VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ O HUBNUTÍ: Vyhlášení výsledků!

28.06.2013 | Zábava

Každý z nás již minimálně jednou v životě zkoušel zatočit se svými kilogramy. Nezáleží na tom, zda úspěšně či neúspěšně, ty, které se s námi o svůj příběh podělily, mají šanci vyhrát redukční program Institututu kompliment®! Vyhlášení výherců je tady!

Autorka vítězného příběhu, která obdržela nejvíce hlasů, získává redukční program Institutu kompliment®, který zahrnuje individuální vedení, výživové poradenství, pravidelné cvičení a edukaci. Ideální hmotnosti může dosáhnout 95 % klientů!

Program hubnutí a formování postavy:
Je zaměřen na cílené hubnutí a formování problematických partií, zpevnění postavy a zlepšení kvality tkání. S tím souvisí i změna konfekční velikosti a zlepšení tělesné kondice. Program obsahuje 15 návštěv v brněnském Institutu kompliment, ideálně dvakrát týdně. Zahrnuje konzultace, výživové poradenství, cvičení a osobní vedení. To vše s osobním přístupem.

Výherní příběh:

Martina Vaculíková, autorka příběhu č. 5

Mákla sis na sobě, holka!

Milí spolubojovníci a spolubojovnice,

ano, spolubojovnice, jinak se to totiž nedá nazvat. Neustálý boj s kily, s vlastním sebevědomím, psychikou. Prostě nekončící kolotoč. A kdy začal?

Ani sama vlastně nevím. V dětství jsem nebyla extrémně boubelatá. Když už jsem řešila nějaká ta kila navíc, byla tu babička s maminkou, které mě uklidňovaly. Prý jsem akorát a pak později přijdou statosti, která se o nadbytečná kila postarají. Jak krásně se to poslouchalo! To samé bylo v průběhu mého těhotenství. „Bašti Martinko, pak už se pořádně nenajíš ani nevyspíš,“ říkávaly.

To byla sice pravda. Po porodu přišly starosti i málo spánku, ale kila nemizela. Naopak, lepila se na mě čím dál tím víc. Vyzkoušela jsem spoustu diet, hladovek, nárazových cvičení. To vše mě po chvíli přestalo bavit a úspěch se nedostavil. Jednoho dne jsem si stoupla na váhu a nevěřila svým očím, ručička ukázala 105 kg! To abych se za chvíli chodila vážit na překladové nádraží, to tedy ne! Navíc, můj syn ve svých 12 letech také není žádný drobeček a už teď má problém s krevním tlakem. Už kvůli němu se musí vše změnit. I já sama se chci mít zase ráda, chci se na sebe v obchodech zase dívat do zrcadla, narovnat se a usmát se na sebe. Tahle soutěž mi dává šanci a naději, že na sobě můžu něco změnit. Jsem připravená jít naproti novému životnímu stylu a to i díky vám! A jednou tohle vše bude jen pohádka o jedné boubelce, která se chtěla vylíhnout ze své ulity a hrdě si říct: Mákla sis na sobě holka!   

Z hlasujících, kteří nám na e-mailovou adresu redakce@bety.cz napsali číslo příběhu svého favorita, byla náhodně vylosována jedna výherkyně, která také získává redukční program Institutu kompliment®.

Výherkyně: Nikola VelebováSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Rybí pánev s rajčaty

(3 hlasů)

Kuličky z jehněčího masa

(3 hlasů)

Krůtí sekaná s houbami

(2 hlasů)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejistotu nemáte rádi, přesto si jí tento týden užijete víc než dost. Možná je to proto, že se příliš upínáte ke svým plánům. Pamatujte, že ani ty nejpečlivěji připravené nemusejí vyjít, zvláště pokud nezáleží pouz... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

60 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:39
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
113 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat