Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Výživa - kojení, příkrmy atd.

Výživa. Jak dlouho kojit, správná technika, léky a bylinky na podporu laktace, laktační poradkyně. Umělá výživa a čím začít s přikrmováním.

Celkem 12 diskusních témat seřadit dle:
207 příspěvků Na podporu imunity Už ho taky užívám, nejenom kvůliimunitě, ale i na posílení kostí a svalů.
Nora 14.12.2019
13 příspěvků přírodní produkty Ahoj, mě pomáhá sem spokojená. Hlavně mám skvělý pocit z toho, že na sebe natírám 100% přírodní prod...
Malinová 20.08.2019
29 příspěvků kojenecké koliky jéé tu na dobrou noc jsem dětem dávala taky a oběma dětem moc chutnala a spaly mi po ní jak zabití a...
Sabča 25.11.2019
0 příspěvků Vaření s dětmi
26 příspěvků Vigantol Ahoj, ano, já začala používat kolem půl roka. Když tak mrkni sem, mají tam všechno popsaný :) https:...
jitule 10.10.2019
57 příspěvků Jakou značku UM preferujete ? Děkuju moc, hodně jsem si o tom sunaru načetla a kupuju od nich mléko taky
Majki636 03.01.2020
43 příspěvků Přechod na umělé mléko Synkovi nejvíce vyhovovaje sunar, nakupuji hodně často tady https://www.mall.cz/detska-mleka/sunar-...
Ivana 22.07.2019
1 příspěvek kdo tu vyrábí domácí jogurty? Já jsem zásadně pro samovýrobu domácího jogurtu. Jednoduše si objednám na internetu kvalitní živé m...
Lenča34 25.05.2017
10 příspěvků Kašičky Jak ty kašičky děti zvládaly ? Nebolí je bříško když se k tomu mlíčku přidává už plnohodnotné jídlo ...
Evička 19.12.2019
15 příspěvků Jak doplnit vitamín D? Jee, děkuji, asi do toho taky půjdu. Vypadá to sympaticky. A dost prakticky pro malé děti...
lerrus 18.10.2019
0 příspěvků Jak začít s přikrmováním
0 příspěvků Probiotika
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více

Registrovat