TESTOVÁNÍ: Káva Jacobs Barista Crema a Americano

04.06.2018 | Testování

Pro všechny milovníky kvalitní kávy připravila značka Jacobs dvě novinky. Jacobs Barista Crema a Barista Americano. O jejich dokonalé chuti se bude moci v rámci testování přesvědčit 30 z našich testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 89 testerek

Doporučeno: 73x


Značka Jacobs započala svoji historii již v roce 1895, to znamená před více než 100 lety. Zakladatel značky Johann Jacobs si splnil svůj sen, když se rozhodl šířit jedinečný požitek z kávového aroma všem lidem. Značka Jacobs tak nadále podporuje snění lidí a přesvědčení, že snít se dá i s otevřenýma očima. Někdy totiž stačí jen napsat svůj sen na kus papíru nebo se o něj podělit se svými nejbližšími, díky čemuž se dostaneme blíže k jeho splnění. Snění přitom může začít jediným šálkem kávy!

Novinky z řady Jacobs Barosta Edition jsou určeny pro všechny, kteří si nedovedou představit den bez šálku skutečně lahodné a silné kávy. Přesvědčte se o tom i vy!

Nezaměnitelná chuť

Díky unikátní kombinaci rozpustné a mleté kávy si produkty ponechávají jednoduchost přípravy kávy instantní, ale zároveň si uchovávají i intenzivní aroma čerstvě mleté kávy.Novinky jsou k dostání na českém trhu od března letošního roku ve dvou variantách Crema a Americano.

Jacobs Barista Americano

Jacobs Barista Americano je intenzivní a chuťově výrazná černá rozpustná káva, která si díky obsahu 15 % namletých kávových zrn a inovační technologii uchovává v každé granuli výrazné aroma a jedinečnou bohatou chuť přírodní kávy.

Tato kombinace instantní a mleté kávy je charakteristická tím, že v šálku zanechává kávovou sedlinu z čerstvě namletých zrn.

Doporučená cena: 279,90 Kč/155 g

Jacobs Barista Crema

Jacobs Barista Crema je rozpustná káva se spojením 3 % mletých zrn potěší nezaměnitelnou chutí a vůní přírodně mleté kávy.

Navíc díky jemné krémové pěně, která zdůrazňuje bohatou chuť v každém šálku, si můžete vychutnat kávu jako z kavárny i z pohodlí vašeho domova.

Doporučená cena: 279,90 Kč/155 g

Testerky si budou moci vybrat, zda budou chtít otestovat Jacobs Barista Crema, nebo Americano.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

80 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:46
278 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:54
60 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:41

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat