Diskuse na téma Na prevenci

Na prevenci pro dospělé i děti mohu doporučit tinkturu od Allivictus, je z přírodní a opravdu jsme po tom konečně zdraví. Snad nám to i vydrží.

Ivana Jánová 26.03.2016

Zdravím všechny maminky, asi se to sem moc nehodí přesto se zeptám jelikož se mi nechce zakládat nová diskuze. Doma mám pětiletou dcerku s mozkovou obrnou, ráda bych se zeptala jestli máte některá zkušenost s tímto onemocněním a absolvovaly jste terapii na této klinice http://www.neuroaxon.cz/cz/ Pokud ano, jak jste byly s terapií spokojené?

mitanová Ivana Jánová 25.04.2016

Terapie kosmík určitě stojí minimálně za zvážení. My jsme na ni s holčičkou docházeli, utrpěla cévní mozkovou příhodu a tak jsme se snažili pro ni udělat maximum. Kliniku Axon jsme si sami vyhledali a spokojení jsme byli moc, jak s přístupem fyzioterapeutů tak s terapií.

Judita Ivana Jánová 25.05.2016

Dcera podstoupila terapii Kosmík na klinice Axon a co se týče naší zkušenosti tak můžu jen doporučit. Terapie nám hodně pomohla, nemluvě o personálu na klinice, ani na ten taky nemůžu říct jediné křivé slovo:)

Ivana Jánová Judita 27.05.2016

Zdravím, děkuji za odpověď. Přihlášku jsem už poslala začátkem měsíce. Pátrala jsem v diskuzích a tu kliniku si dost lidí chválí tak jsem si řekla že do toho půjdeme:)

Denisa 08.04.2016

Ahoj Holky zkoušeli ste detoxikační kosmetiku? Funguje nebo je to jen reklamní trik? *12*

Katuša Denisa 13.05.2016

Ahojky já používám detoxikační kosmetiky, každé 3 měsíce jako kůru. Tady ty Litokopmplexi byly zatím ze všech vyzkoušených nejlepší.

Alex 10.04.2016

Ahoj já používám Litokomplex. Zatám ho používám jenom krátce, uvadějí to jako detoxikační kosmetiku. Na pleti už je to poznat, ale na vnitřek těla to asi bude chtít používat chvilenku dýl. Tipuju.

Radka Alex 05.05.2016

Alex to nechápu, jak jako detoxikační kosmtiku? Vždiť právě v kosmetice je nejvíc chmikálií. Vysvětli mi to?

Verča Radka 31.05.2016

Já třeba užívám kosmetiku Pevonia Botanica a ta se přímo pišní tím že je přírodní a bez chemikálii

Mia Verča 03.07.2016

ahojky ta pevonia mě začala zajímat. Prosimtě co je to ta mikronizace?

Katka Mia 03.07.2016

Mikronizace souvisí s transportem aktivních látek speciálně hluboko do pleti a tak působí a hydratují ze spodu a hydratace tak vysrží celý den.

Mája 10.04.2016

Ahoj Já doporučuju Avilut Ginkgo, dostala jsem ho od očařky, ale mě jako studentce pomáhá velmi i na učení. Cítím se po něm lépe, celkově mě posiluje.

Zuzana 14.04.2016

Ahojky slyšeli ste už o kapslích z Moringy? Přišla s tím maminka, že by je ráda dostala k narozenínám. Půdobí na mě velice dobře. Máte s tím někdo zkušenosti:

Janička Zuzana 05.05.2016

Moringa z Tenerife je strom a vyraznými a léčivými účinky. Začala jsem ji kupovat když manžel byl pořád na nemocenské. Užival deně 5 kapsliček Doporučuju, výborně to čistí oganismus.

Magda Janička 13.05.2016

Ahoj ta moringa mě docela zaujala, dá se o ní někde přečíst víc?

Klára Magda 15.05.2016

Pokud máš zájem o moringu tak koukni na tyhle stránky www.kvalitnizivot.com

Madla Klára 23.06.2016

Holky dívala jsem se na stránky té moringy, ale zajémalo by mě, kdo s tím má vlastní zkušenosti že to skutečně funguje.

Anna Madla 02.07.2016

Já Moringu používám už dlouho Od puberty jsem trpěla premenstruačními symptomy a menstruačními bolestmi. Týden dopředu mě natekla a bolela prsa, pak hlava a první den menstruace břicho, že jsem vždy skončila s práškem a termoforem v posteli. Po půl roce užívání moringy tablet z Tenerife se mi stav natolik zlepšil, že mě hlava bolí výjimečně, prsa už vůbec ne a vlastně vůbec nevím, že přišla menstruace. To prý dělá hormon zeatin, který moringa obsahuje.

Alenka Anna 02.07.2016

Ty jo to zní zajímavě!! a co to je zač ta Moringa?

Marobud 30.04.2016

Doporučuju vyzkoušet stranky www.cbdex.cz. Prodávají ruzně věci s vytažkem z konopí. Slouží to jak pro prewvenci tka i pro potlačování přiznaku už probíhající nemoci. Žádne THC jen cannabidiol.

Aleš 02.05.2016

Dámy nevíte mohl bych používat folixil preventivně, když mi vlasy ještě nezačaly padat?

Nina Aleš 15.05.2016

Ahoj co je to folixil? to neznám?

Magda Nina 01.06.2016

Folixil jsou pilulky pro muže určené k zbrdění, nebo zastavení padání vlasů

Nina Magda 12.06.2016

A jak to funguje? A jak dlouho se to musí užívat?

Eva 15.05.2016

Ahoj učí se teď na státníce, máte nějakou radu co mi doporučit aby se mi neshoril zrak? Pořád koukám do počítače nebo do textu.

Marobud 30.05.2016

Na posílejí imunity doporučuju vyzkoušet http://www.cbdex.cz/project/imunit/. Postupně se mi potom spravila pleť, vlasy i nehty a celkově se moje tělo tak nějak vzchopilo. Navíc ted to zas vypada že se jaro nekona tak se to v tomle nečasu muže někomu hodit.

Dana 31.05.2016

Ahoj dámy, jakou kosmetiku preventivně proti vráskám?

Patrik 31.05.2016

Je tu něco co by ste mi mohly doporučit na prevenci proti únavě zraku?

Nelča Patrik 04.07.2016

Ahoj vitamíny Avilur s gyngem mám vyzkoušené =)

Biana Nelča 04.07.2016

Jo ty s tím gingem taky beru ale občas je střídám za avilus luteinem

Lucion 31.05.2016

Mrkni http://pomuzevamtrava.cz/ tam toho je dost

Roxin 30.06.2016

Ahoj, poslední dobou mě neskutečně trapí křeče do pravé nohy od kolena dolu. Je to tak intenzivni že mě to budí i ze spaní. Nevíte co s tím? Někdy mi to uplně krouti nart a mam pocit že lytkovy sval se mi odtrhne od kosti.

Lucion 30.06.2016

Já vloni utekla od VZP k ZPMV z důvodu, že jsem se stěhovala a hledala nové lékaře a někteří neměli s VZP smlouvu-což mě osobně velmi překvapilo, ale nadruhou stranu jsem po tom všem běhani ale spon ziskala možnost lepších přispěvku, takže ve finale mi to stálo za tu namahu.

Karlínka Lucion 02.07.2016

Já sem taky šla k ZPMV protože jsem chtěla na IVF na Stellart a oni s nimi mají smlouvu. Ale myslím že i s VZP.

Dan 03.07.2016

Dobrý den, rád bych se zeptal jestli máte někdo zkušenosti s folixilem? napadlo mě to zaít brát, začínají se mi dělat kouty.

Pav Dan 03.07.2016

Folixil je rozhodně dobrý. Já ho užívám.

David 26.07.2016

Ahoj co by ste mi doporučuli na dlouhou práci u bočítače a bolesti hlavy z ní?

Zdeňka David 31.07.2016

no zajdi si k očaři. Já ěla takové problémy z únavy očí, celkem mi pomohli kapky avilut. a nějaké vitamíny s luteinem si taky kup-

Monča Zdeňka 13.02.2017

Dobrý den, začala jsem civčit a chtěla bych razantně zhubnout, máte někdo zkušenosti se spalovači tuků?

Bětka Monča 20.02.2017

Ano, je to dobré když chceš hubnout, ale musíš vybrat ty správné

Petra Bětka 22.02.2017

Spalovače tuků si také kupuji, ale trvalo mi dlouho než jsem našla takové, které by za něco stály, teď je kupuji na fitness4u.cz

Monča Bětka 24.02.2017

Tak děkuji, stavím se u nich na pobočce a nakoupím :-)

Zuzka Monča 25.02.2017

Zeptejte se prodavače na dávkování :-) já s tím měla docela problém ze začátku

Laugher 21.02.2017

Na prevenci záleží

Iveta 23.02.2017

Nemá tu ěkdo typy na posílení imunity? Žiju zdravě, ale stejně jsem každou chvíli nemocná a už mě to dost deptá.

Reny Iveta 24.02.2017

Nedám dopustit na Fin Echinfis od Finclubu. Používám již pár let a od té doby maximálně dvakrát do roka malá rýmička. :-)

Zdenka Reny 01.03.2017

Ja pouzivam probiotika konkretne Prolacton a taky myslim, ze muzu doporucit. Nemoci se mi vyhybaj a zadne nezadouci ucinky jak nekdy probiotika myvaj co jsem slysela nemam.

Adela Zdenka 03.03.2017

Já ten Prolacton užívám po antibiotikách abych se hodila zpátky do normálu.

Agata Adela 07.03.2017

Probiotika jsou určitě dobrá věc a fungují právě i na imnuitu jako prevence před nemocemi.

Irena Agata 08.03.2017

Já užívám taky a letos jsem porpvé nebyla nemocná, takže tomu věřím.

Danča Agata 13.03.2017

Já měla chronickou angínu tak jsem zkusila probiotika a je znát, že je tělo silnější.

Darka Irena 24.04.2017

a to třeba ten prolacton berete celý rok?

andrejkaa 08.04.2017

Po vleklejších zdravotních potížích jsem dostala tip na užívání Enzymaxu. Prý je výborný na rekonvalescenci a posiluje imunitu.

aninka andrejkaa 17.04.2017

V poslední době se cítím vyčerpaná a unavená, má někdo tip na něco přírodního a účinného?

jandka 19.04.2017

Mrkni na stránky http://www.salutempharma.cz/produkty/enzymax-r/.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat