Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

14980 / 8980 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Vlasy dotváří krásu. Na nich velmi záleží. A když je nádherný účes - cítím se lépe. Vyzkoušela jsem Hair Food a co na to moje vlasy? Krásně se češou, žádné zacuchávání jen hezky zářivé, plné energie,provoněné několik dní! Mám tak milý pocit stále čistých vlasů S tímto výrobkem jsem velmi spokojena. Po opakovaném použití je znát, že přírodní složení opravdu vlasům prospívá bohatou výživou a hydrataci. Hustá konzistence se skvěle nanáší a vlasy nezatěžuje, nelámou se. Takže za mě určitě ano!

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Zmrzlina se nám připravovala doma velmi snadno, je lahodná, krémová a našlehaná. Chotově byla tato zmrzlina opravdu dobrá,. Není třeba přidávat ovoce či ovocné sirupy, protože chutnala i samostatně velmi dobře

Zápory

Obal by mohl být barevně výraznější, aby v obchodě zaujal a nepřehlédli jsme

Moje hodnocení

Klady

Velmi se mi líbí praktický a barevně zajímavý obal na všech produktech této řady. šampon i kondicionér a maska se dobře a lehko nanáší. Po aplikaci jsem měla vlasy jemné, jakoby smetanové s pocitem větší jemnosti a hladkosti. Vlasy se mi velmi dobře rozčesávaly a byly provzdušněné. Úžasně voní!

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Testovala jsem Collalloc – zdraví a krása díky kolagenu. Baleni je praktické, v přesně odměřených dávkách v sáčku, dobře se nechává rozpustit v nápoji, příprava je opravdu velmi jednoduchá. Užívaní je snadné, nijak nedráždí žaludek. Testuji chvilku a celkově jsem spokojená. Vlasy se jsou zářivější a více vyživené, nádherně se lesknou. Vypadají zdravěji na hřebenu jich po česání zůstává méně. Pleť vypadá svěžejší a na dotek je pružnější., zlepšily se mi dokonce i řasy, které jsou poměrně pevnější a nevypadávají.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Testovala jsem krém Mixa Pro-Tolerance .Balení krému je ve velmi pěkném obalu, velice elegantní. Krém se dobře nanáší, konzistence je vláčná , krásně a snadno se roztírá, lehce se vstřebává, je hladký a příjemný, nezanechává žádné podráždění ani nepříjemný pocit. Pokožka po použití je krásná, jemná a dobře hydratovaná, celkově pleť dobře vyhlazuje a je velmi příjemný k pleti. Plet je po použití krému hezky hydratovaná a jemná. S krémem Mixa jsem spokojená.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Moderní přírodní drogerie Bio-D pro zdravé praní a úklid mne nadchla. testovaný gel mne především vyhovuje , protože je BIO, tedy ekologický . Při praní na 40 , se prádlo vypralo bez problémů, dávkování je také poměrně snadné bez problémů. S gelem jsem spokojena.

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Díky akci v lékárně jsem začala pravidelně užívat kloubní výživu KLOUBY FIT, . Zaujalo mne bioaktivní složení a vhodnost přípravku i pro děti od 3 let. Odlišné složení od jiných kloubních výrobků mne i k užívání velmi motivovalo. Lehce a snadno se polyká, nezatěžuje organismus. Užívání se snažím doplňovat dalšími vitamíny. Líbí se mi, že je to vhodný přípravek i jako prevence pro správný pohyb kloubů . Vedlejší účinky jsem nezaznamenala.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Líbí se mi, že velmi dobře zachytí prach a špínu, Vysává jedním tahem, uklízí se s ním velmi dobře a rychle, je velice flexibilní, přizpůsobí se perfektně i pro úklid pod nábytkem, dobře se s ním manipuluje. Lehká konstrukce. Každý pohyb přinese výsledky uklizené podlahy. Ocenuji, že je lehce složitelný, takže může být umístěn kdekoli v rohu místnosti a je vždy po ruce. Nahradí i mop, je bez kabelů a nebolí z něj záda.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Výborně se s ním čistí nejen koberce, ale i dlaždičky. Při čistění parou uvolněnou špínu krásně zároveň odsává. Pořídit si pomocníka, jenž celou činnost úklidu výrazně urychlí a zjednoduší, byl vždycky můj sen. Oceňuji multifunkčnost zařízení a čistící sílu, kterou nabízí parní vysavač. Parní čištění koberců mne překvapilo výsledným efektem, při kterém se pára dostává hluboko do vláken a dobře čistí. Barva koberců se krásně oživí.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Je pohodlný a praktický. Velmi se mi líbí jednoduché skladování a přenášení díky systému zámku. Generátor je lehký a snadno se ovládá. Žehlička žehlí sama, není třeba jí moc přidržovat, stačí pouze vést. Samotné žehlení je velmi snadné. Žehlička má dokonalý tvar pro všechny záhyby. Musím říci, že nejlepší je, že s touto žehličkou stačí téměř vše žehlit jen z jedné strany a to je neskutečná úspora času. Jak vyžehlí - bezchybně a hlavně rychle – téměř cokoliv. Dosud jsem se s takovým výkonem u žádné jiné žehličky nesetkala.Velké plus je jednoduchost plnění zásobníku na vodu i při žehlení a rychlá odezva na změnu teplot u žehlících programů.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Dosud jsem se s takovým výkonem a rychle a dobře vyžehlenou košilí u žádné jiné žehličky nesetkala. Samotná žehlička je super lehká. Velké plus je jednoduchost plnění zásobníku na vodu i při žehlení a rychlá odezva na změnu teplot u žehlících programů. Efektivnost vidím i při svislém žehlení/napařování například zavěšených oděvů. Všechny nerovnosti lze velmi lehko odstranit pouze jedním tahem a dokonale vyžehlit i více vrstev prádla najednou. Výsledek vyžehlení je opravdu znatelně lepší, než u běžné žehličky.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Nejen hezký design, ale i rychlost a efektivita žehlení je to, čím mě žehlička nejvíce oslovila. V ruce se drží velmi dobře a žehlení pomocí ní je rychlejší v porovnání s žehličkou, kterou jsem doposud používala doma. Velké plus dávám systému s výkonnou párou, která proniká hluboko do oděvu a žehlí zároveň látku z obou stran. Chytrost napařovací žehličky opravdu změnila můj pohled na žehlení díky perfektnímu výkonu a jednoduchému použití se žehlí s radostí.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Mašinka Velký Tomáš je nejen krásným desingnovým kouskem v bytě, ale i úžasně zajímavou hračkou. Má pěkné barevné provedení, odpovídající velikost pro malé děti i pro dospělé, aby se nemuseli moc ohýbat. Velmi se mi líbí, že mašinka je pohyblivá, ale i dobře stabilní. Variabilita hračky je úžasná. Za sebe oceňuji, že má úložný prostor pro kostičky, které se tak dobře ukryjí a neztrácejí se. Stačí otevřít vagónek a objevit „náklad“, který veze. Zábavnou formou teď doma všichni zkoušíme manuální zručnost.

Zápory