TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte Lepicol

10.08.2016 | Testování

Většina z nás to zná. Několik dní nejdeme na záchod, začnou se ozývat bolesti v podbříšku, máme nafouklé břicho. Nejde jenom o tyto nepříjemné příznaky, ale proč zadržovat v těle nestrávené zbytky, když se jich můžeme dobře zbavit? A spolu s nimi i toxických látek, které při zahnívání těchto nestrávených zbytků potravy mohou ve střevech vznikat a které se mohou dostat do krevního oběhu a způsobovat nám potíže. Dospělý člověk má ve střevech 1,5 – 7 kg nestrávených zbytků. Navíc při nižší frekvenci stolice dochází také k tvrdnutí stolice a to je teprve zážitek!


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 127 testerek


Dle doporučení Světové zdravotnické organizace bychom měli denně konzumovat 35 gramů vlákniny. Naší předkové to hravě zvládli, protože základem jejich stravy byla nezpracovaná rostlinná strava. Vláknina byla z naší stravy, především z pečiva, odstraňována v posledních 50 až 100 letech.

Historicky prvním, kdo začal cíleně odstraňovat vlákninu ze stravy byl kuchař císaře Napoleona, Augustin Parbentier a dělal to proto, aby získal objemově menší chleba kaloricky hodnotnější. Vláknina totiž byla považována za balastní látku, která člověku nic nepřináší. Průměrná denní spotřeba vlákniny v naší zemi je okolo 15 gramů.

Nejlepšími zdroji vlákniny jsou ovoce a zelenina. Vhodnou alternativou pro ty, kteří nemají ve své stravě dostatek vlákniny je psyllium, což je velmi jemná vláknina, která vstřebává mnohem vice tekutin než jiné druhy vlákniny a tak pomáhá zvětšovat objem stolice a zrychlit její průchod střevy.

Jistě, není nezbytně nutné chodit na velkou každý den. Každý z nás má jiné trávení a také jiné potřeby. Ovšem vyprázdnit se každý den, mít lepší pocit a zbavit se nafouklého břicha, to určitě stojí za to.

Je dobré k celkové pohodě střev doplnit probiotika, prebiotika (inulin) a případně trávicí enzymy.

Přípravek, který obsahuje vlákninu, probiotika a prebiotika je označován jako synbiotikum. A takovým synbiotikem je doplněk stravy s názvem LEPICOL.

Užívání Lepicolu

Dospělí užívejte 1-2 čajové lžičky (5 – 10 g) rozmíchejte v menším množství vody nebo ovocné šťávy (100 ml) jednou nebo dvakrát denně a ihned vypijte. Zapijte další vodou nebo ovocnou šťávou (asi 200 ml).

Děti ½ - 1 čajovou lžičku (2,5 – 5 g) rozmíchejte v menším množství vody nebo ovocné šťávy (asi 100 ml) jednou nebo dvakrát denně a ihned podejte dítěti k vypití. Zapijte dalšími 100 ml tekutiny. Podávání Lepicolu dětem mladším 12 let by rodiče měli konzultovat s lékařem.

VÍCE INFORMACÍ NA WWW.LEPICOL.EURozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

22 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:01
131 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:42
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat