Soutěž o hubnutí - Příběh č. 6: Změna váhy posílí sebevědomí

14.06.2013 | Zábava

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ O HUBNUTÍ - PŘÍBĚH Č. 6: Každý z nás již minimálně jednou v životě zkoušel zatočit se svými kilogramy. Nezáleží na tom, zda úspěšně, či neúspěšně, ty, které se s námi o svůj příběh podělily, mají šanci vyhrát redukční program Institututu kompliment®! Velké hlasování o jeden vítězný příběh proběhne od 17. do 21. června 2013.

Změna váhy posílí sebevědomí

Od začátku puberty, tedy od doby, kdy jsem začala vnímat své tělo, jsem s ním nebyla spokojená. Nebyla jsem vyloženě tlustá, ale často jsem trpěla různými nemocemi a hlavně psychicky jsem na tom nebyla nejlépe. Projevovalo se to pak i tím, že jsem chodila do školy s hrůzou a vyhýbala se spolužákům. Ve 14 letech byla pro mě situace již úplně nesnesitelná a já ji vyřešila odjezdem do lázní. Dlouhodobý pobyt zde spojený s pravidelným pohybem, vyváženou stravou a hlavně psychickou pohodou vedl k tomu, že jsem odjížděla domů o 10 kg lehčí. Tahle změna posílila i moje sebevědomí a v současné době jsem se sebou mnohem více spokojená. Chtěla bych svůj pocit ale ještě zlepšit a vím, že nesmím usnout na vavřínech. Teď se moje váha zastavila, ale já udělám vše proto, abych ještě zdravě zhubla.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejistotu nemáte rádi, přesto si jí tento týden užijete víc než dost. Možná je to proto, že se příliš upínáte ke svým plánům. Pamatujte, že ani ty nejpečlivěji připravené nemusejí vyjít, zvláště pokud nezáleží pouz... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

60 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:39
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
113 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat