TESTOVÁNO S TÁTOU: Varečková s mrkví z polévkovače

12.12.2016 | Testování

Co se stane, když se do rodiny malé Viki a jejích rodičů dostane moderní polévkovač? Zážitky s přístrojem tentokrát popsala raději maminka - tatínek byl totiž příliš zabrán do svého kuchařského umění...


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 79 testerek


Drahý Morphy Richards​,

upřímně Vám děkuji za polévkovač, užila jsem si s ním spoustu zábavy.

A to jsme ho zatím ještě ani nepoužili! Manžel je nadšený z čehokoli, co se dá strčit do zásuvky, naneštěstí jeho kuchařské schopnosti končí u… napsala bych u česnečky, protože nic jednoduššího neznám, ale on česnečku neumí. Nejprve do digitálního polévkovače nalil vodu a čekal, že se jídlo připraví samo. Pak byl rozladěn, když se mu podařilo připravit velmi dietní ruskou polévku zvanou “kipjatok”, u nás jí říkáme “horká voda”. Poněkud Váš funkcemi nabitý soupmaker, co umí restovat, smoothies, lassi, přesnídávky, koktejly, džusy, minestrone, gazpacho a spoustu dalších věcí, degradoval na pomaluvarnou konvici.


Něco se chystá...

Zeptala jsem se ho, jak chce vařit polévku, když žádnou nezná. Mrmlal, že od toho je ten přístroj, aby vařil, i když to člověk neumí, jen přijít na to jak. Potom se zeptal, jestli chci hrachovou, gulášovou, houbovou s hříbky nebo sýrovou s brokolicí. Podařilo se mi ho chytit dřív, než do polévkovače nasypal pytlík od Vitany.

Konečně se podíval do návodu. Stačila jsem manžela zadržet před výrobou 100g sekaného kuřete a sebrala mu sekerku, než mi rozmlátil linku. Vaše recepty v manuálu nejsou pro naši krajinu, ale i tak se můj muž pokusil vyrobit “šunkový vývar z kostky” tím, že dceři sebral kostku ze stavebnice a zabalil ji do plátku krůtí šunky. Sice při tom nadával, že vůbec nedrží zabalená a rozpadá se mu, že už neví, čím to přibít, ale vyvařil si kostku s Krtečkem. Ochutnal to a prohlásil, že to musí být recept pro hladovou Afriku nebo přežraný New York.

Už se to vaříííí!

Nabádala jsem ho, že nemusí vařit polévku, ať zkusí něco, co umí. Tím jsem myslela, že přístroj připravuje i jednoduché džusy. Raději jsem digitální polévkovač schovala, protože se rozhodoval mezi palačinkami a smaženým sýrem s hranolky. Nakonec se mu jedna věc v nestřežené době podařila ukuchtit: vajíčka natvrdo. Nemyslím, že bylo moudré zapojovat do vaření čepele Serrator, ale musím říct, že jsem ještě neviděla tak jemně namixované skořápky. Škoda, že nemáme slepice.

Ještě jednou děkuji za Váš polévkovač a těším se, až si v něm manžel jednou dokáže sám uvařit, jen to bude ještě chvíli trvat. Musím běžet, zrovna řekl, že má nápad a držel v ruce mraženou pizzu!

S úctou máma, táta a Viki

P.S. 1: Když ničitel vytáhnul paty z domu, zkusila jsem s Viki připravit vařečkovou polévku s mrkví.

Posílám Vám svůj recept.

Vařečková s mrkví


A je hotovo.

 • 1 bytelná vařečka
 • 7 mrkví
 • 1 petržel
 • 3 jarní cibulky
 • 1 brambora
 • 1 lžíce olivového oleje
 • kousek čerstvého zázvoru
 • hrst čerstvého koriandru
 • trocha zakysané smetany

Olej rozpalte v polévkovém hrnci, pak na něm do růžova osmahněte nadrobno nasekanou cibulku. Přidejte kostičky brambory, petržele i mrkve a chvíli opékejte. Zalijte asi dvěma litry vody a vařte zhruba 10 minut. Přidejte kousek nastrouhaného zázvoru a koriandr a 5 minut vařte. Poté vyndejte vařečku a rozmixujte. Podle chuti osolte a opepřete. Podávejte ozdobené koriandrem.

P.S. 2: A komu se nechce opisovat recept, tak to stačí všechno naházet do polévkovače, pracuje sám, je to obrovská úspora času. Bereme ho s sebou na zimní dovolenou, už se těším na teplé polévky uprostřed zasněžených hor.

Shrnutí pro milovníky polévek

Jste milovníci polévek a přemýšlíte, jak si jejich přípravu usnadnit? S tím vám rád pomůže digitální polévkovač Morphy Richards 501014. Ten zvládne připravit až 1,6 litrů tohoto životabudiče za pouhých 21 minut. Sami si můžete vybrat ze tří možností nastavení teploty a také konzistence: jemná krémová, polévka s kousky a samostatné mixování.

Digitální polévkovač Morphy Richards v bodech:


Zkusíte ho také?

 • hrnec pro přípravu polévek
 • lze využít i pro přípravu smoothie a džusů
 • mixovací nůž s motorem ve víku přístroje
 • ohřevné elementy v těle přístroje
 • 3 možnosti nastavení teploty a konzistence polévky (krémová, s kousky, samostatné mixování)
 • polévka hotová už za 21 minut
 • příkon 1000W
27.10.2022

Skvělý pomocník do každé kuchyně na přípravu jakékoliv polévky

16.05.2020

u nás doma polévky milujeme , ale koupit polévkovač mne tedy niky nenapadlo , mám svůj polévkový hrnec a tyto dobroty vařím v něm

zbytečnost

10.01.2019

Slovo polévkovač slyším poprvé a nedovedla jsme si pod ním představit. Podle mě je to docela blbost. Jen jsem ho vyzkoušela a vůbec měě nezaujal. Klasický hrnec je prostě lepší, ale asijej to o zvyku,

01.12.2018

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

24.11.2018

kamarádkou a ta říkala, že s ním je mimořádně spokojená. Dokáže krásně šetřit čas a polévka v případě požadavku krémové je skutečně výborný bez hrudek. Ještě mi ho doporučovala je rychly a setri cas

14.11.2018

Polévky miluju už od dětství, ale o polévkovači jsem vážně ještě nikdy neslyšel. Vypadá to rozhodně zajímavě. To mě hodně zaujalo. Hodil by se i když ta cena není zrovna malá. Líbí se mi jeho vzhled i výkonnost

25.10.2018

S tímto polévkovačem nemám sama zkušenost, ale nedávno jsem se bavila s kamarádkou a ta říkala, že s ním je mimořádně spokojená. Dokáže krásně šetřit čas a polévka v případě požadavku krémové je skutečně výborný bez hrudek. Ještě mi ho doporučovala pro malého, jelikož ona má taky miminko a říkala, že si v něm pro holčičku navařila domácí přesnídávky. S tímto zázrakem je to hračka :-) Jednu mi dala domů a je krásně bez hrudek a prostě lahůdka. :-)

28.03.2018

Polévkovači jsem z prvu moc naděje nedávala, ale jak jsem ho vyzkoušela tak jsem ho nedala z ruky. Dělání polévek je s ním tak jednoduché a zábavné najednou. Prostě parádní spotřebič, který by měla mít v domě každá rodina.

09.03.2018

Polévkovač jsem ještě neměla možnost vyzkoušet, ale mám slíbeno od kamarádky, že mi ho půjčí (až se ho nabaží). Dostala ho k Vánocům a od té doby vaří polévky obden :-). Polévkovač obsahuje mixovací nůž na krájení, či mixování zeleniny. Je to praktický pomocník, díky kterému šetříme nejen čas vaření, ale i ten, který bychom věnovaly mytí nádobí při její přípravě (prkýnka, nože, ruční mixér,...)

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

27.01.2018

O polevkovaci jsem doposud neslysela,ale po precteni clanku jsem nad nim uvazovat zacala,protoze jsme "polevkozrouti" a tenhle pomocnik by mi urcite usetril spoustu casu. A proto uz asi zacnu,takze "Mily Jezisku...😄

24.01.2018

Polevkovač se může zdát, jako zbytečná investice, ale není tomu tak. Polévkovač je výborná věc v moderní kuchyni. Snadná manipulace, snadno se dá umýt, podle mého názorů jsou polévky chutnější a pro děti více zajímavější a u nás proto chtějí papat každý den polévku z polevkovače :D.

20.01.2018

Polévky miluju už od dětství, ale o polévkovači jsem vážně ještě nikdy neslyšela. Vypadá to rozhodně zajímavě. To mě hodně zaujalo. Hodil by se i když ta cena není zrovna malá. Líbí se mi jeho vzhled i výkonnost

25.12.2017

Varečková s mrkví z polévkovače, článek se mi moc hezky četl a musím souhlasit. Po přečtení článku sjem se nad tím zamyslela, hledala jsem nevýhody a žádné jsem nenašla. Moc se mi líbí a klidně ho můžu doporučit všem :)

nic

30.11.2017

digitální polévkovač Morphy Richards 501014 jsem doposud neznal, ale zdá se mi to jako skvělý vynález. Myslím, že polévky jsou prospěšné pro naše zdraví a tak je tento polévkovač cestou jak si pomoci ke zdravému stravování

29.10.2017

S manželem se střídáme ve vaření,něco on umí lépe a třeba rajskou omáčkou vařím zase výhradně já tu on neumí ikdyz je vyučený kuchař . V kuchyni si i navzájem pomáháme a doplňujeme se a myslím si že k by to mělo být .já osobně strašně ráda vařím a ještě radši mám když vidím že chutná

05.09.2017

Chlapi jsou prostě skvělí kuchaři, kteří umí jídla výborně dotáhnout do konce, dokonale okořenit a dochutit, což ženy bohužel často neumí. Polévka je pro děti základ a chutná polévka se spoustou zeleniny nahradí hlavní chod.

09.08.2017

Polévka je pro děti základ a dobře ji uvařit není snadné. Každý pomocník do domácnosti, který ušetří práci je rozhodně vítán. Polévkovač jsem nikdy neznala, teď si ho nemohu vynachválit a nemohla bych bez něj fungovat.

17.07.2017

Polévkovač je výborná věc v moderní kuchyni. Má krásný design a jeho obsluha je velmi jednoduchá. Maminky s malými dětmi budou určitě nadšené takovým pomocníkem. Snadno se umývá. Polévky budou chutnat všem malým i velkým.

05.07.2017

Doporučuji.

05.07.2017

Polévkovač je výborná věc v moderní kuchyni. Má krásný design a jeho obsluha je velmi jednoduchá. Maminky s malými dětmi budou určitě nadšené takovým pomocníkem. Snadno se umývá. Polévky budou chutnat všem malým i velkým.

03.07.2017

Polévkovač je určitě výtečný pomocník při vaření polévek. Jednoduchá , rychlá a snadná obsluha. Stačí dát veškeré ingredience do polévkovače a navolit příslušný program.I mytí jde celkem rychle, stačí voda a poté vysušit.

02.07.2017

Bomba,moc doporučujeme,moderní nádech a design a mooooooooooooic potěší pri vareni.Je skvělým pomocnikem a užijete si legraci pri vareni.❤ deti ocení take,cena prijatelna.skvele testovani ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ .

29.06.2017

Úžasná věc na polévky. Má moc pěkný design. Údržba je poměrně snadná. Polévky jsou z polevkovace naprosto úžasné. Doporučuji.

22.04.2017

Jsem velká milovnice polévek takže tento polévkovač by byl pro mě ideání kamarád na přípravu jaké koliv polévky.Příprava polévky by pro mě byla velká novina a určitě by ta polévka i parádně chutnala tak popřemyšlím o jeho koupi.

04.04.2017

Polévky z něj jsou lahůdka. Rychle a snadno připravené. Vzhledové má hezký design a údržba není náročná. Práce s polevkovačem mě baví, je to takové zpestření oproti klasickému hrnci a plotně. :) Kdo tohle vymyslel je génius. Doporučuji. :)

20.03.2017

Tento polévkovač jsem jednou zkusila u příbuzných a práce s ním byla snadná a zábavná.Takže opět určitě všem doporučuji tento polévkovač vyzkoušet na různé polévky i další pokrmy,které jíte rádi..nebudete litovat..

16.03.2017

Jako milovnice polévek jsem našla přístroj, který mi usnadní spoustu práce. Polévky z něj jsou chutné, zdravé a příprava je velmi rychlá. Vidím v něm pomocníka i pro maminky, které tvoří zeleninové zázraky pro svá dítka.

08.03.2017

Polévky jsou z něj chutné a zdravé. Design má moc hezký a je opravdu praktický. Mám roční dceru a polévky vaříme jediné v něm a moc jí chutnají. Velice snadná údržba. Polévkovač rozhodně doporučuji.

07.03.2017

Opravdu skvělý nápad a la polévka Sekyrková z pohádky! :D Jsem pro zdravé vaření a mrkvová polévka je dobrá. Jsem žena, takže mluvím o této zdravé stravě pozivitvně, ale dostat ji do zbytku rodiny je trošku problém. Ale zvyknou si :)

01.03.2017

Polévkovač určitě je to fajn věc na vaření polévek.Vypada velice dobře a hlavně suer věc pro někoho kdo radvaří a hlavně dělá polévky.Určitě z něj uvařená polévka bude velice chutná a zvladne to skoro každy

01.03.2017

To známe taťka je gurmán a miluje vaření a zkoušení různých receptů , polevkovač doma máme dostala jsem ho k Vánocům a je to bomba usnadní a urychlí přípravu polívek, polívky z ní jsou prostě vynikající jak od babičky , tuto vymoženost rozhodně doporučuji samozřejmě i s vařečkovými recepty , které jsou velmi jednoduchý a hlavně výborné!

26.02.2017

Polévkovač?? ANO. Jednoznačně. Určitě je to skvělý pomocník, mnohem větší než třeba pekárna. Polévky každý miluje a když máte doma malé miminko, jsou polévky velmi žádané :) Chci ho, a brzy budu mít narozeniny :)

16.02.2017

Zeleninové polévky máme doma moc rádi a vaříme je dost často.O polévkovači jsem ještě nikdy neslyšela ,ale věřím že je to moc šikovný pomocník do každé kuchyně.Určitě by našel uplatnění i v mé kuchyni :-)

16.02.2017

Žádný jsem nenašla. Nejde mi odeslat, protože je málo znaků v kladném hodnocení. Takže z polévek, které se v tomto krámu povedly a moc chutnaly byly: hráškový krém, dýňová s červenou čočkou, zeleninová, květákový krém.

Polévkovač jsem dostala jako nechtěný dárek. Už dva měsíce se nám válí doma ladem a akorát zabírá místo... Polévek jsem v něm vyzkoušela několik a byly dobré - několik pokusů nevyšlo (zelenina ač na malé kousky, tak nebyla dovařená). Polévky máme rádi a mám ročního syna, takže i jemu je často vařím. Tento aparát je pro mne zbytečný krám v domácnosti... a ještě za hromadu peněz...

11.02.2017

Oceňuji multifunkčnost - že se dá použít nejen na polévky, ale třeba i na smoothie. Díky jednoduché manipulaci mě to láká připravovat více zeleninových a ovocných jídel. Také se velmi dobře udržuje a nezabírá ani moc místa. Dobrý pomocník pro každou hospodyňku!

09.02.2017

Také často děláme mrkvovou ale nedavam tolik mrkvi, vystacim si s dvema az tremi. Potom pridavam vetsinou vajickove nocky po tech se muzeme utlouct.ty vam ale zadny stroj nevyrobi je to rucni prace.dobrou chut.

09.02.2017

U nás je polévka každý den a to právě zeleninová, kupuji zeleninu čerstvou i mraženou. Myslím si, že se jedná o velmi výborného pomocníka, který nám, hospodyňkám, ušetří čas a dodá polévce i výbornou chuť. Jsem velice mile překvapena jeho účinnosti.

Nevím o žádných.

08.02.2017

Zeleninove polevky ja osobne zboznuji,ale nesmi se nic prehanet z mrkvickou aby polivecka nebyla tak velmi moc sladka:)Mi do polevky davame i casto pismenka nasi deticky je zboznuji a vykozli kazdemu diteti usmev na tvari

NIC

08.02.2017

Polevky u nas v rodine ja z neteri ktere jsou tri roky milujeme nejvice.Spousta zeleniny a domaci nudlicky to je nejlepsi mnamka ktera vubec muze byttakze vrele doporucuji a za me davam cislo jedna polevkam

nic

03.02.2017

tak polévky v naší rodině děláme skoro denně, takže by jsme to využili.. záleží ale na tom jestli to není zbytečnost, další věc na zabrání místa.. dotěd to vaříme v hrnci a jde to dobře, takže asi nad tím uvažovat nebudu

02.02.2017

Kdo miluje polévky, tak pro něj je polévkovač jako dělaný, pokud na něj má ovšem doma dostatek místa. Pro ostatní bude spíše zbytečností. Ale v rodině kde jsou malé děti, které často polévky milují bude tento pomocník neocenitelný.

19.01.2017

Tento výrobek mě příliš nenadchnul. Pro mě by to znamenalo zase něco do kuchyně navíc. Polévku vařím léta v hrnci bez jediného problému. Možná by tuto věc ocenil spíše muž - přesně jak se zde píše :-)

10.01.2017

Tak o tomto výrobku jsem dosud neměla vůbec tušení, koukám na to jak blázen :-D Moc mě to zaujalo, u nás doma se polévky vaří často a krom toho umí i smoothie, lassi a další věci, takže by to pro nás byl super pomocník. Hned se po něm podívám v obchodě!

09.01.2017

Super super super pomocnicek o kterem jsem se diky Vam dozvedela az ted. Nikdy jsem o tomto neslysela a ani nevidela, ale zaujalo me to do takove miry, ze budu presvedcovat o ,,udelatku,, manzela... :)

09.01.2017

Super, stejně jako většina žen z tohoto prostředí jsem o takové vychytávce nevěděla. Myslím si že je to super pomocník nejen pro muže ale i pro mnohé moderní ženy, které většinou vaří pytlíkové polévky - můj případ :D...Je pravda, že nemusí být do většině kuchyň skladný, ale já bych ho určitě uklidila do nějaké šikovné skříňky a vytáhla vždy před vařením :) určitě super věcička

06.01.2017

Polévkovač jsem ještě nikdy neviděla a ani jsem ho nezkoušela.Každopádně se mi moc líbí.Polévky vařím velice často takže bych ho využila :-) určitě je to skvělí pomocník do každé kuchyně.Určitě ušetří spoustu času

03.01.2017

Polévkovač? Slyším to poprvé. Ale je fakt, že kdo má hodně rád polévky, tak to bude asi dobrý pomocník. Každopádně u nás máme rádi také sice polévky, ale budu vařit klasickou formou. Protože bych musela mít přístroječek už snad na vše.

03.01.2017

Polévkovar, to slyší poprvé. Polévky miluje celá rodina. Jen mi připadá, že těch přístroječků je poslední dobou nějak moc a kuchyňská linka není prostě nafukovací. takže za mě určitě super nápad, ale pořizovat nebudeme, bojujeme s místem.

03.01.2017

Doteď jsem neznala, a četla o něčem takovém poprvé. Asi je to super třeba pro někoho kdo moc nevaří, že nemusí používat sporák si myslím, ale pro pětičlennou rodinu už si myslím to není :-). Ale třeba se pletu. Navíc nemám kuchyň moc velkou takže tím pádem i malou linku a dobře vážím co na mít a nemít za pomocníky v kuchyni. Takže u nás by to nemělo moc šanci, ale věřím že to u někoho uplatnění najde.

03.01.2017

Přístroj se mi moc líbí, nicméně do malé kuchyně se tolik pomocníků nevleze a je dobré volit, co je skutečně nutné a co ne. Asi využijí hlavně maminky s malými dětmi, zůstanu ale u klasiky a hrnce na plotně.

30.12.2016

Pro mě je to novinka. Zde to vidím prvně. Po pravdě musím říct, že mě to nějak moc neinspirovalo pro koupi. Polévku dělám tradičně v hrnci a rozmixovat ji mixérem je otázka sekund. Navíc mě to přijde jako další věc v kuchyni navíc.

29.12.2016

Možná že je to fajn pomocník, ale u nás se to určitě neujme. Už z toho důvodu, že máme těch přístroječků už hodně a kuchyň není nafukovací. Jinak to asi nápad je dobrý, polévky máme rádi. Takže pro někoho to určo bude fajn dárek nebo pomocník.

26.12.2016

Slyším o něm poprvé a nenadchnul mě.Myslím,že pro zkušenou kuchařku to jsou zbytečně vyhozené peníze.Polévku uvařím v jakémkoli hrnci a taky ji uvařím nejdéle za 1/2 hodiny,pokud nepočítám vývar,který se musí táhnout dlouho.Takže za mě určitě ne.

20.12.2016

Slyším to poprvé, je to skvělý nápad právě pod stromeček. Asi to navrhnu před rodinou.Musí být važně super a určitě si ho koupím,už jako maminka dvou děticek.Určitě budu spokojena a budu moci doporučit dále.

Nic,musí být naprosto super,dekuji za skvelý tip nejen k Vánocum

20.12.2016

Osobní zkušenost s přístrojem nemám ale jako matku malého kloučka který polévky má moc rád je to skvělý vynález. Musíme ho vyzkoušet.dekujeme za tip! Na Ježiška máme postaráno a doporučíme dál:) Musí to byt bomba!.:)

:) Nic

19.12.2016

Ještě jsem o tomto pomocníkovi do kuchyně nikdy neslyšela.Ale je to skvělí typ na dárek pod stromeček :-) u nás by určitě využití našel.Polévky vařím velmi často a děti je mají moc rády.Tak uvidíme co na to Ježíšek :-)

18.12.2016

Polévkovač je užitečný pomocník do každé kuchyně – šetří čas i peníze, za zlomek času vykouzlí teplou polévku i milkshake. Šikovný přístroj, který pokrm uvaří, rozmixuje a udrží teplý po 40 min. Příprava polévek je jednoduchá.

Cena zatím dost vysoká.

15.12.2016

Jako úplně největší přednost u polévkovače je pro mne mixovací nůž s motorem ve víku přístroje. To je naprosto bezvadný nápad. Usnadní to práci a v podstatě i úklid. :-) Vaření zejména krémových polévek je tak mnohem jednodušší. :-)

15.12.2016

Osobní zkušenost s přístrojem nemám ale jako matku malého kloučka který polévky má moc rád je to skvělý vynález. U nás by našel jistě uplatnění a ušetřil by mi dost času. Líbí se mi jeho vzhled, výkonnost a více funkčnost. Ježíška pro letošek vyřešeného máme ale myslím si že třeba k narozeninám .... :-D

15.12.2016

Skvělá věc, nemám s ní zkušenosti ale velmi mne zaujala. Polévky se u nás hodně jí a myslím si že stroj dokáže ušetřit spousty času. Je multifunkční, má krásný design. Jediné co mě zatím odrazuje od pořízení je trochu vyšší cena.

14.12.2016

To vidim poprve o tom jsem asi neslysela... ale jsem zvykla varit na plotne v normalnim hrnci takze bych na nej asi zapominala tenhle moderni vyrobek asi do nasi domacnosti nezapadne. . Nebo mozna v budoucnu zatim me moc nenadchl ale nerikam ze nebude dobry ;-)

14.12.2016

Polevkovac ma svagrova ktera v nem denne vari, me moc nezaujal podle me stejnou sluzbu udela klasicky hrnec ci papinovy hrnec, nelibi se mi moc cena porizovaci ktera je docela vysoka, svagrova si ho ale nemuze vynachvalit vari v nem kazdy den a pry bez nej uz ani ranu

14.12.2016

Polévkovač má moje sestra a jsme s ním spokojené. Využíváme ho hlavně pro přípravu polévky pro naší neteř. Je to velmi rychlé a jednoduché . Mohu doporučit lidem co mají malé děti. Přístroj je praktický.

14.12.2016

tak vidím tento přistroj zde poprvé.. no pokud bych měla místo doma na to tak proč né :-) pokud je to tedy tak rychle jak se píše a dají se v tom dělat i koktejly... zajímavý nápad, třeba do budoucna pořídíme :-)

13.12.2016

Slyším to poprvé, je to skvělý nápad právě pod stromeček. Asi to navrhnu před rodinou. A pak si budeme jen užívat při přípravě všelijakých polévek. I těch zdravých zeleninových. Dcera se aspoň naučí otáčet v kuchyni.

13.12.2016

V kuchyni jsem tak nějak konzervativní. Každá polévka mi nejvíce chutná z mého cibulákového hrnce. Mám ráda volnou, čistou pracovní plochu a mnoho současných kuchyňských pomocníků mi přijde nadbytečných. Nic proti ničemu, ale já se bez podobného přístroje určitě obejdu.

13.12.2016

Mě polévkovač nadchl. Není třeba vybalovat mixér, není třeba zapínat a vypínat plotnu, když rodina či hosté nejdou k obědu v čas a hlavně polévky či jiné pokrmy jsou hotové o dost dříve. Úsporu času cením nejvíce. Velikost je přesně akorát pro nás. Společně s rýžovarem jsem si polévkovač celkem oblíbila.

12.12.2016

Osobně moc ráda zkouším nové kuchyňské pomocníky. Přála jsem di polévkovač k narozeninám a dostala ho i s polévkovou kuchařkou. U nás máme polévky moc rádi, takže ho užijeme Vytáhnu ho minimálně 3x týdně a jsem s ním celkem spokojená. Šetří zejména čas a energii.

12.12.2016

Nejvíce mě nadchlo kolik usnadní práce a času,to jsem nadšený ,je lehký,snadno se s ním manipuluje,libi se mi i krasny vzhled,jsem nadšený,za sebe mohu jen doporučit,jsem spokojený,je kvalitní,za mě ano

12.12.2016

Je naprosto perfektní,usnadni spoustu času a energie,je praktický,skladny a nemusí se hlídat,take vypadá velmi elegantně,jsem s ním velice spokojena a za sebe mohu jen doporučit,jsem nadšená,za mě ano

12.12.2016

O polévkovači jsem už slyšela. Přijde mi to jako super nápad, ačkoliv to usnadní práci i těm, kteří se moc ve vaření neorientují. Věřím, že je to super pomocník do domácnosti, škoda že ho doma nemáme.

12.12.2016

Polévkovač jsem dostala jako dárek ke kulatinám - no přiznám se, že jsem moc nadšená nebyla, říkala jsem si, zase krám, co bude zavazet v kuchyni. Ale opak je pravdou, tak jsem si na něj zvykla, že ho používám vlastně denně. Obrovská úspora času, já jsem spokojená

12.12.2016

O tomto výrobku jsem něco málo slyšela a podle hodnocení jiných lidí to musí byt skvely pomocník v kuchyni obzvast třeba pro tatínky co hlidají své ratolesti.Rozhodně o tomto polévkovači budu uvažovat jako o koupi do miji kuchyně.

12.12.2016

O polévkovači jsem něco slyšela a musím uznat, že je to dobrý nápad. Také o něm přemýšlím, že si ho pořídím, protože u nás se polévky jedí často a jsou velmi oblíbené. Pokud to zvládne i omáčku tak to nemá chybu :-). A když to zvládne i tatínek tak jsem se už rozhodla :-).

12.12.2016

Tak o tom slysim jiz po nekolikate ale zatim jsem nenasla odvahu poridit ale podle toho co tu ctu mozna vyzkousim zni to opravdu zajimave a jednoduse :-) a kdyz to zvlada i tatinek tak to musi zvladnout i nekucharky ;-)

12.12.2016

O tomto přístroji slyším porpvé a jsem ráda, že zrovna tady od vás. Nevím jestli je dobrý nebo užitečný,ale určitě ušetří mnoho času a polévka musí být také výborná, bez hrudek, krásně krémová. Jak ji někde uvidím v akci, určitě doplním nějaké hodnocení, at už kladné či záporné

12.12.2016

Když jsem poprvé uslyšela o polévkavači, říkala jsem si, že by to byl další zbytečný "krám" do domácnosti. Pak jsem ale měla možnost jej vidět v akci u známé a přesvědčil mně natolik, že jsem si ho hned koupila a je super.

12.12.2016

Já polévkovač také dostala. Úplně nadšená jsem zpočátku nebyla, ale už jsem mu přišla na chuť. Ušetří se díky němu našpiněné nádobí, je praktický z hlediska velikosti nádoby, tedy aspoň pro naši rodinu je akorát. Uděláte v něm klidně i omáčku, nejen polévku. Užívání je bezpečné a vaření čistší a tak nějak rychlejší a úspornější.

Další hodnocení


Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat