Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Přechod na umělé mléko

Majki636 20. 02. 2017

Dobrý den, poradí mi někdo s přechodem na umělé mléko ? Jaká značka se vám nejvíce osvědčila ?

Neregistrovaná/ý - LussyB

04.03.2020

U nás také nebyl s přechodem žádný problém, malá flašku krásně přijala a přišla mi spokojenější než když byla kojená.

Neregistrovaná/ý - Ivana

22.07.2019

Synkovi nejvíce vyhovovaje sunar, nakupuji hodně často tady https://www.mall.cz/detska-mleka/sunar-complex-3-6-x-600g

Neregistrovaná/ý - Sandriskaa

23.05.2019

My měli přechod na UM dost jednoduchý, kojila jsem do druhého měsíce a ze dne na den jsem přišla o mléko, takže malá dostala flašku a naštěstí okamžitě pila a fungovala.

Neregistrovaná/ý - Gabča

31.01.2019

Neregistrovaná/ý - Andy | 30.01.2019
My teda ještě kojíme ale přikrmujeme těma jejich kašičkama a ty jsou teda super, hlavně dítě na dost dlouho zasytí, což jako kojící ocením, že si ty prsa na chvíli odpočinou :)

Od kdy jste je začala dávat ?

Neregistrovaná/ý - Andy

30.01.2019

My teda ještě kojíme ale přikrmujeme těma jejich kašičkama a ty jsou teda super, hlavně dítě na dost dlouho zasytí, což jako kojící ocením, že si ty prsa na chvíli odpočinou :)

Neregistrovaná/ý - Dája

28.01.2019

To je hodně individuální a je potřeba to vyzkoušet co miminku bude chutnat a po čem nebude mít problémy. Hodně maminek si chválí již zde diskutovaný sunar, jiné zase nutrilon, který mému dítěti nesedl a měl po něm hrozné problémy, takže jsem sáhla potom co je na trhu x let, osvědčené a ozkoušené takže sunar.

Neregistrovaná/ý - Andrejka

28.05.2018

Taky jsem pořídila jako první um sunar premium a ten malé sedl, chutná jí a jakmile bude mít 6 měsíců, tak se chystám na ty jejich kašičky :)

Neregistrovaná/ý - Eliška

04.05.2018

Neregistrovaná/ý - Barča | 03.05.2018
Ať už je to sunar complex nebo premium, tak veškerá jejich mléka patří mezi nejlepší už kvůli obsahu mléčného tuku a jsem nesmírně vděčná, že něco takového je, protože mám třetí dítě, které trpí bohužel kolikami a díky sunaru ar pro comfort se to dalo všechno dopořádku a mám doma zase spokojené a zdravé miminko, což je pocit k nezaplacení.

Tak to já třeba vůbec nevím, že sunar dělá i ta speciální mlíka. Ale je to dobré vědět, protože určitě budeme chtít i druhé dítě a u prvního jsme právě bojovali s kolikami.

Neregistrovaná/ý - Barča

03.05.2018

Ať už je to sunar complex nebo premium, tak veškerá jejich mléka patří mezi nejlepší už kvůli obsahu mléčného tuku a jsem nesmírně vděčná, že něco takového je, protože mám třetí dítě, které trpí bohužel kolikami a díky sunaru ar pro comfort se to dalo všechno dopořádku a mám doma zase spokojené a zdravé miminko, což je pocit k nezaplacení.

Neregistrovaná/ý - Andrejka

25.10.2017

Rozdíl je Sandro ve složení. Tady mají udělané srovnání a podrobný popis, co které mléko obsahuje www.sunar.cz/kojenecka-mleka/

Neregistrovaná/ý - Sandra

25.10.2017

Nevíte jaký je mezi nimi rozdíl ?

Neregistrovaná/ý - Jana

24.10.2017

Já dávám sunar premim, na kterém je prcek už od porodnice, jak už jsem psala.

A dáváte complex nebo premium ?

Neregistrovaná/ý - Jana

24.10.2017

No mně už v porodnici doporučili sunar, na kterém malý zůstal, protože ho snášel hezky a pak i dětská doktorka říkala, že jsem udělala dobře, že jsem šla do sunaru, takže si myslím, že sunar.

Neregistrovaná/ý - Jana | 24.10.2017
Toto si myslím, že je velice indiviudální. Je potřeba hlavně vyzkoušet, co sedne vašemu dítěti.

To je mi jasné, ale chtěla bych aspoň vědět, u j jaké značky začít. Které mléko se řadí mězi opravdu nejkvalitnější.

Neregistrovaná/ý - Jana | 24.10.2017
Toto si myslím, že je velice indiviudální. Je potřeba hlavně vyzkoušet, co sedne vašemu dítěti.

To je mi jasné, ale chtěla bych aspoň vědět, u j jaké značky začít. Které mléko se řadí mězi opravdu nejkvalitnější.

Neregistrovaná/ý - Jana

24.10.2017

Neregistrovaná/ý - Naďa

24.10.2017

Děkuju moc holky za rady .. .stejně to budu chtít konzultovat s doktorkou, kdy bude malá moci vyzkoušet něco jiného, protože má tři měsíce, tak nás to asi za chvíli taky čeká :)

Neregistrovaná/ý - Adriana

24.10.2017

Je, tak to je super, to bych mohla prckovi taky zkusit dát i když se spaním problémy teda nemáme :)

Neregistrovaná/ý - Erika

24.10.2017

S dovolením se připojím do diskuze, já teď zkouším dávat malé ty sunárkové kašičky na dobrou noc a moc se nám osvědčily, malá se mi po ní v noci nevzbudí na mlíčko a krmím ji až ráno :)

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Pórková polévka s jogurtem

Pórková polévka s jogurtem

0 hlasů
1h a 5min 274 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rybí filé pečené v alobalu

8 hlasů
50min 530kJ 125 Kč

Pikantní rybí maso pečené v alobalu.

Ryba s rajčaty a olivami

1 hlas
50min 453kJ 270 Kč

Dobré, lehké a zdravé jídlo.

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více