Diskuse na téma Dárek pro manžela

17. 05. 2014 | Prosím o radu

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Soňa 19.03.2016

Ahojte, prosím má některá zkušenost s kupováním dárků ve fitness potřebovách? Myslím tím konkrétně doplňky stravy pro sportovce. Chci udělat příteli radost na narozeniny, ale nevyznám se.

Tichavka 16.02.2016

Ahojky, já jsem koupila manželovi darem k Valentýnovi lubrikační gel. Ten byl teda příjemně překvapen. Ocenil můj nápad a pak i já z toho měla užitek.

Hana Tichavka 16.03.2016

Ahojky, to je nápad! Přítel má mít narozeniny, tak bych mu mohla gel pořídit jako jeden z dárků.

pocahontas 13.02.2016

já jsem zase manželovi koupila novu komplexní sadu oblečení a doplňků na cyklistiku. Je to vášnivý cyklista a teď aspoň bude házet parádu. :-D

Fifi pocahontas 11.03.2016

To ale musí vyjít na trochu větší peníze. Nebo kde by se dalo koupit sportovní oblečení, aby nám to nezruinovalo rodinný rozpočet? :-D

Alena 01.02.2016

ke všem dárkum mu kupuju kvalitní čokoládu Amali, mají hrozně moc příchutí a na Valentýna mají nádherně barevné makronky a bonbonieru s pralinkama ve tvaru srdíček.

Eliza Alena 03.02.2016

Vypadá lákavě, za kolik ji mají? nenašla jsem cenu.

petulka 01.02.2016

muj bracha si z acek kupoval uz dve auta a vzdycky rika ze nechape kde se ty stiznosti a spatne zkusenosti berou, vzdy byl spokojena <3

Dana 26.01.2016

Muj muz si dava darky vyhradne sam a vzdy si sam sobe trefi do noty, ted si poridil ojete auto do prace z aček a ja to mam bez namahy :-D

maja Dana 01.02.2016

a je s nim spokojen? po tech ruznych nazorech co na acka slysim bych se bala tam neco koupit..*14*

Renata 24.01.2016

Já sem svému manželovi jako dárek k Valentýnu teď ušila polštář do tvaru srdce. Látku mám z látkyprovás.cz, pokud by měla některá podobný nápad moc doporučuji

Simona 23.01.2016

Ahoj holky, já jsem udělala manželovi radost k narozeninám novým nábytkem do kuchyně. Vybrala jsem ho sama a koupila přes net, tak ani netušil, co se na něj chystá. S dopravou nebyl problém a složil si ho sám.

Silva Simona 12.02.2016

Ahojky, já jsem manžela taky potěšila nábytkem. Líbila se mi na netu stránka Design Outlet, tak jsem zkusila i objednat přes internet a spokojenost. Jsou netradiční a originální.

Pavla Silva 19.02.2016

Ahojky, to se přiznám by mě nenapadlo, koupit manželovi nábytek jako dárek. Zrovna mě napadá, že jsme spolu mluvili před časem o nové komodě do ložnice. Jistě by měl radost. Zkusím se podívat na net.

Jana 13.01.2016

Ahojky, mého manžela by zaručeně potěšilo soukromé welness, klidná atmosféra. Byli jsme už párkrát a maximální spokojenost. Přineslo nám to takové uvolnění, že jsme se pak krásně pomilovali. Manžel začal mít problémy s erekcí. Bere na to doplňky stravy.

Klára Jana 20.01.2016

Ahojky, slyšela jsem o doplňcích stravy na erekci. Hodně je zmiňovaný Erectan. Ještě aby ho manžel začal brát.

Zuzka 12.01.2016

S dcerou zase premyslime ze mu koupime nejaky levny ojety auticko co by potreboval na pojezdy do prace, takovy darek by mohl byt dobra napad ne? Mate vyzkouseny nejaky osvedceny autoservis v okolí Brna?

Lucie 11.01.2016

Zdravím, nevíte některá o dobré agentuře na zprostředkování adrenalinových zážitků? Ráda bych obdarovala tatínka k narozeninám, tak aby bylo z čeho vybírat. Děkuji za tipy.

Dana Lucie 14.01.2016

Já jsem teď na vánoce kupovala zážitky od adrop. Sice jsem vybírala hlavně z relaxačních. http://www.adrop.cz/relaxace Ale mají tam i spoustu adrenalinových.

Lucie Dana 15.01.2016

Děkuji za tip, určitě tam je z čeho vybírat.

Emily Dana 16.01.2016

Ah, koukám, že tam mají různé sekce a i dokonce auta. To by se líbilo mému synovi. Aspoň mám nápad na narozky. :-)

Romanka Emily 17.01.2016

Zdravíčko, chtěla bych manželovi koupit nějaký kvalitní parfém v pěknym flakonu poradí někdo kde by se daly sehnat nějaký luxusnější kousky?

Váňovka Romanka 19.01.2016

Vyzkoušejte parfums http://www.parfums.cz/parfemy-muzi/ mají některý docela pěkný lahvičky s parfémy,musíte hledat a dá se sehnat i za dobrou cenu

Gabča Lucie 19.01.2016

Já jsem manželovi i tatínkovi vybírala autové zážitky, které měly i úspěch. Mrkni tady. :) http://www.adrop.cz/auto-moto

Nela Gabča 22.01.2016

Souhlasím, minule jsem tam kupovala jízdu hamrem. :-)

Romanka Váňovka 23.01.2016

Zdravíčko, dívala jsem se na stránky parfums, je tam hodně velký výběr tak si myslím že bych si tu mohla vybrat. Mají i nějaké odběrné místo že bych nemusela platit za dopravu?

Váňovka Romanka 25.01.2016

Odběrné místo mají v brně v oc letmo. Je to hned naproti zastávce hlavní nádraží takže paráda:))

Zuzka Nela 25.01.2016

Projíždím diskuzi a koukám, že tipy na dárky tujsou dobré. Asi půjdu donějakého parfémů plus zážitek. z adropu se dá určitě něco vybrat... :-)

Dorris Váňovka 27.01.2016

Teď mají na parfums v akci třeba parfémy, já mám kosmetiky doma plnej šuplík, spoustu z toho je odtud.. od krémů, řasenek až po parfémy tak mám přehled

Renata Zuzka 27.01.2016

taky to tak letos vyřeším, zážitek a drobnost. :-)

Zita Zuzka 29.01.2016

Letos jsem bylla úplně bez nápadu, ale ten nápad se zážitky je super. :-D Pro mého muže teda spíš nějaký auto, než skok. :-)

Ilona Zita 29.01.2016

takky bych to viděla na auto a asi nějaké luxusní. :-)

iveta Ilona 29.01.2016

mně zase zaujala jízda tankem. Manžel se zajímá o historii a tak. :-)

Jana Dorris 01.02.2016

dobrej nápad, to mi pripomnelo, že mi parfém dochází :-)

StankaHoy 20.12.2015

Já bych řekla, že nejdůležitější je mu to říct! Řekněte mu jak jste na něj pyšná, to určitě uslyší rád. A jestli chcete dárek, tak tak bych mu dala drahé hodinky. Pro muže na vysokém postu v práci se to dost hodí. Udělá to dojem. A gratuluji.

Marobud 26.10.2015

Ahoj, jak jste na tom s thajskými masážemi? Vyhovují vám? Nikdy jsem na takové masáži nebyla, přemýšlím právě, že si tady v Praze nějaké najdu a zkusím to, ale zajímají mě vaše názory.

Barbucha26 16.09.2015

Dámskou jízdu v privátním wellness? Tak to je hodně zajímavé, to jsem ještě neslyšela popravdě, ale proč ne, každá dámská jízda nemusí být nutně někde v hospodě nebo v klubu :-) Spíš by mě zajímalo jaké wellness toto umožnuje? Nebo má LCD?

Paja 19.08.2015

Za mě můžu doporučit samuispa v Letňanech, byla jsem tam jak s manželem v privátním welness, tak jsem tam byla s kamarádkama na dámské jízde :) Pronajali jsem si to tam a dívali se z výřivky na tenis :-) takovy ten klasicky relax. Mají to tam příjemné a moc fajn. Tak můžeš zkusit.

Lubka 18.08.2015

Ahoj dámy určitě chodíte někdo do sauny, výřivky v Praze. Máte nějaké doporučení, kde bychom si mohli s manželem pronajmout welness, abychom tam byli sami a v klidu si užili regeneraci?

Marobud 25.03.2015

Z dominikány se těd vrátila šéfka, ukazovlaa nám fotky a vypadalo to bombasticky!

Kateří 22.03.2015

Ahoj poohlížím se po smartphonu pro dceru ale jsem omezená častkou 5000 mate někdo smartphone v této cenové relaci?

Lárinka 21.03.2015

Já budu kupovat dovolenou do Dominikánske republiky tam se manžel chce jet podívat a už o tom mluvi docela dlouho takže tim mu určitě udělam velikou radost.

Věrka 25.01.2015

nepřemýšlela jsi nad nějakým fotodárkem? nebo třeba nafocením aktů?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat