Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Braňte se vráskám s ProVenus DermoCollagen

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

20.07.2017 | Testování

Trápí vás přibývající vrásky? Zapomeňte na ně a dopřejte vaší pleti opravdu kvalitní vnitřní výživu. Vyzkoušejte novinku ProVenus Dermocollagen! Díky obsahu klinicky ověřených bioaktivních kolagenních peptidů Verisol® vám DermoCollagen zaručí, že vaše pleť bude vypadat mladistvěji, bude hydratovaná a vrátí se jí elasticita.

DermoCollagen pokožku vyživí do hloubky, postará se o redukci vrásek, a zpomalí tak projevy jejího stárnutí. Navíc poskytne efektivní péči i vašim vlasům a nehtům.

Proč vyzkoušet DermoCollagen

  • Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek
  • Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi
  • Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vejde do každé kabelky

V čem je DermoCollagen unikátní?

Přípravek DermoCollagen je unikátním produktem, protože cíleně působí přímo v hluboké dermální vrstvě pokožky. Základ složení tvoří kombinace bioaktivních kolagenních peptidů patentovaného složení Verisol® spolu s kyselinou hyaluronovou.

Jedná se tak o efektivní vnitřní výživu pokožky. Kolagen tvoří až 75 % objemu lidské pokožky a tvoří důležitou strukturální látku kostí, kloubů, svalů, vaziv a šlach. Zpevňuje hluboké vrstvy pokožky, vypíná jí a efektivně tak působí proti vzniku vrásek a pomáhá vyhladit ty již viditelné.

Unikátní složení přípravku DermoCollagen zajišťuje tu správnou hydrataci pokožky, a to zevnitř přesně tak jak přirozená hydratace probíhá. Toto působení Dermocollagenu je potvrzeno i německými studiemi!

  • 65% navýšení collagenu v pokožce
  • 32% redukce očních vrásek
  • 18% navýšení elastinu v pokožce

Bioaktivní kolagenní peptidy Verisol ®  – vědecky potvrzené působení pro lepší elasticitu pokožky a vyhlazení vrásek. Bioaktivní peptidová forma zajištuje co nejlepší vstřebatelnost do lidské pokožky. „Bioaktivní“ znamená, že se jedná o formu kolagenu lidskému tělu vlastnímu. Peptidy stimulují buněčnou syntézu a zajišťují tak tu nejefektivnější vnitřní výživu pokožky, ale také i kloubů, kostí a vazů.

DermoCollagen je nejen nejsilnějším a nejčistším kolagenním přípravkem na trhu, který vám poskytne potřebnou péči pro mladistvý vzhled vaší pleti, ale také si na něm pochutnáte! V jednom sáčku se ukrývá kolagenový prášek, který chutná příjemně po pomerančích, takže si každou denní dávku užijete na maximum. Obsahuje minimum sladidel a celková kalorická hodnota jednoho sáčku je tak pouze 50 kJ. Proto se nemusíte obávat o svou hmotnost.


Působení DermoCollagenu. Před užíváním a po užívání.

Dávkování: 1 sáček denně nejprve nasypejte do sklenice a zalijte cca 2 dcl vody. Nechejte rozpustit a sklenici vypijte.

Bez alergenů, vhodné i pro těhotné a kojící, non GMO, absolutně bezpečný pro dlouhodobé užívání.

Cena: 981 Kč

Více informací na provenus.cz

Celkové hodnocení: 91%
Hodnocení: 51 testerek
Doporučeno: 45x

vybraná testerka | 07.09.2017

Klady:

výborná chuť mohlo by být víc na výběr , dobře a jednoduše se připraví dobře se rozpouští a je tedy ihned připraven na použití výsledky jsou viditelné pleť je vypnutější a s výsledkem jsem spokojena

Zápory:

chuť by mohla být méně umělá cena

vybraná testerka | 06.09.2017

Klady:

Na moje vějíře kolem očí moc nezabral, možná by to chtělo více opakování, ale na vrásky kolem úst a na čele zřejmě funguje, zpozorovala jsem kladné výsledky už po pár dnech užívání. Co se týče aplikace, za mě určitě jednička.

Zápory:

Příliš vysoká cena, za to bych opravdu takové peníze nedala.

vybraná testerka | 06.09.2017

Klady:

DermoCollagen mě mile překvapil. Kdysi jsem zkoušela jeden z prvních podobných přípravků, co se tady na trhu objevil, už ani nevím co to bylo za značku a u něj jsem teda neměla pocit, že by nějak pomáhal a navíc úplně strašně chutnal, nakonec jsem ho musela vyhodit, protože jse ho nepozřela. Takže za je obrovské plus že Dermocollagen chutná jako nějaká limonáda nebo pomerančový džus, takže ani člověk neví, že něco takového pije. Zatím tedy pozoruji zleošení u nehtů, měla jsem s nimi vždycky potíže a přijde mi, že jsou pevnější. Také vlasy tolik nepadají. Pleť zatím výraznější změny nezaznamenala, ale na to je asi měsíc krátká doba.

Zápory:

Musím zmínit cenu, i když je mi jasné že za kvalitu se prostě platí.

vybraná testerka | 06.09.2017

Klady:

Moc děkuji za možnost otestovat tento výrobek, asi bych si ho sama nekoupila. Je to sice poněkud dražší přípravek, ale přijde mi opravdu kvalitní. Užívání je velmi snadné, i příchuť pomeranče je fajn. Balení je také praktické, každá dávka je jednotlivě zabalená, takže si ho můžu vzít snadno sebou do práce i na cesty. Byla jsem velmi zvědavá, jaké se u mě projeví účinky, tak zatím jsem si všimla že se mi hodně spravily nehty, měla jsem je hodně křehké a pořád se mi lámaly. Co se týče pleti, tak vrásky mi zatím tak netrápí, ale pociťuji že je pokožka více hydratovaná a rozjasněná. Uvažuji o koupi dalšího balení a doporučuji :)

vybraná testerka | 05.09.2017

Klady:

Ještě jednou veliké poděkování redakci za tuto super výhru.Musím říct, že je to první "věc",která u mě zafungovala, za což jsem velice vděčná a hlavně překvapená!!,(po těch všech investicích do sebe),asi po 2týdnech se dostavily první pocity zpevňování zevnitř,změna k lepšímu mé pleti,malé zlepšení hydratace,rychlejší zahojení! opakujících se neobvyklých velmi nepříjemných defektů na tváři,prostě jsem fakt nadšena z výsledku.Teď už jen doufat ve výhru nového balení pro rapidní změny.

Zápory:

pouze vysoká cena vzhledem k měsíční dávce,když by to bylo na 3měsíce,určitě bych do toho šla. ale chápu, že kvalita se musí nějak odlišovat.

vybraná testerka | 05.09.2017

Klady:

Balení po jednotlivých dávkách je jistě výhodou, nemusím odměřovat odpovídající dávku. Chuť příjemná pomerančová. Pleť je jemnější, více prozářená, otoky a kruhy kolem očí v době menstruace méně viditelné. Vrásky kolem očí sice méně hluboké, ale nemizí. Pozitivní účinek na vlasy viditelnější, než na pleť, jsou pružnější, lépe se upravují, nehty rostou mnohem rychleji. Celkově hodnotím kladně, ale pro výraznější a viditelný efekt na pleť by bylo potřeba užívat v delším časovém horizontu, měsíc je velice krátká doba. Minimálně tři měsíce, až půl roku, aby užívání mělo viditelný efekt.

Zápory:

Jednoznačně cena, jiná negativa jsem nezaznamenala.

vybraná testerka | 04.09.2017

Klady:

Měsíční balení v jednotlivých sáčcích je výhodou, nemusí si člověk každý den odměřovat porci. Chuť je moc dobrá, jako Fanta, takže člověk nemá odpor. Vrásky jsou trochu jemnější, méně hluboké, řekla bych, ale nemizí. Pleť je zářivější a pleť má lepší tonus, ale na větší efekt by zřejmě muselo být užívání delší, např. 3 měsíce, půl roku.

Zápory:

Cena, za tuto cenu pro mne nemá cenu úbytek vrásek, kdyby tak narostly nové vlasy :-) tak to bych dala

vybraná testerka | 04.09.2017

Klady:

Rychlá a snadná příprava, chuť sladká a příjemná. Používám poctivě každý den, úbytek vrásek přímo nepozoruji, na to by bylo asi třeba přípravek užívat delší dobu, ale pleť se mi zdá vypnutější a pevnější. Vnímám i méně vypadaných vlasů.

Zápory:

Pro mě určitě cena. I když chápu, že pro krásu se musí něco obětovat, taková částka na měsíc je pro mě moc.

vybraná testerka | 04.09.2017

Klady:

Nevím zda je to zápor či klad :-D pokožka začala reagovat, nejspíše čistit a na pokožce se mi objevila puberta a ve velkém :-/ snad se jen ta plěť čistí a bude to fajn. Pro velké závěry je asi moc krátká doba,ale rozhodla jsem se koupit další várku a snad i omládnu:-D Jinak je super, že to má nějakou příchuť a dá se to pít a člověk k tomu nemá odpor.

vybraná testerka | 03.09.2017

Klady:

Asi by to chtělo užívat delší dobu. Vrásky se mi nevyhladily, ale je pravda, že kůži mám trochu vypnutější a mám pocit, že i méně mastnější, ale to nevím, jestli je přípravkem a nebo tím, že je pořád sluníčko. Docela příjemná chuť přípravku. Hlavně si na sebe nemusím nic patlat, což upřímně nesnáším

Zápory:

Cena

Doporučení: 1

vybraná testerka | 01.09.2017

Klady:

Moc děkuji, že jsem mohla unikátní přípravek Venus DermoCollagen vyzkoušet. Moc se mi líbilo luxusní balení, otvírání u jednotlivých sáčků, jeho jemná pomerančová chuť a to, že stačí 1 sáček denně. I když je to na dlouhodobější užívání, tak bych řekla, že sice na obličeji se mé vrásky nezjemnily, ale pokožka na těle je lesklejší a pružnější a vlasy nemám tolik mastné.

Zápory:

Vyšší cena, ale pokud si člověk něco odepře, dalo by se to zvládnout. Je to individuální.

vybraná testerka | 01.09.2017

Klady:

Měla jsem obrovskou radost, že jsem měla možnost ProVenus DermoCollagen otestovat. Děkuji. Určitě oceňuji jeho chuť, rychlou přípravu, ale bohužel jsem nějaké účinky nezaznamanala. Jde asi opravdu o dlouhodobé používání a měsíc nestačí.

Zápory:

Cena... Proto nemůžu pokračovat, zda by další balení už něco ukázalo.

vybraná testerka | 31.08.2017

Klady:

Přestože jsem přípravek užívala necelý měsíc, mám pocit, že se účinky mírně projevily. Dále kladně hodnotím povedené balení a jednoduchou přípravu. Navíc chuť je lahodná, přímo osvěžující. Určitě jsem testováním s tímto přípravkem neskončila.

vybraná testerka | 22.08.2017

Klady:

Z nabídky testování jsem byla opravdu nadšená. Hledala jsem něco neinvazivního a vyživujícího pro prvotní známky vrásek a musím tedy říct, že jsem spokojená. Nejenže jde o vnitřní výživu, která báječně chutná, ale rozdíly jsou opravdu viditelné. Pleť je vypnutá a zdravě vypadající.

Zápory:

Hledat nějaké zápory je v tomto případě kumšt. Jedinou menší výtku bych měla ke konzistenci pití, která je v počátku opravdu pěnivá, ale to je opravdu negativum ve stylu "jen aby něco napsala". :D

Doporučení: 10

vybraná testerka | 07.08.2017

Klady:

Výrobek jsem vyzkoušela již před časem a mohu říci, že po dlouhodobém používání je pleť opravdu vyhlazenější, zářivější a má příjemnější a mladší vzhled. Je třeba ale využívat alespoň 2-3 balení. Celkově doporučuji!

Zápory:

Vyšší cena

20.06.2020

Klady:

Výrobek je perfektně balený po dávkách v sáčcích , já osobně sleduji větší zlepšení u vlasů než u pleti , ale možná je to tím , že i po padesátce mám stále pleť velmi kvalitní a dost pevnou (nejspíš genetika , maminka v 81 letech vypadá max na 60) ale ze zlepšení pevnosti a pružnosti vlasů jsem nadšená

Zápory:

Hodně vysoká cena

26.01.2019

Klady:

Za mě naprosto skvělý přípravek, který krásně sjednotí pleť a zakryje drobné nedostatky (barevné flíčky, pigmentové skvrny, pihy a další). Moc příjemně se nanáší a zrovna tak i večer odličuje. Určitě doporučuji.

15.01.2019

Klady:

DermoCollagen - překvapil. Pleť je jemnější, více prozářená, vypnutá a pevnější, kruhy kolem očí se zmenšily. Vlasy méně padají a lépe se upravují.Měsíční balení v jednotlivých sáčcích je výhodou, člověk nemusí nosit sebou celé balení a příprava je jednodušší.

Zápory:

Cena

01.12.2018

Klady:

Takže za je obrovské plus že Dermocollagen chutná jako nějaká limonáda nebo pomerančový džus, takže ani člověk neví, že něco takového pije. Zatím tedy pozoruji zleošení u nehtů, měla jsem s nimi vždycky potíže a přijde mi, že jsou pevnější.

14.04.2018

Klady:

ProVenus DermoCollagen můžu s klidem nazvat mojí kosmetickou láskou. S klidným srdcem můžu říct, že mi zvedl sebevědomí, protože moje pleť vypadá nyní mladší a hlavně pružnější a bez vrásek. Pro všechny, které chtějí vypadat krásně

Doporučení: 27

06.02.2018

Klady:

DermoCollagen ProVenus je opravdu kvalitní, protože pleť vypadá mladistvá, hydratovaná, vyživí pokožku do hloubky, stará se o redukci vrásek, zpomalí projevy stárnutí a navíc poskytuje péči i vlasům a nehtům. Za mě určitě doporučuji

10.12.2017

Klady:

Měsíční balení v jednotlivých sáčcích je výhodou, nemusí si člověk každý den odměřovat porci. Chuť je moc dobrá, jako Fanta, takže člověk nemá odpor. Vrásky jsou trochu jemnější, méně hluboké.Mohu jen doporucit

Zápory:

Nic

29.11.2017

Klady:

Ano, když se jedná o kosmetiku, je to moje :) A protože už nejsem nejmladší, tak ráda zkouším různé vzorečky a hledám pro mě to nejlepší. Měla jsem i vzorek tohoto krému a mile mě překvapil. Nepálí mě po něm pleť a výsledky jsou skvělé

Zápory:

nic

26.11.2017

Klady:

Když vidím jakýkoliv výrobek proti vráskám, tak neváhám a hned ho koupím. Každá chce vypadat pěkně :) a tento výrobek mám ráda, protože splňuje mé očekávání, takže si ho pořídím znovu. Doporučuji všem, kteří o sebe dbají

Zápory:

Nic

03.11.2017

Klady:

ProVenus Dermocollagen je dobrým doplňkem stravy s výbornou pomerančovou chutí! Myslím, že péče o tělo není jen o krémech, ale je důležíté čím jsou vyživovány bunka naseho tela. Tento produkt je mým oblíbeným!

15.09.2017

Klady:

Novinka proti vráskám ProVenus DermoCollagen je velmi zajímavý produkt. Balení v jednotlivých dávkách je velikou výhodou, nemusí se tak odměřovat jednotlivé dávky. Chuť je příjemně pomerančová, což mi vyhovuje. Pleť je lehce jemnější a více prozářená a je tak mnohem hezčí a působí svěže. Za mě ano. :-)

07.09.2017

Klady:

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

Doporučení: 1

05.09.2017

Klady:

Skvělé řešení vrásek, které je velmi nenáročné, člověk nepotřebuje zrcadlo a "pracné" mazání, jen otevře sáček, nasype do vody a vypije. Tím i napomůže dodržování pitného režimu. Je ale třeba používat dlouhodobě, výsledky jsou skvělé.

16.08.2017

Klady:

Tento přípravek proti vráskám si pořídila má mamka,protože už nevěděla jaké přípravky použít .Po několika denním používaní se ji vrásky na obličeji opravdu hodně zminimalizovaly,plet má ohodně pružnější,jenou a hldkou na dotyk

14.08.2017

Klady:

Skvele,doporucuji.Plet je hebka,krasna,svezi a citite se lepe.☺ vyzkousela jsem jiz mnohokrat a je to uzasne.Cena prijatelna.Doporucuji.Za me teda velke ano a chvali si to I me kamaradky,kterym jsem to doporucila.☺

12.08.2017

Klady:

Velice kvalitní,intnezivně vyhlazuje vlasy,plet,pokožku,.Plet je na dotek vyhlazená,sametově hebká a zářívá.Vlasy vypadají mnohem zdravěji.a již nejsou tak hrubé a poškozené,jsem s ním velice spokoken

12.08.2017

Klady:

Přípravek, který má pozitivní účinky na pleť i klouby by se měl stát součástí výživy každé ženy. Venus DermoCollagen je proto ideální. Stárneme den po dni, mládnou nelze mávnutím kouzelného proutku. Účinky po dlouhodobějším užívání nejsou na obtíž.

11.08.2017

Klady:

Braňte se vráskám s ProVenus DermoCollagen - tento přípravek skutečně funguje.Samozřejmě ale výsledky nejsou vidět hned ale až po několika měsících pravidelného užívání..tato metoda mládnutí je velice příjemná..

09.08.2017

Klady:

ProVenus DermoCollagen je skvělý výrobek, pleť krásně vyživuje a hydratuje. Dobře se vstřebává. Pokožka je vyhlazená a příjemná na dotek. Velmi vhodný v boji proti vráskám. Velmi kvalitní výrobek jen bohužel trochu vyšší cena.

08.08.2017

Klady:

O pleť musíme pečovat jez zevně, tak zevnitř. A právě vnitřní výživu nám skvěle dodá ProVenus Dermocollagen. Výrobek vyživuje pokožku zevnitř, redukuje vrásky a pomáhá tak předcházet stárnutí. Je balen v jednotlivých sáčcích a má pomerančovou chuť.

08.08.2017

Klady:

Díky pozitivnímu hodnocení ProVenus Dermocollagenu ho vnímám dobře. Jestliže funguje jako neocenitelný pomocník v boji proti stárnutí pokožky a v péči o krásné vlasy a nehty, tak proč bych potom já si měla připadat unavená, otrávená, když to jde svůj vzhled vylepšit. Oživit. Omladit o pár let. Nabýt se pozitivní energií zevnitř.

07.08.2017

Klady:

Kolagen používám velice dlouho a jsem více než nadšená jeho výsledky.Plet a pokožka je vyhlazená a do hloubky hydratovaná.Má pokožka je po použévání sametově hebká.a vlasy mám silnější,jsem velice spokojená

07.08.2017

Klady:

ProVenus Dermocollagen je neocenitelný pomocník v boji proti stárnutí pokožky a v péči o krásné vlasy a nehty. Takže se jistě bude hodit každé ženě. Oceňuji balení, kdy si nemusím odměřovat určité množství prášku, ale jednoduše si nasypu samostaný pytlíček. Chuť je příjemná, pomerančová. Jen se musí užívat dlouhodobě, jen tak budou výsledky znatelné.

06.08.2017

Klady:

tento výrobek je skvělým doplnkem pro tělo má výbornou chut nehty a vlasy a klouby se krásně zpevnují používala jsem jiný výrobek ale na doporučení jsem zakoupila tento a stále testuji ale cítím se po něm skvěle lepší než ten můj předchozí.

05.08.2017

Klady:

Kolagenovou dávku užívám dvakrát ročně a tento přípravek se osvědčil. Moc dobře chutná, je šikovně nadávkovaný, dokonale se rozpouští a tedy i lépe vstřebává do organismu. Je absolutně přírodní a to je pro mne důležité. Nehty, vlasy, pokožka.. to vše je po krátkém čase v lepší formě.

04.08.2017

Klady:

No jak to rici,ja nikdy nemela potrebu si kupovat kolagen.Ale cim dal casteji slychavam o nem velmi pozitivni ohlasy,a rikam si ze to asi bubu muset zmenit a vyzkouset to.Moje znam mi ukazala presne tento a super.

04.08.2017

Klady:

mám vrásky již několik let bohužel jsem tento výrobek nevyhrála mám již s tímto výrobkem jen dobré zkušenosti měla jsem třapaté nechty konečky vlasů po použití nějaké době tohoto přípravku jsem viděla zlepšení

04.08.2017

Klady:

Bojuji s vráskami a s nedokonalou pletí jak se dá a přírodní kolagen s podporou krémů je výborným pomocníkem. Dodává pleti to, co si samo s věkem tělo neumí již vyrobit v dostatečné míře. Pomerančová příchuť je moc dobrá, příprava velmi rychlá, praktický sáček si sebou můžete vzít vlastně kamkoliv.

04.08.2017

Klady:

Používala jsem kolagen stejného složení, jen jiného výrobce a osvědčil se mi. Došlo ke zlepšení kvality nehtů. Měla jsem roztřepené, matné a po několika týdenním užívání je to o mnoho lepší. Také jemné vrásky kolem očí a rtů se zdají méně patrné. Rozhodně ráda vyzkouším novinky, které přispějí k lepšímu tělesnému a tím i duševnímu rozpoložení, jen je důležité, aby výrobek byl přírodního složení.

04.08.2017

Klady:

Podpořit péči o pokožku tímto přípravkem se jistě vyplatí. Užívání je vyloženě příjemné. Dobře chutná, je prakticky nadávkovaný, rozpouští se dokonale a rychle. Dodává pleti potřebné látky, které s věkem tělu schází. Kyselina hyaluronová a další jedinečné a hlavně přírodní prvky jsou žádané každou ženou.

Doporučení: 6

04.08.2017

Klady:

tenhle výrobek jsem měla možnost vyzkoušet v jiném testování.Ovšem aby člověk opravdu poznal že funguje musel by ho brát dlouhodobě.Pravdou ale je,že po dobu zkoušení byla moje pleť napnutá a vláčná.Vybraným testerkám doporučuji.

Zápory:

jediné negativum je vysoká cena.

03.08.2017

Klady:

Myslím, že v těle má být vyvážen dostatek vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek, jen tak může být člověk zdraví a vše funguje jak má. Krása začíná v tom co jíme, jak myslíme a jak se chováme. Tento doplněk je skvělým pomocníkem v tom jak si zkvalitnit nejen pleť, ale i život.

03.08.2017

Klady:

Výhody Dermocollagenu: Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek.Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vleze do každé kabelky.

Zápory:

Cena docela vysoká.

03.08.2017

Klady:

Určitě se jedná o velmi kvalitní výrobek proti vráskám, protože obsahuje kyselinu hyaluronovou, kterou já osobně v mém pokročilém věku velice potřebuji, jelikož se tvoří vrásky, které se musí mírnit. Zároveň deklaruje mnoho účinků na zlepšení pleti, což velice kvituji a ráda ho příležitostně vyzkouším.

03.08.2017

Klady:

Krása začíná zevnitř. Každá buňka našeho těla se tvoří z toho co do sebe přijmeme. Myslím, že pravidelné užívání těchto doplňků je základem k udržení si optimálního zdraví a prodloužení mládí. Sama beru přírodní doplňky denně. Jen tak může tělo fungovat, tak jak má!

03.08.2017

Klady:

Dlouhodobě uznávám fakt, že krása vychází zevnitř a nejen z drahých krému či jiné kosmetiky. Produkt je třeba nějakou dobu používat, ale výsledky se dostaví. Pleť vypadá mladistvěji, drobné vrásky mizí.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

martinecka20

25.07.2017

Kdy jsem objevila prvni vrasky? Co na to rict... Po tricitce s dvemi (snad i tremi? ) detmi je na case zacit neco delat... Vrasky si nepripoustim, ale priroda je mocna a proste tam jsou at verim cemu chci Mozna si jich vsimnu az jich bude min a min

Karolinenthal

25.07.2017

Už je to tak dlouho, že ani nevím...žijeme spolu, já a vrásky, na smích se nevymlouvam, asi zub času... nicméně zvažují operaci víček, jako už kdekdo v mém okolí, třeba by to trochu pomohlo...snad...mimo jiné

Vera1

25.07.2017

První vrásky jsem u sebe začala pozorovat okolo 30ti let. Určitě se péče o pleť změnila, vybírám si krémy a séra, které se zaměřují na vrásky, používám i na pleť olejové kapsle. Také v jídelníčku nastala změna, piji hodně vody, jím více ovoce, zeleniny, což je pro mladistvější pleť určitě také přínosem

vendulka1961

25.07.2017

První vrásky jsem začala pozorovat už po pětadvacátém roku. Od sedmnácti let trpím chorobou střev, díky které můj organismus strádá, mám špatnou imunitu a tak ať mi kdo chce co chce říká, vypadám starší než ve skutečnosti jsem. Snažím se používám krémy a séra proti vráskám a myslím, že by pomohlo i kvalitně a nepřerušovaně spát, ale to s malým ďáblíkem, který má v noci den, jsem opravdu špatně, tak snad za pár let.

Pistalinda

25.07.2017

O pleť se zatím tolik nestarám, ale rada bych začala

Pistalinda

25.07.2017

Prvni vrásky, kterých jsem si všimla, byly po stresu v nemocnicích, kdy jsem tam 5x ležela se svým synkem (od jeho půl roku do roka a půl). Nejprve to vypadalo na velmi vážnou nemoc, nakonec to byly"jen" periodické horečky. Moje srdce a tělo dostaly hodně zabrat. Nebyl důvod k úsměvu, max "hranému", abych Káju povzbudila. Od roka a půl už mu tato nemoc dala bohudík pokoj, ale vrásky mi na čele zůstaly....

dasa.z

24.07.2017

Prvni vrasky jsem spozorovala ve 30 a zacala jsem pouzivat ruzne masky a kremy na vyzivu a vypnuti pleti...( ze vnitr jsem to retusovat jeste nezkousela ale mohlo by to byt super)

majkyyx

24.07.2017

Vrásky mám tak od svých 30 let, péče o pleť je stále stejná, jen v jídle dělám změny - více ovoce, zeleniny, vody atp. I když to se také dá počítat jako péče o pleť

libutka

24.07.2017

první vrásky, to bylo kolem 30 let a moc mě to neznepokojilo, až později jsem se začala zajímat o krémy na den a na noc, je jich tolik na výběr, že rozhodnutí je opravdu těžké, dnes už mám hrůzu jen z toho, ať se ráno poznám

Vendilka3

24.07.2017

Prvních vrásek jsem si všimla asi kolem 25ti let, nejvíc kolem očí a úst. Snažím se pravidelně používat krémy a pleťové oleje. Doufám, že se mi podaří vrásky trochu zpomalit.

holesovi

24.07.2017

První vrásky jsem u sebe začala pozorovat kolem třicítky a zatím je nijak neřeším, nejsem modelka a ke stáří pár vrásek patří.

Anamor73

24.07.2017

První vrásky se u mě objevily zhruba kolen 30. roku. V té době jsem se začala zajímat také o kosmetické přípravky určené podle věku . Jsem totiž názoru, že není důležitý jen typ pleti, ale také její stáří. Zaměřuji se především na kosmetické přípravky kvalitní, za které se určitě vyplatí i vydat větší finanční obnos. Také zhruba od 35. roku pravidelně chodím jednou za měsíc na kosmetiku.

zdeni20

24.07.2017

První vrásky na sobě začínám pozorovat právě nyní ve věku 25 let a nejsou to vrásky smíchu. Péči o pleť určitě změním a začnu se jí více věnovat.

runka

24.07.2017

Prvni vrasky jsem zpozorovala po 33 roku zivota - pricitam to i dvoum narozenym detickam - ktere mi teda nekdy davaji hodne zabrat. Snazim se navstevovat jednou za ctvrt roku kosmetiku a kupuji si kremy, ktere jsou na to urcene.

vivi11

24.07.2017

První vrásky jsem zpozorovala po třicítce a od té doby pravidelně používám kvalitní denní a noční krémy na vyhlazení vrásek. Díky tomu mi jich moc nepřibylo a to už mi je hodně přes čtyřicet....

Zhalickova

24.07.2017

První vrásky jsem u sebe viděla po pětadvacátých narozeninách. Teď je mi 31 let a pořád se snažím čistit pleť dvakrát denně a krémovat. Dostatečně piju. Zdá se mi, že jsou zatím pořád stejné, ale nemizí. A to jsem přidala i pleťovou masku jednou týdně. Zkouším olejíčky a už jsem nastoupila i na oční péči. chci vypadat mladě, aby si jednou mysleli, že moje dcera a já jsme sestry. Ale asi se mi to nepodaŕí.

kkamcatko

24.07.2017

První vrásky jsem objevila již před pár lety, není jich zatím mnoho, ale v oblasti očí a čela se nějaké najdou ... bylo by načase začít o sebe více pečovat s tím pravým přípravkem

lenuli3622

24.07.2017

Mám 35 roků a zpozorovala jsem, že se mi začaly dělat malinké vrásky okolo očí . Zatím s tím ještě nic nedělám, no vím, že to bude horší takže se budu muset poohlédnout po nějakém přípravku

dasa009

24.07.2017

První vrásky jsem pozorovala po třicítce. Letos mi bude padesát a je jich trochu víc než ve třiceti , tak by se DermoColagen hodil

menfreya

24.07.2017

No, právě před nedávnem jsem si začala všímat drobných vrásek Zatím jsem péči nijak nezměnila, ale už tak nějak hledám, co bych vyzkoušela, aby se vrásky nerozjely naplno.

Elizabeth07

23.07.2017

Jsem ještě poměrně mladá, ale i v mém věku se pár vrásek, hlavně v okolí očí, už se objevilo. Zatím to nijak neřeším a proto bych ráda vyzkoušela tento výrobek. :)

blesksoft

23.07.2017

S každým dítětem a mám čtyři mi přibylo pár vrásek - smíchu i starostí. Začala jsem je řešit až po 35 roku kdy se začaly prohlubovat. Koupila jsem krémy a sérum přiměřené věku a pleti. Teď je mi padesát a vrásky mi dávají najevo, že jsem o svou pleť špatně pečovala.

monika65

23.07.2017

Kolem 25 roku, od té doby používám krémy podle věku.

nebrius

23.07.2017

první vrásky po dítěti ( 23 letech) a navíc mám práci v prašném prostředí,takže plet je velmi namáhána.

zombiii

23.07.2017

U mě to bylo někdy po třicítce a bohužel jsem péči o pleť nevěnovala dostatek pozornosti a jde to nyní vidět...

Milka98

23.07.2017

První vrásky byly od smíchu, nepatrné vějířky kolem očí po 35. roce. Nijak zvlášť jsem je neřešila, jen jsem zařadila do ranního a večerního rituálu použití očního krému.

Jíťule

23.07.2017

První vrásky jsem zpozorovala, tuším, kolem třicátého roku. Sice jich ještě nebylo moc, ale již byly dobře viditelné. A ano, přinutily mě se více starat o pleť. Bez denního, nočního a očního krému nedám již ani ránu. Do té doby jsem se, bohužel, o pleť moc nestarala a řekla bych, že se to na ní podepsalo a vrásky se objevily dřív, než kdybych se o pleť více starala dříve, než jsem její stárnutí zpozorovala...

Kleris

23.07.2017

Hezký den, první vrásky a povadlou pleť jsem zjistila u zrcadla po porodu mé první dcerky ve 30letech, nevyspání, únava a zhubnutí dělá své. Začala jsem používat krémy proti vráskám a brát doplňky stravy, podporující pružnost pleti, ale žádné změny k lepšímu. Nyní mi je 34 let a čekám druhou holčičku, navíc se mi udělaly pigmentové skvrny na prostředku čela, takže bez make-upu to nyní nejde :-(

Mirandela

23.07.2017

První vrásky jsem pozorovala po 40. roce svého života. Nijak jsem to neřešila. Měla jsem tu výhodu, že pleť jsem měla mastnější a vrásky nebylo moc vidět. Nijak jsem to v té době neřešila. Teď je mi o 15 let více a pozoruji pomalé ochabování kontur obličeje, pleť je sušší než obvykle, tím pádem doplňuji výživu a vlhkost. Častěji pleť čistím a dbám na pravidelný spánek, neopomínám ani pitný režim.

Aluška

23.07.2017

Kdy jsem zpozorovala vrásky nevím. Trápilo mě tak silně akné, že na nic jiného jsem nehleděla.Nevím. kde bych měla brát penízky na všechny neduhy, co už mám.Ani se mi nechce věřit, že tento nový přípravek udělá zázraky. No, třeba překvapí?Těším se na zkušenosti testerek.

kutr27

23.07.2017

Letos mi bude třicet a první vrásky jsem začala pozorovat kolem 27 let ale zatím to nějak neřeším :)

Tornadek

23.07.2017

První vrásky jsem zpozorovala tak kolem 40.. tak jsem začala kupovat a používat kosmetiku vhodnou na vrásky a snažim se žít zdravě

ivetinkav

23.07.2017

První vrásky jsem měla cca asi ve 39 letech. Byly jemné. Hned jsem si koupila kvalitní kosmetiku - denní a noční proti vráskám. Věřím ji, tak mi snad pomáhá Hodně piji vodu, nechodím do zakouřených místností, nekouřím a hodně spím

Mopsička

23.07.2017

Je mi 46 let a jak si tak vzpomínám, první vrásky jsem pociťovala na sobě před čtyřicátým rokem, nejdříve byli jemné, teď už je mám pod očima výraznější, i když kupuji kvalitnější krémy od vyhlášených značek a snažím se jíst co nejvíce zdravě, udržuji si postavu, i tak jsou vidět. Beru to tak, že to k životu patří, nikdy jsem nepoužívala make-up a začínat s ním nehodlám, blízcí mě musí brát takovou jaká jsem

Jaaaaba

23.07.2017

První vrásky jsem začala pozorovat kolem 30tky, hodně jich přibylo po dětech, myslím, že především z únavy a nevyspání. Protože mám smíšenou pleť náchylnou k ucpání pórů, je těžké vybrat vhodnou kosmetiku, která by fungovala na vrásky a přitom neucpávala póry. Každopádně čistotu i vrásky pokaždé vylepší návštěva kosmetického salónu. Na to však často nezbývá čas, ani penízky.

Ronika

23.07.2017

Už i já na sobě pociťuji, že má pleť stárne, zatím si říkám, že to není třeba zas až tak hrozné, ale už ty vrásky prostě mám....a štve mě to! Nechci mít zatím ještě vrásky a nejlépe bych se zbavila už těch, co mám...proto bych potřebovala nějaký skvělý produkt, který bych mohla vyzkoušet proti těmto vráskám, navíc bych se o testování podělila s maminkou, která vrásky taktéž má, a taky by se jich ráda zbavila nebo alespoň trošku zkorigovala. :)

greese

23.07.2017

asi jako kazda z nas ma plno problemu a starosti..narocna prace starani se sama o syna a ostatni veci okolo cloveku udelaji nejednu vrasku..posledni dobou pozoruju dost vrasky u oci a na cele.. bohuzel nejsou finance na nejakou lepsi kosmetiku a jine a proto clovek jen tise prihlizi jak pribivaji..

kiviva

23.07.2017

první vrásky jsem zpozorovala asi před třemi lety a donutilo mne to k používání dražších kosmetických krémů než těch, které jsem měla v zásobě do té doby.

maxiking

23.07.2017

Jsem maminka a cranky jsem poprve zpozorovala ve 40 letech,snazim se byt krasna a zdrava a pouzivam ucinne kremy proti vraskam.

Awa6

23.07.2017

první vrásky jsem zpozorovala asi před pěti lety, snažím se nad nimi vyzrát pravidelnou péčí o plet a zdravou stravou.

První vrásky jsem u sebe zpozorovala někdy kolem 35. roku a rozhodla jsem se že nad nimi zvítězím Používám kvalitní kosmetiku a čistící kartáček na pleť, piju hodně vody a snažím se spát aspoň sedm hodin denně. Za půl roku mi bude čtyřicet a zatím dobrý

jaaniickaa

23.07.2017

První vrásky jsem zpozorovala cca před 2-3 lety, zatím jsem péči o pleť nijak výrazně nezměnila, ale už budu muset, abych vypadala i nadále mladě...

Petrunie

23.07.2017

V říjnu mi bude 25 let, a nějak tak naivně sem si myslela, že na vrásky mám času dost. Jenže. Rizikové těhotenství, svatba v 8.měsíci, to všechno se stihlo udat za letošní rok. Bylo to náročné jak psychicky, tak fyzicky a podepsalo se to i na mem obličeji. Objevily se první vrásky, malé, nepatrné, ale jsou tam. Takže je čas si připustit,že uz mi není 18, a ze je cas se o pleť začít řádně starat.

lale

23.07.2017

první vrásky jsem zpozoroval nedávno, především díky úsměvu a slabé vrstvě make upu, takže jsem se rozhodla objednat se po čase opět na kosmetiku

adiro

23.07.2017

první vrásky jsem zpozoroval před pár lety po opalování se u moře, přimělo mne to používat více ochranných krému a hlavně každodenní krémovou oční péči

Romanika

23.07.2017

prvních vráseček na čele nad nosem jsem si všimla cca před rokem... koupila jsem si krém proti vráskám a začala jsem používat i obličejové oleje.... změna v přístupu - dokonalé odlíčení každý večer je základ

sanula

23.07.2017

Zatím jsem moc vrásek na sobe nezpozorovala, ale pár se jich už najde. zatím to nijak neřeším, ale myslím si, že by bylo na čase...

4vladku

23.07.2017

První vrásky, tak to si ani nepamatuji, ale s věkem stále přibývají, hlavu si s tím však nelámu, patří to k přirozenému stárnutí. Bojuji proti nim, ale zub času zcela nezastavím.

Plukovník

22.07.2017

Já u sebe vrásky nesleduju, řekl bych, že chlapi spíš řeší řídnutí a vypadávání vlasů. Ale přítelkyně ta spíš řeší vrásky, celulitidu atd. Pořád na sebe něco patle. Na obličej používá krémy s koenzymem Q10, na tělo zase tělová mléka a další různý přípravky

rosalie

22.07.2017

První vrásky jsem objevila asi v 27 letech, hlavně kolem očí. O svou pleť jsem se vždy starala, ale po třicítce jsem začala používat oční krém, samozřejmě i denní a noční, myslím, že úspěšně.

Přidat příspěvek do rozstřelu.

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Ta nejlepší výživa pro pleť. Dopřejte jí péči i zevnitř

Kterých 15 testerek vyzkouší přípravek ProVenus DermoColl...

Nejčtenější články

Tip na oběd

Česnekové kuře

22 hlasů
1h a 25min 584kJ 99 Kč

Pečené kuře s česnekovou příchutí a vůní šalvěje.

Polévka z řapíkatého celeru

11 hlasů
35min 418kJ 95 Kč

Hustá polévka, která vás zasytí.

Poradny

Jsem bez práce, ale nenahlásila jsem se na pojišťovně

Dobrý den, Jano,pokud jste po celou dobu (od 1.4.2020) byla v evidenci ÚP, doručte co nejdřív Vaš... Více

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více