům, vyváží vám to na zdraví. Žádných významnějších nástrah se nemusíte bát, jen se teple oblékněte, abyste pod vánočním stromkem nekýchali.

Finance a kariéra
Zatímco spousta lidí okolo vás řeší potíže s penězi kvůli dárkům nebo lyžařsým pobytům, na vás (respektive na vaši peněženku) se ten opravdový nápor teprve chystá – a překvapivě nikoli v souvislosti s vánočními radovánkami. V práci vás mile překvapí jeden z kolegů – ačkoli jste k jeho/jejím pracovním výkonům byli v minulosti skeptičtí, nyní v něm/ní získáte nečekaného spojence.
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

VODNÁŘ (21. 1.20. 2.)

Vztahy
Prosinec bude přát především single zrozencům. Konečně si budou moci zase připomenout, jaké to je, když se zamilují. Jen pozor na případné zklamání. Pamatujte, že láska bývá občas až nečekaně silná, ale to nemusí stačit – i na lásce se musí pracovat. Jste sice přesvědčeni, že ve svém věku umíte přeci takové věci hravě zvládat, ale tentokrát můžete být zaskočeni silou svých citů. Také zadaní Vodnáři prožijí příjemný, žádnými velkými hádkami nezkalený měsíc – navzdory občasnému napětí, které je s vánočním stresem spojeno.

Zdraví
V prosinci svou pozornost zaměřte především na nástrahy, které toto období chystá na vaše zažívání. Vánoce jsou pro žaludek náročné, tak to nepřehánějte ani s cukrovím, ani s bramborovým salátem.

Finance a kariéra
S výdaji navíc spojenými s Vánoci jste si již smířili, ostatně nepatříte k lidem, kteří by jich zpětně nějak výrazně litovali. V práci vás sice čekají i úkoly, na které nejste tak docela zvyklí (přeci jen občas budete muset řešit urgentní věci za nepřítomného, lyžujícího, kolegu). Ale nebude to nic, s čím byste si nedokázali hravě poradit!
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

RYBY (21. 2.20. 3.)

Vztahy

Na Ryby se hvězdy v oblasti vztahů nebudou v prosinci tak docela usmívat. Tedy ne že by chystaly nějakou záludnost, ale především v rodině na vás čekají drobné hádky a spory, jež se odvíjejí od dávné minulosti, o které jste byli přesvědčeni, že je zdárně vyřešena a pohřbena (a kdy jindy by takové věci vyplavaly na povrch než o Vánocích). Ještě než si začnete zoufat nebo obviňovat partnera/partnerku z „vytahování starých kauz“, zamyslete se nad důvodem, který ho/ji k takovému postoji a chování přiměl. Věřte, že i společné úsilí o nalezení tohoto důvodu může váš vztah posílit a přiblížit vás opět k sobě. Jen si dejte pozor na svou vlastní výbušnost.

Zdraví
V prosinci by si Ryby měly dát pozor především na malá poranění – zdá se totiž, že je poslední dobou až nebezpečně přitahujete. A zima (a s ní spojené sportovní aktivity) je plná nástrah a příležitostí ke zranění. Snažte se nebezpečným situacím předcházet za každou cenu.

Finance a kariéra
Pokud se v prosinci chystáte na vánoční dovolenou, věřte, že odjíždíte v pravý čas. Jinak totiž skončíte zavaleni prací a zasloužený odpočinek se vám bude zdát v nedohlednu. Snažte se brát situaci v práci s nadhledem, i když to bude někdy těžké (především kvůli necitlivému chování některých kolegů). Jestliže práci zrovna hledáte, narazíte poslední měsíc v roce na velmi zajímavé nabídky. Až se budete rozhodovat, které dáte šanci, pamatujte, že jednání ve spěchu a pod tlakem u tak důležité volby nemusí vést k úspěchu!
Týdenní a roční horoskop najdete ZDE

Už jako malou mě lákaly charakteristiky slunečních znamení a překvapovalo mě, jak jsou přesné. U jedné známé astroložky jsem začala astrologii studovat. Nyní se astrologickým poradenstvím živím již 20 let, píšu horoskopy do známých českých deníků a mám obsáhlou klientelu. Hvězdy a planety jsou pro mě nadále neuvěřitelně fascinující a ráda své zkušenosti předávám dál.
Nejdříve jsem se začala zajímat o klasickou astrologii, ale později i o čínskou, a náboženství různých kmenů. S astrologií úzce souvisí numerologie, která je mi při mých astrologických výpočtech častým pomocníkem. Na základě vašeho data, místa narození a přesné hodiny jsem schopná nahlédnout do života vašeho i druhých, a to jak do minulosti, přítomnosti, tak i do budoucnosti.

Zimní aktivity bez lyžování

Papaya salát

Papaya salát

11 hlasů
40min 120 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí s hruškou

9 hlasů
1h a 35min 500kJ 300 Kč

Netradiční, ale výborné hovězí maso s hruškami.

Karbanátky ze dvou druhů masa

10 hlasů
2h a 10min 725kJ 170 Kč

Mleté hovězí, mleté jehněčí, oříšky a hodně zelené pet...

Poradny

Mám trvalý pobyt jinde než bydlím, dostanu příspěvek?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden přeje hlavně kamarádským vazbám! Proto se snažte naslouchat svým přátelům a ubezpečte je, že jste tu vždy pro ně. Uvidíte, že vám oplatí stejnou mincí. Díky nim se budete cítit velice sebejistě a v pohodě. Jen těžko vás něco rozhodí!

Více