Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Splňte si své novoroční předsevzetí a žijte zdravě s Get Fit Online

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

8. 1. 2018 | Zdraví a životní styl

Jste tak jako mnozí odhodláni měnit od ledna svůj životní styl, být zdravější, štíhlejší, cítit se plni energie? Jestliže chcete něco změnit, tak to začněte měnit hned a reálně. Na slovo zítra a podobné až-paky raději zapomeňte a nastartujte už dnes.

Chcete-li dodržet svá předsevzetí, potřebujete, abyste měli reálné cíle a podporu. S obojím vám pomůže internetová aplikace GetFitOnline, která vám poradí se cvičením, jídelníčkem, motivací i kontrolou vašeho pokroku

Get Fit Online

Get Fit Online je revoluční online nástroj, který vám usnadní přechod na zdravější životní styl, ať už jste teprve na začátku, nebo jste se z nějakého důvodu zasekli na místě a nevíte, jak dál. Na webu nenajdete žádné nefunkční diety a univerzální řešení. Aplikace vám naopak na základě zadaných údajů sestaví zcela individuální program pouze pro vás.

S programem získáte individuálně sestavený jídelníček s přesnou gramáží surovin, recepty a rozpis cvičení s instruktážními videi. Každých pět dní také dostanete nákupní seznam na potraviny, které budete v následujících dnech podle svého jídelníčku potřebovat.  

Hubnutí bez diet a hladovění

Spousta lidí po celém světě se stále trápí dietami a hladovkami, které jsou nejen velmi omezující a nepříjemné, ale také nepřináší v podstatě žádný účinek. Po pár týdnech diety se vrátíte k původnímu stravovacímu režimu, a jste zase tam, kde jste začínali. Pokud se chcete jednou pro vždy zbavit přebytečných kilogramů, je potřeba nastartovat zdravý životní styl, který si budete schopni udržet.

Dnes jsou k  dostání spousty různých kuchařek, článků, rad a tipů, jak správně jíst, jak se správně hýbat, co dělat a čemu se vyhýbat. Ale jak se začátečník v této oblasti v tom všem může zorientovat? Aplikace Get Fit Online všechny starosti vyřeší za vás. S pomocí profesionálních výživových poradců a trenérů vám sestaví program na míru, díky kterému snadno dosáhnete plánovaných cílů.

Jezte zdravě a chutně

Jíst zdravě neznamená vzdát se všeho, co máte rádi. S jídelníčkem od Get Fit Online je hubnutí hračka. Pokud vám některé jídlo nebude vyhovovat, stačí kliknout na alternativu, a program vám nabídne jiné. A co když zrovna dostanete chuť na úplně jiné jídlo, než je ve vašem jídelníčku? V takovém případě můžete použít nástroj, kam zadáte ingredience vašeho oblíbeného receptu a systém vám přesně vypočítá vhodnou gramáž jídla. 

Zdravý životní styl bez stresu a složitostí

Hubnutí nezávisí jen na našem jídelníčku a cvičení. Důležitá je také duševní pohoda. Pokud se neustále stresujete, nelíbíte se sami sobě a navíc nevíte, z jakého konce to všechno vzít … rozhodně to nebude nejlehčí začátek. Program vás zbaví všech starostí s vymýšlením vhodných potravin i hledáním cviků do vašeho tréninkového plánu a dodá vám potřebnou motivaci. Jediné, co musíte dělat, je držet se denního programu.

V čem je program jiný, než ostatní?

  • Program je sestaven individuálně podle vašich potřeb
  • Je mnohokrát levnější, než jakékoliv nesmyslné diety a přípravky. Od 8 Kč za den, získáte denní program na míru.
  • Nebudete muset složitě promýšlet jednotlivá jídla na každý den, stačí se držet předepsaného plánu
  • Na webu najdete kromě samotného programu i blog plný motivačních a inspirativních článků ohledně zdravé stravy a cvičení
  • Všechny důležité informace ohledně hubnutí máte pohodlně na jednom místě
  • Budete moct cvičit kdykoli a kdekoli bez ohledu na počasí nebo otevírací dobu posilovny

 Tak co vy na to? Pustíte se do nového roku s novou motivací ?

x

Zelenina a cvičení třikrát týdně omladí mozek o deset let

Kedlubnový salát s jablkem

Kedlubnový salát s jablkem

10 hlasů
20min 693 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s řepou a pomerančem

26 hlasů
15min 235kJ 71 Kč

Výtečný letní salát, který kombinuje křehký listový sa...

Špenát s fetou

9 hlasů
60min 514kJ 70 Kč

Špenát zapečený se sýrem feta.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více