Diskuse na téma Kde jsme byli o víkendu

Jak strávíte tento víkend? Vyrazíte do přírody s rodinou nebo na koncert či festival? Napište nám, jak strávíte, nebo jste strávili víkend! Fotky jsou vítány :)

JanaU 07.08.2015

Tak výlet do Velkých Popovic jsme si moc užili. Ladův kraj je opravdu moc hezké místo, kam vyrazit. Krásná příroda, ideální pro pěší turistiku, a to nejen takhle v létě. Zastávka v místním pivovaru byla příjemným zpestřením. Zvlášť takhle v létě, kdy nám sklepní prostory dodaly energii na další putování :-) Určitě se tam zase někdy vrátíme. No a příští týden se chystáme na pár dní na Lipno.

Markéta Sim. 21.07.2015

úprava - pro Kilču: ono mají procházek na výběr víc, určitě se dá vybrat i pro malé :-).

JanaU 16.07.2015

Minulý týden jsme byli na Okoři a tento víkend pojedeme do Velkých Popovic na prohlídku pivovaru. Tatínek už se moc těší na "tekutý chléb" a dcerka na živého kozlíka Oldu :-) Napíšu, jak jsme si to tam užili :-)

Jana 30.06.2015

Dobrý den, jak se Vám líbili Smolíkovi? Doporučila byste? Vyrážím v pátek na Letní scénu Vyšehrad na Kutloch, představení pod širým nebem jsou super!

Markéta Sim. 23.06.2015

kdo neví co o víkendu, doporučuju procházku se Strašidelnou Prahou - www.strasidelnapraha.cz , mají zábavné procházky kombinované se spoustou informací o Praze. Naše děti byly nadšené a já s manželem jsme se taky pobavili a dověděli něco nového. Moc fajn to bylo...

Kilča Markéta Sim. 25.06.2015

pro jak staré děti procházky jsou?

Markéta Sim. Kilča 21.07.2015

ono mamí těch procházek víc, určitě se dá vybrat i pro malé :-)

Fialová Monika 02.05.2015

Divadlo Studio Dva představení Evita, špička. Pokud máte rádi divadla, tak je to dobrý tip :-)

Darka Fialová Monika 04.05.2015

v divadle jsme nebyli ani nepamatuju....vezmu celou rodinu manžela a děti a zajdeme. Akorát jak moc dopředu se ve Studiu Dva lísky kupují? čeká se dlouho?

Helena Fialová Monika 09.05.2015

Evitu jsme viděli, a super! a moc se těšíme na Smolíkovi, už máme s manželem koupené lístky.

Jana Helena 30.06.2015

Dobrý den, jak se Vám líbili Smolíkovi? Doporučila byste? Vyrážím v pátek na Letní scénu Vyšehrad na Kutloch, představení pod širým nebem jsou super!

Helena Jana 26.02.2016

Smolíkovi se nám moc líbili a byli jsme tam ještě na Evitě, která byla taky skvělá. Nechám si ráda doporučit :-)

Kamila 02.05.2015

ahoj, my jsem minulý týden byli v ZOO a stavili jsme se ve výborné restauračce- jmenuje se Blues Rock Cafe v Olomouci na Bořivojově ulici, a jídlo nám moc chutnalo, kdo se tam chystáte, určite tam zajděte

sorbo 25.11.2014

Vlaky děti milují....My se zase přemisťovali autem. A dost dlouho:-D. Našli jsme si ubytování přes vasikamaradi.cz na Lipně a jak tam se vyřádili děti?! Kdybych si trochu věřila, zkusila bych to lanové centrum, ale přeci jen už mi není sedmnáct *1*! Co jsem ale nevynechala, byla bobovka.......sice jsem měla vytřeštěné oči a nohu neustále na brzdě, ale byl to zážitek :-D

Karla 10.09.2014

Ahojte, my jsme si o víkendech během prázdnin dělali výlety po hradech, zámcích, muzeích, zoo a podobně. Na cestování jsme především využívali vlaky, nejčastěji Leo express. Mají moderní vlaky, skvělý personál, výhodné balíčky, u kterých je sleva na vstupné do zoo či muzea i 50%. Za nás super :)

Jak píše marybla, tak ten minigolf v Praze je opravdu super…Byli jsme tam o víkendu a užili jsme si to…

marybla 29.04.2014

...reagovala jsem na Karlův komentář :-)

marybla 29.04.2014

Pro těch 11 a13 je myslím dobrý i ten minigolf, jak jsem zmiňovala výše. Myslím, že se tam můžete celá rodina dobře pobavit, kdybyste nenašel můj předchozí příspěvek, tak je to tu: http://www.a-minigolf.cz/. Podle mě je super, že se tam dá, i když je škaredě a nemusíte třeba rušit program kvůli škaredému počasí.

marybla 27.04.2014

Já kudy chodím, tudy pěju chválu na krytý minigolf v O2 aréně v Praze. Byla jsem tam jednak s rodinou, všichni od nejmladšího po nejstaršího byli spokojení... Pak jsem minigolf navštívila, když tam kamarádka slavila narozeniny a taky to bylo super. Opravdu můžu všem doporučit, určitě se nebudete nudit. *1*

kačenka 25.03.2014

se spolužáky z univerzity se o víkendu chystáme na turnaj vysokých škol v laser game :) těším se na tu skvělou zábavu, účastníme se na každém turnaji, milujeme to tam: D

oliva4 24.03.2014

chodíme všude možně, poslední víkend, resp. v sobotu jsme byli také vyzkoušet laser game, vytáhli nás kamarádi, měli koupený nějaký poukaz. Nečekala jsem ža se tak pobavíme, bylo moc fajn. Dnes se chystáme na relax do wellnes :)

darina 16.12.2013

My chodíme do rodinného centra Honzík na Praze 4 nebo jsme doma a nebo se navštěvujeme s kamoškou, co má stejně staré dítě. Na procházky ted moc nechodíme

Janča darina 10.03.2014

my s děcka docela často chodíme na laser game. dobře se tam vyběhnou, zabaví a pak dobře spí :) preferujeme to hlavně v zimním období, kdy se nedá jít venku, občas zajdeme i během roku. Setkáváme se několik rodin od nás z bytovky, takže i utužujeme vztahy :)

Karel Janča 19.03.2014

snažím se přesvědčit manželku abychom tam vzali děti, mají 11 a 13, myslím si že jsou na to dost velké. Pokud máte zkušenosti tak se s námi prosím podělte, ať ví manželka že to je běžné. Janča kam chodíte vy a kolik vás to přibližně stojí?

Janča Karel 23.03.2014

naše mají 8 a 10 a hrají bez problémů :) takže ve věku u vás problém není .. Chodíme do www.lazerfunpraha.cz, mají na výběr až 12 typů her, ceny přijatelné. Na fb můžete najít aktuální infor o všemožných slevách, naposledy jsme využili akci a měli jsme 50% slevu.

bela 12.12.2013

Maminky kam chodíte s dětmi ven ted v tomto ročním období? Venku je už o půl 5 tma a zima, tak to je max. na hodinovou procházku. Chodíte do heren nebo jste povětšinou doma?

Lady Michelle 08.08.2011

S dětmi jsme byli celá rodina na výletě a bylo to super.

Olga 08.08.2011

Víkend jsem strávila pracovně, sekala jsem trávu, plevelila, sadila stromky, zalévala zahradu. Včera odpoledne bylo dost parno, i když večer nás pak zastihl ¨déšť, což nebylo moc milé.

Anna 08.08.2011

Byli jsme na výletě na Vranovské přehradě, moc se nám tam líbilo.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Můžete se těšit na příjemné chvilky se svými ratolestmi, které vám budou vyprávět své vtipné školní příhody. Nejenom, že se skvěle pobavíte, ale zároveň si také vzpomenete na svá dětská léta a eskapády, které... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:39
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:35

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat