Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

4530 / 4530 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Oceňuji snadnost používání a bezbolestnost. Je naprosto ideální pro děti. Dcera 9 let by ho nejraději používala sama. Jen teda nám vůbec nezabral, ještě mu dáme chvilku šanci, ale asi budeme muset vyrazit k lékaři.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Čistič se dobře ovládá ( jezdí vlastně sám), oceňuji snadnou údržbu. Nádobky stačí hned po dočištění vypláchnout a je to, dají se mýt i v myčce a válečky vypratdo pračky.Pro domácnost, bez dětí naprosto super.

Zápory

Čistič mě strašně zklamal, byla jsem natěšená, strašně jsem si ho vždycky přála. Ale on není dobrý ani na vysávání ani na vytírání. Podlahu pouze "ošudlá", není ani dobrý jako vysavač protože nemá pořádný tah.Přejížděla jsem několikrát než drobek sebral a to ještě kolikrát zase za chvilku vypadl.

Moje hodnocení

Klady

Nemohu nic vytknout, dceři všechno chutnalo, desing obalu byl pro děti lákavý a pro mě jako rodiče složení taky na 1. Super je balení vhodné na cesty, znovu zavíratelný obal. Všechno to slupla na 1 zátah. Děkujeme za možnost testování a chválíme kudy chodíme.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost testování. Prací gel mě moc neoslovil. Sice prádlo vypral i na 40 stupňů, ale jinak na něm mohu obdivovat maximálně to , že je bio. Nevyhovuje mi velikost balení, ani jeho vůně a na můj vkus je i drahý.

Zápory

Brala bych větší balení, na můj vkus drahý, pere stejně jako jiné gely a strašně mi smrdí!

Moje hodnocení

Klady

Byli jsme celá rodinka při vyzvedávání natěšená, z dřívějška si pamatuji, že byli vždycky moc dobré a naštěstí se nic nezměnilo. Všechny jsme ochutnali a nedokážeme vybrat ty nejlepší, protože dobré byli všechny. Oceňuji krabičkové balení, tak akorát do kabelky.

Zápory

V balení je málo bombónů.

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.