Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Enzymatická léčba bez vedlejších účinků

Miluje dobré jídlo a svého kocourka. Nesnáší reklamy na zázračné hubnoucí přípravky. Ráda zútulňuje svůj byteček.

Zobrazit další články autorky

11. 9. 2020 | Zdraví a životní styl

Jestliže se neustále potýkáte s kručením v břiše, plynatostí, gynekologickými problémy, nebo jste po delší nemoci či operaci, zbystřete! Někdy stačí jen málo, aby se vaše tělo dostalo zpět do rovnováhy a fungovalo tak, jak by mělo. Zkuste to s enzymy!

K čemu jsou enzymy?

Zjednodušeně řečeno, enzymy se starají o to, aby byly z našeho těla odbourány veškeré škodliviny, podporují přirozenou obranu našeho těla a podílejí se na veškerých biochemických procesech, které se v něm odehrávají. Bez nich by v našem těle nemohlo nic fungovat. Vlivem nemoci, úrazu, stresu, přetížení organismu nebo i při přirozeném stárnutí, může však docházet k nedostatečnosti těchto enzymů, což se může projevovat hromaděním škodlivých látek a následně nejrůznějšími zdravotními potížemi. Je proto vhodné doplnit je uměle.

S čím pomohou?

Dodávání enzymů do organismu zvenčí ve formě léků nebo potravinových doplňků ale nachází své uplatnění při léčbě aterosklerózy, diabetu, Alzheimerově nemoci, osteoporóze, revmatické nemoci apod. Užívání směsí enzymů s proteolytickými účinky podporuje přirozené obranné mechanismy organismu a pomáhá proti příčinám těchto stavů bojovat.

Enzymy ale kromě výše zmíněného pomáhají s potížemi trávení, tedy při průjmech, zácpách, bolestech při plynatosti, ale také obyčejném kručení žaludku. Pomáhají při léčbě mikrozánětů, které jsou často původcem opakujících se gynekologických problémů, ale i při bolestech kloubů, nebo dokonce při zdlouhavém hojení ran, a také v pooperačním období.

Bez vedlejších účinků

Výhodou enzymatické léčby je, že kromě velmi dobrých výsledků, které byly lékařsky prokázány, nevykazuje užívání enzymů žádné nebo jen minimální vedlejší účinky. Enzymy se proto doporučují všem věkovým skupinám. Seženete je nejčastěji ve formě tablet, které jsou běžně dostupné v lékárnách. Jedna léčebná kúra vás přijde na zhruba 250 korun. To už stojí za to to vyzkoušet, ne?

Antioxidanty nebojují jen proti toxinům

Telecí špízy s kuskusem

Telecí špízy s kuskusem

7 hlasů
35min 1003 kJ 194 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květákový vrstvený salát

14 hlasů
30min 333kJ 65 Kč

Dobrota pro ty, co mají rádi míchané věci. Vychlazený ...

Pečená krůtí rolka

4 hlasy
2h a 5min 755kJ 145 Kč

Krůtí maso plněné kuřecím masem a anglickou slaninou.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více