Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

7 tipů, jak nakopnout vztah

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

09.02.2011 | Sex a vztahy

Udržovat dlouhodobý vztah dá práci. Prvotní bláznivá zamilovanost odpadla a je na vás, aby vztah nezapadl o stereotypu a vy jste se partnerem neodcizili. Univerzální recept neexistuje, ale máme několik tipů jak vztah okořenit.

1. Pečujte o sebe

Tohle je sice poněkud banální rada, ale nepodceňujme ji. V začátcích vztahu jsme chodily na každou schůzku upravené, načesané, namalované, nohy jsme si holily i přesto, že jsme věděly, že nic víc než pusa na dobrou noc se dít nebude (ale znáte to, co kdyby...), a náš pan božský se zamiloval i do téhle osoby (samozřejmě nejsou muži zas až tak povrchní, aby se zamilovali jen do vzhledu, ale obvykle je vzhled to první, čeho mají šanci si všimnout). Nikdo po vás samozřejmě nemůže chtít, abyste se každé ráno, i když nikam nejdete, líčila a oblékala, jako byste se chystala nejmíň do opery, ale pamatujte, že mastné vlasy, několikadenní strniště na lýtkách a vytahané tepláky vám v mužských očích zrovna nelichotí...

2. Vyrazte na rande

Co na tom, že spolu již nějaký ten rok žijete. Při všech starostech, co máte oba v práci apod., to totiž nemusí znamenat, že na sebe máte opravdu čas. Takže, proč nevyhradit sobotní večery romantické večeři při svíčkách, dlouhé procházce nočním městem, kinu nebo divadlu. Tak totiž strávíte čas skutečně jen a jen spolu.


Odpustit mu nevěru, nebo ne?
Citlivě vám v této nelehké situaci poradím! Astroložka Stela

3. Užívejte si sexu

Koupit si svůdné prádélko není pouze výsada valentýnského nebo narozeninového překvapení, okořeňte svůj sexuální život častěji. Máte nějakou vysněnou sexuální praktiku či polohu? Svěřte se svému partnerovi! Uvidíte, že bude pro jejich vyzkoušení stejně nadšený jako vy. (Čtěte také: Spontánní či plánovaný. Který sex je lepší?)

4. Hrajte si společně

Společná záliba zkrátka sbližuje. Zkuste si tedy najít aktivitu, která vás bude oba bavit a kterou budete moct pravidelně provozovat. Můžete společně vařit, hrát tenis, pracovat na zahradě, prostě co vás napadne.

5. Překvapujte

Která žena by občas nebyla potěšena nějakým malým dárečkem nebo květinou. A u mužů to funguje podobně. Takže partnera občas překvapte nějakou maličkostí nebo speciální večeří. Možností je spousta.

6. Přiznejte chybu

Hádky či výměny názorů se nevyhnou žádnému dlouhodobému vztahu. Přiznat chybu nebo omyl bývá poměrně těžké, ale pokud jsou na vaší straně, překousněte svou hrdost a přiznejte to, případně se omluvte. Přiznání chyby není slabost, právě naopak (a navíc o něco více přiblíží „usmiřovací“ sex).

7. Ukažte zájem

Snažte se, aby se váš partner cítil milován a uznáván. Takže chvalte, oceňujte, věnujte pozornost jeho vyprávění... Věřte, že je to docela snadné.
TIP Bety: Máte trápení s láskou? Byl vám nevěrný? Poraďte se s naší poradkyní na lásku a vztahy Evou!

Nezdravá ústa mohou při orálním sexu vyvolat bakteriální ...

Bramborová polévka se skořicí

Bramborová polévka se skořicí

15 hlasů
30min 89 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Domácí hamburger s chilli papričkami

20 hlasů
40min 823kJ 125 Kč

Pikantní hamburgery s grilovanými chilli papričkami js...

Sýrová polévka s květákem

16 hlasů
1h a 10min 298kJ 160 Kč

Krémová polévka ze zeleniny se sýrem.

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více