Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Probiotika

olga.polka 05. 01. 2015

Ahojky chci se s vami poradit jestli pouzivate po antibiotikach nejake probiotika popripade s kterymi jste byli opravdu spokojeni? :) pouizivate i nejake probiotika jen po prodelani chripky a tak, vim ze kdyz uz mate vir v sobe tak je to znacka ze uz neco neni v poradku s telo se potrebuje branit. Poradte prosim diky :)

Určitě to pomáhá dětem i s obranyschopností, já na to vždy takhle myslím když dávám probiotika..

miška4

21. 6. 2020

Probiotika jsou dobré i na posílení obranyschopnosti, což je teď obzvlášť něco na co myslet a snažit se podporovat.

Dianadia

19. 6. 2020

Není za co, ráda jsem pomohla, taky jsem předtím zkoušela jiné, ale tyhle se osvědčily nejvíc.

Tana

17. 6. 2020

Dianadia | 14. 6. 2020
Já je dávám do mléka, úplně se rozpustí a žádnou příchuť to nemá, takže dítě o tom ani neví, je to od Naturevia https://www.naturevia.cz/e-shop/travici-soustava/laktobacilky-baby-4/

Tak to zní dobře, malá mi jenom tak něco nespolkne takže tohle zní jako něco, co by mohlo fungovat. Mockrát děkuju za radu

Dianadia

14. 6. 2020

Tana | 10. 6. 2020
A to se rozmíchá v mléku? Nemá to nějakou příchuť? A jaký je to výrobce, abych vědela po čem přesně se v lékárně ptát. Děkuju

Já je dávám do mléka, úplně se rozpustí a žádnou příchuť to nemá, takže dítě o tom ani neví, je to od Naturevia https://www.naturevia.cz/e-shop/travici-soustava/laktobacilky-baby-4/

Tana

10. 6. 2020

Dianadia | 8. 6. 2020
Já mám odzkoušené Laktobacílky jsou v sáčcích takže se snadno podávají a neobsahují žádné konzervanty, barviva, sladidla apod.

A to se rozmíchá v mléku? Nemá to nějakou příchuť? A jaký je to výrobce, abych vědela po čem přesně se v lékárně ptát. Děkuju

Tana | 2. 6. 2020
Doporučíte někdo nějaké osvěčené probiotika pro 5-měsíční miminko?

Já mám odzkoušené Laktobacílky jsou v sáčcích takže se snadno podávají a neobsahují žádné konzervanty, barviva, sladidla apod.

Tana

2. 6. 2020

Doporučíte někdo nějaké osvěčené probiotika pro 5-měsíční miminko?

Neregistrovaná/ý - Jana

29. 9. 2019

No tak na ne se musim zeptet v lekarne a snad je deti budou bez reci jist jink uz nevim co bych jim davala.

Neregistrovaná/ý - Ivona

26. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 24. 9. 2019
Jake probiotika davate prosim detem aby vam je snedly bez reci?

Davam jim Lactobacilky s třešňovou příchutí a paradně je baští

Neregistrovaná/ý - Ivona

26. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Ivona

26. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana

24. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Světlana

25. 11. 2018

Po užívání antibiotik jsem dostala tip na úravu zažívání a to na www.pharmaagency.cz.

Neregistrovaná/ý - Pafina

25. 9. 2018

Na jejich www.pharmaagency.cz jsem našla probiotika i pro děti. Syn mívá když užívá antibiotika problémy se zažíváním, tak je asi vyzkouším.

Neregistrovaná/ý - Doly

28. 8. 2018

Neregistrovaná/ý - Kamča | 24. 8. 2018
A objednala jste si nějaké Doly?

Objednala jsem si Probio s brusinkou.

Neregistrovaná/ý - Kamča

24. 8. 2018

Neregistrovaná/ý - Doly | 21. 8. 2018
Pharmaaency neznám, ale poptala jsem se v lékárně. Jejich probiotika jsou zcela přírodní.

A objednala jste si nějaké Doly?

Neregistrovaná/ý - Doly

21. 8. 2018

Pharmaaency neznám, ale poptala jsem se v lékárně. Jejich probiotika jsou zcela přírodní.

Neregistrovaná/ý - Gréta

14. 8. 2018

Neregistrovaná/ý - Karla | 1. 6. 2018
No, děkuji moc, tohle jsou pro mě docela cenné informace. Mám právě trápí to, že ne všechny doplňky mi sednou, prostě je asi nějak špatně natrávím...

Souhlasím s vámi, dlouho mě trápí dráždivý trační, skvěle mě zabralo probio C+D od pharmaagency.

Neregistrovaná/ý - Karla

1. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Sofka | 14. 5. 2018
Ahoj, tady máš k tomu info - Probiotika jsou dobře snášena i lidmi s nejcitlivějšími trávicím ústrojím (lidé se střevními záněty, syndromem dráždivého střeva, nebo bakteriálním přerůstáním). Fermentace mění použité ingredience (vybrané druhy řas, hub, ovoce, zeleniny) do zcela jiné, snáze tolerovatelné formy, přičemž při fermentaci je použit pouze rostlinný materiál – tedy žádné mléko nebo mléčné výrobky.

No, děkuji moc, tohle jsou pro mě docela cenné informace. Mám právě trápí to, že ne všechny doplňky mi sednou, prostě je asi nějak špatně natrávím...

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Losos na bílém víně

Losos na bílém víně

13 hlasů
50min 897 kJ 381 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Treska v zázvorové omáčce

9 hlasů
1h a 5min 639kJ 130 Kč

Pikantní příprava zdravé tresky.

Kuřecí prsa s vermutem

9 hlasů
60min 528kJ 160 Kč

Jemné kuřecí maso s ananasem a vermutem.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více