Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma aktovka či batoh

JarkaNe 06. 12. 2012

Příští rok jdeme do školy , poprvé ... ano je to brzy,ale budou Vánoce a hlavně narozeniny v únoru, takže už přemýšlím dopředu, že bysme dceři koupili nějakou pořádnou aktovku nebo batoh. Ale od dob, co jsem chodila do školy já, se hodně změnilo :-P, takže nevím, jaké typy nebpo značky frčí. Můžete mi poradit?

Vasti1

29.08.2020

koupili jsme "zdravý batoh". Syn je na svůj věk hodně drobný a tak jsem hledala nějaký, který není těžký, a ani moc velký. Syn miluje dinosaury, tak dostal s dinosaurem.

Neregistrovaná/ý - Mája

28.08.2020

Raději bych výběr aktovky nechala na přímo specializované prodejce nebo samotného výrobce.

Neregistrovaná/ý - Johana

21.08.2020

Neregistrovaná/ý - Týna | 18.08.2020
Naše dcerka jde po prázdninách do první třídy a vybrala si baagl panda. Je z něho nadšená.

Moc hezký, má sice plyšový povrch, ale všimla jsem si, že pro ochranu aktovky nabízí i pláštěnku.

Neregistrovaná/ý - Týna

18.08.2020

Neregistrovaná/ý - Lea | 16.08.2020
Ne, opravdu si můžete u nich vybrat spoustu školních potřeb.

Naše dcerka jde po prázdninách do první třídy a vybrala si baagl panda. Je z něho nadšená.

Neregistrovaná/ý - Lea

16.08.2020

Neregistrovaná/ý - Lea | 06.08.2020
Zkuste se podívat na stránky Pompa. Mají velký výběr školních aktovek a batohů.

Ne, opravdu si můžete u nich vybrat spoustu školních potřeb.

Neregistrovaná/ý - Julie

09.08.2020

Neregistrovaná/ý - Lea | 06.08.2020

To jsem překvapená, myslela jsem, že prodávájí jenom hračky.

Neregistrovaná/ý - Lea

06.08.2020

Neregistrovaná/ý - Denisa

21.07.2020

Za mě taky Baagl fajn, mají velký výběr motivů a hlavně celé sety.

Neregistrovaná/ý - Zuzka

26.06.2020

Nás čeká výběr batohu letos, syn ho má už dost zničený. Objevuje se tu hodně značek, kouknu na ně jako inspiraci.

Neregistrovaná/ý - Andrejka

30.05.2020

Ahoj, u nás jsme vybraly u značky Baagl. Mají na eshopu obrovskej výběr jak aktovek, batohů tak i krásná pouzdra a školní desky.

Neregistrovaná/ý - Míša

25.04.2020

Na ergo záda jsme se taky hodně koukali a taky hodně na váhu, protože dcera je cvrček.

Neregistrovaná/ý - Viky

25.11.2019

Taky je pro nás důležité, aby měl syn kvalitní batoh, který má perfektní ergonomii zad.

Neregistrovaná/ý - Klára

20.11.2019

Také jsem rozhodně pro aktovku s ergonomickými zády, opravdu bych na tom nešetřila, jde o zdraví dítěte!

Neregistrovaná/ý - Ivana

17.11.2019

Já bych tedy rozhodně zvolila určitě aktovku, batoh jsme pořizovali až teď do třetí třídy!

Neregistrovaná/ý - Sandra

13.11.2019

Tak to taky řeším dcera jde do první třídy po prázdninách, tak nevím zda jí koupit aktovku nebo batoh, jak jste na tom vy?

Neregistrovaná/ý - Klára

08.11.2019

Neregistrovaná/ý - Dydy | 05.11.2019
Zdravím, má ten eshop i prodejnu?

Ahoj prodejna je v Praze ale není otevřeno každý den, jen v pondělí a ve čtvrtek

Neregistrovaná/ý - Dydy

05.11.2019

Neregistrovaná/ý - Klára | 02.11.2019
Doma máme taky batohy odtud a maximální spokojenost

Zdravím, má ten eshop i prodejnu?

Neregistrovaná/ý - Klára

02.11.2019

Neregistrovaná/ý - Barbora | 02.09.2019
Já sem budto za klasickou aktovku a nebo když tak takové ty batohy na kolečkách. Děckám sem pořídila ty batohy na kolečkách přes nejkufry. Mají v eshopu moc hezké batohy na výběr

Doma máme taky batohy odtud a maximální spokojenost

Neregistrovaná/ý - Lucka

29.09.2019

Neregistrovaná/ý - Malvína | 27.09.2019
Je ten ergobag hodně diskutovaný a hlavně doporučovaný. Neodolali jsme a pořídili ho dceři. Je moc hezký a praktický. Nejdůležitější jsou jeho ergonomická záda.

Patří mezi dražší batohy, ale na takové věci se nemá šetřit.

Neregistrovaná/ý - Malvína

27.09.2019

Neregistrovaná/ý - Ingrid | 23.09.2019
Ergobag jsem taky koupila dcerce do první třídy. Vyhrál jejich propracovaný zádový systém.

Je ten ergobag hodně diskutovaný a hlavně doporučovaný. Neodolali jsme a pořídili ho dceři. Je moc hezký a praktický. Nejdůležitější jsou jeho ergonomická záda.

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Makarony s paprikovou omáčkou

Makarony s paprikovou omáčkou

8 hlasů
1h a 10min 702 kJ 105 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Farmářské rizoto

16 hlasů
50min 453kJ 115 Kč

Italské rizoto podle Emanuela Ridi.

Kuřecí maso s povidlovou omáčkou

11 hlasů
1h a 25min 817kJ 150 Kč

Kuřecí maso v netradiční úpravě.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více