Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jak zhubnout do plavek, aniž byste hladověla

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

10.06.2020 | Zdraví a životní styl

Léto je za dveřmi, a přišel proto čas na (ne)oblíbenou otázku: jak zhubnout do plavek? Jíst méně a cvičit více totiž není jediné řešení. Hubnout lze i bez hladovění. Předejděte letos neúspěchům a dostaňte se konečně do vysněné formy.

Proč je letní hubnutí jednodušší

Na shazování kilogramů není lepší období, než právě léto. Je to doba slunce, dlouhých dnů a radosti ze života. Hezké počasí přímo navádí k častější pohybové aktivitě a jakmile se více hýbeme, tukové zásoby rychleji mizí.

Nebojte se vyjít ven – pohyb na čerstvém vzduchu je prospěšný jak pro naše zdraví, tak pro štíhlou linii. V létě vám naštěstí nehrozí, že vás přepadne splín, který byste jindy řešili snědením veškerého jídla v dosahu. Vědecké studie navíc potvrzují, že vyšší teploty vedou ke snížení chuti k jídlu. Toho je potřeba využít! V neposlední řadě nás motivují už samotné plavky. Vidina, že budeme ukazovat svou kůži v bikinách, je silným motivátorem k úspěšnému zhubnutí.

Ideálním jídlem v teplých dnech je lehký dietní koktejl, například tento jahodovo-malinový od Chia Shake, který díky bílkovinám podpoří spalování tuků a díky vláknině zasytí a pomůže s hubnutím.

Zkratka ke štíhlé postavě

Jak rychle zhubnout? Můžete použít zkratku – zbraň, kterou si v posledních letech oblíbily tisíce lidí: nízkosacharidovou dietu. Spočívá ve sníženém příjmu sacharidů a zvýšeném příjmu bílkovin a zdravých tuků. Funguje, protože se tak díky ní optimalizuje spalování tuků na energii. Pokud bude jíst sacharidů co nejméně, dostane se vaše tělo do ketózy, stavu, kdy si bere energii ne z cukrů, ale z tuků a to potom nastává extra rychlý úbytek na váze. Příjemným „vedlejším účinkem” této diety je také snížení hladu a příval energie.

Expresních výsledků dosáhnete nejlépe s dietním balíčkem, například tímto od Chia Shake.

Jak ještě zhubnout do plavek, aniž byste hladověla:

  • Zbavte se nadýmání – vyhněte se nadýmavým potravinám, jako jsou fazole a umělá sladidla a naopak jezte ananas a papáju, které obsahují prospěšné trávicí enzymy.
  • Dejte si detox – zásobte se zelenou a jinou vodnatou zeleninou a bobulovým ovocem. Omezte kofein a alkohol.
  • Dejte si víc do těla – zvyšte intenzitu svých tréninků, přidejte procházky, nebojte se pořádně zapotit. K tomu vám dopomůže tekutý L-carnitine, který pomáhá spalovat tuky a dodává energii při cvičení.
  • Snídejte – dejte si snídani bohatou na bílkoviny, která vám dodá potřebné látky a nastartuje váš metabolismus.

Zbytečné hříchy podporující vznik Alzheimerovi choroby

Vepřové medailonky s pomerančem

Vepřové medailonky s pomerančem

10 hlasů
45min 843 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Losos na kari

6 hlasů
50min 744kJ 189 Kč

Vyzkoušejte přípravu lososa se zeleninou a kokosovým m...

Těstoviny s cuketou

2 hlasy
1h a 5min 666kJ 120 Kč

Letní recept na těstoviny se zeleninou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více