Diskuse na téma Dárek pro manžela

17. 05. 2014 | Prosím o radu

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala, jestli jste některá z Vás zažila manželovo povýšení? Ráda bych mu dala nějaký dárak, aby věděl, jak moc mě to těší a jak si toho vážím :)

Sandriskaa 27.12.2014

No jen mne zajímá, jak dlouhé jsou dodací doby a zda nevíš zda nedělají s vrácením zboží nebo s reklamcí zboží problém. Srandovní předměty?

Ano, už jsem z tama objednávala :) kupovala jsem si z tama věci do zahradního jezírka, plus srandičky pro kámošky :) pročpak? :) A co jste nakonec tchánovi koupili? :)

Sandriskaa 17.12.2014

Jak jsem se tak dívala tak ta stránka se opravdu zabývá vším, a prosímtě ty sis z tama už někdy něco objednávala? :)

Proč by byla blbá láhev vína? :) Já si myslím, že to špatný nápad není, ale na druhou stranu pokud je to kutil tak bych mu koupila něco užitečného do zahrady třeba nějakou brusku nebo vrtačku, se podívej na strányk Conrada a třeba tě něco inspiruje :)

Sandriskaa 16.11.2014

Zdravím, chtěla jsem se zeptat co by jste koupili tchánovi? Je to docela aktivní člověk, bydlí v domečku, ale pořád nevím co mu koupit, manžel to moc neřeší, ale přeci jen koupit mu víno nebo něco podobného na 70 je docela blbé :/

Tichavka 08.07.2014

To nemáš vůbec za co, jsem ráda že jsem mohla pomoci :)

Kacinka16 20.06.2014

Tak si nakonec vybral konkrétně tyto http://www.emotio.cz/locman-stealth-cerno-modra-76.html# úplně k němu padly, tak do toho jdeme :) Dokonce získáme slevu 35% na celý nákup při koupi těchto hodinek, když zadáme kód Loc0614 :) Děkujeme za pomoc a radu :)

Tichavka 18.06.2014

Přeji hodně štěstí s vybíráním a dej vědět, jak to dopadlo :)

Kacinka16 16.06.2014

Tak ty hodinky jsou opravdu luxusní… :) Zkusím je dnes ukázat doma a uvidíme reakci :)

Tichavka 13.06.2014

Zkus se podívat na takovéto hodinky http://www.emotio.cz/hodinky-abart-8 :) Tyto hodinky jsou vyhlášené svou kvalitou a oceněným čistým designem, tak třeba si tam vyberete :)

Kacinka16 06.06.2014

Tak jsme dopadli jako ty :D Vůbec mu žádné nepadlo, můžeš mi poslat odkaz na ten obchod, co jsi našla ty? Třeba najdeme štěstí tam :)

Kacinka16 25.05.2014

Je pravda, že indyž to není nic tak důležitého, tak by si měl vybrat to, co se mu líbit bude … Zkusím ho vzít po okolních obchodech a uvidíme, co z toho bude :)

Tichavka 25.05.2014

Šli jsme spolu po obchodech, ale žádné mu nepadlo do oka… Pak se nazlobil a sedl k internetu :) Našel si tam eshop, na kterém byl krásný výběr a jedno se mu tam zalíbilo, tak jsme ho nakonec objednali :)

Kacinka16 24.05.2014

Pero je dobrý nápad, kupovala jsi mu nějakou konkrétní značku? V obchodě nebo na internetu? Vzala jsi ho s sebou k výběru nebo jsi se spolehla na svůj úsudek? :)

Tichavka 24.05.2014

Ahoj Kačinko, já to zažila a nejlepší dárek k povýšení je nějaké luxusnější a kvalitnější pero :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat