Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Motivace pro začátek se sportem

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

09.08.2020 | Zdraví a životní styl

Máte na svém seznamu úkolů začít sportovat? A neustále termín přesouváte? Pak právě pro vás jsou následující tipy, jak se namotivovat a začít ještě dnes večer.

Sport a váš vnitřní lenoch si vůbec nerozumí, ale přesto můžete to své mrzoutské já jen s pár triky porazit. Možná potom budete už dnes večer stát ve sportovním na značce a nebudete poznávat sami sebe. A sportovat večer je dokonce nejefektivnější. No a to už je motivace, ne?

Motivujte se ke sportu

Možná to bude znít banálně, ale začněte pomalu. Půlhodina může nakonec být efektivnější než celá hodina, ve které se budete do konce jenom trápit. Také raději vyzkoušejte fitnes cvičení než hned zvedat 10 kilo. Malé dosažitelné cíle ukazují výsledek rychleji a motivují k tomu, abyste sportovali pravidelně.

Sportujte s přáteli

Samotné cvičení ve fitnes nemusí být velká zábava. Mnohem lepší je sportovat společně s přáteli. Napište svojí kamarádce zprávu, jestli nemá chuť jít si s vámi večer třeba zaběhat. Nebo se běžte projít do parku a nebo se můžete společně zapsat do kurzu zumby. Také uvolňující soukromá hodina jógy se počítá jako sport. A kdyby náhodou nikdo z vašich přátel nemohl, zkuste si zacvičit doma podle DVD.

Kupte si nové oblečení

Potřebujete ještě nějakou motivaci? Dopřejte si nákup nového super moderního sportovního oblečení. Nebudete tedy díky tomu běhat ani rychleji, ani asi neuděláte více sklapovaček, ale hned se budete cítit lépe a je velmi pravděpodobné, že váš sportovní výkon bude o trochu efektivnější. A to dokládají dokonce četné studie.

Nezapomeňte se pochválit

Je velmi důležité, abyste na sebe byli pyšní. A nezáleží na tom, že běháte „jenom“ patnáct minut nebo jste udělali „jen“ pět lehů-sedů. Místo toho, abyste se zlobili, že to bylo „jenom“ patnáct minut, klidně svůj malý úspěch oslavte. Jen s trochou tréninku bude z patnácti minut velmi rychle třicet nebo šedesát. Ale jen pokud budete pozitivně naladěni.

Ty správné esenciální oleje pro ženské zdraví

Kuřecí salát s mrkvovou zálivkou

Kuřecí salát s mrkvovou zálivkou

1 hlas
20min 604 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Grilovaná krkovice

16 hlasů
45min 1006kJ 134 Kč

Vepřová krkovice je vhodná ke grilov&aac...

Kuřecí salát

17 hlasů
30min 383kJ 110 Kč

Kuřecí salát s mandarinkovým kompotem.

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více