Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Probiotika

olga.polka 05. 01. 2015

Ahojky chci se s vami poradit jestli pouzivate po antibiotikach nejake probiotika popripade s kterymi jste byli opravdu spokojeni? :) pouizivate i nejake probiotika jen po prodelani chripky a tak, vim ze kdyz uz mate vir v sobe tak je to znacka ze uz neco neni v poradku s telo se potrebuje branit. Poradte prosim diky :)

Kiska

25. 8. 2020

Tak pro ty z vás co mají stejné potíže s kolikami jako my, tak jenom píšu, že se naší malé po těch laktobacílkách opravdu ulevilo.

Mnada

14. 8. 2020

Za mě určitě taky Laktobacílky, jsou kvalitní a snadno se mimi podávají tím.

Neregistrovaná/ý - Radka

5. 8. 2020

Probiotika jsou důležité také kvůli imunitě...

Dianadia

25. 7. 2020

Kiska | 23. 7. 2020
Dobře, děkuju moc za radu, už jsem koupila ty Laktobacílky tak snad nám to taky zabere jako vám.

Věřím, že ano, doporučovala jsem je i kamarádce co měla podobné potíže s malou a pomohly jí. Jinak není za co, ráda jsem pomohla.

Kiska

23. 7. 2020

Dianadia | 20. 7. 2020
Ono to chvíli trvá než se ta střevní mikroflóra srovná, ale myslím že tak po 2-3 týdnech jsem viděla, že se malému hodně ulevilo.

Dobře, děkuju moc za radu, už jsem koupila ty Laktobacílky tak snad nám to taky zabere jako vám.

Dianadia

20. 7. 2020

Kiska | 17. 7. 2020
Aha už to vidím, tak je vyzkouším. Za jak dlouho po užívání se vašemu mimi ulevilo?

Ono to chvíli trvá než se ta střevní mikroflóra srovná, ale myslím že tak po 2-3 týdnech jsem viděla, že se malému hodně ulevilo.

Kiska

17. 7. 2020

Dianadia | 15. 7. 2020
Nám s tím pomohly, koukni na moje předchozí komenty.

Aha už to vidím, tak je vyzkouším. Za jak dlouho po užívání se vašemu mimi ulevilo?

Dianadia

15. 7. 2020

Kiska | 10. 7. 2020
Pomohly vám probiotika s kolikami?

Nám s tím pomohly, koukni na moje předchozí komenty.

Kiska

10. 7. 2020

Pomohly vám probiotika s kolikami?

Určitě to pomáhá dětem i s obranyschopností, já na to vždy takhle myslím když dávám probiotika..

miška4

21. 6. 2020

Probiotika jsou dobré i na posílení obranyschopnosti, což je teď obzvlášť něco na co myslet a snažit se podporovat.

Dianadia

19. 6. 2020

Není za co, ráda jsem pomohla, taky jsem předtím zkoušela jiné, ale tyhle se osvědčily nejvíc.

Tana

17. 6. 2020

Dianadia | 14. 6. 2020
Já je dávám do mléka, úplně se rozpustí a žádnou příchuť to nemá, takže dítě o tom ani neví, je to od Naturevia https://www.naturevia.cz/e-shop/travici-soustava/laktobacilky-baby-4/

Tak to zní dobře, malá mi jenom tak něco nespolkne takže tohle zní jako něco, co by mohlo fungovat. Mockrát děkuju za radu

Dianadia

14. 6. 2020

Tana | 10. 6. 2020
A to se rozmíchá v mléku? Nemá to nějakou příchuť? A jaký je to výrobce, abych vědela po čem přesně se v lékárně ptát. Děkuju

Já je dávám do mléka, úplně se rozpustí a žádnou příchuť to nemá, takže dítě o tom ani neví, je to od Naturevia https://www.naturevia.cz/e-shop/travici-soustava/laktobacilky-baby-4/

Tana

10. 6. 2020

Dianadia | 8. 6. 2020
Já mám odzkoušené Laktobacílky jsou v sáčcích takže se snadno podávají a neobsahují žádné konzervanty, barviva, sladidla apod.

A to se rozmíchá v mléku? Nemá to nějakou příchuť? A jaký je to výrobce, abych vědela po čem přesně se v lékárně ptát. Děkuju

Tana | 2. 6. 2020
Doporučíte někdo nějaké osvěčené probiotika pro 5-měsíční miminko?

Já mám odzkoušené Laktobacílky jsou v sáčcích takže se snadno podávají a neobsahují žádné konzervanty, barviva, sladidla apod.

Tana

2. 6. 2020

Doporučíte někdo nějaké osvěčené probiotika pro 5-měsíční miminko?

Neregistrovaná/ý - Jana

29. 9. 2019

No tak na ne se musim zeptet v lekarne a snad je deti budou bez reci jist jink uz nevim co bych jim davala.

Neregistrovaná/ý - Ivona

26. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 24. 9. 2019
Jake probiotika davate prosim detem aby vam je snedly bez reci?

Davam jim Lactobacilky s třešňovou příchutí a paradně je baští

Neregistrovaná/ý - Ivona

26. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 24. 9. 2019
Jake probiotika davate prosim detem aby vam je snedly bez reci?

Davam jim Lactobacilky s třešňovou příchutí a paradně je baští

TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Jablko & Mandle od Manufaktury

Losos pečený s hoisin omáčkou

Losos pečený s hoisin omáčkou

12 hlasů
1h a 15min 711 kJ 420 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bramborová bábovka

6 hlasů
1h a 30min 564kJ 60 Kč

Recept na bábovku s anglickou slaninou.

Kuřecí kostky s brokolicí

2 hlasy
1h a 20min 688kJ 110 Kč

Dušené kuřecí maso s brokolicí, rýži a sýrem.

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více