Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Probiotika

olga.polka 05. 01. 2015

Ahojky chci se s vami poradit jestli pouzivate po antibiotikach nejake probiotika popripade s kterymi jste byli opravdu spokojeni? :) pouizivate i nejake probiotika jen po prodelani chripky a tak, vim ze kdyz uz mate vir v sobe tak je to znacka ze uz neco neni v poradku s telo se potrebuje branit. Poradte prosim diky :)

Neregistrovaná/ý - wendyska

21. 2. 2018

Neregistrovaná/ý - Theuš | 19. 2. 2018
Sahám po colonfitu vždy při užívání antibiotik. Funguje spolehlivě.

Já se dočetla na www.colonfit.cz, že je skvělý na problémy jako je zácpa, nadýmání, průjem. Má vysoký obsah vlákniny a proto je tak účinný.

Neregistrovaná/ý - Theuš

19. 2. 2018

Sahám po colonfitu vždy při užívání antibiotik. Funguje spolehlivě.

Neregistrovaná/ý - Žanet Choceň

17. 2. 2018

Díky za tip. Koupila jsem si v lékárně probiotika od Pharma Agency. Nestáli tolik a jsem s nimi spokojená. Skvěle mi to upravilo zažívání.

Neregistrovaná/ý - Jolča S

15. 2. 2018

já kupuji probiotika od Pharma agency. Prospívají mi a jsou za lidovou cenu, žádný předražený doplňky stravy.

Neregistrovaná/ý - Zorka

10. 2. 2018

A vy s ním Theuš máte konkrétní zkušenost na jaký problém?

Neregistrovaná/ý - Jindra

6. 2. 2018

Mně se nejvíc osvědčila probiotika Biopron, s těmi mám dlouhodobě dobrou zkušenost. Takže když jsem začala mít problémy se zácpou atrvalo to už nějakou dobu, sáhla jsem po řadě IB-Symbio s vlákninou a po dvou týdnech fakt zlepšení. Beru i nadále v menším množství a zažívání se mi upravilo.

Neregistrovaná/ý - Kika

29. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Jiřina | 25. 1. 2018
Bětko, já jsem omx probiotika začala uřívat na doporučení gynekologa při léčbě ATB. Jinak ale beru i preventivně, jsou výborný na zachování stabilího střevního prostředí a na posílení imunity.

Holky, jen dotaz... Ta omx jsou jen probiotika nebo i prebiotika?

Neregistrovaná/ý - Theuš

25. 1. 2018

Podívejte se na www.colonfit.cz. Vše kolem něho je tam srozumitelně popsáno.

Neregistrovaná/ý - Jiřina

25. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Bětka | 27. 12. 2017
Dobrý den, tato probiotika mě zaujala. Proč je berete? Kdo vám je doporučil? Lékař? A kde je koupím? Mají je v každé lékárně?

Bětko, já jsem omx probiotika začala uřívat na doporučení gynekologa při léčbě ATB. Jinak ale beru i preventivně, jsou výborný na zachování stabilího střevního prostředí a na posílení imunity.

Neregistrovaná/ý - Fiona

24. 1. 2018

To je fajne, to ja využívám spíše prevetivně ty probiotika, ale též od pharmaagency. Jak dlouho užíváš?

Neregistrovaná/ý - Zlatunka

23. 1. 2018

Colonfit mě pomohl od dlouhodobé zácpy, pěkněmě pročistil a ulevil od potíží.

Neregistrovaná/ý - Fiona

23. 1. 2018

to je také zařazeno mezi probiotika?

Neregistrovaná/ý - Minďa Fulnek

22. 1. 2018

Já používám Colon Dophilus od Pharma Agency. Beru ho hlavně jako prevenci kvůli rakovině tlustého střeva.

Neregistrovaná/ý - Ivona

22. 1. 2018

pharmaagency? To mají nějaké vlastní výrobky?

Neregistrovaná/ý - Vanda

21. 1. 2018

ahoj, nakupujete někdo probiotika na www.pharmaagency.cz? Dost o tom čtu

Neregistrovaná/ý - Lenka J

20. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Bětka | 27. 12. 2017
Dobrý den, tato probiotika mě zaujala. Proč je berete? Kdo vám je doporučil? Lékař? A kde je koupím? Mají je v každé lékárně?

Mně hodně pomáhají probiotika od Pharma Agency. Teď na zimu doplňuji do těla i vitamín D, proto užívám tyto. http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_11/

Neregistrovaná/ý - Bětka

27. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Dáša | 13. 12. 2017
Dobrý den, já teda rozhodně nedám dopustit na tato probiotika - https://www.omxprobiotika.cz/ Mají širokospektrální účinek, takže jejich užívání je po všech stránkách přínosem.

Neregistrovaná/ý - Danda

27. 12. 2017

Určitě si ho také kup. Nebudeš litovat a nebudeš už mít problémy se zažíváním a jinými problémy.

Neregistrovaná/ý - Anita

26. 12. 2017

Já jsem přemýšlela nad probiotiky, ale zajímavě zní ten colonfit o kterém píšete.

Neregistrovaná/ý - Danda

24. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Alena | 22. 12. 2017
Myslíte, že když budu mít čisté střeva, že i zhubnu?

Uričtě hlavně pokud budeš jíst http://www.topnatur.cz/cz-vlakniny-probiotika-prebiotika tyto produkty, tak mají psylium, to nabobtná a stáhne ze střev všechen bordel. A i lehce zasytí, když tolik zvětšuje objem.

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips StyleCare

Dušené vepřové nudličky

Dušené vepřové nudličky

8 hlasů
1h a 15min 736 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips StyleCare

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips Sty...

Více peněz nejen pro maminky

Více peněz nejen pro maminky

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Oliva

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje devět pomocníků

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje ...

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a napijte se

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a nap...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uznávaná vizážistka Alena Klenot dokazuje, že věk je ...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uzn...

Tip na oběd

Ostrá čočková polévka

12 hlasů
55min 416kJ 75 Kč

Čočková polévka s chilli papričkou.

Salát z marinované cukety

17 hlasů
30min 451kJ 85 Kč

Cuketový salát s paprikou a cizrnou.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok po narození dítěte?

Dobrý den, pokud splňujete podmínky pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřsk... Více

Musím dokládat příjem otce při žádosti o příspěvek?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu za předpokladu, že zde... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro své kamarády budete výhrou. Jste totiž plní pozitivní energie a také odhodlání pomoci druhým. Rádi vyslechnete jakékoli trápení svých blízkých, a navíc budete mít po ruce vždy skvělou radu, jak se z problémů ne...

Více