Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Potraviny pro krásně vytvarované břicho

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

01.07.2020 | Zdraví a životní styl

Toužíte po „pekáči buchet“ na břiše? S následujícími potravinami se zbavíte poslední vrstvy tuku a vaše svaly konečně vyniknou.

Posilujete svaly na břiše jako šílená a „pekáč buchet“ stále nikde? Tak předtím, než začnete trénovat ještě víc, byste se měla možná zaměřit na stravu. Protože aby mohlo vaše super vytrénované břicho konečně vyniknout, nestačí jen posilovat do úmoru a dlouhé minuty vydržet „plankovat.“ Důležitá je i vaše strava.

Kdy se ukážou svaly na břiše

Aby byly vaše svaly vidět, je nutné, aby je nekryla žádná vrstva tuku. Samozřejmě není možné se zbavit tuku úplně, ale omezte jeho množství na 15 až 20 % tělesné hmotnosti. Také to záleží na tom, jak se vám tuk na těle rozkládá a jak máte svaly na břiše vyrýsované.

Jaká strava je nejlepší

Abyste nepřibírala, měla byste se stravovat zdravě a rozmanitě. Hodně ovoce a zeleniny jsou jasná věc, pak určitě méně sacharidů jako jsou těstoviny nebo bílé pečivo, hodně zdravých nenasycených tuků, které dokážou tělu dodat prospěšné omega-3-mastné kyseliny, a co možná nejméně „prázdných kalorií“, které číhají v jídlech z rychlého občerstvení nebo cukrovinkách.

Co tedy jíst?

Vynikající strava pro ploché břicho není vůbec složitá a velmi jednoduchá na dodržení. S následujícími deseti potravinami zmizí i poslední tuková vrstva a vaše sexy vytvarované břicho se ukáže v plné kráse.

Maso

Maso prostě patří k nejlepším zdrojům bílkovin a díky tomu je také důležitým stavebním prvkem svalů. Kuřecí a krůtí maso má více bílkovin a méně tuku, u hovězího a vepřového masa si vybírejte raději to libové.

Vejce

Také výborné zdroje proteinů, které lidské tělo dokáže optimálně zhodnotit.

Quinoa

Obsahuje hned dvě super vlastnosti pro stavbu svalů. Za prvé dodávají velmi kvalitní bílkoviny na rostlinné bázi, takže jsou vhodné i pro vegetariány. A za druhé obsahují magnezium a lysin. Magnezium hraje klíčovou roli při kontrakci svalů a aminokyselina lysin je velmi důležitá pro tvorbu svalů.

Čerstvý sýr

Vysoký podíl proteinů s jen velmi malým obsahem kalorií, sacharidů a tuku dělá z čerstvého sýra ideální potravinu.

Mandle

Velký obsah vlákniny, která je v mandlích, vás zasytí a přitom udrží optimální hladinu cukru v krvi. Kromě toho obsahují také velké množství rostlinných proteinů.

Proteinový prášek

Dodává další aminokyseliny, které by se mohly tréninkem ve svalech redukovat a zároveň pomáhá k jejich regeneraci.

Ryby

Tuňák je už pro tvorbu svalů klasikou. Dodá tělu proteiny a omega-3-mastné kyseliny, které chrání mozek a srdce. A přidejte si k tomu klidně i lososa.

Chřest

V zeleném chřestu se ukrývá vláknina, která posiluje vaši střevní mikrofloru a pomáhá i při nadýmání. A působí i lehce močopudně. Protože čím méně je v těle vody, tím lépe vyniknou svaly.

Zelený čaj

Kofein a antioxidanty v zeleném čaji vás vašemu vysněnému cíli také zavedou o kousek blíž.

Brokolice

Brokolice dodá vašemu tělu 350 miligramů draslíku ve 100 gramech. Tahle minerální látka pomáhá, aby namáhané svaly byly schopné fungovat i nadále.

Dietní praktiky hollywoodských hvězd

Těstoviny s jahodovým jogurtem

Těstoviny s jahodovým jogurtem

33 hlasů
30min 791 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí wok

12 hlasů
35min 709kJ 155 Kč

Hovězí maso s brokolicí.

Vepřové plátky s kapary

15 hlasů
55min 517kJ 130 Kč

Vepřové plátky na salátu z rajčat.

Poradny

Musím být kvůli příspěvku na bydlení v evidenci ZP?

Dobrý den,evidence na úřadě práce není podmínkou výplaty příspěveku na bydlení, evidence na ÚP s ... Více

Nezapočítali mi dobu studia pro nárok na PPM, co dělat?

Dobrý den, Terezo,podle § 32 odst. 4 zákona o nemocenském pojištění se do doby účasti na pojištěn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více