Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Výživa - kojení, příkrmy atd.

Výživa. Jak dlouho kojit, správná technika, léky a bylinky na podporu laktace, laktační poradkyně. Umělá výživa a čím začít s přikrmováním.

Celkem 12 diskusních témat seřadit dle:
208 příspěvků Na podporu imunity Holky, na posílení imunity je taky super kozí kolostrum, vyzkoušejte ho.
LussyB 26.01.2020
13 příspěvků přírodní produkty Ahoj, mě pomáhá sem spokojená. Hlavně mám skvělý pocit z toho, že na sebe natírám 100% přírodní prod...
Malinová 20.08.2019
30 příspěvků kojenecké koliky Rozdíl je hlavně ve složení, protože konkrétně complex mléko je určené pro děti, co mají problémy s ...
Mirka 02.04.2020
0 příspěvků Vaření s dětmi
26 příspěvků Vigantol Ahoj, ano, já začala používat kolem půl roka. Když tak mrkni sem, mají tam všechno popsaný :) https:...
jitule 10.10.2019
59 příspěvků Jakou značku UM preferujete ? Holky od kolika měsíců jste tady ty mňamky pro děti zavedly ?
Sandra 02.04.2020
44 příspěvků Přechod na umělé mléko U nás také nebyl s přechodem žádný problém, malá flašku krásně přijala a přišla mi spokojenější než ...
LussyB 04.03.2020
1 příspěvek kdo tu vyrábí domácí jogurty? Já jsem zásadně pro samovýrobu domácího jogurtu. Jednoduše si objednám na internetu kvalitní živé m...
Lenča34 25.05.2017
10 příspěvků Kašičky Jak ty kašičky děti zvládaly ? Nebolí je bříško když se k tomu mlíčku přidává už plnohodnotné jídlo ...
Evička 19.12.2019
15 příspěvků Jak doplnit vitamín D? Jee, děkuji, asi do toho taky půjdu. Vypadá to sympaticky. A dost prakticky pro malé děti...
lerrus 18.10.2019
3 příspěvky Jak začít s přikrmováním Díky moc za doporučení. Mrkvičku už máme za sebou ta šla krásně, brokolici mi plyve, ale to časem pů...
NinaC 28.02.2020
5 příspěvků Probiotika Rozhodně, to nejde bez nich při antibiotikách, dá se koupit i balení jenom po 10 sáčcích to je fajn ...
Bety-tyna 02.06.2020
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více

Registrovat