Dieta slavných krásek: Hubnou až sedm kilo za tři týdny!

Celebrity jsou často těmi, kdo určují trendy v hubnutí. Dietě doktorky Kellyann Petrucci, která vymyslela hubnutí s vývarem z kuřecích kostí, věří také Gwyneth Paltrow a Salma Hayek. Shodit se přitom tímto jídelníčkem dá až sedm kilo za tři týdny. A člověk se docela cpe.

Zakázány zcela jsou však obiloviny, ztužené tuky, umělá sladidla, mléčné výrobky, cukr, fazole, všechny ostatní luštěniny, brambory a alkohol.

Doktorka Petrucci ve své knize vysvětluje, že její stravovací systém patří mezi paleo diety. O těch však někteří odborníci a lékaři neslyší rádi. Podle části odborné veřejnosti totiž tělo nezdravě zatěžují nadbytečným příjmem bílkovin a tuků. Člověk sice hubne, ale poškozuje si některé vnitřní orgány.

Jednatřicetiletá Erica Tempest, redaktorka deníku The Mail, se však rozhodla zhubnout právě s radami doktorky Petrucci a každý týden zkonzumovala tři litry vývaru z kuřecích kostí a zeleniny. Zhubnula za tři týdny 4,5 kila. Tedy méně, než dieta slibuje, ale rozhodně víc než u všech ostatních diet, které za svůj život zkusila.

Dieta Petrucci předepisuje dvakrát týdně konzumaci výlučně silného vývaru. Hubnoucí popíjí od rána do sedmi večer šest hrnků vývaru. Pět dní v týdnu konzumují hodně masa, zeleniny, ovoce a rostlinných tuků (včetně těch obsažených v ořechách). Hlady rozhodně netrpí a porce nejsou malé. Jsou však bohaté na bílkoviny a tuky a chudé na sacharidy.

Třiačtyřicetiletá Gwyneth Paltrow píše o této dietě na svém webu Goop, na němž vyzdvihuje vývar z kostí jako nejlepší metodu hubnutí.

Připravuji si vývar z kostí podle receptu, který najedete na internetu,“ prohlásila loni také devětačtyřicetiletá Salma Hayek.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
20:12

Cvičení na kulatý zadek

Cvičení na kulatý zadek
17:30

Cvičení na štíhlé paže

Cvičení na štíhlé paže
25:30

Kardio a zadeček

Kardio a zadeček

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
99 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
56 Příspěvků
Poslední příspěvek 11.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat