Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

330 / 330 Počet bodů celkem/aktuálně
5 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Granule od této značky běžně používáme, takže jsem s jistotou věděla, ze si Salma pochutná. Nejvíc jsem se těšila na maso a po něm se číča olizovala. Do druhého dne bylo snědeno. Kapsička pro mě byla novinkou, ale zde snad ani nejde sáhnout vedle. Kočka pravidelně kapsičky nedostává, je výjimečně na přilepšenou. Tady na tu mlsně večer čekala u ledničky.

Zápory

Sušené mlsky se neshledaly s pozitivní reakci. To jediné kočka odmítala ochutnat. Přišla, čuchla a odešla. Takže tohle ji nezaujalo. Má raději aromatičtější a šťavnatější mlsky.

Moje hodnocení

Klady

Sampon jsem používala 6 týdnů, abych mohla dostatečně zhodnotit jeho užitečnost. Používala jsem sampon 2-3x týdně. I při menším množství šel krásně napěnit. Po nanesení jsem vždy nechala 4-6 min. působit, poté jsme smyla a dal klasicky použila kondicioner. Po 2 týdnech už jsem pozorovala, ze došlo k mizení lupů. Vlasy jsem měla podle mě lesklejsi a zlepšilo se mi rozcesavani vlasů. Vůně šamponu není nijak vtirava, taková příjemná citrusové vůně. Po 6 týdnech užívání mohu potvrdit, ze lupy se podařilo vymýtit a byla jsem spokojena i s celkovým lepším vzhledem mých vlasů. Bála jsem se vysušení, ale to se neobjevilo.

Zápory

Uvítala bych i kondicioner, aby byl výsledek o to lepší. Vždy jsem musela používat svůj běžně používaný a věřím, ze to mohlo i ledacos ovlivnit.

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.