Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Probiotika

olga.polka 05. 01. 2015

Ahojky chci se s vami poradit jestli pouzivate po antibiotikach nejake probiotika popripade s kterymi jste byli opravdu spokojeni? :) pouizivate i nejake probiotika jen po prodelani chripky a tak, vim ze kdyz uz mate vir v sobe tak je to znacka ze uz neco neni v poradku s telo se potrebuje branit. Poradte prosim diky :)

Neregistrovaná/ý - Světlana

25.11.2018

Po užívání antibiotik jsem dostala tip na úravu zažívání a to na www.pharmaagency.cz.

Neregistrovaná/ý - Pafina

25.09.2018

Na jejich www.pharmaagency.cz jsem našla probiotika i pro děti. Syn mívá když užívá antibiotika problémy se zažíváním, tak je asi vyzkouším.

Neregistrovaná/ý - Doly

28.08.2018

Neregistrovaná/ý - Kamča | 24.08.2018
A objednala jste si nějaké Doly?

Objednala jsem si Probio s brusinkou.

Neregistrovaná/ý - Kamča

24.08.2018

Neregistrovaná/ý - Doly | 21.08.2018
Pharmaaency neznám, ale poptala jsem se v lékárně. Jejich probiotika jsou zcela přírodní.

A objednala jste si nějaké Doly?

Neregistrovaná/ý - Doly

21.08.2018

Pharmaaency neznám, ale poptala jsem se v lékárně. Jejich probiotika jsou zcela přírodní.

Neregistrovaná/ý - Gréta

14.08.2018

Neregistrovaná/ý - Karla | 01.06.2018
No, děkuji moc, tohle jsou pro mě docela cenné informace. Mám právě trápí to, že ne všechny doplňky mi sednou, prostě je asi nějak špatně natrávím...

Souhlasím s vámi, dlouho mě trápí dráždivý trační, skvěle mě zabralo probio C+D od pharmaagency.

Neregistrovaná/ý - Karla

01.06.2018

Neregistrovaná/ý - Sofka | 14.05.2018
Ahoj, tady máš k tomu info - Probiotika jsou dobře snášena i lidmi s nejcitlivějšími trávicím ústrojím (lidé se střevními záněty, syndromem dráždivého střeva, nebo bakteriálním přerůstáním). Fermentace mění použité ingredience (vybrané druhy řas, hub, ovoce, zeleniny) do zcela jiné, snáze tolerovatelné formy, přičemž při fermentaci je použit pouze rostlinný materiál – tedy žádné mléko nebo mléčné výrobky.

No, děkuji moc, tohle jsou pro mě docela cenné informace. Mám právě trápí to, že ne všechny doplňky mi sednou, prostě je asi nějak špatně natrávím...

Neregistrovaná/ý - Sofka

14.05.2018

Neregistrovaná/ý - Karla | 14.05.2018
Ahoj, prosím tě, jen dotaz... Ta OMX probiotika jsou vhodná i při Crohnově chorobě? Jak pomáhají? Nevíš náhodou?

Ahoj, tady máš k tomu info - Probiotika jsou dobře snášena i lidmi s nejcitlivějšími trávicím ústrojím (lidé se střevními záněty, syndromem dráždivého střeva, nebo bakteriálním přerůstáním). Fermentace mění použité ingredience (vybrané druhy řas, hub, ovoce, zeleniny) do zcela jiné, snáze tolerovatelné formy, přičemž při fermentaci je použit pouze rostlinný materiál – tedy žádné mléko nebo mléčné výrobky.

Neregistrovaná/ý - Karla

14.05.2018

Neregistrovaná/ý - Terry | 10.04.2018
No, tak tyto léky neznám. Ale co do probiotické i prebiotické složky jsou dobrá OMX probiotika - https://www.omxprobiotika.cz/ S těmi mám zkušenost, jsou to dobrá probiotika pro všechny pacienty, i pro ty, co trpí nějakou nesnášenlivostí.

Ahoj, prosím tě, jen dotaz... Ta OMX probiotika jsou vhodná i při Crohnově chorobě? Jak pomáhají? Nevíš náhodou?

Neregistrovaná/ý - Terry

10.04.2018

Neregistrovaná/ý - Anička | 27.03.2018
Já mám dobré zkušenosti s colonfitem. Obsahuje jak probiotika tak prebiotika :)

No, tak tyto léky neznám. Ale co do probiotické i prebiotické složky jsou dobrá OMX probiotika - https://www.omxprobiotika.cz/ S těmi mám zkušenost, jsou to dobrá probiotika pro všechny pacienty, i pro ty, co trpí nějakou nesnášenlivostí.

Neregistrovaná/ý - Anička

27.03.2018

Já mám dobré zkušenosti s colonfitem. Obsahuje jak probiotika tak prebiotika :)

Neregistrovaná/ý - Dorota

27.03.2018

dáváte svým dětem probiotika jenom v době nemoci, nebo i v době rýmy?

Neregistrovaná/ý - Nukuska

24.03.2018

Dobré doporučení na probiotika od pharmaagency, neslyším o nich poprvé, takže je určitě zkusím.

Neregistrovaná/ý - Hanka

22.03.2018

Mně hodně pomohl colonfit, ale já měla opačný problém a měla jsem problém se zácpou.

Neregistrovaná/ý - Jolinda

21.03.2018

Neregistrovaná/ý - Ofka | 17.03.2018
Teď v období chřipek je dobré Probio C+D kvůli vitamínům.

Našla jsem si stránky www.pharmaagency.cz. Mají výběr, a co mě potěšilo, že jsou pro všechny věkové kategorie.

Neregistrovaná/ý - Ofka

17.03.2018

Neregistrovaná/ý - Maťka | 14.03.2018
Které užíváte a na jaký konkrétní problém?

Teď v období chřipek je dobré Probio C+D kvůli vitamínům.

Neregistrovaná/ý - Maťka

14.03.2018

Neregistrovaná/ý - Ofka | 12.03.2018
Co se týká probiotik, já mám dobrou zkušenost od pharmaagency.

Které užíváte a na jaký konkrétní problém?

Neregistrovaná/ý - Ofka

12.03.2018

Co se týká probiotik, já mám dobrou zkušenost od pharmaagency.

Neregistrovaná/ý - Carry

04.03.2018

Neregistrovaná/ý - Anežka | 26.02.2018
Ahojky, OMX probiotika obsahují jak probiotika, tak prebiotika... Ale počti si tady, májí to krásně popsané - https://www.omxprobiotika.cz/

Ahojky, musím teda říct, že jsem měla nějaké problémy se střevy... nadýmání, nepříjemné pocity, bolesti. Ale ta OMX probiotika a jejich pravidelné užívání mi pomohlo :) Takže doporučuji:)

Neregistrovaná/ý - Anežka

26.02.2018

Neregistrovaná/ý - Kika | 29.01.2018
Holky, jen dotaz... Ta omx jsou jen probiotika nebo i prebiotika?

Ahojky, OMX probiotika obsahují jak probiotika, tak prebiotika... Ale počti si tady, májí to krásně popsané - https://www.omxprobiotika.cz/

Adventní kalendář Bety.cz: Rozbalte si každý den soutěž o...

Kuřecí salát s mangem

Kuřecí salát s mangem

9 hlasů
15min 330 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí paličky s barevnou paprikou

19 hlasů
55min 652kJ 99 Kč

Jednoduchý recept na výborné kuřecí paličky dušené s p...

Plněná pečená rajčata

11 hlasů
50min 429kJ 70 Kč

Kdo nerad maso, určitě si pochutná na plněných rajčate...

Poradny

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Jak se počítá podpora z ÚP po měsíci v novém práci?

Dobrý den,i když v novém zaměstnání nemáte odpracované celé čtvrtletí, výše podpory v nezaměstnan... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nevíte, kam dřív skočit, a je na vás vyvíjen stále větší tlak. Pomůže vám papír, pero a utříděné myšlenky. Sepíšete si do detailu i ty nejmenší úkoly a sestavíte harmonogram jejich plnění. Vám pak půjde v&sc...

Více