Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Braňte se vráskám s ProVenus DermoCollagen

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

20.07.2017 | Testování

Trápí vás přibývající vrásky? Zapomeňte na ně a dopřejte vaší pleti opravdu kvalitní vnitřní výživu. Vyzkoušejte novinku ProVenus Dermocollagen! Díky obsahu klinicky ověřených bioaktivních kolagenních peptidů Verisol® vám DermoCollagen zaručí, že vaše pleť bude vypadat mladistvěji, bude hydratovaná a vrátí se jí elasticita.

DermoCollagen pokožku vyživí do hloubky, postará se o redukci vrásek, a zpomalí tak projevy jejího stárnutí. Navíc poskytne efektivní péči i vašim vlasům a nehtům.

Proč vyzkoušet DermoCollagen

  • Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek
  • Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi
  • Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vejde do každé kabelky

V čem je DermoCollagen unikátní?

Přípravek DermoCollagen je unikátním produktem, protože cíleně působí přímo v hluboké dermální vrstvě pokožky. Základ složení tvoří kombinace bioaktivních kolagenních peptidů patentovaného složení Verisol® spolu s kyselinou hyaluronovou.

Jedná se tak o efektivní vnitřní výživu pokožky. Kolagen tvoří až 75 % objemu lidské pokožky a tvoří důležitou strukturální látku kostí, kloubů, svalů, vaziv a šlach. Zpevňuje hluboké vrstvy pokožky, vypíná jí a efektivně tak působí proti vzniku vrásek a pomáhá vyhladit ty již viditelné.

Unikátní složení přípravku DermoCollagen zajišťuje tu správnou hydrataci pokožky, a to zevnitř přesně tak jak přirozená hydratace probíhá. Toto působení Dermocollagenu je potvrzeno i německými studiemi!

  • 65% navýšení collagenu v pokožce
  • 32% redukce očních vrásek
  • 18% navýšení elastinu v pokožce

Bioaktivní kolagenní peptidy Verisol ®  – vědecky potvrzené působení pro lepší elasticitu pokožky a vyhlazení vrásek. Bioaktivní peptidová forma zajištuje co nejlepší vstřebatelnost do lidské pokožky. „Bioaktivní“ znamená, že se jedná o formu kolagenu lidskému tělu vlastnímu. Peptidy stimulují buněčnou syntézu a zajišťují tak tu nejefektivnější vnitřní výživu pokožky, ale také i kloubů, kostí a vazů.

DermoCollagen je nejen nejsilnějším a nejčistším kolagenním přípravkem na trhu, který vám poskytne potřebnou péči pro mladistvý vzhled vaší pleti, ale také si na něm pochutnáte! V jednom sáčku se ukrývá kolagenový prášek, který chutná příjemně po pomerančích, takže si každou denní dávku užijete na maximum. Obsahuje minimum sladidel a celková kalorická hodnota jednoho sáčku je tak pouze 50 kJ. Proto se nemusíte obávat o svou hmotnost.


Působení DermoCollagenu. Před užíváním a po užívání.

Dávkování: 1 sáček denně nejprve nasypejte do sklenice a zalijte cca 2 dcl vody. Nechejte rozpustit a sklenici vypijte.

Bez alergenů, vhodné i pro těhotné a kojící, non GMO, absolutně bezpečný pro dlouhodobé užívání.

Cena: 981 Kč

Více informací na provenus.cz

Celkové hodnocení: 91%
Hodnocení: 51 testerek
Doporučeno: 45x

vybraná testerka | 07.09.2017

Klady:

výborná chuť mohlo by být víc na výběr , dobře a jednoduše se připraví dobře se rozpouští a je tedy ihned připraven na použití výsledky jsou viditelné pleť je vypnutější a s výsledkem jsem spokojena

Zápory:

chuť by mohla být méně umělá cena

vybraná testerka | 06.09.2017

Klady:

Na moje vějíře kolem očí moc nezabral, možná by to chtělo více opakování, ale na vrásky kolem úst a na čele zřejmě funguje, zpozorovala jsem kladné výsledky už po pár dnech užívání. Co se týče aplikace, za mě určitě jednička.

Zápory:

Příliš vysoká cena, za to bych opravdu takové peníze nedala.

vybraná testerka | 06.09.2017

Klady:

DermoCollagen mě mile překvapil. Kdysi jsem zkoušela jeden z prvních podobných přípravků, co se tady na trhu objevil, už ani nevím co to bylo za značku a u něj jsem teda neměla pocit, že by nějak pomáhal a navíc úplně strašně chutnal, nakonec jsem ho musela vyhodit, protože jse ho nepozřela. Takže za je obrovské plus že Dermocollagen chutná jako nějaká limonáda nebo pomerančový džus, takže ani člověk neví, že něco takového pije. Zatím tedy pozoruji zleošení u nehtů, měla jsem s nimi vždycky potíže a přijde mi, že jsou pevnější. Také vlasy tolik nepadají. Pleť zatím výraznější změny nezaznamenala, ale na to je asi měsíc krátká doba.

Zápory:

Musím zmínit cenu, i když je mi jasné že za kvalitu se prostě platí.

vybraná testerka | 06.09.2017

Klady:

Moc děkuji za možnost otestovat tento výrobek, asi bych si ho sama nekoupila. Je to sice poněkud dražší přípravek, ale přijde mi opravdu kvalitní. Užívání je velmi snadné, i příchuť pomeranče je fajn. Balení je také praktické, každá dávka je jednotlivě zabalená, takže si ho můžu vzít snadno sebou do práce i na cesty. Byla jsem velmi zvědavá, jaké se u mě projeví účinky, tak zatím jsem si všimla že se mi hodně spravily nehty, měla jsem je hodně křehké a pořád se mi lámaly. Co se týče pleti, tak vrásky mi zatím tak netrápí, ale pociťuji že je pokožka více hydratovaná a rozjasněná. Uvažuji o koupi dalšího balení a doporučuji :)

vybraná testerka | 05.09.2017

Klady:

Ještě jednou veliké poděkování redakci za tuto super výhru.Musím říct, že je to první "věc",která u mě zafungovala, za což jsem velice vděčná a hlavně překvapená!!,(po těch všech investicích do sebe),asi po 2týdnech se dostavily první pocity zpevňování zevnitř,změna k lepšímu mé pleti,malé zlepšení hydratace,rychlejší zahojení! opakujících se neobvyklých velmi nepříjemných defektů na tváři,prostě jsem fakt nadšena z výsledku.Teď už jen doufat ve výhru nového balení pro rapidní změny.

Zápory:

pouze vysoká cena vzhledem k měsíční dávce,když by to bylo na 3měsíce,určitě bych do toho šla. ale chápu, že kvalita se musí nějak odlišovat.

vybraná testerka | 05.09.2017

Klady:

Balení po jednotlivých dávkách je jistě výhodou, nemusím odměřovat odpovídající dávku. Chuť příjemná pomerančová. Pleť je jemnější, více prozářená, otoky a kruhy kolem očí v době menstruace méně viditelné. Vrásky kolem očí sice méně hluboké, ale nemizí. Pozitivní účinek na vlasy viditelnější, než na pleť, jsou pružnější, lépe se upravují, nehty rostou mnohem rychleji. Celkově hodnotím kladně, ale pro výraznější a viditelný efekt na pleť by bylo potřeba užívat v delším časovém horizontu, měsíc je velice krátká doba. Minimálně tři měsíce, až půl roku, aby užívání mělo viditelný efekt.

Zápory:

Jednoznačně cena, jiná negativa jsem nezaznamenala.

vybraná testerka | 04.09.2017

Klady:

Měsíční balení v jednotlivých sáčcích je výhodou, nemusí si člověk každý den odměřovat porci. Chuť je moc dobrá, jako Fanta, takže člověk nemá odpor. Vrásky jsou trochu jemnější, méně hluboké, řekla bych, ale nemizí. Pleť je zářivější a pleť má lepší tonus, ale na větší efekt by zřejmě muselo být užívání delší, např. 3 měsíce, půl roku.

Zápory:

Cena, za tuto cenu pro mne nemá cenu úbytek vrásek, kdyby tak narostly nové vlasy :-) tak to bych dala

vybraná testerka | 04.09.2017

Klady:

Rychlá a snadná příprava, chuť sladká a příjemná. Používám poctivě každý den, úbytek vrásek přímo nepozoruji, na to by bylo asi třeba přípravek užívat delší dobu, ale pleť se mi zdá vypnutější a pevnější. Vnímám i méně vypadaných vlasů.

Zápory:

Pro mě určitě cena. I když chápu, že pro krásu se musí něco obětovat, taková částka na měsíc je pro mě moc.

vybraná testerka | 04.09.2017

Klady:

Nevím zda je to zápor či klad :-D pokožka začala reagovat, nejspíše čistit a na pokožce se mi objevila puberta a ve velkém :-/ snad se jen ta plěť čistí a bude to fajn. Pro velké závěry je asi moc krátká doba,ale rozhodla jsem se koupit další várku a snad i omládnu:-D Jinak je super, že to má nějakou příchuť a dá se to pít a člověk k tomu nemá odpor.

vybraná testerka | 03.09.2017

Klady:

Asi by to chtělo užívat delší dobu. Vrásky se mi nevyhladily, ale je pravda, že kůži mám trochu vypnutější a mám pocit, že i méně mastnější, ale to nevím, jestli je přípravkem a nebo tím, že je pořád sluníčko. Docela příjemná chuť přípravku. Hlavně si na sebe nemusím nic patlat, což upřímně nesnáším

Zápory:

Cena

Doporučení: 1

vybraná testerka | 01.09.2017

Klady:

Moc děkuji, že jsem mohla unikátní přípravek Venus DermoCollagen vyzkoušet. Moc se mi líbilo luxusní balení, otvírání u jednotlivých sáčků, jeho jemná pomerančová chuť a to, že stačí 1 sáček denně. I když je to na dlouhodobější užívání, tak bych řekla, že sice na obličeji se mé vrásky nezjemnily, ale pokožka na těle je lesklejší a pružnější a vlasy nemám tolik mastné.

Zápory:

Vyšší cena, ale pokud si člověk něco odepře, dalo by se to zvládnout. Je to individuální.

vybraná testerka | 01.09.2017

Klady:

Měla jsem obrovskou radost, že jsem měla možnost ProVenus DermoCollagen otestovat. Děkuji. Určitě oceňuji jeho chuť, rychlou přípravu, ale bohužel jsem nějaké účinky nezaznamanala. Jde asi opravdu o dlouhodobé používání a měsíc nestačí.

Zápory:

Cena... Proto nemůžu pokračovat, zda by další balení už něco ukázalo.

vybraná testerka | 31.08.2017

Klady:

Přestože jsem přípravek užívala necelý měsíc, mám pocit, že se účinky mírně projevily. Dále kladně hodnotím povedené balení a jednoduchou přípravu. Navíc chuť je lahodná, přímo osvěžující. Určitě jsem testováním s tímto přípravkem neskončila.

vybraná testerka | 22.08.2017

Klady:

Z nabídky testování jsem byla opravdu nadšená. Hledala jsem něco neinvazivního a vyživujícího pro prvotní známky vrásek a musím tedy říct, že jsem spokojená. Nejenže jde o vnitřní výživu, která báječně chutná, ale rozdíly jsou opravdu viditelné. Pleť je vypnutá a zdravě vypadající.

Zápory:

Hledat nějaké zápory je v tomto případě kumšt. Jedinou menší výtku bych měla ke konzistenci pití, která je v počátku opravdu pěnivá, ale to je opravdu negativum ve stylu "jen aby něco napsala". :D

Doporučení: 10

vybraná testerka | 07.08.2017

Klady:

Výrobek jsem vyzkoušela již před časem a mohu říci, že po dlouhodobém používání je pleť opravdu vyhlazenější, zářivější a má příjemnější a mladší vzhled. Je třeba ale využívat alespoň 2-3 balení. Celkově doporučuji!

Zápory:

Vyšší cena

20.06.2020

Klady:

Výrobek je perfektně balený po dávkách v sáčcích , já osobně sleduji větší zlepšení u vlasů než u pleti , ale možná je to tím , že i po padesátce mám stále pleť velmi kvalitní a dost pevnou (nejspíš genetika , maminka v 81 letech vypadá max na 60) ale ze zlepšení pevnosti a pružnosti vlasů jsem nadšená

Zápory:

Hodně vysoká cena

26.01.2019

Klady:

Za mě naprosto skvělý přípravek, který krásně sjednotí pleť a zakryje drobné nedostatky (barevné flíčky, pigmentové skvrny, pihy a další). Moc příjemně se nanáší a zrovna tak i večer odličuje. Určitě doporučuji.

15.01.2019

Klady:

DermoCollagen - překvapil. Pleť je jemnější, více prozářená, vypnutá a pevnější, kruhy kolem očí se zmenšily. Vlasy méně padají a lépe se upravují.Měsíční balení v jednotlivých sáčcích je výhodou, člověk nemusí nosit sebou celé balení a příprava je jednodušší.

Zápory:

Cena

01.12.2018

Klady:

Takže za je obrovské plus že Dermocollagen chutná jako nějaká limonáda nebo pomerančový džus, takže ani člověk neví, že něco takového pije. Zatím tedy pozoruji zleošení u nehtů, měla jsem s nimi vždycky potíže a přijde mi, že jsou pevnější.

14.04.2018

Klady:

ProVenus DermoCollagen můžu s klidem nazvat mojí kosmetickou láskou. S klidným srdcem můžu říct, že mi zvedl sebevědomí, protože moje pleť vypadá nyní mladší a hlavně pružnější a bez vrásek. Pro všechny, které chtějí vypadat krásně

Doporučení: 27

06.02.2018

Klady:

DermoCollagen ProVenus je opravdu kvalitní, protože pleť vypadá mladistvá, hydratovaná, vyživí pokožku do hloubky, stará se o redukci vrásek, zpomalí projevy stárnutí a navíc poskytuje péči i vlasům a nehtům. Za mě určitě doporučuji

10.12.2017

Klady:

Měsíční balení v jednotlivých sáčcích je výhodou, nemusí si člověk každý den odměřovat porci. Chuť je moc dobrá, jako Fanta, takže člověk nemá odpor. Vrásky jsou trochu jemnější, méně hluboké.Mohu jen doporucit

Zápory:

Nic

29.11.2017

Klady:

Ano, když se jedná o kosmetiku, je to moje :) A protože už nejsem nejmladší, tak ráda zkouším různé vzorečky a hledám pro mě to nejlepší. Měla jsem i vzorek tohoto krému a mile mě překvapil. Nepálí mě po něm pleť a výsledky jsou skvělé

Zápory:

nic

26.11.2017

Klady:

Když vidím jakýkoliv výrobek proti vráskám, tak neváhám a hned ho koupím. Každá chce vypadat pěkně :) a tento výrobek mám ráda, protože splňuje mé očekávání, takže si ho pořídím znovu. Doporučuji všem, kteří o sebe dbají

Zápory:

Nic

03.11.2017

Klady:

ProVenus Dermocollagen je dobrým doplňkem stravy s výbornou pomerančovou chutí! Myslím, že péče o tělo není jen o krémech, ale je důležíté čím jsou vyživovány bunka naseho tela. Tento produkt je mým oblíbeným!

15.09.2017

Klady:

Novinka proti vráskám ProVenus DermoCollagen je velmi zajímavý produkt. Balení v jednotlivých dávkách je velikou výhodou, nemusí se tak odměřovat jednotlivé dávky. Chuť je příjemně pomerančová, což mi vyhovuje. Pleť je lehce jemnější a více prozářená a je tak mnohem hezčí a působí svěže. Za mě ano. :-)

07.09.2017

Klady:

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

Doporučení: 1

05.09.2017

Klady:

Skvělé řešení vrásek, které je velmi nenáročné, člověk nepotřebuje zrcadlo a "pracné" mazání, jen otevře sáček, nasype do vody a vypije. Tím i napomůže dodržování pitného režimu. Je ale třeba používat dlouhodobě, výsledky jsou skvělé.

16.08.2017

Klady:

Tento přípravek proti vráskám si pořídila má mamka,protože už nevěděla jaké přípravky použít .Po několika denním používaní se ji vrásky na obličeji opravdu hodně zminimalizovaly,plet má ohodně pružnější,jenou a hldkou na dotyk

14.08.2017

Klady:

Skvele,doporucuji.Plet je hebka,krasna,svezi a citite se lepe.☺ vyzkousela jsem jiz mnohokrat a je to uzasne.Cena prijatelna.Doporucuji.Za me teda velke ano a chvali si to I me kamaradky,kterym jsem to doporucila.☺

12.08.2017

Klady:

Velice kvalitní,intnezivně vyhlazuje vlasy,plet,pokožku,.Plet je na dotek vyhlazená,sametově hebká a zářívá.Vlasy vypadají mnohem zdravěji.a již nejsou tak hrubé a poškozené,jsem s ním velice spokoken

12.08.2017

Klady:

Přípravek, který má pozitivní účinky na pleť i klouby by se měl stát součástí výživy každé ženy. Venus DermoCollagen je proto ideální. Stárneme den po dni, mládnou nelze mávnutím kouzelného proutku. Účinky po dlouhodobějším užívání nejsou na obtíž.

11.08.2017

Klady:

Braňte se vráskám s ProVenus DermoCollagen - tento přípravek skutečně funguje.Samozřejmě ale výsledky nejsou vidět hned ale až po několika měsících pravidelného užívání..tato metoda mládnutí je velice příjemná..

09.08.2017

Klady:

ProVenus DermoCollagen je skvělý výrobek, pleť krásně vyživuje a hydratuje. Dobře se vstřebává. Pokožka je vyhlazená a příjemná na dotek. Velmi vhodný v boji proti vráskám. Velmi kvalitní výrobek jen bohužel trochu vyšší cena.

08.08.2017

Klady:

O pleť musíme pečovat jez zevně, tak zevnitř. A právě vnitřní výživu nám skvěle dodá ProVenus Dermocollagen. Výrobek vyživuje pokožku zevnitř, redukuje vrásky a pomáhá tak předcházet stárnutí. Je balen v jednotlivých sáčcích a má pomerančovou chuť.

08.08.2017

Klady:

Díky pozitivnímu hodnocení ProVenus Dermocollagenu ho vnímám dobře. Jestliže funguje jako neocenitelný pomocník v boji proti stárnutí pokožky a v péči o krásné vlasy a nehty, tak proč bych potom já si měla připadat unavená, otrávená, když to jde svůj vzhled vylepšit. Oživit. Omladit o pár let. Nabýt se pozitivní energií zevnitř.

07.08.2017

Klady:

Kolagen používám velice dlouho a jsem více než nadšená jeho výsledky.Plet a pokožka je vyhlazená a do hloubky hydratovaná.Má pokožka je po použévání sametově hebká.a vlasy mám silnější,jsem velice spokojená

07.08.2017

Klady:

ProVenus Dermocollagen je neocenitelný pomocník v boji proti stárnutí pokožky a v péči o krásné vlasy a nehty. Takže se jistě bude hodit každé ženě. Oceňuji balení, kdy si nemusím odměřovat určité množství prášku, ale jednoduše si nasypu samostaný pytlíček. Chuť je příjemná, pomerančová. Jen se musí užívat dlouhodobě, jen tak budou výsledky znatelné.

06.08.2017

Klady:

tento výrobek je skvělým doplnkem pro tělo má výbornou chut nehty a vlasy a klouby se krásně zpevnují používala jsem jiný výrobek ale na doporučení jsem zakoupila tento a stále testuji ale cítím se po něm skvěle lepší než ten můj předchozí.

05.08.2017

Klady:

Kolagenovou dávku užívám dvakrát ročně a tento přípravek se osvědčil. Moc dobře chutná, je šikovně nadávkovaný, dokonale se rozpouští a tedy i lépe vstřebává do organismu. Je absolutně přírodní a to je pro mne důležité. Nehty, vlasy, pokožka.. to vše je po krátkém čase v lepší formě.

04.08.2017

Klady:

No jak to rici,ja nikdy nemela potrebu si kupovat kolagen.Ale cim dal casteji slychavam o nem velmi pozitivni ohlasy,a rikam si ze to asi bubu muset zmenit a vyzkouset to.Moje znam mi ukazala presne tento a super.

04.08.2017

Klady:

mám vrásky již několik let bohužel jsem tento výrobek nevyhrála mám již s tímto výrobkem jen dobré zkušenosti měla jsem třapaté nechty konečky vlasů po použití nějaké době tohoto přípravku jsem viděla zlepšení

04.08.2017

Klady:

Bojuji s vráskami a s nedokonalou pletí jak se dá a přírodní kolagen s podporou krémů je výborným pomocníkem. Dodává pleti to, co si samo s věkem tělo neumí již vyrobit v dostatečné míře. Pomerančová příchuť je moc dobrá, příprava velmi rychlá, praktický sáček si sebou můžete vzít vlastně kamkoliv.

04.08.2017

Klady:

Používala jsem kolagen stejného složení, jen jiného výrobce a osvědčil se mi. Došlo ke zlepšení kvality nehtů. Měla jsem roztřepené, matné a po několika týdenním užívání je to o mnoho lepší. Také jemné vrásky kolem očí a rtů se zdají méně patrné. Rozhodně ráda vyzkouším novinky, které přispějí k lepšímu tělesnému a tím i duševnímu rozpoložení, jen je důležité, aby výrobek byl přírodního složení.

04.08.2017

Klady:

Podpořit péči o pokožku tímto přípravkem se jistě vyplatí. Užívání je vyloženě příjemné. Dobře chutná, je prakticky nadávkovaný, rozpouští se dokonale a rychle. Dodává pleti potřebné látky, které s věkem tělu schází. Kyselina hyaluronová a další jedinečné a hlavně přírodní prvky jsou žádané každou ženou.

Doporučení: 6

04.08.2017

Klady:

tenhle výrobek jsem měla možnost vyzkoušet v jiném testování.Ovšem aby člověk opravdu poznal že funguje musel by ho brát dlouhodobě.Pravdou ale je,že po dobu zkoušení byla moje pleť napnutá a vláčná.Vybraným testerkám doporučuji.

Zápory:

jediné negativum je vysoká cena.

03.08.2017

Klady:

Myslím, že v těle má být vyvážen dostatek vitamínů, minerálů a dalších prospěšných látek, jen tak může být člověk zdraví a vše funguje jak má. Krása začíná v tom co jíme, jak myslíme a jak se chováme. Tento doplněk je skvělým pomocníkem v tom jak si zkvalitnit nejen pleť, ale i život.

03.08.2017

Klady:

Výhody Dermocollagenu: Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové pro redukci a zjemnění vrásek.Pozitivní účinek potvrzen německými studiemi Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku, který se vleze do každé kabelky.

Zápory:

Cena docela vysoká.

03.08.2017

Klady:

Určitě se jedná o velmi kvalitní výrobek proti vráskám, protože obsahuje kyselinu hyaluronovou, kterou já osobně v mém pokročilém věku velice potřebuji, jelikož se tvoří vrásky, které se musí mírnit. Zároveň deklaruje mnoho účinků na zlepšení pleti, což velice kvituji a ráda ho příležitostně vyzkouším.

03.08.2017

Klady:

Krása začíná zevnitř. Každá buňka našeho těla se tvoří z toho co do sebe přijmeme. Myslím, že pravidelné užívání těchto doplňků je základem k udržení si optimálního zdraví a prodloužení mládí. Sama beru přírodní doplňky denně. Jen tak může tělo fungovat, tak jak má!

03.08.2017

Klady:

Dlouhodobě uznávám fakt, že krása vychází zevnitř a nejen z drahých krému či jiné kosmetiky. Produkt je třeba nějakou dobu používat, ale výsledky se dostaví. Pleť vypadá mladistvěji, drobné vrásky mizí.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

vikuse

29.07.2017

První vrásky? Byly to ty u koutků očí, ty od smíchu . Ani jsem nezpozorovala, kdy se objevily. Přišly nějak sami. Protože už nejsem nejmladší, vrásky se u mě objevují podle toho, jak jsem unavená. Snažím se je "mršky" likvidovat, ale ne vždy se to daří. Ráda zkouším nové přípravky pro péči o mou pleť a ne vždy slavím úspěch

dohamaja

29.07.2017

Kdy jsem zpozorovala první vrásky, to ani nevím. Snad okolo 25 let. No a od té doby se "poctivě" starám o to, aby se moc neprohlubovaly a přibývalo jich co nejméně. Některé vrásky nemám ráda ( nad horním rtem) ale vrásky od smíchu - tak ty mě netrápí. Ráda vyzkouším něco, co neznám. A těším se na další zpříjemnění dne i života

terenniberuska

29.07.2017

Krásný,pohodový den a celý víkend přejiMoc ráda bych se zúčastnila právě tohoto testování.Ráda zkouším nové kosmetické přípravky .Už jsou tady léta a starat se o svoji plet je pro mne velice důležité,jako celý život se starám abych byla stále hlavně sama se sebou spokojená ,vždy upravená a hlavně také se snažím bojovat abych měla co nejmín vrásek.

Lenynek

29.07.2017

Abych byla upřímná, ta chvíle nastala právě teď. Říká se, že ženy s kulatým tvarem obličeje nestárnou, ale přesto u sebe pozoruji první vrásky v okolí očí. Možná tím, že jsem vskutku duše plná smíchu. Nicméně jsem přesvědčená o síle prevence a už se pomalu koukám po prvních pomocníčcích. :)

Coletta

29.07.2017

Myslím, že kolem třicítky, pravda nějaké krémy jsem zkoušela,ale nikdy mi to dlouho nevydrželo. Kolem očí mi nevadí ty jsou od smíchu, ale ty na čele!!! Ty by nemusely přibývat😋

bodlakovazlata

29.07.2017

testování bych věnovala sve mamince, aby byla krasna babicka

Vrásky na sobě pozoruji už pár let a to mi bude 33 let, zatím jsem nenašla žádný vhodný přípravek. Zkoušela jsem z Avonu a Oriflame. A co se špatně poslouchá je to, když lidé řeknou, že vypadáte na víc, než kolik vám je.

Boros

29.07.2017

Já ani nevím, kdy jsem zpozorovala první vrásky, ale jisté je, že hlavně kolem očí jich mám dost. Ovšem když jsem přibrala, kůže se trochu vyhladila a vrásky nejsou tak vidět. Spíše bych věřila přípravkům pro vnitřní použití, krémy mi kůži nevyhladí.

simkru

29.07.2017

První vrásky jsem zpozorovala přibližně před dvěma lety, to znamená když mi bylo 25let. Dělají se mi v okolí očí a nad horním rtem. Používám dva druhy lokálních přípravků. Nechci zde dělat antireklamu tak jen napíši, že sice nejsou po mnou používaných přípravcích tak viditelné ale já je stále vidím a vadí mi.

jijina

29.07.2017

První vrásky jsem zpozorovala kolem třicítky a od té doby vyhledávám a používám krémy proti vráskám.

Hanyna

28.07.2017

První vrásky jsem zpozorovala docela brzy. Okolo očí a na čele už ve 23 letech! Přitom oční krém používám již od dvaceti let. Byl to první krém, který jsem začala používat. Zezačátku jen různé hydratační gely a lehké krémy, postupem let už jsem se "dopracovala" k výživnějším krémům a sérům. Ale musím říct, že je to marný boj Mám sice dobrý pocit, že se snažím a že jsem ten boj s vráskami nevzdala, ale výsledky nejsou vůbec takové, jaké bych si přála

Mishi

28.07.2017

Snažím se vráskám předcházet ale pomaličku je mi vkrádá jedna po druhé, Dermocollagen bych ráda vyzkoušela

ustarana

28.07.2017

Asi v 27 letech. Vadí mi to, ale žádný zázračný krém nefunguje a na radikálnější řešení nemám odvahu.

Barinkas

28.07.2017

První vrásky jsem zpotorovala v cca 30 letech, takže 3 roky zpět. Mám vcelku štěstí, že se mi opravdu dělají málo, lehce pod očima, jinak se dá říct, že to není nic patrného. Možná je to tím, že o pleť pečuji již snad od cca 15 let, nikdy bych nešla spát s řasenkou na očích, i po návratu z "tahu" jsem se vždy odlíčila. Líčení jsem poslední dobou hodně ubrala, občas na nějakou nedokonalost make up, rozhodně to nepatlám všude, zbytečnost. Pudr vůbec, pleť musí dýchat. Kolem té 30-ky jsem začala používat dražší krémy, oční krémy, občas nějaké serum atd. Ale hlavně důležitý je spánek a žádný alkohol, vše se na pleti podepíše a sebelepší krém to nezpraví

zdenikeni

28.07.2017

Já zpozorovala první vrásky už tak v patnácti letech a to na čele a doteď mě to občas trápí, i kdyz nejsou až tak vidět

verka49

28.07.2017

První vrásky byli snad kolem třicítky,nějak jsem je neřešila,ale čas se nedá zastavit.V tomhle směru jen malinko přibrzdit.Tomu kdo dostal do vínku krásnou pevnou pleť na delší roky opravdu závidím.Já mohu s časem jen bojovat krémy a sérem,ale stejně čas vyhraje.

Terinkasmudlinka

28.07.2017

Tak o tomhle by se první řadě psát nemělo, ženy jsou přece krásné. Zrají jako víno a neradi mluví o nedokonalostech, ale jelikož jsem mladá žena a tohle mi nevadí. Tak jdeme do toho. Každé ráno na sebe koukám do zrcadla. Někdy si přijdu bez chyby a jindy jich vidím snad 100 a stále si říkám kde se to vzalo. Vrásky okolo oči, malé jizvičky z nedostatků, pupínky, kruhy pod očima. Mohla bych pokračovat, ale nač každá takový dny máme. Já jsem si toho všeho začala všímat okolo 20-21věku, kdy naše pleť polevuje a právě ten nás kolagen je pomalejší a pomalejší. A já stále hledám nějakého rychlíka, který tomu do pomůže . A tak zkouším, masíruji pleť, maskuji, piji vodu,zajímám se o přírodní cesty toho všeho. Jako každá z nás se snažím být hlavně spokojená sama se sebou . A když to nejde vyhýbám se zrcadlům, nedělám fotky ale když si přijdu krásná to je pak jiná věc. Dávám to na odiv

uznevimco

28.07.2017

Sice se snažím kupovat kvalitní kosmetiku, ale vrásky místo aby mizely, tak je jich stále víc a víc Proto bych ráda vyzkoušela novinku ProVenus Dermocollagen. Děkuji a zdravím.

MONCA123

28.07.2017

První vrásky jsem měla určitě ještě před čtyřicítkou, ale to jsem je neřešila, teď, o čtyři roky víc je vidím, každé ráno. Pečuji o sebe, ale nic extrémního, ovšem chci vypadat svěže a krásná pleť je základ. Používám hlavně oleje, oční krémy anti-age a krémy z lékárny. Snad zatím dobré.

Hudynka

28.07.2017

Je mi 39 a tak kolem 35 jsem zjistila, že už vrásky vlastně mám.. rok co rok jsou více vidět při úsměvu a já se směji dost často Snažím se používat krémy, které napomáhají redukovat nové vrásky, ale s kolagenem zkušenost ještě nemám, ale pevně věřím, že je to takové zlato pro pleť a vlasy.

tidlifounek

28.07.2017

První vrásky jsem zpozorovala s příchodem dětí ve 30 letech. Určitě tam byly i dříve, ale tak nějak jsem je neviděla nebo možná nechtěla vidět Po zjištění jsem naběhla do drogerky a studovala, co by bylo Nej na sebe naplácat abych se cítila lépe .

Kuklovka

28.07.2017

První vrásky jsem objevila s novým, kvalitnějším osvětlením v koupelně. Do té doby jsem si gratuloval a k zachovalému vzhledu. No nic, takový je život :)

LucinkaLuca

28.07.2017

Tak první vrásky jsem začala pozorovat asi před 2 lety, kdy jsem po mateřské nastoupila do práce a zůstala s dětmi sama. Člověk byl hodně ve stresu, aby vždy vše vyšlo jak má. Nerada bych byla plná vrásek a tak jsem začala používat různé krémy, ale zatím žádný veliký účinek to nemá. Snad by mi toto mohlo pomoci. Pro své děti bych ráda vypadala pořád mladě

Mersim

27.07.2017

První vrásku jsem si našla v 23 letech. Po prvním roce práce. Od té doby již uplynulo 14 let a vrásky přibyly díky velkému stresu a tlaku. I tak zde pracuji a jen jsem si pořídila kvalitní kosmetiku :) Přesto vše mi všichnni hádají o 10 let méně:)))))

camina

27.07.2017

První vrásky jsem měla už jako dítě. Pokaždé, když jsem se začala smát. Prostě mám takový obličej. Ale skutečné vrásky se mi objevily asi v 17 v souvislosti s životem. Ty jsem neřešila, prostě jsem na to neměla náladu. Kolem 30 už začaly vrásky přibývat, nelíbilo se mi to, tak jsem začala používat kosmetiku na vrásky. Neřekla bych, že to moc pomohlo, ale aspoň mám pocit, že pro sebe něco dělám. Nejlepší věc na vrásky, kterou jsem zatím vyzkoušela, je ledová voda a krém z růží. To celkem pomáhá. Jinak už se těším na stáří, až to nebudu muset řešit :)

alab

27.07.2017

Já své vrásky pozorovala kolem 35 let, ma pokožka se zacala tencit a celkove byt malo hydratovana, vrasky se objevily zahy jak male tak i velke, zacala jsem proto pouzivat hydratacni kremy a masky, v tomto boji bych moc rada vyzkousela vas pripravek

rmarci

27.07.2017

Prvni malickate vrasky jsem zacla pozorovat kolem 25-26 roku, je to neprijemne a rada bych se jich zbavila

Evalat

27.07.2017

Kdy jsem začala pozorovat první vrásky? No jejda, to už si moc nepamatuji Vím, že to bylo někdy po 30 roce, ale tenkrát jsem to nijak zvlášť neřešila... ale nyní po už velice pečlivě pečuji o svou pleť, naučila jsem se používat kvalitnější přípravky s látkami proti stárnutí pleti a vráskám...

Moni-Ka

27.07.2017

Jsem čerstvá čtyřicítka a o pleť se snažím starat každý den už po několik let, přesto jsem vrásky začala více vnímat cca před 4 lety. Ty od smíchu nevnímám, mám je snad od narození Určitě se o pleť starám více, než ve 20 ti S kolagenem nemám dosud zkušenost, zaujal mě i jeho účinek na vlasy, ty by to potřebovaly jako sůl...

MonikaMaskova

26.07.2017

Už kolem 20. roku jsem objevila první vrásky, které vznikly mojí vinou...nikdy jsem se nechtěla před přítelem odlíčit na noc,aby se mě nelekl :D naštěstí se současnému příteli líbí víc nenamalovaná (aspoň mi to tvrdí), proto si každý večer pleť vyčistím micelární vodou, namažu krémem a jednou týdně použiji jílovou masku.

pivatko

26.07.2017

první vrásky jsem začala pozorovat kolem třicítky, nyní se blíží čtyřicítka a už vážně nevím co na sebe napatlat, mám malého synka a chci pro něj vypadat mladě a svěže

Atka68

26.07.2017

Celý život se směju, a tak mám viditelné vrásky kolem očí a nosní rýhy No a ze starostí mám rýhu na čeleOd 25. roku je to viditelnější a viditelnější, takže musím mazat, abych nebyla za pár let nemile překvapena Používám různé krémy, séra a doufám, že to pomůže

vondr.v

26.07.2017

První vrásky se u mne objevily při prvním těhotenství (28 let) a bojuji s nimi stále. Vyzkoušela jsem různé přípravky, ale zatím jsem nenašla ten pravý. Některé krémy způsobují zrudnutí pokožky a musím krém ihned odstranit. Tento přípravek bych velice ráda vyzkoušela z důvodu, že se užívá vnitřně a žádné mazání na obličej.

Misha11

26.07.2017

První vrásky se u mně objevily před třicítkou. Od té doby jsem už vyzkoušela různé krémy proti vráskám, ale nevím, jestli fungují... :)

Nada.uzivatel

26.07.2017

U me se vrasky zacali objevovat po 30.Ale nevadilo me to nejak vyjimecne ale ted o 10 let pozdeji vidim vrasky u oci a zacinajici vrasky na cele a i u ust a i kdyz si kupuji kremy tak nejaka vyraznejsi zmena zatim neni, rada bych vyzkousela neco noveho

lidka28

26.07.2017

První vrásky se mi objevily kolem 30-ti let, ale tenkrát jsem je nijak neřešila. Krémy na vrásky jsem začala používat po padesátce, zvláště na vrásky kolem očí. Často dostanu kvalitní krém na vrásky dárkem od svých dcer, tak sem si již zvykla o svoji pleť pečovat.

tutanda

26.07.2017

První vrásky se mi objevili lehce před 30 kdy jsem otěhotněla a tělo se měnilo a pak po porodu probíhali starosti už jsem dlouho uvažovala že by mohl pomoct nějaký ten přípravek a omladit svou plet

matali

26.07.2017

Prvni vrásky jsem u sebe zpozorovala kolem 30 roku,byla jsem těhotná ten rok s prvním mimčem a díky pak nevyspání a únavě se začaly objevovat více :-|

Miska222

26.07.2017

První vrásky jsem zpozorovala v současnosti a samozřejmě se snažím s nimi bojovat různými krémy a jinou péčí o pleť :)

voljaro

26.07.2017

Abych řekla pravdu, ani nevím, kdy se mi objevily první vrásky. Za mého mládí :) se to nijak zvlášť neřešilo. Krémy proto vráskám jsem začala používat až tak nějak kolem čtyřicítky. Teď to řeším více, ale asi je to i tím, že se vzhled žen i po padesátce všeobecně více řeší.

Kirr

26.07.2017

Já jsem byla upozornena na první vrásky okolo očí už ve svých 20 letech a pak i údajně na nepevnou kůži.. Vrásky okolo očí opravdu mám, už i na čele,nejspíš od mého usmivani a mraceni se..

lehav

25.07.2017

První vrásky se u mě objevily kolem třicítky. Nyní už jich mám víc, proto zkouším různé krémy proti vráskám, ale zatím jsem neobjevila ten pravý

peta.moudra

25.07.2017

No, když se dívám na fotografie z dětství, tak nejsvíc vrásek jsem měla asi hned po narození, to jsem vypadala jako stařenka v zavinovačce) Ale ty se nějak ztratily samy. Což už se teda nedá říct o prvních vráskách, co se objevují teď. Snažím se kupovat si krémy ale nejsem si jistá jak moc fakt fungují...

vlasakova.jarca

25.07.2017

Asi kolem třicítky, ale moc jsem to neřešila ale ani se tím netrápila. I když je pravda, že teˇd už je řeším trochu víc, jen mi přijde, že mi zatím krémy moc nezabírají,tak třeba pomůže podpora zevnitř.

jancajanca123

25.07.2017

No já jsem asi první malinké vrásky měla okolo očí už někdy v pětadvaceti, trochu mě to zaskočilo, hned jsem bžela do drogerie pro strašně drahý krém, ale nejsem úplně důsledná na mazání, takže to asi moc nepomohlo

jewelinka

25.07.2017

První vrásky jsem objevila na čele, asi protože ho aktivně krčím, asi kolem třicítky. Teď už přibývají hlavně ty mimické kolem očí, když se člověk směje jsou výraznější. Ale přeci se kvůli nim nebudu tvářit jak bez emocí Občas použiji nějaký krém, ale jsem na to lempl, přiznávám

vlastinkaholda

25.07.2017

První vrásky již kolem 30 roku,přípravky moc nebyly tak se to neřešilo,dnes občas něco použiji na vrásky,ale zdá se mi bez viditelného efektu,asi by to za chvíli bylo i na plastickou operaci.....ale vždy jsou důležitější věci .

Lusylie

25.07.2017

První vrásku jsem spatřila cca 25letech od té doby více o svou pleť pečuji a od 35 roku věku jsem zařadila i krém na vrásky....

xira

25.07.2017

První větší vrásky jsem na své pleti začala pozorovat kolem 30. roku, od té doby používám krémy, proti prvním známkám stárnutí.

wercik.w

25.07.2017

Objevila sem u sebe vrásky mezi obočím a viditelnější kruhy pod očima. Používám na to mastičky,krémy které k tomu jsou uzpůsobené.

Přidat příspěvek do rozstřelu.

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Ta nejlepší výživa pro pleť. Dopřejte jí péči i zevnitř

Kterých 15 testerek vyzkouší přípravek ProVenus DermoColl...

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hlávkový salát s okurkou

7 hlasů
15min 284kJ 50 Kč

Klasický hlávkový salát s okurkou.

Krémová květáková polévka

17 hlasů
1h a 25min 464kJ 85 Kč

Hustá květáková polévka která zasytí, v létě můžete podáv...

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více