Diskuse na téma Přechod na umělé mléko

Dobrý den, poradí mi někdo s přechodem na umělé mléko ? Jaká značka se vám nejvíce osvědčila ?

Nela 24.04.2017

Pěkný den, my používáme Sunar Premium, ale super je i ten Complex. Podívejte se na jejich stránky www.sunar.cz kde mají veškerou nabídku UM.

Jana Nela 15.05.2017

A jaký je mezi nimi prosím rozdíl ?

Nela 03.08.2017

Rozdíl je Jani ve složení. Premium obsahuje navíc MFGM, je v něm víc DHA. Tady to mají hezky srovnané, tak se podívejte www.sunar.cz/kojenecka-mleka/

Barča 20.08.2017

Schválně se podívejte na složení, obsahuje toho opravdu hodně, co je v těhotenství potřeba doplnit www.sunar.cz/pro-tehotne-a-maminky/

Liluš 23.09.2017

Taky jsem pořídila jako první um sunar premium a ten malé sedl, chutná jí a jakmile bude mít 6 měsíců, tak se chystám na ty jejich kašičky :)

Gabka 24.09.2017

Toto si myslím, že je velice indiviudální. Je potřeba hlavně vyzkoušet, co sedne vašemu dítěti.

Naďa Gabka 24.09.2017

Gabka: To je mi jasné, ale chtěla bych aspoň vědět, u j jaké značky začít. Které mléko se řadí mězi opravdu nejkvalitnější.

Gabka Naďa 24.09.2017

No mně už v porodnici doporučili sunar, na kterém malý zůstal, protože ho snášel hezky a pak i dětská doktorka říkala, že jsem udělala dobře, že jsem šla do sunaru, takže si myslím, že sunar www.sunar.cz.

Naďa Gabka 24.09.2017

A dáváte complex nebo premium ?

Gabka Naďa 24.09.2017

Já dávám sunar premim, na kterém je prcek už od porodnice, jak už jsem psala.

Adriana 25.09.2017

Nevíte jaký je mezi nimi rozdíl ?

Gabka Adriana 25.09.2017

Rozdíl je ve složení. Tady mají udělané srovnání a podrobný popis, co které mléko obsahuje www.sunar.cz/kojenecka-mleka/

Andrejka 17.10.2017

S přechodem ? Teď ještě kojíte nebo je mimčo na um a nevyhovuje ?

Majki636 Andrejka 17.10.2017

Malá byla na bebě, ale po té jí bolelo bříško, takže jsem dala na rady maminek, co mi tu psaly a vyzkoušela jsem sunar complex :)

Andrejka Majki636 17.10.2017

A v pořádku ? :)

Majki636 Andrejka 17.10.2017

Naprostá paráda, malá nemá prdíky, hezky a klidně spí a v noci se mi ani nebudí, protože ji sunar víc zasytí :)

Andrejka 17.10.2017

Tak to je super, taky jsem vám chtěla psát ať vyzkoušíte sunar complex, protože nám taky hodně pomohl a přešla jsem na něj až na doporučení lékařky. Nikdy jsem si nemyslela, že mlíčko tolik udělá :) a hlavně jsem byla překvapená, co se týče složení www.sunar.cz/kojenecka-mleka/. Teď už dávám i ty jejich kašičky a ty malému taky šmakují.

Ylliess 19.10.2017

Kdyz jsme přecházeli na UM tak jsem vyzkoušela kde co od Subaru po Hami bolavé bříško ale nejvíce se nám osvědčilo v DM babylove Bio a to samé i plenky

Adriana 23.10.2017

A ty si můžou dávat od kdy ?

Andrejka 23.10.2017

Kašičky jsem začala dávat od 6 měsíce, ale už od čtvrtého jsem zkoušela dávat mrkvičku, dýni, květáček atd :)

Adriana 23.10.2017

Aha, to jsem nevěděla, že už se může začít s příkrmy od 4 měsíce.

Andrejka 23.10.2017

S příkrmy od 4 měsíce začínají děti, co jsou na um mi bylo řečeno od lékařky :). Od toho 6 měsíce jsem pak začala dávat ty kašičky od sunárku a zatím si nemůžu stěžovat, malý je velký jedlík a nic zatím neodmítá :D

Adriana 23.10.2017

Jaká příchuť se nejvíc ujala ? :D

Andrea 23.10.2017

Máme vyzkoušené tři malinovou, piškotovou a jahodovou a malý mezi nimi nedělá žádný rozdíl, prostě baští všechny :D www.sunar.cz/mlecne-kasicky/.

Erika 24.10.2017

S dovolením se připojím do diskuze, já teď zkouším dávat malé ty sunárkové kašičky na dobrou noc a moc se nám osvědčily, malá se mi po ní v noci nevzbudí na mlíčko a krmím ji až ráno :)

Adriana 24.10.2017

Je, tak to je super, to bych mohla prckovi taky zkusit dát i když se spaním problémy teda nemáme :)

Naďa 24.10.2017

Děkuju moc holky za rady .. .stejně to budu chtít konzultovat s doktorkou, kdy bude malá moci vyzkoušet něco jiného, protože má tři měsíce, tak nás to asi za chvíli taky čeká :)

Jana 24.10.2017

Toto si myslím, že je velice indiviudální. Je potřeba hlavně vyzkoušet, co sedne vašemu dítěti.

Majki636 Jana 24.10.2017

To je mi jasné, ale chtěla bych aspoň vědět, u j jaké značky začít. Které mléko se řadí mězi opravdu nejkvalitnější.

Majki636 Jana 24.10.2017

To je mi jasné, ale chtěla bych aspoň vědět, u j jaké značky začít. Které mléko se řadí mězi opravdu nejkvalitnější.

Jana 24.10.2017

No mně už v porodnici doporučili sunar, na kterém malý zůstal, protože ho snášel hezky a pak i dětská doktorka říkala, že jsem udělala dobře, že jsem šla do sunaru, takže si myslím, že sunar.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat