Soutěž o hubnutí - Příběh č. 7: K hubnutí jsem se odhodlala kvůli dceři

14.06.2013 | Zábava

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ O HUBNUTÍ - PŘÍBĚH Č. 7: Každý z nás již minimálně jednou v životě zkoušel zatočit se svými kilogramy. Nezáleží na tom, zda úspěšně, či neúspěšně, ty, které se s námi o svůj příběh podělily, mají šanci vyhrát redukční program Institututu kompliment®! Velké hlasování o jeden vítězný příběh proběhne od 17. do 21. června 2013.

K hubnutí jsem se odhodlala kvůli dceři

Byla jsem živé a sportovně založené dítě. Svoji váhu jsem nikdy řešit nemusela, protože pro všechny aktivity nebylo možné ztloustnout. Po svatbě a porodu jsem však zůstala několik let doma a sport se stal minulostí. Po porodu se mi tak nepodařilo zhubnout na původní váhu, naopak jsem dále přibírala a vlastně mi to ani nevadilo, manžel byl totiž rád, že má doma „kus baby“.

Když byly dceři čtyři roky, šla konečně do školky a já mohla nastoupit do práce. Sehnala jsem si místo prodavačky v jedné větší cukrárně a hrozně se těšila na nový kolektiv a změnu. S holkama jsme si hned padly do oka, ovšem prostředí cukrárny nahlodalo zbytky mojí pevné vůle a kila šla nahoru, pod stovku už jsem se nedostala. Popravdě jsem to ale ani nezkoušela, vzhled jsem neřešila – měla jsem přece rodinu a práci a bylo mi dobře.

Pořádný kopanec a náhlé probuzení u zrcadla se mi dostalo díky mé dceři. S příchodem puberty začala být velmi odtažitá, nechtěla moje jídlo, doprovod, vyhýbala se mi. Z počátku jsem vše přičítala výkyvům nálad čerstvého puberťáka a nevšímala si toho. Jenže pak jednou, při společném nákupu, jsme potkaly jejího spolužáka. Chvilku se spolu bavili, já stála opodál a pak uslyšela jeho dotaz, zda jsem její máma. A odpověď mi vyrazila dech: „Ta šeredně tlustá? Ani omylem!“

Ta věta mi rezonuje v uších ještě dnes. Dcera dodnes neví, že jsem ji slyšela. Obrečela jsem to mnohokrát, ale na druhou stranu mi to pomohlo odrazit se od pomyslného dna a začít něco dělat se svojí váhou. Změnila jsem jídelníček a začala cvičit. Nyní mám od 15 kilo méně, ale rozhodně bych chtěla zhubnout ještě jednou tolik. Bohužel se mi teď váha zastavila a já jsem trochu bezradná. Ale rozhodně se nevzdám, chci dceři dokázat, že na to mám!Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Rybí pánev s rajčaty

(3 hlasů)

Dušená zelenina s rýží

(2 hlasů)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejistotu nemáte rádi, přesto si jí tento týden užijete víc než dost. Možná je to proto, že se příliš upínáte ke svým plánům. Pamatujte, že ani ty nejpečlivěji připravené nemusejí vyjít, zvláště pokud nezáleží pouz... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

67 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat