Diskuse na téma Na prevenci

Na prevenci pro dospělé i děti mohu doporučit tinkturu od Allivictus, je z přírodní a opravdu jsme po tom konečně zdraví. Snad nám to i vydrží.

Angelika 09.01.2016

Ahoj, nevěděla jsem, kam tento dotaz zařadit, tak píšu sem. Potřebovala bych poradit s nákupem teploměru. Chtěla ybch koupit digitální teploměr pro moje děti. Aby měření teploty bylo jednodušší. Jaký máte vy? :)

Barča Angelika 09.01.2016

Ahoj, máme doma ten digitální, který měří rychle a má myslím přesnost 0,2 stupňů C. :)

Barča Angelika 09.01.2016

Ahoj, máme doma ten digitální, který měří rychle a má myslím přesnost 0,2 stupňů C. :)

Angelika Barča 10.01.2016

A co to je za teploměr? :)

Barča Angelika 11.01.2016

Je to od firmy truelifecare :)

Angelika Barča 19.01.2016

A kde si ho prosímtě kupovala nebo objednávala?

Barča Angelika 20.01.2016

Objednala jsem si ho na jejich stránkách. http://truelifecare.cz/eshop/cs/

Moni Barča 12.02.2016

A jsi s ním opravdu spokojená, vyplatí se taková koupě. Děkuji za odpověď.

Barča Moni 17.02.2016

Spokojená s truelifecare opravdu jsem. Ale mnohem víc bych řekla že děti, protože němusí několik minut držet pod paží teploměr. :D

Moni Barča 20.02.2016

Děkuji za odpověď Barčo. Myslím, že nám doma určitě ležet nebude, tak si ho taky objednám. A brala jsi ho teda tady z těchto stránek? http://truelifecare.cz/eshop/cs/

Barča Moni 24.02.2016

To určitě nebude. :D Já budu truelifecare teploměr teď kupovat svoji sestře jako dárek.

Moni Barča 25.02.2016

To je dobrý nápad na dárek na později.

Bětka Moni 25.02.2016

Nakupuji nejradši v Praze v BioPro.

Bětka Bětka 25.02.2016

Znám jen tento obchod zatím. Ale kdyby si měla nějaký další tip, kde se dají sehnat dobré potraviny, tak budu ráda. Teprve začínám s těmato potravinama.

Klára Bětka 27.02.2016

Ten je dobrý, já nakupuji na jejich eshopu http://www.bio-pro.cz/ mám ho doporučený od známé.

Bětka Klára 28.02.2016

Líbí se mi, že ty potraviny jsou z Itálie.

Barča Moni 04.03.2016

Ano, to je. :)

Sabina Barča 06.03.2016

Také jsem objednávala teploměr truelifecare přímo z jejich stránek z eshopu. Doručili mi teploměr hodně rychle.

Barča Sabina 07.03.2016

Mě ho tehdy taky doručili hodně rychle.

Vanesa Barča 08.03.2016

Holky, přidám se do diskuze. Pokoukávám a uvažuji i tomto teploměru hodně dlouho. A asi do něho půjdu. Když jsem si tady pročítala tu diskuzi. :) Ani jsem nevěděla, že jde objednat přímo z jejich eshopu http://truelifecare.cz/eshop/cs/

Marcy 14.01.2016

My dáváme na prevenci hlavu ustricnou s rakytnikovym olejem od Terezia company. Je to úplně přírodní, žádná chemie. Pro děti dáváme rakytnicek

Benešová Radka Marcy 19.01.2016

Také jsme dlouho nevěřili, že to má účinek. V Terezia company jsme ale koupili hlívu ústřičnou s laktobacily a šípkem. Tohle všechno dohromady je koktejl zdraví a skutečně se cítíme s manželem oba lépe. Můžu to jen vřele doporučit.

Drahunka 15.01.2016

Ta hliva je dobra, me to zbavilo takovýho toho chaosu, nějak me to jako celkove uklidnilo

Kristýna 55 15.01.2016

Někdo tu zmiňoval nosní hygienu. Ta je důležitá to ano ale je treba myslet i na další věci jako je treba pohyb venku přísun vitamínu a podobně

Kajda 15.01.2016

Rakytníček máme doma taky a nedám na něj dopustit. Ale když mluvíte o těch vitamínech, zkuste užívat hlívu ústřičnou s rakytníkovÝm olejem. Tam je spousta zdravých látek. Mají to také v terezii

Kristyna 15.01.2016

A vy jste to zkoušela?

Kajda 15.01.2016

Už to mám od léta a už první měsíc jsem cítila zlepšení

Michala Kolesová Kajda 18.01.2016

Já na tyhle prostředky věřim. Podle mě když je v tom uplně ten původní přírodní produkt, tak to musí nést nějaké přínosy. Sama se snažim si všehno pěstovat sama

Alice Michala Kolesová 18.01.2016

To není úplně jednoduchý, zkoušela jsem pěstovat hlívu v domácích podmínkách a moc to nejde. Takže to kupuju. A nemusím se s tím potom připravovat :-)

Jana Michala Kolesová 18.01.2016

Rozhodně tomu můžeš věřit. Ale i já si to kupuju hotové. Je to vlastně úplně stejné, jenom je to v tobolkách a nemusíš se s tím lopotit.

Míla Jana 19.01.2016

A proč myslíte, že v té tobolce je dost těch látek? Dyk je to hrozně malý

Kaloba Míla 19.01.2016

NA prtevenci mohu doporučit třeba Kalobu. Přípravek z pelargonie jihoafrické

Jana Míla 19.01.2016

V jedné té kapsli je 300 mg směsi. Jí se to dvakrát denně. Ty látky dodáváš tělu vlastně kontinuálně furt. Když si uděláš a sníš jednu celou houbu tak to podle mě takový efekt nemá

Michala cizkov 15.01.2016

Rychla lecba rymy je inhalace. Nekomu se to zda drasticke no ja to doporucuju

Michala cizkov 15.01.2016

Rychla lecba rymy je inhalace. Nekomu se to zda drasticke no ja to doporucuju

Alice ze mlejna 18.01.2016

Prevenci neresime. Kdyz neco prijde tak se s tim vyporadame zrovna v tu chvili. A kdyz na to pomuzou leky? Prosim klidne si to dam :-)

Růžena 55 Alice ze mlejna 21.01.2016

Tak samozřejmě to lze řešit akutně, ale proč, když je to tak jednoduché tomu předejít. Navíc těch produktů mají v terezia company mnohem více a každý je na něco dobrý. Ta hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem mi přijde ale nejlepší. Super na imunitu, zdroj vitamínu C, výborné na pokožku, na zažívání. A hlavně všechno je to poznat už po dvou třech týdnech

Břeťa Růžena 55 21.01.2016

Přesně tak. A kdo chce předejít tomu, že by se snad nacpal konzervanty, může to kupovat od terezia company. Jako já. Nejsem žádná cíťa ale na tohle jsem fakt háklivej.

glady 19.01.2016

na prevenci je nejlepší pestrá strava, pohyb a hodně přírodních vitamínů *12*

Jana glady 20.01.2016

To je pravda. A právě v té hlívě je spousta prospěšných látek. Mimo jiné ten rakytník. Nebo šípek. A přírodní? V Terezii dokonce ani nepřidávají žádné chemické látky. Je to komplet přírodní :-)

Jraka 31.01.2016

Já jako prevenci používám detoxikační kůry, protože odvádějí spoliny z těla ven. Nemocná nebývám. Ten zrovnoa zkouším toto http://hloubkova-hygiena.cz/ Našla jsem nato tožiž velice spokojené zmínky v internetových diskuzích

Klára 12.02.2016

Občas si dělám detoxikační období a používám kvalitní potraviny. Teď se snažím celkově změnit životní styl a pomáhá to.

Bětka Klára 17.02.2016

A jaké potraviny používáš pro detoxikaci? Myslíš čaje například?

Klára Bětka 20.02.2016

Čaje taky samozřejmě, ale jinak obměňuji celý jídelníček. A dbám na kvalitu jednotlivých potravin. Takže nakupuji v bio obchodech.

Bětka Klára 24.02.2016

Dobře, a které bio obchody se ti osvědčily?

Apola Klára 31.03.2016

Dobrý den všem, Hodně jsem četla o detoxikační kosmetice Litokomplex. Ráda bych se zeptala zda s ní máte někdo osobní zkušenosti? Jaké měla účinky třeba po měsíci?

Vendy Apola 13.05.2016

Já litokomplexy používám, tak samozřejmně největší rozdál je idět na kůži, je daleko jasnější a póry jsou neznatelné. Ale také se cítím méně unavená.

Zuzka 16.02.2016

já jako vegetarián mám s imunitou docela problém, teď jsem našla článek na kralostvizen.cz právě o tom, co jíst, abych si ji posílila. *19* Je tam toho víc, koukněte :) http://kralovstvizen.cz/zelene-zazraky-mlady-jecmen-a-chlorella/

bojabety 21.02.2016

Chtěla bych doporučit na prevenci před chřipkou,užívat jednou týdně homeop. přípravek Oscillococcinum...dostání v lékárně...přípravek stimuluje celkovou obranyschopnost organismu a je tím učinější,čím dříve se podá...<3

Dita 21.02.2016

Pro posílení imunity doporučuju zkusit http://eshop.cbdex.cz/liquid-cbdex-imunit-1-10ml je to u nas poměrně novinka a zatím se mi zda že o tom moc malo lidí ví. Pro ty kdo trpí sniženou imunitou hlavně ted v tomhle sychravém počasi je to dobra volba.

dexi 24.02.2016

Ja použivám jako doplněk stravy konopny olej a pak takové kapičky s obsahem CBD od Canabis Pharma.

Mišula 19.03.2016

Ahoj hledám přírodní zdroj vitamínu a chtěla bych se zeptat, zda některá z Vás nemá zkušenosti s konopným olejem. Pozitivní i negativní. Konopny olej mě opravdu oslovil a jako doplněk stravy bych ho rada zařadila do sve stravy.

Marka 22.03.2016

ja bych si otom někde ráda něco přečetla než to objednam ale nenašla jsem žadny članek…

Petra.sek 24.03.2016

třeba tady http://www.familyfreshnews.cz/zdravi/1675-pomuze-vam-trava-zcela-legalne-a-bez-receptu/…nebo na pomuzevamtrava.cz nebo na cbdex.cz Informaci je dost musiš jen spravně hledat :)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat