REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Designové venušiny kuličky Whoop.de.doo

07.02.2017 | Testování

Testovat Venušiny kuličky? Pochybnosti zanedlouho vystřídala upřímná radost nad skvělým nápadem i zpracováním. Co můžete čekat od designového kousku Anny Marešové?


Celkové hodnocení: 92%

Hodnocení: 73 testerek

Doporučeno: 88x


Co jsme testovali

Venušiny kuličky light edition od Whoop.de.doo, které jsou určeny zvlášť pro ženy čerstvě po porodu, jež chtějí přirozenou cestou posílit pánevní dno, zatočit s inkontinencí nebo si během dne užívat příjemných chvilek. Ideálně by se ale mělo jednat o kombinaci všeho vyjmenovaného.

To první, nad čím člověk nejdřív přemýšlí, je cena. Tyto kuličky stojí 2 290 korun, což zrovna není málo. Vyplatí se to? Nutno říct, že pokud to nezkusíte, nepoznáte pravou podstatu a sdělení. Ale nejprve k nákupu.

Na krabičky zapomeňte!

Kuličky se dají zakoupit přímo v atelieru nebo v internetovém obchodě, přičemž máte na výběr ze dvou variant a barev. K mání je červená a bílá, a co se týče gramáže, lehká verze váží 41 gramů, těžší 65 gramů. Záleží, na co se cítíte.

Ručně šitý ochranný sáček ze švýcarské bavlny

Obal odpovídá zapálení, které společnost do výrobku investuje. Jednoduchý a líbivý (na první pohled možná trochu podobný luxusní plechovce). A v tom samém duchu se nesou i samotné, pochopitelně voděodolné, stejně velké kuličky. Jedná se o dva kusy spojené tyčinkou, z nichž jedna je zakončená ohebnou tyčinkou. Designérka Anna Marešová, která v minulosti dělala produkční Leoši Marešovi, snad musela mít vizi.

Přirozenost sama

Vzhled kuliček je nesmírně elegantní, důmyslný a propracovaný. Hned v první minutě vás napadne, že tohle je zcela něco jiného než dvě plastové kulaté cosi spojené šňůrkou. Jsou zkrátka intimní a vůbec nemají žádný nádech lacinosti nebo vulgárnosti, která některé ženy od nákupu podobných věcí odrazuje. V tomto případě to neplatí. Máte pocit, že v ruce držíte skutečný skvost. A praxe?

Zavádění šlo napoprvé trochu „ztuha“. Možná, že hodně dělá počáteční neobratnost. Ale při dalším pokusu nebylo co řešit. Průběh hladký. Zkouška chůze dopadla na výbornou. Nic nepříjemného, ba naopak. Jako největší překvapení se ukázalo pozitivum odhlučněnosti. Jelikož kuličky mají v sobě ještě jednu těžší, dalo by se předpokládat, že nárazy se postarají o to, aby se třeba spolucestující v tramvaji dovtípili. Naštěstí tomu tak není.

Něco jako součást vás samotných

Můžete se s nimi vydat kamkoli a kdykoli. Jsou opravdu diskrétní. Dobrá je i jejich schopnost téměř okamžitě přejímat teplotu lidského těla, takže si na ně bleskurychle zvyknete, což je oproti jiným, klasičtějším kuličkám rozdíl. A pocity?

Nedá se říct, že by došlo k nějakému okamžitému vzrušení nebo absolutní extázi, ale o tom to vlastně ani není. Používání těchto kuliček se nese v jakémsi duchu harmonie, klidu a přirozenosti. Umí zklidnit, odplavit stres a udržovat mysl dál od všech starostí. Navíc, jak již bylo řečeno, pomáhají při zdravotních problémech. Vyloženě vás totiž nutí zatínat svaly, aniž by si tento proces žádal nějaké soustředění. Z tohoto hlediska cena vysoká určitě není.

Hodnocení kuliček v bodech:

 • průměr kuličky: 32 mm
 • hmotnost: 41 gramů
 • bílá nebo červená barva
 • 100% vodotěsné
 • povrch matný/antistatický
 • ochranný látkový obal/+ SWISS COTTON
 • kuličky jsou testované ve Státním zdravotním ústavu v Praze
 • byly vytvořeny ve spolupráci se sexuology a gynekology
 • díky vnitřní výstelce jsou tiché
 • vyrobeny z českého lékařského silikonu
 • mají dokonalý tvar

Osobní názor redaktorky a testerky Nicol Králové

Příjemné překvapení. Asi tak by se dal nazvat pocit z Venušiných kuliček Anny Marešové, která klade důraz na preciznost, osobní přístup i vysokou kvalitu materiálu. Nedá se říct nic jiného, než že jí do budoucna držíme palce a přimlouváme se za víc podobných zdravotních pomůcek a erotických hraček v jednom.Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dávejte v práci pozor na kolegy, kteří se vás budou snažit přesvědčit, že jim jde jen a jen o vaše dobro a jednají ve vašem zájmu. Tento týden totiž zjistíte, že tomu tak vždy nebylo... A budete se muset vyrovnat s následky, které vám pracovní prost... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

95 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat