Diskuse na téma Dárek pro babičku

26. 02. 2013 | Prosím o radu

dobrá den všem :-) řešíme doma menší problém, babička bude slavit 80 narozeniny a jak je již tradiční tak v takové věku lidi už nic nechtějí, když jsem se jí několikrát ptala tak mě řekla hlavně zdraví a nic jiného...vím že má pravdu ale přeci jen ji chceme potěšit nějakým hezkým dárkem, protože si ho určitě zaslouží ale vůbec jsme nepřišli na to co by to mohlo pro tak starého člověka, který všechno má a nic nechce, být? *1*

Martina 14.08.2016

Od strakos.eu, líbil se mi tvarově. A hlavně je plno kombinací ze kterých jsme mohli vybrat.

Verča 23.08.2016

To si můžu tak vybrat? To je dobrý, že nemají na výběr třeba jenom tři barvy.

Martina Verča 30.08.2016

Určitě. Zkus tam zavolat a domluvit se s nimi kdyžtak.

Martaa 31.08.2016

Jestli máte děti, tak co třeba nějaké fotodárky s fotkami vnoučat - pravnoučat? U nás vždy slaví úspěch fotoknihy, hrníček s potiskem apod. Nebo posbírat fotky z celého života babičky, naskenovat a udělat nějakou krásnou velkou fotoknihu i s popisky...

lea 01.09.2016

taky mám dobrou zkušenost s freeportem, tam by jste určitě našla, co potřebujete :)

běta 01.09.2016

taky tam ráda nakupuji, mají dobré ceny a ty jejich akce jsou taky super, segra to vždycky hlídá :D

lana běta 01.09.2016

freeport je super, akorát jsem teď bez auta tak budu muset zlákat někoho aby se mnou vyrazil na nákupy :)

Renka 13.11.2016

Dobrý nápad je darovat cokoliv, co bude hezká vzpomínka. My jsme našim oběma babičkám dali fotky vnoučat, jak jsme byli s dětma u fotografa. Oběma se to líbilo.

Alžběta Renka 15.11.2016

A kde jste byli nechat děti vyfotit?

Renka Alžběta 16.11.2016

Jsme kousek od Prahy, takže v Praze ve Fotopromě.

Alžběta Renka 24.11.2016

O tom studiu Fotopromě jsem slyšela. Lidi si chválí, ty jejich originální nápady na fotky a přístup fotografů. Můžeš mi prosím napsat jejeihc přesnou adresu?

Renka Alžběta 28.11.2016

Tady je přesná adresa a také telefon http://www.fotoprome.cz/pages/kontakty.asp

Silvousek 14.11.2016

Volila bych třeba nějaký fotokalendář nebo nějaký fotoobraz. :) Moje babička také nic nechce. Budu jí dávat fotokalendář. ;-)

Silva Silvousek 15.11.2016

Já si krásný vybrala u Design Outletu. Každý má v zásobě fotky, které by měl rád na očích. Nápaditý dárek hlavně pro ženy!!!XD

Romana 21.11.2016

Dobrý den, babička má za týden narozeniny - 84 let. Když byla naposledy v nemocnici na rehabilitacích, tak si hodně pochvalovala šlapátka, kde se šlape jako na kole, akorát v leže nebo v sedě. Tak už je máme doma https://www.dentimedshop.cz/detail/ortopedie-rehabilitace-a-sport/rehabilitacni-a-sportovni-pomucky/pedalova-pomucka.html. Bude mít určitě radost, protože v nemocnici z toho byla nadšená a říkala, že jí to na ty její zdravotní problémy pomáhá.

Mína 25.11.2016

Koupili jsme naší babi k narozeninám sadu olejů do koupele a byla nadšená https://www.ageo.cz/produkt/darkova-sada-oleju-do-koupele-6-x

Šárina Mína 04.12.2016

Taky jsem letos nakoupila v ageo každému k Vánocům dárkovou sadu :)

Makča Šárina 07.12.2016

Jak dlouhé je dodání z ageo?

Šárina Makča 14.12.2016

Co mi přišlo tak do dvou dnů jsem měla dárkové balíčky doma:)

Klára 08.12.2016

Ahoj koupila jsem babičkám balíček z himalyo.cz je to zdravé a dobré.

Janka12 08.12.2016

Vřele doporučuji knihu Deník praštěné 4cátnice, určitě si ráda zavzpomíná na dobu Husákovy mládeže - a hlavně se dobře pobaví - nebude se nudit *4*

Samanta 16.12.2016

Mojí babičce je 68 let. Zakoupila jsem ji jako dárek Kolagen Forte tablety od Rosenpharmy, je to česká firma. Kůže v jejím věku díky kolagenu bude pružnější a mladší. Také ji pomůže vylepšit kvalitu vlasů a nehtů akolagen je dobrý na klouby.

Pavlína Samanta 16.02.2017

Babičce se zavděčím nějakou okrasou do bytu. Naposled to byl fotorámeček s fotkami vnoučátek od Design Outletu. Líbil se mi moderní styl a originální provedení...Jinak miluje i hrnkové květiny....

Laugher 08.02.2017

Aroma lampa Blomus CINO nebo Kuchyňská sada Joseph Joseph Nest 7 Plus

Barča 09.02.2017

Babičce jsem letos udělala velkou radast na Vánoce. Koupila jsem jí krásný proutěné koš na prádlo na www.prouti.cz. Má ráda tento styl a dělají fakt nádherné i netradiční proutěné výrobky.

Danka 10.02.2017

Babicce deláme kazdý rok kosmeticky balicek a k tomu nejaký dárek. letos si prála nový mixer.

katy Danka 15.02.2017

No práve moje babicka moc kosmetku nepouzívá, ale co se dá kdyztak koupit na tu jeji tenkou kuzi? co je vhodný krem a tak...v kosmetice se vyznám jen okolo akne :-D :-D

Elza katy 23.02.2017

Ono zálezí, jestli se maze po koupání, pres den, nebo tak. Myslím, ze by ji nemel chybet jak nejaký denní, tak i nocní krem. Vetsina na vrasky je vhodna...

katy Elza 28.02.2017

já ji koupim nejak denní a koupim ji neco do koupele. z jsem se dívala na netu na Ageo a neco tam vyberu. kazdopádne dekuji :-)

Olina katy 01.03.2017

Taky dávám prednost nákupu na e.shopech...tahat se s práskama a prostredkama na uklid me nebaví ;-)

Sandra33 Olina 20.05.2017

Babička vlastní velkou zahradu a ráda tam vysedává s pejskem, my jikoupili na plovoucí solární ostrůvek s vodotryskem, vypadá to moooc dobře, jako takové zahradní jezírko. Nepotřebuje to žádný zdroj energie, jsou tam solární panely. Objednali jsme to na tipa.eu. Babička pořád sedí venku na zahradě, bude se mít na co dívat.

Marika Dubňany Sandra33 18.06.2017

my jsme naší babičce koupili pěkné posezení na zahradu. Stůl a židle. Objednali jsme to na www.tipa.cz v sekci zahradní nábytek, poštovné měli zdarma a moc jsme s tím nábytkem spokojení.

Jana 18.02.2017

No pro nasi babcu mame ecoegg, to bude mit radost na prani a jeste ekologicke je trochu maniak :)

Lena 10.07.2017

a co říkate třeba na hodinky? Moje babička je taková parádnice a koupili jsme ji hodinky,tak je nosí skoro pořád :D hledali jsme na netu a nakonec jsme nali fajn stránku 24time kde jsem si teda vybrala i já ;)

Majda Fialová 14.07.2017

starým lidem bych koupila jako dárek bylinnou kosmetiku Herbadent. Normálně bych z ní udělala dárkový koš do folie. My to tak udělali tchýni, byla spokojená. Jedná se hlavně o produkty z bylinek, starší lidi mají rádi takové dárky a navíc jim pomáhají.

Monika Ježulka Majda Fialová 10.08.2017

tu bylinnou kosmetiku od Herbadent jsme objednali a sklidili jsme velký úspěch. Děkujeme za tip. Jako dárkový koš pro oslavence to byl opravdu dobrej nápad.

Mirka 22.11.2017

Já jsem nakoupila různé dekorace z tohoto e-shopu - https://www.prezent-koralky.cz/jak-vybrat-darek-1

Adelka 14.08.2018

co nejaký pěkný šperk, kabelku? Tohle poteší každou ženu bez ohledu na jějí věk

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat