Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jak zůstat ve formě a nepřibrat i během dovolené

Miluje přírodu, psy a občas si s nepořádným manželem dopřeje dobré červené víno. Jejím největším snem je vychovat ze svých dvojčat slušné kluky.

Zobrazit další články autorky

11.08.2018 | Zdraví a životní styl

Pomalu balíte kufry a jste jednou nohou v letadle? V pořádku. Co ale můžete udělat pro to, abyste po návratu a vstupu na váhu nebyli nemile překvapení? Zkuste se držet tohoto manuálu, který vás zahálet nenechá!

Chystáte se na dovolenou a trochu se bojíte, že pobyt v tropickém ráji vaše zajeté fitness návyky zadupe úplně do země? Tak samozřejmě – lákadlům v podobě plážového lehátka a různobarevných koktejlů se vážně jen těžko odolává, ale to pořád ještě neznamená, že se do reality vrátíte s pár kily navíc. Jak se udržet ve formě i mimo své domácí prostředí?

Vyberte to správné ubytování

Kde jsou ty doby, kdy člověk mohl hovořit o velkém štěstí, pokud byl součástí hotelu alespoň menší bazén?! Dávno pryč! Dnes můžete v rámci dobře zvoleného ubytování využít těch nejlepších služeb, včetně špičkově vybaveného fitcentra, půjčovny sportovního oblečení nebo poradenství osobního trenéra. Proč toho tedy nevyužít? Až budete plánovat dovolenou, zaměřte se na hotely, které myslí i na své aktivně založené klienty. Tak si budete moct zacvičit přesně podle svého harmonogramu – jen s poněkud hezčím výhledem.

Choďte pěšky, kde to jen jde

Pohybovat se v prázdninové destinaci po svých? To má hned dvě veliké výhody. Za prvé, snadno splníte cíl deseti tisíc kroků, který je podle odborníků denní zdravotní nutností. A za druhé?

Procházky vám umožní dokonale poznat tamní region. Všechna místa uvidíte očima místních obyvatel, uděláte si pár fotek a dokonale nasajete atmosféru. Tohle vám žádný autobus s průvodcem či taxík nabídnout rozhodně nemůže,“ domnívá se spolumajitelka úspěšné americké cestovní kanceláře Country Walkers, Jamen Yeaton-Masi. Tahle dáma asi ví, o čem mluví.

Zkuste činnost, jež je pro dané místo typická

Když člověk jede do Itálie, zpravidla si v restauraci objedná těstoviny nebo pizzu – jakožto místní, ba přímo národní pokrmy. Máte to „hozené“ stejně? Pak se téhle myšlenky držte i v případě dovolené. Jste u moře? Zapište se na kurzy surfování. Chystáte se na hory? Okuste krásy horolezectví – samozřejmě s instruktorem, pokud jste doteď šplhali maximálně po schodech do pátého patra paneláku. To vám nejenže pomůže spálit nějaké ty kalorie, ale ještě budete mít na co vzpomínat!

Vánoce nejsou jen obdobím klidu a pohody. Jak se vyhnout ...

Kuřecí plátky na tymiánu

Kuřecí plátky na tymiánu

13 hlasů
1h a 20min 270 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kopřivová polévka

14 hlasů
35min 264kJ 58 Kč

Z mladých kopřiv vykouzlíte jednoduše velice chutnou p...

Hovězí pečeně

8 hlasů
6h a 45min 525kJ 410 Kč

Libové hovězí maso s omáčkou z vína a hořčice.

Poradny

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Jak se počítá podpora z ÚP po měsíci v novém práci?

Dobrý den,i když v novém zaměstnání nemáte odpracované celé čtvrtletí, výše podpory v nezaměstnan... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nevíte, kam dřív skočit, a je na vás vyvíjen stále větší tlak. Pomůže vám papír, pero a utříděné myšlenky. Sepíšete si do detailu i ty nejmenší úkoly a sestavíte harmonogram jejich plnění. Vám pak půjde v&sc...

Více