Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Splňte si své novoroční předsevzetí a žijte zdravě s Get Fit Online

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

08.01.2018 | Zdraví a životní styl

Jste tak jako mnozí odhodláni měnit od ledna svůj životní styl, být zdravější, štíhlejší, cítit se plni energie? Jestliže chcete něco změnit, tak to začněte měnit hned a reálně. Na slovo zítra a podobné až-paky raději zapomeňte a nastartujte už dnes.

Chcete-li dodržet svá předsevzetí, potřebujete, abyste měli reálné cíle a podporu. S obojím vám pomůže internetová aplikace GetFitOnline, která vám poradí se cvičením, jídelníčkem, motivací i kontrolou vašeho pokroku

Get Fit Online

Get Fit Online je revoluční online nástroj, který vám usnadní přechod na zdravější životní styl, ať už jste teprve na začátku, nebo jste se z nějakého důvodu zasekli na místě a nevíte, jak dál. Na webu nenajdete žádné nefunkční diety a univerzální řešení. Aplikace vám naopak na základě zadaných údajů sestaví zcela individuální program pouze pro vás.

S programem získáte individuálně sestavený jídelníček s přesnou gramáží surovin, recepty a rozpis cvičení s instruktážními videi. Každých pět dní také dostanete nákupní seznam na potraviny, které budete v následujících dnech podle svého jídelníčku potřebovat.  

Hubnutí bez diet a hladovění

Spousta lidí po celém světě se stále trápí dietami a hladovkami, které jsou nejen velmi omezující a nepříjemné, ale také nepřináší v podstatě žádný účinek. Po pár týdnech diety se vrátíte k původnímu stravovacímu režimu, a jste zase tam, kde jste začínali. Pokud se chcete jednou pro vždy zbavit přebytečných kilogramů, je potřeba nastartovat zdravý životní styl, který si budete schopni udržet.

Dnes jsou k  dostání spousty různých kuchařek, článků, rad a tipů, jak správně jíst, jak se správně hýbat, co dělat a čemu se vyhýbat. Ale jak se začátečník v této oblasti v tom všem může zorientovat? Aplikace Get Fit Online všechny starosti vyřeší za vás. S pomocí profesionálních výživových poradců a trenérů vám sestaví program na míru, díky kterému snadno dosáhnete plánovaných cílů.

Jezte zdravě a chutně

Jíst zdravě neznamená vzdát se všeho, co máte rádi. S jídelníčkem od Get Fit Online je hubnutí hračka. Pokud vám některé jídlo nebude vyhovovat, stačí kliknout na alternativu, a program vám nabídne jiné. A co když zrovna dostanete chuť na úplně jiné jídlo, než je ve vašem jídelníčku? V takovém případě můžete použít nástroj, kam zadáte ingredience vašeho oblíbeného receptu a systém vám přesně vypočítá vhodnou gramáž jídla. 

Zdravý životní styl bez stresu a složitostí

Hubnutí nezávisí jen na našem jídelníčku a cvičení. Důležitá je také duševní pohoda. Pokud se neustále stresujete, nelíbíte se sami sobě a navíc nevíte, z jakého konce to všechno vzít … rozhodně to nebude nejlehčí začátek. Program vás zbaví všech starostí s vymýšlením vhodných potravin i hledáním cviků do vašeho tréninkového plánu a dodá vám potřebnou motivaci. Jediné, co musíte dělat, je držet se denního programu.

V čem je program jiný, než ostatní?

  • Program je sestaven individuálně podle vašich potřeb
  • Je mnohokrát levnější, než jakékoliv nesmyslné diety a přípravky. Od 8 Kč za den, získáte denní program na míru.
  • Nebudete muset složitě promýšlet jednotlivá jídla na každý den, stačí se držet předepsaného plánu
  • Na webu najdete kromě samotného programu i blog plný motivačních a inspirativních článků ohledně zdravé stravy a cvičení
  • Všechny důležité informace ohledně hubnutí máte pohodlně na jednom místě
  • Budete moct cvičit kdykoli a kdekoli bez ohledu na počasí nebo otevírací dobu posilovny

 Tak co vy na to? Pustíte se do nového roku s novou motivací ?

Ženy pracující 45 hodin týdně jsou ohroženy cukrovkou, pr...

Rybí filé v alobalu

Rybí filé v alobalu

11 hlasů
45min 614 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Dušené vepřové kotlety

14 hlasů
55min 455kJ 90 Kč

Kotlety s jablky pečené v troubě.

Kuřecí plátky s citrónem

10 hlasů
1h a 10min 477kJ 170 Kč

Kuřecí plátky s tymiánem a citrónem.

Poradny

Za jakých podmínek mohu synovi zrušit trvalý pobyt?

Dobrý den, Jitko,co se týče zrušení trvalého pobytu, trvalý pobyt může zrušit majitel nemovitosti... Více

Za jak dlouho po nástupu do práce dostanu nemocenskou?

Dobrý den, Bobe,nárok na nemocenské dávky vzniká současně se vznikem pracovního poměru, takže můž... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více