Proč ženy podvádějí své partnery?

Ještě donedávna se o ženské nevěře příliš nemluvilo. Žena zkrátka vystupovala většinou v roli podváděné. Jenže poslední průzkumy ukazují, že ani my často nejsme ty nejvěrnější bytosti na světě. Proč jsme vlastně nevěrné?

Nevěra může mít řadu příčin. Přinášíme vám několik důvodů pro podvádění, které ženy uváděly v nejrůznějších výzkumech. Některé vás možná překvapí.

1.    Pomsta

„Když mohl podvést on mě, tak já můžu podvést jeho.“ Asi tak by se dal charakterizovat tento důvod k nevěře. Pohnutky mohou být různé – žena chce ukázat partnerovi, jak moc nevěra druhého bolí, chce si dokázat, že i ona je pro ženy přitažlivá, nebo je zkrátka motivem čistá pomsta ze vzteku.

2.    Adrenalin

Nevěra je pro mnoho žen, které se jí dopouštějí, zkrátka dobrodružstvím. Není to příliš častý motiv k podvádění partnera, ale byl v průzkumech uváděn více, než byste si mysleli.

3.    Egoismus

Ano, i to je docela rozšířený důvod. Žena si nevěrou zkrátka dokáže, že je přitažlivá i pro ostatní muže, nejen pro svého partnera.

4.    Láska

Pokud žena cítí, že již od partnera nedostává tolik lásky, kolik by chtěla (případně už jí sama tolik nedokáže dávat), hledá jinde.


Zažili jste v lásce zklamání, ale nechcete to ještě vzdát?
Pomohu vám začít znovu! Kartářka Elena

5.    Problém

Tohle je možná překvapivý motiv, ale některé ženy se dopouštějí nevěry v okamžiku, kdy již nevědí, jak upozornit partnera na problém ve vztahu. A co je možná ještě překvapivější – tyto ženy chtějí být při nevěře „chyceny“.

6.    Nudný sex

Pokud je sex s partnerem neuspokojuje, snaží se ženy nalézt vzrušení a uspokojení v náruči jiného.
TIP Bety: Máte trápení s láskou? Byl vám nevěrný? Poraďte se s naší poradkyní na lásku a vztahy Evou!


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
131 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat